Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomekotek

Sex analny - gdzie finiszowac

Polecane posty

Gość Tomekotek

Hm... mam maly problem. Moja dziewczyna ostatnio zle znosila tabletki antykoncepcyjne i musielismy szukac innych sposobow antykoncepcji. Ja lubie kochac sie oralnie, ale ona nie przepada za tym, bo w pozycji 69 pobudzenie jezykiem jej nie wystarcza. Probowalismy troche piescic sie rekoma, ale tez nie wychodzilo perfekcyjnie, bo ona szybko dochodzi od moich pieszczot, ale ja potrzebuje duzo czasu jak mi wali konika i w koncu boli ja reka. Wspominalem ostatnio o seksie analnym, na poczatku uslyszalem, ze jestem zboczkiem ale musiala porozmawiac ze swoja ginekolog, bo wczoraj od niechcenia zaczela temat no i sie tak kochalismy pierwszy raz... I bylo cudownie. Ja uwielbiam skonczyc w niej, do tej pory to byla buzia albo cipka i wczoraj zrobilem to samo, ale w dupcie. Kochalismy sie w pupe pierwszy raz obydwoje, wczesnie sie podmylismy i nasmarowalismy pupe i mojego ptaszka, wiec bylo slisko. Szlo dobrze, piescilem jej lechtaczke, wiecz szybko szczytowala, mnie nie trzeba bylo duzo i zaraz potem sie spuscilem. I teraz pytanie. Czy taki stosunek bez prezerwatywy to ryzyko ciazy ? Bylismy w pozycji ja na niej, wiec nasienie na pewno wyplynelo na lozko, ale nie wiemy, czy z pupy wylewa sie szybko, czy zostaje tam i dopiero wyproznienie usuwa resztki spermy. Moja dziewczyna narzekala dzis, ze puszczala baki i troche poplamila majtki. Moze was to bedzie smieszyc, ale za to byla zadowolona, ze mogla sie dzis dobrze wyproznic, bo cierpi na ciagle zatwardzenie. Powiedziala, ze gotowa jest robic taki sex chocby po to, zeby bez problemu zrobic kupe. Czy nastepnym razem mam zakladac prezerwatywe, ale jezeli tak, to chyba nie da to efektu lewatywy ? Dziekuje z gory za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantycy cholera
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptr
Hmmmm....ryzyko ewentualnej ciazy z tego co sie orientuje jest niewielkie... Co do prezerwatywy - odradzam z jednego prostego powodu - doznania i Twoje i partnerki drastycznie maleja. Poza tym moja kobietka np. narzekala, ze z gumka ja cos piecze, obciera itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptr
a gdzie finiszowac >> a jak sobie chcesz:) W srodeczku jest calkiem przyjemnie a jak lubisz troszke perwersji i wrazenia wizualne to proponuje na cycuszki plecki czy do ust :) Tylko z ustami z wiadomych wzgledow raczej ostroznie;) nie dotykac ich tylko strzelic z kilku cm do srodka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34
jesus....k...ja p.... jestes zajebisty wybuchnelam smiechem jak ty buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliczny Bambus
Dobry topik, uśmiałem się setnie! :-D :-D :-D Warto wchodzić na Kafeterię choćby dla takich smaczków. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehaaazhhh
tez sobie pomyslałam romantycy... puszczała biedna baki no... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo432432
na twarz na twarz ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cież nie pier...le
ależ masz problem chłopie, a finiszuj sobie na przykład na parapet, ew. do kieszenie płaszcz sąsiada. a poza tym co ty qwa musisz miec wszystko w łóżku zaplanowane, gdzie strzelić na koniec? ja pier...le głąb z ciebie ale chociaż się uśmiałem czytając wypowiedzi innych romantycy i bąki rulezzzzz :0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykłaświnia
na mecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez \"finiszuj\" w srodku! Niech sie plemiki gownem pobawia :D Prezerwatywe jednak polecam. W odbycie moga znajdowac sie bakterie, ktorymi mozesz sie zarazic. A juz w ogole bedzie super, jesli one dostana sie do pochwy Twojej dziewczyny, romantyku. Seks analny jako sposob na zatwardzenia! Po co nam lekarstwa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor Wiktor Wektor
od dziś na wszelkie problemy żołądkowo - gastryczne polecam bzykanko w pupala! tylko ono zapewni puchową lekkość twojego stolca z poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy się tak śmiejecie i wygłupiacie ale to jest prawda co autor topicu napisał. Ja też tak miałam że od dłuższego czasu miałam problemy z wypróżnieniem a po sexie analnym jak ręką odjął i było zdecydowanie lepiej :) Choć wiadomo że nie jest to lekarstwem hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie
to wcale nie smieszy,tez mam podobnie jak dziewczyna autora topicu,co do finiszu to gdzie chcesz....na biuscik, brzuszek, zapytaj swoja dziewczyne gdzie chce.......pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to gdzie
w pupe! oczywiscie ze w pupie! co za pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozna tez tak
Jak ci sie chce bawic. Moja pani lubi dlugie bzykanko a ja sie szybko podniecam, wiec zakladam prezesa ze srodkiem opozniajacym wytrysk, staram sie na maksa dogodzic mojej pani w pozycji na pieska albo klasycznie, jak juz jest jej dobrze a czasami nawet wczesniej, mowi mi, ze na mnie czas. Wyciagam fujarke, zdejmuje gumke i wkladam do tylka. To moze byc trudne, bo czasami jest mi tak blogo, ze chcialbym juz tryskac. Wystarczy mi kilka ruchow, ona za tym nie przepada, ale wie, ze dzieki temu oboje mamy fajne orgazmy no i moj pobyt w jej dupci jest mozliwie krotki. Moglbym sskonczyc normalnie, ale zakladam kondona tylko dla niej, gumy nie lubie za bardzo. W tak krotkim czasie raczej nie ma ryzyka zarazenia bakteryjnego dla mnie no i penetracja pupci jest plytka i krotka. Polecam parom, w ktorych kobiety nie przepadaja za seksem w kakaowe oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa
Moje spostrzeżenia są takie że regularne płukanie się przez seksem analnym działa odchudzająco. Patomiast kontakt ze spermą powoduje wygładzanie się cery. Dlatego pozwalam kończyć partnerowi we mnie. Ponieważ jednak nie biorę żadnych tabletek anty ( wiadomo że są rakotwórcze ) , po takim stosunku wkładam do pupy tampon. Z tamponem można chodzić cały następny dzień ( w razie potrzeby go zmnenić ) , wcale się go nie czuje , jednak pod warunkiem dokładnego wypłukania się przez stosunkiem. Inaczej może się w nie odpowiednim momencie chcieć iść do toalety. Wszystkim przeciwniczkom takiej formy współżycia po prostu proponuję spróbować, bo sama na początku miałam obawy a teraz nie żałuję z kilku względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata
Jesooooooooooooo kobieto tampony są dopochwowe a nie doodbytnicze.................... Uważam że seks analny to jest ok jak dwie osoby tego chcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaa
Po seksie analnym nastepnego dnia mam spore gazy i plamie majtki, wiec tampon pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuńka muńka
u mnie anal powoduje cofanie się kupy i straszliwe gazy dośrodkowe czyli nie na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem całkiem, ciekawych rzezcy się można dowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasula
dziuńka muńka >>> > to moze ci sie nawet w koncu odbija sfermentowana sprema ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim_ owa
Ja Ci radzę używac prezerwaty. Moja koleżanka też myślała, że stosunek analny do doskonały sposób antykoncepcji. No cóż podsumuję tylko , że w ten sposób zaszła w ciążę. Przecież część nasienia się wyleje i może przedostać sie do pochwy. Nie wiem czy sie orientujesz, ale przy normalnym stosunku z wytryskiem do pochwy plemniki potrzebują zaledwie 5 sekund aby zapłodnić jajeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim_ owa
To wygląda tak. Facet kończy w dupie. Wyjmuje kutasa i kładzie się obok, a ty dalej leżysz. Jak na plecach, to nie ma problemu, ale połóż się na brzuchu i sperma spłynie ci do cipy. Powinnaś się wysrać po ruchaniu, jak nie, to nigdy nie wiesz, kiedy cała sperma wypłynie. Wyobraź sobie, że rano idziesz do pracy i tak caly dzień a ciągle masz plamienie. Kapie ci z dupska sperma, która spływa na majty i wciera się w wargi i w cipę. Nie dość, że się zapłodnisz, to jeszcze masz infekcje coli na bank. Pamiętaj, jak dajesz ruchać sie w dupę, zawsze potym idz się wysrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakrewka
kur... toż to noramlnie poezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety jest ryzyko zajścia w ciąże, ostrzegam jako biolog, zawsze sperma może wypłynąć i przedostać sie do pochwy, wystarczy kropla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guś
O ludzieee litościii !!!!!!!!! Co za topic, co za wypowiedzi ! aahaahahhhahaa zaraz tutaj nie wytrzymam, ale LOL !!!!!!!!!!! :DDD!!!!!!!!!! muahhhahahahaaahaah :DDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×