Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Hej Dziewczyny!! Fajnie, że ten topik istnieje!! Fajnie z Wami pogadac 🌼 Moje Słoneczko coraz wiecej kroczków stawia!! Sam oczywiście i strasznie go to bawi!! A w dużej wanne kąpiemy już go od 6-7 miesiąca i ma niesamowitą frajde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.l.f. ---> ale fajne te dwie Panny M&M :-) miedzy nimi jest niecałe 3 latka. Wiesz... bardzo bym chciała miec jak najmniejsza roznice wieku bo potem bedzie łatwiej ale boja sie poczatku haha. Widze jakie mam jazdy z Qbusiem i ile czasu mu poświęcam i boję się ze może byc potem to pierwsze skrzywdzone. Oczywiscie nie specjalnie - poprostu z niemowlakiem jest troszkę roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziewczyny, Mogę się przylączyć? Jestem co prawda mamą styczniowego bąbla, ale chyba mnie stąd nie wywalicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie ma odzewu, więć wchodzę bez pytania. Synek urodził się 3 stycznia 2005 przez cc, godz. 13.20, ma tylko dwa ząbki (dolne jedynki), ale już stawia pierwsze kroczki samodzielnie, a trzymany za rączki zasuwa tak, że trudno za nim nadążyć. A poza tym teraz jest na etapie \"tylko mama\", nawet nie chce bawić się z tatusiem, ciągle domaga się mojej obecności, jak tylko zniknę mu z oczu, to baaardzo glośno krzyczy. Czy Wasze dzieci też tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej katie79 jasne że cię stąd nie wyrzucimy a wręcz przywitamy naręczem twoich ulubionych 🌼 Moj Qbuś troszkę inaczej... domaga się mojej obecności ale tylko gdy jesteśmy razem... jak jest tata to tylko ON- tata go może karmic, bawic się i łazi z nim krok w krok. Jak są inne dzieci to też mnie łajdak nie zna ;-) chyba że przypomni sobie że gdzieś krążą jego cycuszki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już śmiga po domu prawie sam. Coraz częsciej się puszcza (haha le to brzmi) i idzie kawałek sam (jakieś 3 metry nawet) a potem plask na dupcie :-D Sorka, że czasem nikt nie pisze ale my tak z doskoku bo te dzieciaczki... Teraz musze przwinąc moje słonko... Ale zaglądam co chwilke !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MAMO STYCZNIOWA! MAJĄ MAJĄ. CZASEM TRUDNO COŚ ZROBIĆ BO TYLKO MAMA. Do Czadunia- miedzy dziewczynami jest dokładnie 2,5 roku różnicy. ja chciałam zeby różnica była jeszcze mniejsza ale nie udawało sie.przyznam sczerze gdyby sie nie udało z Małgonią to już nie zdecydowałabym sie na drugie bo im dalej to widze jak dzieci przeżywają pojawienie sie rodzeństwa.im mniejsze dzieci tym lepiej reagują na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę o tym by na koniec 2006 r było już z nami Maleństwo... Qba miałyby niecałe 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak duże są Wasza trzpioty? Qbuś ma 80 cm i waży tylko 8700. Jest szczuplutki i chyba dlatego tak szybko zaczął chodzic. Nasz koleżanka Maja jest 2,5 miesiaca młodsza od Kuby i dopiero siada ale ... wage ma tę samą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży chlopiec z twojego synka, czadunia. Moj ma jakieś 76 cm wzrostu i waży okolo 10 kg. Do grubasków też nie należy. A tak w ogole to chcialabym się wam nim pochwalić: www.kasia79.bobasy.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! To ja -stara Mamamałgosia :) Witaj Katie! Jak czytam o Waszych chodzących dzieciaczkach, to zaczynam się obawiać, że z Klaudią jest coś nie tak :( \"Hopsa, hopsa\" to i z chęcią, ale żeby stanąć... to mogę zapomnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmalgosiu, Nie przejmuj się, każdy dzieciaczek rozwija się w indywidualnym tempie, ma jeszcze czas. Moj na przykład poza gu i bu nie mówi nic więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie79 --> ależ słodki ten twoj synek! Autentico! Może któraś z naszych uroczych panien się nim zainteresuje ❤️ o kucze.... Qba sam wszedł na wersalke i .... lezy. Ukratkiem go obseruje bo napewno coś kombinuje... Zasnąc nie zaśnie bo nie potrafi beze mnie.. coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam!! Dobrał się do lampy stojącej i walnęła o ściane - nic jej nie jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaduniu, bardzo bym chciała, chociaż widzę poważne zagrożenie ze strony Qbusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie mi drogie mamy jak sypiają wasze dzieciaczki! kosma wstaje okolo 7, potem od 10 do 12 drzemka, kolo 15 też drzemka krótsza - jakąś godzinkę i parę minut przed 21 lulu na noc. W nocy już się nie budzi, ale pewnie dlatego, że nie karmię go piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mMsłgosia --> podobno dziewczynki póżniej się zaczynają fizycznie rozkręcac. Wiesz dlaczego? stawiają na rozwój intelektualny!! Jesteśmy tego żywym przykładem ;-) katie79 --> mój Skarb prawie identycznie z tym że wstaje o 6, potem spi od 9 do 10-11, potem dopiero kolo 14 na jakąś godzinke i kladziemy go kolo 20. A w nocy to budzi sie 2 razy!!!! Kolo 24 i 3 na karmionko :-( Może dołączycie do smyków w Smykolandii ? Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za Wasze słowa otuchy :) Już dawno nie mierzyłam i ważyłam Klaudii, czas się wybrać na \"przegląd\"! Klaudia przeważnie śpi ok. południa około 1 godz., później 16,17. też 1 godz. kładzemy ją spać ok.19.30, ale dzidzia ostatnio zasypia po21. W nocy budzi się czasami raz ok.3.20 :) później śpi do ok 6, jedzonko i lulu do ok.9 Ach, jakie te chłopaki przystojne :D Jak zaktualizuję swoje zdjęcia, wyślę Wam mojego skarba! A co, też się pochwal ę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki, Ale tu u was cisza! Pewnie zajęte jesteście swoimi pociechami. A ja mądrala siedzę sobie w pracy i zastanawiam sie dlaczego nie piszecie? Ciekawe tylko czy moja opiekunka mogłaby teraz siedzieć sobie przy necie z moim wszędobylskim synusiem, hi hi. E.l.f. ślicznie dziękuję za zdjęcia - urocze dzieciątka! Pozdrawiam i zyczę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY!! WŁAŚNIE MOGE NA CHWILKE WPAŚĆ, ALE TU CICHO I SPOKOJNIE. KATIE79 NIE WIEM CZY DOSTAŁAŚ WSZYSTKIE STRONY BO COS NIE MOGE DOGADAC SIE Z KOMPUTEREM MYŚLAŁAM JUŻ ZE TO JA SIE TAK UWSTECZNIŁAM ALE MÓJ MĄŻ PODTRZYMAŁ MNIE NA DUCHU ŻE JESZCZE NIE JEST TAK ŹLE A Z KOMPUTEREM ZAWSZE MIAŁAM ZATARGI. NIE WIEM O CO MU(A WŁAŚCIWIE OGÓLNIE KOMPUTEROM) CHODZI BO POTRAFIĄ ZAWIESIC SIE JAK TYLKO WEJDE DO POKOJU.ALE DOSYĆ NARZEKANIA. CHCIAŁAM SIE POCHWALIĆ ZE MAŁGOSIA MA 74 CM I WAŻY PRAWIE 10 KG. JE JUZ WSZYSTKO OTATNIO KLUSKI ŚLĄSKIE BARDZO JEJ SMAKUJĄ. POGODA W WAWIE OKROPNA ŻE NAWET NA DWÓR DZIEWCZYNY NIE CHCĄ IŚĆ MARYSIA JAK USŁYSZAŁA ŻE UBIERAMY SIE NA DWÓR STANĘŁA OKONIEM I MOWY NIE MA. MOŻE JAK TATUŚ PRZYJDZIE DA SIE NAMÓWIC. WCZORAJ ZOBACZYŁA JAK ŚNIEG PADA OD RAZU SZYKOWAŁA SIE NA SANKI.NIE DAŁAN TACIE WEJŚC DOBRZE DO DOMU TYLKO IDZIEMY Z GÓRKI NA PAZURKI. BUZIAKI!!!! NIEKTÓRYM SPOKOJNEJ PRACY A INNYM DUŻO CIERPLIWOŚCI I MIŁEGO DNIA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoMałgosiu nie martw sie wszystkie dzieciaczki układaja śsobie plan działania i tylko one wiedzą jak go zrealizować. jak przyjdzie pora to i Klaudia wystartuje tak szybko że jej nie dogonisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.l.f - dostałam chyba wszystkie, w każdym razie jest ich bardzo dużo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno dziewczyny jesteście szczęściary, dzieci wam spią w dzień mozliwie długo. Małgosia spi i owszem ale najlepiej przy cycu a jak włoże do wózka to musze kołysac ciągle i robi to mimo że uczymy ją inaczej. idzie spać na noc około 21 ale budzi sie już o 6 a wnocy nie wiem ile razy sie budzi bo spi ze mną i tylko daje cyca i zasypiam dalej. Marysia nie spi juz wogóle także bawet nie mam kiedy spokojnie herbaty sie napic. teraz obie siedza i pranie do rozwieszenia rozrzucają po pokoju to jest chwila spokoju. pozdrawiam wracam do obowiązków bo zaczyna sie wojna o skarpetki Marysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.l.f. - pewnie cię nie pocieszę, ale u mojego synka też tak było, problem sam się rozwiązał, gdy przestałam karmić piersią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w ten zimowy dzionek! Klaudia też zasypia przy piersi. Czasem jej to zajmuje i godzinę :) Nie mam dzisiaj czasu, bo mężuś zaprosił gosci, więc sprzątam w przerwach między zabawą i karmieniem, a tak mi się nic nie chce robic ... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie a ja mam dzisiaj doła .... :-( wczoraj sama z dzieckiem ... zasnał wyjątkowo o 24, wstał o 6 i znów sama cały dzień... już sił nie mam... sprzedam go alebo nie oddam w dobre ręce ;-) padam na pyska, nic mi się nie chce opróczy ryczenia, młody to wyczuwa i jazdy mi robi (tak po znajomości za free ;-) Mężuuuuuu wracaj @!!!!!!! Napisze za chwilke bo mnie gryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wpadł na godzinkę do domu a dziecko? Nie to samo! Tylko tata i tata uśmiech od ucha do ucha (choc dopiero co ryczał przez ponad godzine! ) Jak się skarżyłam ze łzami w oczach to miałam wrazenie że jakieś bajki odpowiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×