Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

normalnie szukam wysylam i ciagle sie upewniam czy jak wezmiemy kredyt w tym roku mamy automatycznie prawo do ulgi.wysłałam zapytanie do urzedu skarbowego i teraz czekam na odpowiedz bo chce miec na pismie zeby potem nie było ze inaczej interpretowali. Mmałgosiu cyrklem troszke widelcem troszke srubokretem i jakos szły te dziurki ale Małgosia tak bardzo chciała podotykac tego co robiłysmy że w rekach jej sie paliło;) ale jeszcze mamy mnóstwo i bedziemy robic. Katie szkoda że nie udało sie nic kupic innego, jeszcze znajdziesz cos dla siebie. ja mam candy i jestem bardzo zadowolona tyle ze jest pakowana od góry bo innej nie zmiescilibysmy.ma wszystko to co mi potrzeba opuxniony start, i najwazniejsze dziewczynki nie moga sie dostac do przyciskow.chodzi tez w miare cicho. a leczo robię tak kroje cukinie, obrana i bez pestek, cebula marchewka liśc laurowy kiełbasa pokrojona w kostke to wszystko do gara podlewam troszke woda i sie dusi na małym ogniu, az cukinia zrobi sie mięciutka, czasem dodaje jeszcze pomodory ale nie zawsze.i tak somo sie robi a ja robie cos innego:P najczęściej na drugim palniku gotuje cosik drugiego.okazuje sie że w kuchni spedzam niewiele czasu ale bardzo intensywnie, Czadunia i jak humor dzis? lepeij juz? a jak Qba pisz co rozrabia czy zrobil sie małym aniolkiem grzeczniutkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dziewczyny, uważajcie na Czadunię ;-) Podsyła mi linki super BOSCH praleczek po okazyjnych cenach a po chwili stwierdza że każda ma dużo minusów i nie umywa się do jej LG !! E.l.f. - zostaw te ulgi, poproszę serniczek :D I dziękuję za przepis na leczo. Naprawdę prościutkie :-) Jutro mam imprezkę firmową - to już albo dopiero 5 lat !! Mam zaproszenie z mężem ale w rewanżu za to, że nigdy nie zabierał mnie na swoje imprezy z pracy - nie pójdzie ze mną hihi. Poza tym drzewa do lasu się nie zabiera, no nie ?? Buziaki, uciekam do Kosmusia. Trzymajcie się cieplutko, Czadunia 🌻 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cioteczki! Ja normalnie nie mialam dzis czasu na nic. Kubus byl strasznie niegrzczny. Zasnal dopiero po 15,00 i zastanawiam sie o ktorej pojdzie spac wieczorem. Katie ja mam pralke Amica, ale to dlatego, ze moj maz wybieral. Ma juz sporo latek na karku ale jestem zadowolona. Jest co prawda do tylu ze wszystkimi bajerami, ale w czasie kiedy ja kupowalismy byla wypasiona. A na impreze zamiast meza mozesz wziac mnie :P:P Jak idzie czytanie? Nie chce sie chwalic, ale ide w niedziele do kina wlasnie na ten film!! Z kolezanka!! Nie bedzie mi R. trul przez caly seans, ze film nudny i bede mogla bezwstydnie poplakac na koncu! Elf nawet nie wiesz ile sie naszukalam przepisu na leczo z cukini.Chcialam zrobic wg. wlasnego pomyslu ale balam sie ze cos spartacze. Dzieki Ci badzo. W zamian proponuje przepis na kurczaka : PRZEPIS NA KURCZAKA mmmm palce lizać! Kurczaka, starannie umytego układamy na dnie naczynia, najlepiej szklanego. Dodajemy goździki, cynamon, a następnie skrapiamy cytryną. Tak przygotowanego kurczaka zalewamy jedną szklanką wina białego, jedną szklanka wina czerwonego. Dodajemy 100 ml ginu, 100 ml koniaku, 200 ml Smirnoffa i 50 ml białego rumu. Potrawy nie musimy poddawać obróbce cieplnej, a kurczaka możliwie szybko wyrzucamy - bo jest do dupy... Natomiast sos.., sos? Sooosssik! Paluszki lizać! P.S. Kurczaka najpierw należy zabić, bo bydlak wychleje co się da... I tez poprosze serniczek. Zamieniam sie w zarlozka gdy w gre wchodza domowe ciasta. Kathrin Brayan slodziutki, jak zawsze. No i zdjecia oczywiscie fantastyczne. A kiedy bedziemy mogli zobaczyc brzuszek?Urosl juz troszke? Mmalgosiu oby zabek wyszedl niepostrzezenie i nie dokuczl Klaudusi. Czadunia a Ty pisz pisz co tam Qbus w zlobku wyprawia. Aniu* To super, ze Ola dobrze zniosla Twoje pojscie do pracy. No i gratulujemy samodzielnosci. Moje dziecko chce byc strasznie samodzielne na podworku. Ciekawe, matki sie wstydzi czy co? Milego wieczorku dzieczyny! Obowiazkowo ucalujce swoje pociechy od ciotki Ani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Bylismy dzisiaj u lekarza,ale sie dzidzius slicznie nam pokazal,oczywiscie moja lekarka zrobila zdjecie w zlym momencie i nie jestem z niego zadowolona-ale dzidzius pokazal nam reke-tak na powitanie-ale sie cieszylam.z badan wszystko ok,mam niskie cisnienie,ale to wina pogody ,no i schudlam 3 kilo-troche ja to martwilo,ale ja malo jem i mnie to nie dziwi. Brayanek potrafi rozpoznac na zdjeciu usg BABY(dzidzius) i bacznie sie przygladal gdzie to dzidzi jest,ale podejzewam ze nie bardzo rozumial o co chodzi. nie wiem co wam odpisywac bo jeszcze nie czytalalam waszych wpisow-ponadrabiam zaleglosci i odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Co przy weekendzie takie pustki? Dziewczyny zwolnijcie troszke w tej pracy ;) Kathrin to wspaniale. Brayanek na pewno wie o co chodzi tylko udaje.nJa tez chudlam czasem w ciazy. Raz, gdy bylam chora spadlam 4 kg z wagi. Ale szybko nadrobilam pozniej ;) Chcialam sie podzieli c z Wami jedna piosenka. Normalnie zakochalam sie w nidej. Non stop jej slucham, Kubus ma juz dosc. http://teledyski.onet.pl/10176,1483522,teledyski.html Milego piatku, mimo 13-ego !!! Moja babcia konczy dzis 80 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Mamusie !! Wpadłam się przywitać tylko, dziś mnie raczej nie będzie, bo dzień giełdowy mamy - gramy sobie z szefem w piątek 13-go, a co tam :P Pierwsza wtopa już za nami, teraz już liczymy na zyski :D :D :D Buziaki dla wszystkich, miłego weekendu, gdybym nie zdążyła się dziś pojawić :-) Aniu - Samotność porwała mi teściowa i nie chce oddać :-( A ja jestem dopiero w połowie !! Udanego seansu życzę 🌻 Kathrin - 🌻 🌻 🌻 dla brzusia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.🌻🌻🌻KATIE .🌻🌻🌻 sto lat sto lat niech żyje żyje nam!!!!! Duzo zdrowia pomyślnosci i zawsze mnostwo powodow do usmiechu, niech mężczyxni nosza Cie na rękach a kobiety będa zawsze szczerze mile. wszystkiego najlepszego Katie.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czadunia i QBUNIA -
Katie !! W dniu urodzin życzymy Ci; 🌻 subtelnej niecierpliwości wiosny,🌻 🌻łagodnego wzrastania lata, 🌻 cichej dojrzałości jesieni 🌻i mądrosci dostojnej zimy. 🌻Wielu chwil radości, aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia. 🌻 🌻Chcielibysmy aby nigdy nie zabrakło Ci CIEPŁA i MIŁOŚCI najważniejszych osoób, w Twoim życiu. 🌻 Bądź zawsze szczęśliwa i wyrozumiała i aby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Aniu przepis świetny szkoda tylko że mnie po pierwszym lyku zaraz zcina, kurczaka dam mężowi niech cos z nim zrobi ja sosem się zajmę:P Aniu* dobrze ze Ola zniosła rozstanie ale to pewnie dlatego że babcia jest z nia.jak ja Wam zazdroszcze że macie babcie blisko:( 😭, ja tez bym tak chciala, wtedy pewnie szybciej zdecydowalbym sie na pójście do pracy a tak jeszcze sie to odwlecze. zawsze sobie powtarzam że nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło i to mnie trzyma;) Kathrin poklep brzuszek od nas i ucaluj Brayana. u nas zimno pada deszcz i jakos tak przygnebiajaco ciekawe kiedy włącza ogrzewanie na razie grzejemy sie elektrycznie ale coraz chłodniej jest.wczoraj bylismy u znajomych na obiedzie i dziewczynki sie wyszalały za wszystkie czasy.teraz Teletubisie ogladaja to mam momencik ale jak sie sko ncza to trzeba jakis sposób na zajecie znaleźć. zaraz ide smazyc nalesniki i będa smarowac jabłuszkiem a potem bita śmietanka na wierzch i moze przeleci ten deszczowy dzień. usmiechamy się do Was szeroko:D i milego dnia zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM 🖐️ Dziewczynki serdecznie dziękuję za pamięć i życzonka - kochane jesteście ❤️ ❤️ ❤️ Czadunia jest niesamowita - zrobiła mi niespodziankę i przysłała 🌻 ... kurierem ... Cudofffna jest ❤️ Jeszcze raz serdecznie dziekuję :D No i z fajnych spraw to byłoby tyle ... Wybaczcie, ale w mega dołku jestem i jakoś trudno mi się dziś skupić i pisać więcej. Do usŁyszonka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 KATIE: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wszystko o piękne i wymarzone niech w Twym życiu będzie spełnione. Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe niech szybko minie. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 KATIE Od nas takze wszystkiego co najlepsze, zeby usmiech nie schodzil z Twojej twarzy, zebys zawsze byla radosna i zeby budowa posuwala sie w mgnieniu oka ;) 🌻🌻🌻 i glowa do gory, pamietaj, ze do 30-stki jeszcze daleko ;) Wyrzuc tego dola do kosza, zjedz cos slodkiego i pomysl o czyms milym. U nas w koncu zaczeli grzac. W domu bylo zimniej niz na dworze. Moje dziecko posiadlo nowe umiejetosci: podchodzi do tv, bierze pilota, laduje sie wygodnie na sofie i wlacza tv. Jak nie ma reklam albo teledyskow to skacze po kanalach. Normalnie jak tatus ;) Poza tym sam sie myje.Bierze swoj plyn do kapieli, otwiera zebami, wylewa na siebie i masuje sie po brzuszku, buzi, twarzy. Nawet siusiala nei ominie. No i wloski tez sam sobie myje. Tylko plukac mu sie nie chce :P Calusy dla dzieciaczkow 👄 a Wam zyczymy milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to tu jeszcze nikogo nie ma? Katie, jak humorek? Melduje sie szybko. Czadunia a Ty co? Nasz topik spadl na 4 strone :O A tak w ogole to dzien dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc \"melduj\" Dziewczyczny chcialam sie Was spytac czy zaladacie juz swoim dzieciaczkom rajstopki pod spodnie? Wczoraj mama mnie zrypala, ze dziecko reumatyzmu sie przeze mnie nabawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się !! Mama Ania --> ja już od dłuższego czasu ubieram Qbusiowi rajstopki :-) myśle że od połowy wrzesnia już, bo taka pogoda jest strasznie zdradliwa - niby ciepło a zawieje, podwieje :-) Lecem po herbatke bo mi zimniutko. AAAAA mam już zasłonki w salonie i wczoraj uruchomiliśmy ogrzewanko.... cieplutko się wstawało :-) gorzej było później bo musiałam skrobać szyby w aucie brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tylko wstawimy drzwi do sypialni to uruchomimy tam kompa :-) bo nasz Qbełek tak szaleje że zmasakrowałby go nam ;-) wczoraj jeżdził po scianach rowerem - popisywał się przed Zuzią :-) wbiega też na te ściany i rechocze przy tym na maksa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello !! Kulawo coś tutaj :O Aniu - ja też zakładam rajstopki Kosmusiowi od dłuższego czasu. Ale z tym reumatyzmem to Wasza babcia przesadziła troszkę chyba ;-) Moja siostra jest teraz w Anglii i mówi, że tam sposób ubierania dzieci strasznie ją dziwi - pogoda zbliżona do naszej (nooo, na pewno bez przymrozków ...) a dzieciaczki bez czapek, w wózkach bez bucików, tylko w samych skarpetkach. Nie wiem jak Wy, ale ja już najchętniej założyłabym Kosmitkowi rękawiczki ;-) I to dla spokojności nawet w domu, bo warunki mamy takie jak w iglo :O Zwłaszcza rano ... Jeszcze dwa tygodnie i będzie ogrzewanie. Mam nadzieję ... Nasze nowe słówka: sowa, kawa, ciemo (ciemno), jaśnio (jasno). No i nasz wujek (brat S.) pozwala mu na wszystko. Tzn. wg Kosmy tak jest. Jak coś dotyka lub wyciąga z szaf -czego nie powinien i pytam go czy ktoś mu na to pozwolił, to mówi \"wu\" czyli wujek ;-) I wymyśla takie bzdurki, że szok. Za kim on ma taką wyobraźnię ;-) ? Tyle u nas, piszcie coś dziołchy, bo nudno się robi ... Miłego dzionka, buziaki 👄 Ps. ruszyła stronka Qbusia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy Mamy ale z nas sieroty !!!!! Przecież Marysia miała 2 dni temu urodziny !!!!!!! Własnie zerkam do kalendarza i ... az mi sie głupio zrobiło :-( MARYSIU !!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Życzymy Ci spełnienia wszystkich marzeń, pogody ducha do następnych urodzin - za rok przedłużymy swoje życzenia, wielu nowych przyjaciół, albo nie tak wielu, ale za to sprawdzonych oraz żebyś była zawsze uśmiechnięta i szczęśliwa. 🌻 🌻 🌻 🌻 Czadunia i Qbuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z nas ciotki, niech no ch...era. Gapy jedne. Dobrze, ze Czadunia na strazy stoi. MARYSIU od nas takze najlepsze zyczonka! Ze wszystkich kwiatów świata chciałabym zerwać... słońce i dać je potem Tobie złociste i gorące. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas nic ciekawego. Wczoraj mielismy przebojowy dzien, nawet nie mialam czasu tu zerknac. Ja tez myslalam o rekawiczkach, ale zeszloroczne sa juz za male. Trzeba sie bedzie wybrac na duze zimowe zakupy. Znow uzupelnic garderobe Kubusia. Ten to ma fajnie ;) Katie, ale Kosmus juz duzo slowek zna. Nasz slownik jest bardzo skromny. Zaledwie 4 czy 5 slowek. Ale za to Kubus wie, jak robi krowka. A na zimno mam pomys, rozpalcie ognisko na srodku salonu, Kosmie sie na pewno spodoba :D Dziewczyny dostalyscie ode mnie zdjecia? Przy wysylaniu cos mi sie zacielo i nie wiem czy poszly. Elf napisz jak Marysia spedzila swoje urodzinki. Dmuchala swieczuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Marysiu: 🌻 Choć spóźnione życzenia, to jakże serdeczne, miej życie jak najbardziej bajeczne, miej uśmiech na twarzy i to co sobie tylko zamarzysz, to i więcej życzy Ci ciocia Kasia i Brayanek!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.Aniu: ja fotek nie dostalam. Czadunia: dobrze,ze chociaz Ty pamietalas o urodzinkach Marysi!!! Ja jestem taka zagoniona ,ze mi to zupelnie z glowy wylecialo. u nas Brayan zrobil sie strasznie uparty ,jak nie jest tak jak on chce to piszczy i kladzie sie na ziemi-powiedzcie co robic bo mi dziecko wstyd przynosi.Dzisiaj szlismy przez nasze ogrodki,Brayan cos chcial a nie wiedzielismy o co mu chodzi,polozyl sie na ziemi i piszczal,w domu to samo-terrorysta jeden! Katie:Kosmus duzo slowek juz mowi!Buzka dla niego! Brayan tez juz duzo mowi ,a raczej powtarza,wszystkie krotkie,proste slowa mowi,dzisiaj nawet powtorzyl mozesz,ale mialam ubaw z niego bo nie wiedzial o czym z mezem mowimy,a powiedzial mozesz. Rajstopek jeszcze Brayanowi nie zakladamy,ale kurtke juz cieplejsza z szafy wyjelam bo zimny wiatr czasem wieje,chociaz dzisiaj byl piekny dzien. Zrobilismy sobie piesza wycieczke po naszym miescie,5 godzin chodzilismy i przy okazji odkrylam ze ta zabawialnia do ktorej chodzilam na spotkanie dzieci raczkujacych bedzie znowu otwarta,ale w innym miejscu-fajnie bo nudno bez tej zabawialni jest. ok koncze na dzisiaj do nastepnego sklikania.papaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione STO LAT !!! 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 kATIE - Tobie zawsze pociechy z Kosmy i męża, zadowolenia z pracy i płacy ;) oraz SUPER domku, żeby Wam się dobrze mieszkało 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 MARYSIU - Tobie życzymy, dużo fajnej zabawy, pociechy z siostrzyczki i żebyś rosła rodzicom duża i zdrowa 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 🌻 ❤️ 👄 Klaudia z mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mmalgosiu nie bylo Cie tyle czasu i tylko wpadlas na chwile. Nawet nie napisalas co u Klaudii i jak idzie nauka. Co u Ciebie, ze tak rzadko sie pojawiasz? Kathrin, witaj w klubie! Mam to samo. z reszta Katie niedawno tez. Nie wiem czy u niej sytuacja sie zmienila, bo u mnie nie. Wczoraj Kubs zrobil mi awanture, bo chcial Kubusia Play a ja mu daje tylko soczki Gerbera albo Bobo Frut. No i w koncu postawilo dziecko na swoim a pan sprzedawca stwierdzil, ze wszystkie dzieci to naciagacze. A co u reszty dziewczyn i dzieciaczkow? Odezwijcie sie, bo nasz topik spada coraj nizej. No to milego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki 🖐️ Przepraszam że się nie udzielam, ale czasu nijak nie mogę znaleźć :-( Problemy, problemy i jeszcze raz problemy z każdej strony :-( A to praca, a to dom, a to budowa, tylko Kosmuś cacy chłopczyk i nic złego mamusi nie robi :-) MiŁego weekendu 🌻 👄 dla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem - ale mamy taki młyn w pracy w związku z wyborami ze sniadanka nie ma kiedy zjeść :-( mozę wrescie schudne bo kuleczka ze mnie ;-) Mój Qbuś to też wymuszacz starszny ale widze że mu przechodzi :-) . Ja centralnie go ignoruję i nie zwracami uwagi na tupanie czy leżenie na ziemi i krzyki. Nawet jak to jest w sklepie to ogladam sobie produkty i on si ę uspokaja no i w nagrodę ze jest grzeczny cos dostaje. Jak nie uspokoi sie to wychodzimy i staram się go czymś zająć. A tatuś ... haha tatuś dupke czasem strzepie jak już nerwowo nie wytrzyma ;-) No i przekornik jest straszny !! Co ty mu zabronisz to zrobi a to na co pozwolisz to go ju nie interesuje. I chodzi i powtarza nienienienienienienie i taktaktaktaktaktak ;-) Aż jestem w szoku ile to moje dziecko rozumie !! nio już dosłownie wszystko ! bajeruje na prawo i lewo kobitki od 0 do 100 lat ;-) oczka puszcza i buziaczki śle :-) No i już prawie całymi nocami śpi w swoim pokoiku :-) prawie bo przychodzi ciemną nocą do nas ... ;-) Pozdrowionka i miłego weekendzika :-) aaa mam lustro w łazience i ... ogrzewanie podłogowe jest wyrąbiste..... ech ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , jejku jak ja juz dawno sie nie oddzywałam ale teraz to poprostu niemam prawie wogole czasu dwa tygodnie Ola chorowała bylysmy w szpitalu, a teraz jak siadam do komputera w dzien to mi wylancza i kaze sie bawic, albo siedzi ze mna w pracy i tak czas nam szybko leci, moj maz wyjezdza do pracy do Niemiec zostaniemy same, przyjedzie dopiero na swieta;-(( musze wam powiedziec ze niewiem jak mam sobie poradzic z moja Ola moze wy mi cos doradzicie, a wiec; wstaje o 8 rano i zasypia mi okolo 22/23 w dzien niechce spac wogole wieczorem czym ja poloze do 2 godziny musze sie z nia klocic placze tak jakby ja ze skory obdzierali niewiem co sasiedzi sobie mysla ;-) szok niewiem co robic, jestem padnieta juz tak 4 dzien z rzedu, po tej chorobie Ola przy wzroscie 86cm wazy 10kg malutko;-(( Pozdrawiam was serdecznie Dziewczyny zajrzyjcie na stronke www.olenkamamy.bobasy.pl !!!!!! sa tam nowe fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×