Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Mama Ania !! wrrrr hihi gratulacje :-) sprawdzałaś co stworzyłaś? ładne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem dziś zakręcona - najwyższy czas do domciu!! Papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja ;) Musze troszk epokombinowac, bo cos mi nei wychodzi. A za gratulacje dziekuje, szczerze mi sie naleza ;) nawet nie czatowalam by przeskoczyc. Samo z siebie tak wyszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wredna jedza Podstaw jej noge, jak bedzie wychodzic hehe :P No, teraz idealnie!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Ania ---> hehe a nie łatwiej by było w okno przeglądarki wklejac link? nie żebym się czepiała hihi P.S. Naprawdę ładnie ci to wychodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia mow mi jeszcze. Nie wiem jakim cudem udalo mi sie to zrobic. Z komputerow to tylko potrafie wcisnac \"power\" ;) Ale jak nauczysz to bede tak robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Ja niestety musialam przerwac sprzatanko bo maz wymyslil w czasie pracy zakupy(ZYWNOSCIOWE!!!!-nie myslcie sobie ze ciuszki)ale juz wrocilam.Snieg pada i pada ale jest +0,5 Wiec chyba sie dlugo nie utrzyma,a na ulicach chlapa-masakra-dawno nie widzialam tyle wody. Czadunia:czy moglabys poprosic zeby ktoras z dziewczyn wyslala ci te emaile bo ja je odsylam i zaraz kasuje-ale jak znajde chwilke czasu to wysle wam inne. a teraz znikam bo musze obiadek robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiujesz link który stworzyłas i wklejasz go tam gdzie zawsze wpisujesz www. .... tak jest dużo szybciej i od razu widzisz czy cos gra czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, to o to chodzi. Widzisz jaka ze mnie blondyna ( nie urazajac nikogo) mimo moich czarnych wlosów ;) Ok, my spadamy bo kurz wciaz czekaja, a Kubus to juz wszystkie papierzyska powyciagal, jakie w domu byly. Udanego weekendu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamy porzadki was wciely?? U nas zima nie popuszcza-nie bylismy na sankach bo ciagle pada,moze jutro. zycze wam milego wieczoru.papaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja żegnam się z wami na ten weekendzik :-) Bawcie się dobrze, nich dzieciczki dadzą troszkę odpocząc ( ale nie za bardzo ;-) ) Kathrin --> wyrywaj na te sanki bo nici z tego będą :-) wy tam z deszczu pod rynne - albo pada śnieg albo go nie ma ;-) oby się wreście udało Trzymajcie się cieplutko - paapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! U nas ZIMA chcialam zimy dla Brayanka to mam,maz w pracy ale jak wroci to wybieramy sie na mala wycieczke saneczkowa-pojedziemy do takiego lasu-parku,ostatnio tam bylismy i byla fajna gorka do zjezdzania na sankach,najgorsze bedzie wchodzenie na nia. Dziewczyny pytalam czy jestescie zainteresowane nowym forum fotograficznym i jak narazie tylko M.Ania odpowiedziala podam linka moze ktoras sie skusi-.trzeba ale sie zarejestrowac. http://pstryczek.forumer.pl/index.php zapraszam was b.serdecznie wiem ze macie malo czasu ale mozna tam uzyskac wiele cennych porad i co najwazniejsze to forum dopiero sie rozkreca wiec informacje i porady dostaje sie prawie od razu bo kazdy ma dla kazdego czas-zobaczcie sami i moze pomozecie to rozkrecic-licze na was(nie ja zalozylam to forum) Milego weekendu wam zycze,a dzieciaczkom duzo zabawy z rodzicami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widze, ze dzis tylko Kathrin na posterunku. Czadunia usprawiedliwiona, a gdzie reszta??? Czadunia udanych imprezek! I nie przytulaj za bardzo maluszka, bo Qbus sie obrazi ;) A ja bylam na moich wymarzonych, dlugo wyczekiwanych zakupach i....... okresle to jednym slowem: KICHA :( Nie wiem, czy ja jestem taka wybredna, czy cos ze mna jest nie tak. Lazilam 4 godz. po sklepach, przejrzalam setki, nie wiem czy nie tysiace rzeczy z czego spodobalo mi sie 5. 2 bluzki, spodnie, kurteczka i buty. Oczywiscie albo rozmiar za male, albo za duze :O Na pocieszenie wszedzie mi mowili, ze sezon sie dopiero zaczyna, wiec dopiero beda przywozic nowy towar. Pytanie tylko czy maz mnie wypusci na jeszcze jeden taki wypad. Oczywiscie nie moglam wrocic z takiej eskapady z pustymi rekami, kupilam sobie spodnie dresowe i buty (mowilam juz, ze wybieram sie na aerobik?), no i obowiazkowo odwiedzilam drogerie ;) Milego weekendziku, niech dzieci dadza Wam odpoczac. Ja wygonilam facetow na spacer a sama niby w garach siedze. No a Brayankowi zyczymy aby w koncu zaznal frajdy z jazdy na sankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po saneczkowaniu-bylo fajnie,oczywiscie nie obeszlo sie bez wywrotki,ale Brayan byl wpatrzony w dziewczynki,wiec tylko chwilke plakal.Sniegu mnostwo,fajnie bylo,teraz zjedlismy obiadek i wybieramy sie na poobiednie kimanko. M.Aniu fajnie ze chociaz cos sobie kupilas-zdaj koniecznie relacje z aerobiku. ja sciaglam sobie aerobik z emule ale nigdy jeszcze nie cwiczylam-taki mam slomiany zapal. a teraz juz zmykam.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustkipustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki,pustki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Pojechaliśmy sobie do moich rodziców, Kosmuś szaleje z dziadkami a my odpoczywamy :-) Pozdrawiam, do juterka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC! poranna kawa czeka! Widze ze pustki straszliwe byly-my bylismy wczoraj na basenie i wiecie co?Brayan sam plywal-tzn.mial skrzydelka ochronne na raczkach,ale machal lapkamik i nozkami sam-bez naszej pomocy. Tym razem poszlismy na basen z duza zjezdzalnia i Brayan jechal ze mna na kolanach-wogole sie nie bal. dzisiaj czeka mnie sprzatanko bo w domu balagan,ale napewno znajde chwilke zeby do was zagladnoc,a jutro spotkanie dzieciaczkow-juz sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! No to ja dziś szybciutko dołączam do kawki :-) Kathrin - ależ tyjesteś ranny ptaszek ;-) To Brayanek też już wstał o tak wczesnej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brayankowi przestawilo sie wstawanie na 7.30,ale ja i tak wstaje z mezem zeby mu sniadanko zrobic.A gdzie reszta? Katie:duzo pracy masz dzisiaj?szef juz wrocil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiarygodne, ze żadnej nie ma!! Kathrin - zazdroszczę tego baseniku, mój mąż się napalił i też chce zabrać Kosmę, tylko na razie jakoś ta pogoda do nas nie przemawia! chyba poczekamy na wiosnę :-) Tylko kiedy ona przyjdzie? Może koraś z was wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam pojecia kiedy ta wiosna przyjdzie-pamietacie zeby kiedykolwiek wielkanoc byla ze sniegiem?BO JA NIE!!!!!straszne! a ja wiem co robi e.l.f.---------rozsyla lancuszki-hehehe zamiast pierwsze z nami kawki sie napic to ona nam zadanie wymysla(juz poslalam dalej). teraz zmykam sniadanko robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee wrócił jeszcze!! Juppi ;-) Dziś ostatni dzień wakacji moich!! Do tego jak na tą chwilę nie spodziewam się nawału pracy :-) Więc pełen luz!! Pojechaliśmy w sobotę do moich rodziców, ponieważ goście nas wysterowali i zawiadomili, że nie przyjdą, więc nie czekając wiele zrobiliśmy szybkie pakowanko i sru do dziadków, a co! Pozazdrościliśmy e.l.f. i Czaduni i jazda :P Stęskniona ciociunia obdarowała Kosmusia i nas :-) ciuszkami przecudnej urody :P I oglądałam tysiące zdjęć z Anglii. I filmy z lotu samolotem - już nie boję się lecieć jesienią z Kosmusiem na Cypr. Siostra mówiła że pół samolotu to matki z dziećmi, i to wcale nie starszymi od Kosmy -wiekszość niemowlaczków :-) i dały zuchy radę, więc my też damy :-) dziewczynki piszcie jak minal weekend! i przeskoczmy tą rozciągniętą stronkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×