Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

piszecie o nocnikach, Małgosia nie ma absolutnie ochoty zapoznawać sie z nim. zachowuje się jakby ją gryzł i na razie odpuścilismy żeby jej nie zniechęcić. za troszkę zaczniemy znowu. powodzenia wszystkim dzieciaczkom w nauce korzystania z nocniczka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadunia trzymam za Ciebie kciuki. nie martw się.często idziesz pod prąd i tak trzymaj. ale za to że znowu przeskoczylaś dostaniesz w ucho.:p siedzi i mierzy kiedy przeskoczyc:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qbuś sam siada na nocniku gdy towarzyszy mi w WC ;-) i tak se siedzimy przy otwartych drzwiach :-) pełen wypas :-) rzadko zdążę mu pampersa sciągnąc i siedzi tak jak na krzesełku. Ważne by się nie bał i traktował to jako przyjemnosc a nie przymus. Do odstawienia zmusił nas sam Qbuś bo nie chce nic jesc gdy ja jestem - tylko cyc i cyc. Dziś musiałam odciągnąc troszeczkę i strasznie się zdziwiłam - biała woda ! nie taki ładny i tłuściutki jak na początku więc czy teraz teraz ten pokarm ma jakieś włąsciwosci odżywcze? czy to tylko przyzwyczajenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e.l.f. --> wytłumacz mi co to znaczy że \"często idę pod prąd\" ? bo nie wiem czy mam się obrazic czy nie ;-) katie radzi bym się obraziła (tak na wszelki wypadek) potem najwyżej się odobraże :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odżywczysz to pewnie niewiele bo teraz to już je normalnie tyle że ma przeciwciała a teraz jest duzo wirusów i choróbsk w powietrzu. a mleko kobiety to nie jest cały czas takie białe i klarowne jak z kartonu jest bardziej wodniste i mętne i takie ma byc chce ciągle cyca bo nie ma cię w ciągu dnia i przestawił się na pory gdy jesteś z nim, tak to juz maja szkraby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ostatnim Maluszku marcowym jest wzmianka o odstawianiu od piersi.nie wiem czy do Was tez przychodzą? Czadunia nie musisz sie obrażać jak radzi Katie;) nigdy nie obrażam ludzi za darmo. a Ty jesteś reformowana mama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe kto siedzi na gg bo Ty ciągle masz swieże informacje z drugiego obiegu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E.l.f - Czadunia nie siedzi na gg, zauważ że ZAWSZE jest niedostępna :P :P :P A ja tej gazetki nie dostaję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt zawsze niedostępna!!!!!!!! a drugi obieg tom często najswieższe informacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!juz jestesmy Czadunia,ale mnie rozbawilas z tym obrazaniem;) na spotkaniu dzisiaj bylo tak sobie bo Brayan byl marudny,wstal wczesniej niz zwykle i jest nie do zycia-troszke sie pobawil ale tak wolal siedziec i patrzec co inni robia.a jak dziewczynka sie do niego przytulila to plakal-zrobilam nawet fotki bo fajny widok byl,ale jeszcze ich nie wrzucilam do kompa-kiepsko u mnie z czasem,musze ogarnac mieszkanie,ugotowac i prasowanko mnie czeka-buuuuuu Bylam tez przed spotkaniem na zakupach:kupilam Brayankowi 3 sweterki i kubek z Aventu-od razu Brayan chcial z niego pic,bo tego z Nuka to nawet do buzki nie chce wlozyc-polecam Avent a teraz nadrobie szybko zaleglosci domowe i wroce pozniej do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathrin - hej :-) Ja też czekam na foteczki z utęsknieniem :-) Zapomniałam się Wam pochwalić, że wczoraj zaszalałam w kuchni i zrobiłam na dzisiejszy obiadek gulasz z migdałami. Jesli bedziecie pytały o przepis, to odsyłam do: Kuchnia Polska strona 303 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa nie mam dzisiaj dnia do siedzenia przy kompie-pisze juz drugi raz bo chcialam wam linka wkleic i mi caly post sie wykasowal w skrocie:wgrywalam nowy program do ramek z cofnieta daty i nic z tego nie wyszlo -nie bede opisywac mojej glupoty dlaczego ale,musialam wykasowac i chcialam wgrac na nowo i system to poamieta i nie moga-buuuuuuuuuuuuuu dam wam linka moze wam sie uda pocieszyc tym programikiem-ja niestety nawet do niego nie zajzalam-glupia jestem i tyle....... http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Graphic/Graphic-Others/Easy-Photo-Frame.shtml milej zabawy wam zycze -moze ktos znajdzie cracka i mi go podesle-bede b.wdzieczna i jeszcze raz zapraszam na to forum fotograficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Teraz pewnie już nikogo nie ma... Byłyśmy z Klaudią na ćwiczeniach, a później na długim spacerze, zaczepiałyśmy pieski i goniłyśmy ptaszki! Ale było super ;) Pogoda nam dopisała, świeciło słoneczko i myślę, że już coraz bliżej wiosny! Ja zdecydowała, że odstawiam Klaudię pod koniec wiosny - bliżej lata. Przeczytałam to samo, co ELF, a zresztą tak będzie mi łatwiej! Wtedy chcę też zrobić \"poważne \" przymiarki do skończenia z pieluchą, przynajminiej wciągu dnia! Narazie nocnik jest ok, ale od wczoraj nie trafiam z czasem wysadzania i w efekcie Klaudia ma całą odparzoną pupę :( Chyba Kathrin pisała kiedyś o pieluchach - majtkach. Ja kiedyś takie kupiłam przez pomyłkę ;) Teraz chce je zużyć i są ok, ale tylko do siku...Jak jest coś jeszcze, to masakra przy ściąganiu! Ale wzięłam się na sposób i będę przecinała boki! Miłego dnia i buziaki dla Małgosi, Marysi, Kosmy, Kuby, Brayana i Qby 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze na temat kubka z aventu! Kathrin - mi nie podpasował! Taki z niego niekapek, że wcale nic nie leci! Jestem zła, bo kupiłam 2, drugi do rodziców, jeszcze P. mnie nakrecił, żeby do nich kupić mniejszy, a tamten jest z miękkim ustnikiem od 3 m-cy! W ten sposób wróciliśmy do starego canpola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziwne,bo moj niekapek kapie nawet jak Brayan nim o ziemie wali??????Moze masz inny? ja mam avent naturally-nie wiem czy wszystkie takie sa?Moj ma twardy ustnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kathrin --> za jakies 2 h będziesz miała maila ode mnie z linkiem do programu graficznego. Sciągnij go sobie - będzie to trwało jakieś 2 godzinki bo tyle też wysyła go ode mnie na serwer. Ucz się a potem nauczaj nas na pstryczku :-) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olszoowa
Witajcie! mamo Qbusia dzięki za zaproszenie :) Zaległości w czytaniu nadrobię wkrótce i wtedy się odezwę :) Tymonek urodził się też 7.02 :) Więcej na stronie: www.tymon.smyki.pl :) Do szybkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olszoowa-witaj! Czadunia: emailik nie doszedl-wyslesz jeszcze raz?! dobrej nocy wam zycze-do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie z samego rana ! kathrin --> wywaliło mi kompa 10 min przed końcem wysyłania pliku ! wrrrr myślałam ze mnie trafi :-( wyslę ci to po południu bo za jakies pół godzinki wyjeżdzam z domku :-) olszoowa ---> witaj !! fajnie że dołączysz do nas :-) tworzymy naprawdę sympatyczną grupkę :-) Pozdrowionka dla Tymonka ! Qba spał od 17.45 do 6.30 :-) oczywiscie z przerwami na \"podawanie mu dydusia\" Drań mały uczy do latac w nocy a ja potem przekopuję łóżko by go znalezc ;-) O cycusiu już prawie zapomniał ale ja nie :-( boli :-( sciągam po troszke by nie pobudzac laktacji ale i tak mogłabym nimi komuś oczy popodbijac ;-) proszę o rady jak sobie z tym poradzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! dzisiaj Czadunia pierwsza;)chyba wczoraj obie mialysmy zly dzien do komputerow. Ja dzisiaj tak na szybko kawke z wami pije bo Brayanek juz mleko pije i za chwilke musze go przebrac-przestawil sobie wstawanie na 7.30 i juz nie moge sobie z rana na spokojnie posiedziec przy kompie bo slysze od niego z pokoju \"dzien\",\"dzien\".........i tak ciagle az go nie wezme-maz to sie smieje ze zrobimy mu rolete w pokoju i ksiezyc namalujemy niech mysli ze noc,bo przez te zaluzje za duzo swiatla sie przedostaje.ok to by bylo na tyle z rana,pozniej sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czadunia zapomnialam Ci odpisac-ja nie odciagalam mleka,nie bralam zadnych tabletek,ktoregos dnia samo zniklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stare i nową Mamę! Klaudia rano zrobiła pobudkę o 7-ej i teraz szaleje, a ja dochodzę do siebie ;) Kathrin - mi się wydaje że z tym moim smoczkiem jest coś nie tak, okazuje się, ze drugi kubek jest ok! Czadunia - może tabletki Ci pomogą, szkoda żebyś się męczyła! Czy to znaczy, że udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×