Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czadunia

Mamy dzieci z lutego 2005

Polecane posty

Ha ha - aparat wrócił to fakt, a zdjątka jeszcze nikt mi nie zrobił. Przecież nie będę sobie sama pstrykała :P dziewuchy, gdzie jesteście??? Haaaalllloooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy kolejnego zębolka - górną dwójkę - bez absolutnie zadnych objawów :-) Po prostu wyszła sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę, że u większości weekend był w rozjazdach! My spędziliśmy go rodzinnie, dlatego nie miałam czasu ani okazji tu zajrzeć. Aniu - z tymi zakupami mam tak samo! Nic mi się nie podoba, a jeśli już, to albo cena nie ta, albo rozmiar... Dobrze, że kupiłaś te rzeczy na aerobik, to połowa sukcesu! Ja nie pójdę ćwiczyć, bo nie mam stroju ;) Kathrin - u Was się dzieje, z basenu na sanki, a przed Wami spotkanie raczkujących, ech... dzieje się :) Wiosna....wiosna.... przyjdź wreszcie!!!! Juz dawno nie pisałam o Klaudii, a robi takie postępy! Zuch dziewczyna :) Ćwiczy sama, nie muszę jej męczyć! Przewala się, to tak, to tak - celem jest wdrapanie się na mamę ;) A wczoraj fikała na brzuchu i hooop... stanęła na nóżkach, podtrzymując się rączkami! Ale byliśmy z P. zadowoleni i dumni :D Dziewczyny, zaczynam jeść połowę mniej i żadnych kolacyjek z P! Koniec z objadaniem się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie - gratulujemy nowego ząbka! Tym lepiej, ze bezobjawowo się pojawił :) No to Kosma teraz musi być wystrojony, jak go ciocia obkupiłą w nowe ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmus-gratulacje!oby dalej tak bezobjawowo zabki sie wybijaly! Klaudusi gratuluje postepow i bardzo sie ciesze ze cwiczenia sa owocne!-naprawde SUPER! Ja chyba tez zaczne jesc polowe,oboje z mezem mamy nadwage,ja i on tak po ok. 15kg-serio-wczoraj sie wazylismy-szok!zima sie przyczynila do naszych wag,jak sie zrobi cieplo to zaczynamy znowu rowerowe przygody,moze cos schudniemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mmałgosiu - buziaczki dla Klaudii 👄 👄 👄 - cieszę się przeogromnie, że mała robi postępy i przysparza wam powodów do radości :-) Naprawdę bardzo się cieszę :-) Mam nadzieję, że teraz to już macie z górki :-) Jeszcze raz buziaczki dla Klaudusi dzielnej dziewczynki ❤️ A te ciuszki dla Kosmy są tak śliczne, że aż żal założyć temu mojemu małemu brudaskowi :-) Zakupki - też by się przydały :-) Pójdę niedługo na nie razem z Kosmą - poszalejemy trochę na wiosnę, a tatusia zostawimy w domu, bo na niego to tylko zbędne wydatki :P Aniu - nie bądź taka wybredna :P - u mnie jest tak, że z zakupów też często wracam z niczym, ale jak już coś kupię, to cieszę się z nawet najmniejszej pierdołki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, cosik się ruszyło na kafe!! tylko weekendowe imprezowiczki coś śpią :-) Pewnie kaca leczą :P A ja wczoraj stanęłam na wagę i ciągle to samo - jeszcze 2 kg na plusie do wagi idealnej. Ale i tak byłam mile zaskoczona, bo ja pożeram takie ilości słodyczy, że czasem sama sobie się dziwię, że jestem do tego zdolna. Na przykład teraz siedzę w pracy i pozarłam już do kawy pół tabliczki czekolady :-( Seryjnie. Ale chyba nie mam się czym chwalić!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie:fajnie ci-widocznie masz dobra przemiane i nie grozi ci nadwaga-co to jest 2 kg?ja bym sie cieszyla gdybym tylko 2 miala..........gdzie te czasy co mialam wage w normie a mowilam ze jestem gruba-teraz mowiac ze jestem gruba jest to smutna prawda....ah... co zrobic??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja się melduję !! Goście juz pojechali a Qba śpi tzn zaraz powinien już skończyc bo śpi od 10 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A ja juz pomylam, posprzatalam, poodkurzalam, poszylam, popralalm, ugotowalam, uspilam Kubusia i moge dlaczyc do Was :P Mmalgosiu bardzoooooo bardzooooo cieszymy sie z postepow Klaudii. Najwazniejsze jest to, ze sama chce cwiczyc, ze polubila te zajecia. Klauduniu ogromne buziaczki dla Ciebie!!!! 👄 👄 👄 Gratulujemy postepow! A Kosmusiowi gratulujemy nowego zabka. Teraz to dopiero bedziesz mial czym gryzc rodzicow ;) Kubusiowi ostatnie 2 tez wyszly bezobjawowo. I tak powinno byc caly czas, czego zyczymy wszystkim maluchom. Katie ubranek nie trzymaj bo i tak szybko Kosma z nich wyrosnie. Chociaz wiem, ze szkoda. Casem mam tak samo :O No i czekamy na obiecanne fotki. Kathrin zazdroscimy Wam tych spotkan z maluszkami. U nas nie ma zadnych rowiesnikow dla Kubusia :O No i gratulujemy postepow na plywalni. A gdzie Elf i Czadunia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposoby na ptasia grype: 1. Nie bawic sie ptaszkiem. 2. Nie chodzic spac z kurami. 3. Nie siadac na jajach. 4. Nie rzucac pawiem. 5. Nie wycinac orla w progu. 6. Uwazac na wylatujace gile. 7. Nie pic na sepa 8. Nie zadawć się z kurami domowymi Wyslalabym Wam na GG, ale nie mam waszych numerow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qbuś zazdrosny strasznie !! Co ja Maksia na rączki to i Qba już przy mnie i wypycha go ;-) a jak oddam Maksia - Qbuś zajmuje się tym co właśnie robił ;-) sorka ale moja bestia wstała i idziemy coś przegryżc jeszcze nie naczytałam tego coście tam powypisywały jak nas nie było - ale rozszerzoną stronkę zauważyłam :-( która to zrobiła?? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło widzieć panią czepialską :-) Ja kapuś powiem która to ... KATHRIN nabroiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łooo... cóż za wyznania ;) Łańcuszki. Dziewczyny, ja je wykasowałam. Coś mi się zdaje, że miałabym je do Was odesłać. Jeśli trzeba, to prześlijcie mi je jeszcze raz i odeślę. Ja nie posyłam ich dalej, więc wciskam \"skasuj\"... ale jeśli którejś z Was jest to potrzebne, to nie ma sprawy ;) Ale leniwy poniedziałek! Dobrze, że P. zrobił wczoraj obiad, to chociaż nie musze gotować, ale zupełnie nic mi się nie chce robić! I w dodatku burczy mi już w brzuchu, ale staram się nie podjadać! Klaudia się obudziła, lecę grzać obiadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - to do robotki z tymi Kubusia fotkami :-) Przy okazji dziekujemy za komentarz :-) Dodałam kilka nowych na naszej stronce - zapraszamy!! e.l.f - a Ty co sobie wyobrażasz, a gdzie fotki z roczku, a wiadomości jak było?? Nie ładnie, oj nie ładnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie! Wlasnie wrocilismy z lasu z grila,ale sie najadlam a mialam sie ograniczac,tylko ze na dworze smakuje jedzonko najlepiej. a gdzie nasza e.l.f.-dalej lancuszki rozsyla?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem :-) A tak mi się milusio zrobiło po kapieli, że marzę już tylko o łózeczku :-) Dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby dziś ja pierwsza? Super !! Zapraszam na kawusie Wczoraj był pierwszy dzień Wielkiego Odstawiania Qby :-( Nie było tak źle jak myślałam ale za to wzrosło zapotrzebowanie na tulanko :-) mi to gra tylko nic nie mogę zrobic, bo siedzę z Qbusiem i gadamy sobie :-) No i dziś też przez odstawianie Pierwsza Noc bez jedzonka - tylko woda. I o 6 było już sniadanko :-) Wskakujcie mamusie na neta bo faktycznie coś tu cichoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie ---> skąd macie takie śliczne rameczki? Kathrin ---> coś mi zawirusowało kompa i wszystko straciłam :-( muszę znow ściagac , ale dam radę e.l.f. ---> już od 2 stron cię nie ma :-( gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! Czyzby Kathrin zaspala? Czadunia polej tej kawusi, bo ja dzis ledwo z lozka wstalam. Cale szczescie, ze wczoraj wszystko porobilam. Dzis tylko jakis latwy obiadek splodze. Dobrze, ze Qbus tak latwo znosi odstawianie. Choc sniadanie o 6 rano nie brzmi zachecajaco. trzymamy kciuki zeby nie bylo problemow. Czadunia jak posciagasz te programiki, to podrzuc linki. Jak pisalam R. wszystko mi skasowal :O A tez chcialabym miec takie sliczne zdjecia jak Wasze maluchy. Dziewczyny mam pytanie. Jakiego mleka uzywacie po 1 urodzinkach? (do tych nie karmiacych piersia oczywiscie). I jak to jest u Was z nocniczkiem? Uczycie juz swoje pociechy? Kubus ma wstret do nocnika :( A wczoraj pomagal mi w praniu tak solidnie, ze nauczyl sie wlaczac pralke. No i jak tylko zobacze, ze obral kierunek lazienka, musze pedzic za nim. Milego dnia wszystkim zyczymy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Buziaki dla wszystkich, które wstały dziś wcześniej niż o 6-tej 👄 ;-) U nas też wyjątkowo wczesnie dziś była pobudka, śmialismy się z mężem że Kosma czatował na budzik - obudził się o 6.45 czyli pięć minut przed jego dzwonkiem :-) Czadunia - pewnie ciężkie noce przed Wami :-) Ale już niedługo bedziesz wreszcie wiedziała co znaczy się wyspać porządnie :-) A rameczki mamy z tego programu, którego link podała Kathrin. Tam były jakieś trzy dodatkowe pakiety do ściągnięcia no i mamy :-) Aniu - nocniczek - siadamy z uporem maniaka, ale rzadko coś się w nim znajdzie :-) Kosmę sadza niania, sadzam ja, a największą fanką tego procederu jest moja mama :-) Kosma nie ucieka, ale rzecz jasna malimitwytrzymałości na tym magicznym siedzisku - do 15min w porywach, pod warunkiem że ulubione zabawki znajdują się tuż przy nim :-) Jeśli chodzi o mleczko to my w dalszym ciągu pijemy bebilon pepti dla alergikow, ale ostatnio robimy test prowokacji i mieszam je ze zwykłym bebiko 3. W przyszłą środę idziemy do alergologa, więc zobaczymy czy będziemy mogli pić już tylko normalne mleczko czy nadal to śmierdzidło z puszki :-( Miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallllllooooo, jesteście?? Kathrin pewnie na spotkaniu dzieci raczkujących :-) A e.l.f, Mmałgosia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny!! łańcuszki hahahahahaha czasem posyłam dalej tak na wszelki wypadek;p zdjęcia będą ale najpierw trzeba wywyołac film i skanowac zdjęcia, bo został nam tylko taki aparat.cyfrowy jesienia jak bylismy nad morzem upadł R w piach gdy ratował Marysie przed upadkiem do wody,piasek dostal sie do obiektywu i zoom nie dzialał, wymienili nam na nowy ale ten jest nie udany. głoś slabo nagrywa-niby to nie kamera i nie ma co wymagac ale tamten swietnie głos nagrywał, więc jest gorzej a w dodatku tez ma problemy z zoomem i możemy oddać a wtedy dostaniemy pieniązki z powrotem i kupimy sobie nowy, a do tego czasu zostaje zwykły. ale sie rozpisłam:) Kosmie gratulujemy ząbka! dobrze że nie męczył jak wychodził teraz to życie pełna piersia bierz i nie martw sie o zęby masz czym gryźć;) wszystkim dzieciaczkom postępów, Klaudii szczególnie bo duzo pracy musiała włożyć w ćwiczenia. Qba ale ta Twoja mama okrutna najpierw żłobek teraz cyc:P trzymaj tak dalej pobudka o 6 i sniadanko od razu, samam niech wode w nocy pije. Ty krzycz głośno ze chcesz jeść. trzymam kciuki za Ciebie. Czadunia a Tobie duzo sily i żeby udało się odstawić szybko i bez krzyku.chociaz czytałam ostatnio w gazecie o dzieciach tylko nie pamiętam której że teraz nienajlepsza pora na odstawianie lepiej poczekać kilka tygodni. Kathrin Wy pewnie na spotkaniu jesteście, a jak czytam zima przyszła do was i mozecie poszalec na sankach.udanych zjazdów. dopiero dzis zagladam, bo goście wczoraj pojechali i nie miałam czasu.w niedziele ledwo weszlismy do domu R wypakował wałówke i musiał jechac na dworzec bo juz czekali na niego. jeszcze nie wszystko rozpakowałam takie zamieszanie było. spokojnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ... :-( ale coś mnie dół łapie :-( robię malutką kawusie i poprawię sobie humorek czymś słodziutkim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×