Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

Gość Perfume_Maniac
Aniello, oba zapachy, które dla Ciebie wybrałam, to zapachy o nucie wodnej. Napisałąm, że masz nudny styl ubierania się i nie przemęczasz się zbytnio, pomyslałam więc o czym, co Cię nieco ozywi i doda Ci odrobiny optymizmu, popchnie Cię do działania. Ale jezeli jesteś "piecuchem", ktry najchętniej "poleguje" na kanapie, to może Green Tea Elizabeth Arden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfume.. Dzieki prawie trafilas podoba mi sie rowniez zapach wody toaletowe NC jest anyzek, papryczka mniam.. i slodki pycha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
168 cm: może jeszcze coś z wyraxną, zielona nutą. Piszesz, że jestes towarzyska i nawet spódnice nosisz sportowe. Może więc "Acqua di Gio'" Armaniego? Lub też "Manifesto" Isabelli Rossellini? Lalllko: moim zdaniem zmieniając tak często gusta zapachowe nadal poszukujesz własnej osobowości. Raz jestes szalona i zwariowana, innym razem wyciszona i spokojna. Dobieraj perfumy w zależności od aktualnego nstroju, bo to Ty najlepiej czujesz, co Ci pasuje w danej chwili. Ja tylko rzucam sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
MYŚLĘ ŻE: wydaje mi się, że właśnie w Naomagic jest nuta papryczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Słodko-kwaśna: rzucasz mi wyzwanie? No to ryzyk fizyk, spróbuję odgadnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfume_Maniac HrabiaZenHorst Serdecznie dziękuję Wam za sugestie, zobaczymy :) Rush kiedyś bardzo mi się podobał, ostatnio o nim zapomniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Samsara kojarzy mi się z elegancką kobietą wieczorem - makijaż, suknia, szpilki. Pisałaś, że to jest również Twój styl, a do brunetek zdecydowanie bardziej pasuja intensywne zapachy. Dla mnie Samsara jest jak klejnot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P_M. a co możesz polecić mnie? jestem pod 30, raczej typ intelektualny. Lubię zapachy świeże, ale nie cytrusowe i raczej nie stricte wodne. Kobiece, delikatne a zarazem intrygujące, ciepłe... od dawna nie mogę znależć idealnych... podpowiesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 168 cm
a ja lubie najbardziej amore amore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea21
HEJ A MOZE ODWROTNIE CO POWIESZ O MNIE JESLI UŻYWAM TRUTH CK COCO MADEMOISELLE I GREEN TEA ELIZABETH ARDEN W ZALEZNOSCI OD NASTROJU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
GretoBe: może Miracle Lancome'a? Delikatny zapach kwiatów w czystym, przenikliwym powietrzu. Ale pierwsze skojarzenie, jakie mi się nasunęło po przeczytaniu Twojej wypowiedzi, to POEME Lancome'a. Zapach niezbyt słodki ani niezbyt ciężki, ale szlachetny. Moim zdaniem BARDZO kobiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowy miś
18-latka, szatynka, delikatna twarz, ciemne oczyska, spokojny ale podobno uroczy charakter ;). Nie wysoka, nie gruba, nie za cicha nie za głosna. Podobały mi się np. Sabatini temperamento, pazurek Naoumi (nie wiem czy jeszcze jest.. ) Podoba mi sięwink z avonu ;)... co byś mi doradził? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zapytam
176 cm, półdługie włosy, szatynka, szczupła. młoda mężatka, praca biurowa, bluzki, żakieciki, raczej spodnie niż spódnice. mam swój ulubiony zapach, ciekawam, czy zgadniesz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
LEA 21: moje pierwsze skojarzenia: - dziewczęca - w ciągłym ruchu, niekoniecznie nadpobudliwa, ale żywa - skroma i łagodna - naturalna (makijaż i biżuteria raczej delikatne) - ubiór wygodny, sportowy z nutką elegancki - delikatne kolory, może pastele? Tylko mi nie mów, że jesteś zupełnym przeciwieństwem!!! Ale naprawdę takie były oje 1-sze skojarzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alllllla
To teraz Ja szatynka, 169 cm, szczupla, niebiesko - szary kolor oczu, styl ubioru w zaleznosci od nastroju, raczej dzinsy, obcisle bluzki, przebojowa, czasem romantyczka Uzywam dotychczas Hugo Boss lub Intensse, Davidoff Cool Water, nienawidze ciezkich, ostrych, duszacych zapachow wiec co mi radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfume Maniac Dzieki w takim razie w te pedy pedze do perfumerii po Samsare mysle ze sie nie zawiode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
JA TEŻ ZAPYTAM: Do biura powiedziałabym raczej coś w stylu Mademoiselle Coco, ewentualnie Dune Diora. CZEKOLADOWY MIŚ: nie pamiętam nazwy, ale to Naomi Campbell, chyba Sunset. Pierwsza nazwa, jaka skojarzyła mi się z Twoim opisem. ALLLLA: Miracle, Acqua di Gio'. Żaden nie jest ciężki, a moim zdaniem podkreslają charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zapytam
oczywiście spróbuję tych, które polecasz... nie po to tu przeciez wchodziłam, żeby Cię nie wypróbowac... a co polecasz na "po biurze..."? jestem domatorką, lubię łazić po osiedlu z psem, siedzieć w kuchni i pichcić coraz to nowe potrawy... lubię czytać... odpowiedz, to powiem Ci, jaki zapach mnie urzekł... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowy miś
Oczywisnie sprawdzę :). Ale może nasuwa Ci się jeszcze coś- do wyboru ;). Dodatkowo: kocham ludzi, łatwo się poddaje ale nie jestem pesymistką, raczej się usmiecham, lubię wiosnę i parki, dzieci i wiatr.. :). Daj mi coś do wyboru :), jeszcze jedno chociaz, ale sunset na pewno lecę niedlugo sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
JA TEŻ ZAPYTAM:Truth Calvina Kleina, ewentualnie CK One, ewentualnie Grren Tea E.Arden - świeże i po pracy doskonałe dla osoby, która lubi kontakt z naturą, zwierzęta i literaturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea21
super prawie wszystko trafilas oprocz pasteli :) lubie zywe kolory intensywne a poza tym wszystko raczej sie zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
CZEKOLADOWY MISIU: perfumy z lekką nuta ziołową, ale trochę "ostre", czyli takie, które energetyzują. Np. Acqua di Gio', Miracle, Truth (odrobinę kwiatowe, kojarzą mi si z konwalią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie
Perfume_Maniac a czy moge Ci wyslac swoją fotkę i na jej podstawie okreslisz "moje perfumy " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala....0
15 lat, brązowe długie włosy, jasnopiwne oczy, 162 wzrostu szczupła , nie lubię słodkich zapachów , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×