Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

A co mi byś dosradził? naturalna brunetka, wlosy do ramion wystopniowane, proste; oczy zielone, wzrost 178, styl ubierania się: przewaznie damskie garnitury, styl sportowy nie (tylko gdy idę na aerobik). Poza tym mam poczucie wlasnej wartosci, jestem osobą pewną siebie. 🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrabia ZenHorst
Erica ... z moich to 33 albo 98 znaczy sie ... mexx woman -mexa albo light - blue :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ładnie, wsadziłam bardzo niesymatycznego byka powyżej. Miało być \"doradził\". Aha dodam jeszcze ze mam 29 lat. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagrafka
Proszę o propozyje dla: osoby 40 letniej, włosy blond krótkie, oczy zielone, ubierająca się przeważnie w garnitury, lubię spodnie, buty na obcasach (szpilki uwielbiam!!!). Do tej pory używałam bruno banani różowe, bardzo lubię ten zapach. Ale może polecisz mi coś innego, proszę o niedrogie perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rush jest super, mialam ten zapach :-) Dokładnie... swiezych zapachow nie lubie, szczegolnie tych z nuta ogorka albo arbuza ;-) Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam Pure Pioson Diora , Manie Armaniego - najseksowniejszy zapach roku , wg.Cosmo ... ja nie mam drogich perfum ja mam ich kopie ....zapraszam na aukcje i www.perfumy.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
160cm, drobna blondynka,oczy niebieskie - uwielbiam romance, very valentino, chance ,n5 chanel , dior dune na codzień nosze sie sportowo - na wyjścia seksowna gwiazda. zodiakalny Bliżniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Jestem z powrotem po nieobecności spowodowanej brakiem dostępu do kompa... Zaczynamy: ORINOKO - Pleasures Estee Laudenr, Waterfalls Cindy Crawford MANIUSIA - Poison, Deep Red, ewentualnie Pure Poison MOKA - może Skin Trussardiego? Moje najnowsze odkrycie, które sama musze sobie kupić!!! KOBIETKA23 - Poeme lub Tresor Lancome'a NIEBIESKOOKA - Eterity, Dune AKTORKA - Celine (zwykłe, nie egzotyczne), Noa ERIKA - Sensi Armaniego, Naomagic Naomi Campbell, Rykiel (czerwone) SIMI - Obsession light, Deep Red, Pure Poison, Sicily WAGRAFKA - Sunset Naomi Campbell, Waterfalls (te ostatnie sa na pewno w atomizerze jako perfumowany dezodorant, kosztują naprawdę niewiele). Wielkie dzięki dla Hrabiego ZenHorsta za pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagrafka
Buziaczki z podziękowaniem. Mam jeszcze pytanko, może jakieś perfumiki z tej górnej półki, na wypadek jakbym miała forsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
WAGRAFKO, z perfumz wyższej półki polecałabym, zwłaszcza do garnituru i do szpilek kwiatowe Lancome-y - np. Poeme. Ewentualnie kwiatowe Noa Fleurs, jezeli nie lubisz intensywnych zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 lata,167cm szczupła,rude włosy i bardzo zielone oczy.Uwielbiam się bawic, spedzac czas z przyjaciółmi,ale też są wieczory, gdy wolę zaszyc się z książka głaszcząc kota mruczącego na moich kolanach. Nie lubię zapachów \'świeżych\' Dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,zapomniałam o ubraniach:), lubię styl normalno-sportowy, najczęściej noszę ubrania zielone,czarne,pomarańczowe i czerwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz moja kolej! Coś subtelnego, lekkiego, dla subtelnej i delikatnej kobietki, szczupłej, wysokiej, blond włosy, niebieskie oczeta... Jaki jest mój zapach...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Spróbujemy dobrać coś dla kolejnych uczestniczek zabawy... KEES - polecam Tresor Lancome'a oraz Flower Kenzo. Oba zapachy kwiatowe, Flower nieco "pudrowy". Na wieczór może coś bardzo dystyngowanego, z lekką nutką wanilii, czyli Sensi Armaniego? IGA - Miracle, Eternity (zielone), Coco Mademoiselle. Albo Skin Trussardiego. Z opisu wynika, że mogłoby Ci pasować DKNY Donny Karan, choć mnie osobiście ten zapach nie odpowiada, ale znam wiele osób, które go lubią. Ewentualnie nowsza wersja, Delicious. Może też wypróbujesz Truth Calvina Kleina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejuuuuuuuuuu
ja by,m chciala napsiac zcemu ktos komus doradza skoro niewie czy mu sie dany zapach spodoba,kazdy powinien isc do sklepu i sobie wybrac taki który mu sie podobaa nie,no ludzie.......zgodze sie z tym zeby kltos powiedział jaki jest łładny ale żeby pod kolor włosów czy cos to pzresada.......?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Przecież to tylko zabawa. Zresztą wiekszość z tych dziewczyn, które pytają o perfumy, mają już swoje ulubione i zapewne chca sprawdzić, czy uda mi sie trafić w ich gusta. Poza tym są osoby, które na perfumach się nie znają i wchodząc do perfumerii, nie maja pojęcia, który zapach jest słodki, a który lekki., w efekcie czego wąchają wszystkie buteleczki i po kwadransie wychodzą ze sklepu jak lekko nacpane (no bo ile można wąchać). Tak jak mówie, to tylko nieszkodliwa zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfume_Maniac Strzał w dziesiątkę Armani-to są moje perfumy, masz kobito nosa-GRATULUJĘ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ejdna z tłumu
kurcze widze ze polki nie sa az takie biedne jak sie słyszy....skoro ymienia sie tu markowe perfumy...armani guci itp,to nie jest tanie,szkod aż einnym sie tak niepzrelewa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasna blondynka, jasna karnacja, 165 cm, młoda :) Powiedz mi, jakie zapachy do mnie pasują :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Teraz Ja
włosy długie zafarbowane na rudo, oczy zielonkawe. Lubie oglądac filmy, czytac książki i uczyc sie jezyków obcych. Ważnie są dla mnie kontakty z mężczyznami, lubie sobie poflirtowac :p Oni zreszta też zwracają na mnie uwage. Lubie ubrania o prostych krojach,dyskretnie eleganckie. Sztruksowe marynarki, spodnice (nie mini), dopasowane bluzeczki, spodnie biodrówki,wysokie obcasy (ale nie szpileczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka 23.
Perfume_Maniac GRATULUJĘ;) Masz talent i "nosa" w dobieraniu zapachów;)Poeme jest jednym z moich ukochanych,ulubionych zapachów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna Ania
mam 23 lata, pracuję i studiuję, jestem szatyną z balayagem, więc w sumie to blondynką, ubieram sie raczej wygodnie, co nie oznacza, że na sportowo, lubię zapachy świeżość, jednak czasem podoba mi się też coś słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna Ania
miało być głównie świeżość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz roboty z odpisywaniem....:-))))to teraz ja-mam 20lat ,studiuje,ubieram sie raczej clubowo-jeansy,swterek,adidaski,czesto tez szpilki np do bojowek:-) kupujac perfumy nigdy nie moge natrafic na idealny zapach to za ostry to za mdly:-(strasznie podobaja mi sie takie zapaczy perfum-jak np przechodzi sie obok kwiaciarni i wydobywa sie taka piekna won...wole raczej takie delikatne zapaczy...no i cena perfum nie przekraczajaca 150zł:-) buziaki pozdrawiam-super topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×