Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

Gość nodi19
a gdybyś tak miała mi doradzić co wybrać, czy J'adore czy Light Blue czy moze Miracle Lancome to co byś doradziła? Chce zeby zapach był kobiecy,ale też nie za słodki,żeby nie był duszący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowy miś
dziękuje :), buziaczek *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze mi tez dobrac
www.stepfan18.fotka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala....0
nodi19---------------> bardzo polecam J'adore, jak najbardziej kobiece są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zapytam
Green Tea - używałam kiedyś, strzał w dziesiątkę! Dobra jesteś :D Co do reszty, będę wiedziała, w czym grzebać w sephorze... I obiecana odpowiedź - uwielbiam noa noa cacharel, i jej niegrzeczną "siostrzyczkę" amor amor... :-) Co Ty na to? Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
JA MAM PYTANIE: mozesz wysłać fotkę, ale spróbuj najpierw dokładnie mi siebie opisać. Czuję, że zaczyna się robić niezła zabawa. Lala...0: Northern Lights Orifleme, może któryś z zapachów Guerlaine'a? Ma zapachy typu grejpfruit i inne ziołowo-owocowe. Nie sa zbyt słodkie i na skórze bardzo delikatne. NODI19: J'adore jest słodki i moim zdaniem duszący. Polecam zarówno Light Blue, jak i Miracle, do tego możesz spróbować Truth, Sunset Naomi Campbell, ewentualnie Poeme Lancome'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko male jedno
Czy Mnie tez moglabys doradzic cos fajnego Odwazna kobieta, czasem skryta i niewinna, optymistka, trzezwo patrzaca na swiat, szare oczy 168 szatynka, styl elegancki ale i skromny, w wolnych chwilach raczej luzno, wygodnie, domatorka, zawsze pomocna ludziom, z natury delikatna Co mi polecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Pani od fotki: masz delikatną i dziewczęca urodę, więc cos w stylu Miracle czy Truth. Raczej nic bardzo kwiatowego ani cięzkiego. Ewentualnie na wieczór możesz wypróbować Pure Poison Diora czy lżejszą wersję Obsession - nie "zwulgaryzują" Twojej urody, a powinny podkreslić. Oops... nie pomyślałam o Noa. Ale rzeczywiście, piękny zapach. Nie dusi ludzi w autobusie, a kojarzy się z czystością i lekkością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
PYTANKO MAŁĘ JEDFNO: Eternity Calvina Kleina. Zdecydowanie!!! Raczej to tradycyjne niż nowsza wersja, reklamowana przez Scarlett Johansson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie
blondynka, pol długie włosy, oczy niebieskie,166 cm, po 30stce, moje ulubione kolory to kolory jesieni( pelna gama) , w miare spokojna, wesoła, ponoc atrakcyjna :P nie lubie kwiatowych zapachow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko male jedno
Dzieki Ale czy ten zapach podkresli moja osobowosc? Nie lubie duszacych zapachow Jaki jeszcze mozesz mi polecic, jutro wybieram sie do drogerii byc moze cos wybiore i kupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
JA MAM PYTANIE: może Allure Chanela? Nie dla nastolatek, ale dla osoby 30-letniej powinien być dobry. Delikatny, choć to zalezy, woda perfumowana jest bardziej słodka, natomiast toaletowa ma moim zdaniem trochę inne nuty, jakby bardziej cytrusowe? Podkresla spokój, elegancję i opanowanie, a z natury jest ciepły, co komponuje się z równie ciepłymi barwami jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala....0
aj, przepraszam ,nie wiedziałam, że odpisałaś :) dzięki za dopasowanie perfum, zobaczę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Do pytanka: Eternity jest zapachem raczej zielonym, ale zdecydowanie ciepłym. Możesz wypróbować też Noa Cacharela (tym, o którym zapomniałam), ewentualnie przejrzyste Miracle czy Truth. Ewenualnie gorzko-orzeźwiający Dune... moim zdaniem jeden z najbardziej intrygujących zapachów. Mogę jedynie co nieco podpowiedzieć, ale to juz Wy, drogie Kafeterianki, musicie podjąc ostateczną decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brusli
moze doradzicie jakie perfumy powinienem uzyc na klate? nie chce sie chwalic, ale mam juz wloski. cos meskiego dla prawdziwego mezczyzny poprosze. :) byle nie depilator! zapuszczam:) brusli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie
dziękuje 🌻, jutro ide je poniuchac ;) i zobacze czy trafiłas w 10-tkę ;), pozdrawiam 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko male jedno
Dzieki jutro postaram cos wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna orchidea
Zawsze mialam problem z doborem odpowiednich perfum..jestem zakrecona 30-tka...zieje sexapilem i moj partner uwielbia mnie "calodniowa" bez zbednych zapachow...chcialabym go zaskoczyc czyms oryginalnym!! Dodam, ze mam lekko poludniowa dosc orientalna urode, sniada cere i to cos co dziala na mezczyzn!! Ciekawa jestem czym mnie zaskoczysz:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia1234
no to teraz ja :) -blondynka, niebieskie oczy, wysoka, do chudych raczej nie należe ;) 21 lat -preferuje styl sportowo-elegancki ;) -kolory mocne, zdecydowane -makijaz ledwo widoczny, delikatny -żywa, skryta, optymistka, dowcipna. domatorka :P no niezły mix więc co mi polecisz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brusli
a macie jakis fajny zapach na wloski na klacie? :) brusli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
PAPIEROWE NOZYCZKI: MOIM ZDANIEM JESTEŚ RACZEJ INDYWIDUALNISTA, KTÓA NIE GONI ZA MODA, ALE ZAJMUJE SIĘ RACZEJ ROZWIJANIEM SWOJEGO ŻYCIA WEWNĘTRZNEGO. cHCESZ ŻYĆ W ZGODZIE Z SOBA I ZE SWOJA NATURĄ. hMM... TE AZJATYCKIE RYSY NASUNĘŁY MI NA MYŚL COŚ W STYLU oBSESSION NA WIECZÓR ALBO TEJ DELIKATNIEJSZEJ WERSJI. Oo, przepraszam za Caps Locka. Ale sa perfumy, których nazwy nie pamiętam - opiszę butelkę. To jakby dwa połączone ze soba pierścienie. Ogólnie myślę to u zapachach delikatnych i kwiatowych Podąam właściwym tropem?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna orchidea
Jedno ale...jak mi napiszesz ze Naomi Campbell to padne ze smiechu;) Juz mialam i nie zdalo egzaminu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cię maniaku! jestem farbowaną czarnulką mam długie włosy za ramiona, czarne oczy, mam 170 cm. wzrostu waże 50 kg, karnację średnią , łatwo się opalam, pełne usta, lubie zdecydowane nasycone kolory takie jak czerwień czerń, , nosze ubrania w stylu mieszanym zależnie do okazji. mam 22 lata, jestem zodiakalną waga. jaki perfumik mi zaproponujesz? podaj cene w przybizeniu! dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
CZARNA ORCHIDEO: zdecydowanie Kenzo Jungle, Deep Red Hugo Bossa, ewentualnie Sicily czy Dune. Wszystkie sa niesamowicie seksowne! AGNIESIU1234: coś energicznego i żywego, np. Dune Diora? Ewentualnie polecane wcześniej przeze mnie Sunset Naomi Campbell czy IsaBella Isabelli Rosselini. SAMANTHO: na imprezkę to coś w rodzaju Kenzo Flower, słodki, ale dośc ciężki. A na co dzień... może kwiatowe Tresor? MAJU1230: przy zdecydowanej urodzie polecam bardzo eleganckie i stonowane Allure, ewentualnie nieco landrynkowo-karmelowe C-Through fioletowe/różowe. C-Through kosztuje kilkadziesiąt złotych i nie jest drogie, ale Allure to wydatek przynajmniej 250 złotych za małą buteleczkę. Ewentualnie ciężkie Poison Diora, ale to już naprawdę na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
Papierowym Nozyczkom polecam więc Eternity Kleina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
No dobrze, za chwilę wychodzę, więc na razie mówię dobranoc wszystkim perfumomaniaczkom. Ale ja tu wrócę, obiecuję. Póki co, piszcie, odpowiem jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Perfume_Maniac:) ja się na to piszę, mam nadzieje, ze dobierzesz mi jakies fajowe perfumki:) ja juz mam swoje ulubione, ale moze dobierzesz mi jakies inne, bo moje szczerze mowiac juz mi sie znudzily;);) uzywam je okolo roku:) Mam 19 lat, jestem miłą, sympatyczną, troszkę nieśmiałą osóbką, ale tylko w niektorych sytuacjach, pozatym jestem dusza towarzystwa i jestem otwarta, lubie imprezowac i nie lubie krytyki;) jezeli chodzi o wyglad to jestem troszke przy kosci, mam 176 wzrostu i mam brazowe lokowane włosy:):) pozdrawiam i czekam na dobranie perfumek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
DO KASIEŃKI BUZIACZEK: proponuję coś lekko kwiatowego, np. Eternity Moment zy Pleasures Estee Lauder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×