Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

Gość LWICA ŁAGODNA JAK BARANEK
Perfume_Maniac - dziękuję za podpowiedź 👄 lecę do perfumerii wyniuchać te zapachy, bo ich nie znam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja: Brunetka niebieskie oczki, spontaniczna.wesoła ubieram sie na sportowo i elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_maniac
GOFKA: do stylu sportowego: CK One, Acqua di Gio', ewentualnie Romance, natomiast na barsziej eleganckie okazje - ciepłe i kwiatowe Flowers by Kenzo. Do sporotwego stylu, typu dzisny i T-shirt pasuje bardzo L'Eau par Kenzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę
Bardzo dziękuję ! Ide dzis do SEPHORY- na ,,wąchanko'' :) Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądziłem ,ze tyle Pan jest zainteresowanych zapachami :) ja lubie swojego hugo bossa :D i fahrenheit\'a :D ale Panie to mają w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIA*
co sądzicie o eau sauvage diora dla mężczyzn ? uwielbiam ten zapach, ale chyba panowie za nim nie przepadają. Podobno wycofują go już powoli z perfumerii, wiecie cos o tym? jest tu jakiś facet, który lubi tak pachniec? zresztą fahrenheit też jest git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_Maniac
AKURAT: przepraszam, kolejna osoba, która mi jakoś "uciekła". Polecam: Tresor, Romance Laurena, Eternity Moments. Albo POEME Lancome'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orinoko
A moze cos dla mnie? :) Rudo-brazowe wlosy, niebieskie oczy, blada cera z piegami,spokojna,z duzym poczuciem humoru, ubrana bardzo roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia
A ja chciałabym równiez otrzymać jakąs radę? Co prawda wiem, co mi sie podoba a co nie ale może podpowieszco powinnam ? Mam ciemnowiśniowe włosy, zielonoszare oczy, jestem nerwowa, robie 1000 rzeczy na raz, lubię towarzystwo facetów i mam w sobie mnóstwo seksu ;-) Masz coś dla mnie? ;-) Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia
Hrabio....zakupiłam kiedys Davidoffa ECHO, ale okazało sie to kompletna porażką, jest nietrwały i ....juz mi smierdzi. Nie wiem jak ja to zrobiłam ze go kupiłam...moze zbyt wiele zapachów powąchałam az w koncu zdecydowałam ze ten jest "ładny" i tego chce ;-(i stoi sobie na półcei od czasu do czasu robi jako odswiezacz do kibla ;-( Pudrowce Gucciego? Nigdy nie widziałam na oczy..ale mam Gucci 2 i uwazam ze jest miooooooooodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dla mnie? Jestem dosć kapryśną i kumorzastą dziewczyną. Lubie zapachy lekkie i nie słodkie. Dodam ,że zapachy typu Davidoff Cool Water są dla mnie nieznośne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te też nie...Nie wiem ile wąchałam juz perfum ale nic nie jest w stanie mnie zachwycić. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię tej firmy a szczególnie ich perfum. Zawsze są dla mnie wysłodzone do granic możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia
Tego zapachy Skin jeszcze nie wączałam ale przy najbliższej okazji na pewno to zrobię ;-) Poza tym uwieeeeeeeeeeeeelbiam LIGHT BLUE D&G oraz Coco Mademosiselle. Jak to jest ze wiekszosc tych zapachów się ze mnie "ulatnia" oprócz coco. Czy ja mam taką skóre na której zapachy nie mogą sobie kilka godzinek "pomieszkac? Np Givenchy Eau Torride- tragedia, piękny zapach, drogi pieron ale trwałosci zero!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniusia
A Tobie Hrabio który damski zapach sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka23.
No to może teraz ja:jestem naturalną szatynką ale teraz mam blon pasemka na włosach,mam piwno-brązowe oczy,mam cerew ciepłym ocieniu,latem łatwo się opalam;)Jestem osobą zywiołową,pozornia spokojną ale w rzeczywistości mam duzy temperament,czasmi jestem troche nieśmiała ale często mam szalne pomysły,uwielbim dobrą zabawę.jestem troche leniwa ale jak na czyms mi zależy to potrafie o to walczyc.Generalnie jestem pelna sprzeczności;)Lubię zapchy słodkie,zmylowe,dodajace energii;) Możesz mi cos doradzić? Z góry wielkie dzięki;) Pozdrawiam gorąco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskookaa22
163/55 niebieskie oczy ;) włosy średni brąz-w porywach do ciemnego blondu :D studiuje na 4roku lubie buszowac po necie, czytać ksiązki, chodzic do klubów, nie lubię braku prywatności zodiakalna panna, ale nie jestem taka pedantyczna :] zawsze uśmiechnięta :D po wielu duszących zapachach, ciężkich i takich "sztucznych" boli mnie głowa :o poleć cos na dzień i na wieczór :) będę wdzięczna👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietka23.
aha i zapomniałm dodać: jestem spod zanku lwa,mam 160 cm wzrostu i waze 54 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja :) szatynka, wlosy do ramion, niebieskie oczy, 160cm wzrostu, szczupla ubrania od sportowych po delikatna elegancje (aczlowiek wole sztruksowe marynarki od garniturow i szpilek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac - optymistka, ale matudzaca i nie lubie duszacych, ciezkich, klasycznych zapachow doswiadczenie z perfumami mam male (boje sie eksperymentowac) dotychczas uzywalam aqua di gio - armani, lagune - salvador dali, cerrutti 1881 oraz miracle lancome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×