Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

Gość kwiatki dla maniaka
🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuna
a ja jestem brunetka, krecone dlugie wlosy, raczej szczupla. Tyopwo humanistyczne zainteresowania, smiala, lubie sie podobac facetom, imprezy, ale jestem tez romzntyczka i domatorka. Teraz uzywam truth Kleina, wczesniej NOA.doradzcie jakies inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołek aniołek
a moze mi cos poradzisz??? 158cm, wlosy ciemny braz, dosc szczupla,jasna cera, zielonkawe oczy, styl ubierania sie prewanie elegancki ale przelamany jakims ciekaweym/miesznym dodatkiem lubie chodzic do kina do tej pory ulubione perfumy morgan de toi i provocative woman arden co polecasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze i mi doradzisz? blondynka, granatowe oczy, wrazliwa, romantyczna spokojna choc czasem pokazuje pazurki, jestem stosunkowo mloda po 20, lubie zapachy slodkie podoba mi sie rozowy lacoste, czasem kupuje z avonu perceive i pur blance, lubie slodkie ale nie mocno waniliowe zeby nie byly duszace i mdle, cos z nuta wanili ale tylko nuta! i z nuta swiezosci..., lubie kokietowac i lubie sie podobac jak kazda kobieta moze doradzisz co do mnie pasuje? moja kieszen jest ostatnio uboga ale mam nadizeje ze ale perfum mi sie wlasnie skonczyl wiec bede musiala na jakis uciulac, mialam w planie avon bo jest na moja kieszen ale moze pooszczedzam i kupie cos co bedzie piekne i trwale czego avonowi zdecydowanie brakuje czekam na propozycje :-) pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jołek aniołek
zapomnialam dodac mam 17 lat :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) idzie zima , mogę Wam powiedzieć co biora najczesciej moje klientki :) pure poison , hugo woman , boss intense , manie armaniego ... wszystkie piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIA*
mam raczej południową urode, chociaż niezbyt ciemną karnację mam półdługie włosy, ciemne oczy, wyraziste rysy twarzy szeroki uśmiech;) budowe ciała mam średnią, nie jestem jednak jakąs chudziną raczej... jestem raczej spokojną i opanowaną osobą- z zewnątrz w kazdym razie:) ubieram się kobieco, ale nie wyzywająco lubię rocka, góry i psy:) co mi radzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LWICA ŁAGODNA JAK BARANEK
mam 175 wzrostu, 75 kilogramów, styl sportowy, wygodny nie koniecznie modny, jestem zdecydowaną 30-tką lubiącą czasami zaszaleć lecz nie przesadzić, nie lubię słodkości ale wpadła mi w nos Mademoiselle, jest delikatna, jeśli można, czekam na odpowiedź 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LWICA ŁAGODNA JAK BARANEK
aaaa i jeszcze mam oczy zielone, naturalny blond + popiel ciemny, karnacja raczej jasna ale nie za jasna, spory biust i ładny uśmiech...hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIA*
mogę jeszcze dodac jakie zapachy lubiłam wczesniej- j'adore, arden beauty, rock in rio (to dalej lubię, ale to zapach raczej na lato) i dosyć amor amor teraz waham sie między 212 sexi, echo davidoffa lub odkrytym przeze mnie niedawno Miss Dior Chérie ale może powinnam wybrać jeszcze coś innego? nie mogę się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgnieszkaEwa
Brazowe oczy o ciemniej obwodce, cera raczej w odcieniach zoltobrazowych dosyc latwo nabiera brazowego odcienia, wlosy,zazwyczaj braz w dodatkiem blondu, styl....bardzo rozny..poszukiwanie swoich wlasnych pomyslow na styl i sapompoczucie. Lubie klasyke, elegancje ,styl sportowyjak i elementy folkrystyczno orientalne, lecz za kazdym razem musi w tym byc jakis pomysl, jakas ciekawostka. Lubie wyrafinowanie ale i probuje sobie radzic z prostota na codzien....co uzywalam....XS Deep Red Jadore Miracle Provocative Woman Sensi....Escada sport Envy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_maniac
TUNA: Acqua di Gio', Eternity, ewentualnie Intense Estee Lauder. JOŁEK ANIOŁEK: Hot Couture, Dune. ZAKOCHANY KOPCIUSZEK: sUNSET nAOMI cAMPBELL, eTERNITY mOMENTS, EW. JEDNO Z ctHROUGH. MIA: Allure, Deep Red. AGNIESZKA: Flower by kenzo, Hot Couture (Givenchy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LWICA ŁAGODNA JAK BARANEK
a o mnie zapomniałeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LWICA ŁAGODNA JAK BARANEK
Perfume_Maniac---------------> i co? czyżbyś nie wiedziała co mi jest potrzebne????? a może dla takiego zwierzątka nie ma nic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_maniac
O rany, Lwiczko, przepraszam! Jakoś mi się "omsknęłaś"... Tobie proponuję: Acqua di Gio' lub CK One - delikatnie, z lekko sportowo-zieloną nutą, ale jednocześnie o wyrazistym zapachu. Ewentualnie Allure Chanela, jeżeli masz ochotę na coś bardziej eleganckiego, otulającego Cię niczym kołderka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę
Mój opis. Niska energiczna szatynka, raczej wesoła i ciepła.pomimo 29 lat - rysy dziewczęce, duże blekitne oczy.Lubię sportową elegancję.Zapachy świeże, lekkie- aktualnie uzywam - Lacoste- żólte- uuuuuuuuuuuuuwieeelbiaaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA używam perfum \" NOA\" cacharel paris, a czasami \"words\" by exclamation. Czy możesz mi powiedziec dla jakich dziewczyn to są perfumy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIA*
dzieki, a tych które sama wymieniłam jakie byś poleciła? czy może żadnego z tych zapachów nie lubisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o radę
Acha- nie dodalam - wieczna marzycielka, romantyczka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja? 25 lat, 166 cm wzrostu, szczupła, długie czarne włosy, ciemnobrązowe oczy, ciemna karnacja (naturalna!). Lubię stroje podkreślające sylwetkę, spódnice i wysokie obcasy. Uwielbiam kolor czerwony, etniczną biżuterię, Fuentesa, Almodovara i Larsa Von Triera. Złośliwa, błyskotliwa, taki kociak z pazurkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura ja bym ci
poradziła angel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agul
Ja mam 24 lata, jestem niewysoką blondynką, bardzo szczupłą, aktualnie krociutkie wloski, aczkolwiek lepiej czuje sie we wlosach do ramion, oczy niebieskie, uroda delikatna ala aniołek ;) Jestem juz po studiach ale wciaz szukam pracy w swoim zawodzie. Styl ubierania zaleznie-sportowy lub elegancki lub seksowny. Makijaze raczej delikatne.Jestem otwarta na nowe kolory, wiec po kazdym sezonie przybywaja mi ciuszki w nowych kolorach i w ten sposob mam w szafie mix. Nie lubie perfum ciezkich, kwiatowych i bardzo slodkich. Preferuje swieze ale magnetyczne. Aktualnie jestem strasznie napalona na Lanvin Eclat di Arpage, ale moze znasz cos podobnego do tego zapachu? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie perfumy pasują do mnie? lat 27, niskiego wzrostu, raczej szczupła,niebieskooka blondynka o jasnej karnacji, preferuję ubrania kobiece, ale nie wyzywające, lekko opinające ciało chodzę raczej w spodniach kolorystyka: zielenie, czernie, granaty wydaje mi się,że jestem raczej nieśmiała (choć otoczenie sądzi inaczej) ale towarzyska, staram się myśleć optymistycznie i przeważnie mi to wychodzi, jestem zdecydowanie leniwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_maniac
PROSZĘ O RADĘ: Manifesto Isabelli Rosselini, na specjalne okazje Sensi Armaniego - ciepły, waniliowy zapach. Ale jesli wolisz lekkie zapachy, może kwiatowe Pleasures? Z opisu wynika, że jesteś osobą ciepłą z urody i charakteru. RRRYFKA: dla mnie jesteś osobą lubiącą naturę i energiczną, nie lubiącą zamknięcia. Spacery, chwila zadumy poprzedzona wyjściem z przyjaciółmi - taka Cie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel : wybrani lubia ten zapach : bergamotka , mandarynka, miód , jezyna , brzoskwinia , mango , czekolada i ambra .... do odważnych świat należy ... dosć oryginalny jak na mój nos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to może i mi doradzisz
wysoka, szczupła, ciemnorude włosy, oczy zielone. Styl ubierania: sportowo-elegancki, uwielbiam tańczyć, czytać książki, sport i oglądać ciekawe komedie i horrory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfume_maniac
MIA: akurat o tych perfumach, które wymieniłaś, słyszałam, ale nie kojarzę 8ich zapachowo... LAURA DIAZ: Deep Red i Hot Couture Givenchy. AGUL: zdecydowanie Romance Ralpha Laurena! Ewentualie Glamourous. NO TO MOŹE...: Dune, Escada Rockin' Rio, Acwua di Gio'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×