Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perfume_Maniac

Pomogę Wam dobrać perfumy - zależnie od wieku, wyglądu i upodobań...

Polecane posty

Gość alicjal1
Bardzo proszę o dobór perfum.. Jestem wysoką osobą, oczy czekoladowe, włosy - no cóż, różnie, zawsze długie, lekko falujące - prostuję z marnym skutkiem, kolor zmieniałam drastycznie(czarny, rudy,bordowy), ostatnio pozostaję przy beżowym blondzie; styl elegancki, czasem na luzie, sportowego nie znoszę.. Uwielbiam wysokie obcasy, choć z wygody często zostaję przy średnich.. Kocham sztukę i sama się w niej odnajduje choć z wykształcenia jestem kimś zupełnie innym a pracuję w jeszcze innym zawodzie.. Co mi polecisz???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjal1
i mam 24 lata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki napewno je obejrzę :) Mam nadzieję,że nie mają nic wspólnego z zapachem Chanel 05 ;) Dostałam pod choinkę od faceta,ale to dobre dla starszej pani a nie 21-latki;) Osobiście wolę coś przybliżonego do Pur Blanca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz, moze cos dla mnie..? Mam 23 lata, jestem delikatna blondynka o brazowych oczach, pracuje w branzy nieruchomosci. Jestem delikatnej urody, ale nie znosze slodkich, kwiatowych zapachow. Szaleje na punkcie Hugo Bossa dla kobiet, nie pamietam nazwy (w buteleczce o ksztalcie lezacego polksiezyca). Jakies sugestie..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dodam jeszcze, ze wlosy mam lekko za brode, zawsze zwiazane w konski ogon, bo tak wygodnie praktycznie i bez stresu, ze zle \"leza\" :) Optymistka, energetyczna, slodka i urocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinka
Witam, Pracuje w biurze ale mam bardzo namietna nature. Zmienilam fryzure wiec i zapach zmienic powinnam. Wlosy - poldlugie, jasny braz, proste, gruba dluga grzywka. Styl ubierania sie - 100 kobiecy (spodnice, wysokie kozaczki lub szpilki, sweterki, plaszczyk) - ale mam 25 lat a nie 40! Nie lubie przytloczenia zapachem, ale nie traktuje rowniez perfum jako odswiezacza ubran (ogorkowe zapachy odpadaja), nie jestem w ogole typem sportowym. Tajamniczy ale nie ciezki z ciekawa swieza nutka to cos dla mnie. Zgadzasz sie? Wczesniej uzywalam: Eternity Klein'a, Romance Lauren'a - moj ulubiony, Hugo Boss - bordowa wysoka buteleczka (na wieczor). Ciekawa jestem Twoich typow. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjal1
Hrabio - dziękuję za radę.. Przy najbliższej okazji sprawdzę ten zapach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jeśli moge prosić o rade w doborze perfum. :) mam 24 lata, długie ciemne włosy, szaro-niebieskie oczy, kobieca sylwetka emanujaca sexappealem, styl elegancki ale kobiecy, typ urody: zima. Generalnie lubie zapachy ciężkie zmysłowe, ale lubie urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinka ... zgadzam sie , Deep red Hugo Bossa to jest takie dla Ciebie :) ale wypróbuj jeszcze Hugo Bossa - Hugo Woman na codzien jest wyraźny ale ma to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo ... cieżkie zapachy ... też lubie ;) 1. Piekny i naprawdę ciekawie zmieniajacy sie Gucci Rush 2.Ultraviolet - Paco Rabane - też niesamowity 3. Angel - Muglera - zapach bardzo sprzeczny ale i bardzo seksowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.Ja mam 22 lat,jestem z pod znaku strzelec,jestem mila bladynka,mam niebieskie( a raczej takie granatowe) oczy,mam 161 cm,55 kg.lubie sie ubierac jak b.Spears,Jennifer Lopez,,mam taki \" modny\" styl ubierania sie,lubie muzyke,pop,hip hop,dance,lubie tanczyc,sport.noi nie wiem co jeszcze musze o sobie napisac.Lubie byc ladnie ubrana,nie musze miec codziennie makijarzu na twarzy ale przepadam za nim.Czasem wole byc naturalna(z wygladu)Prosze powiedz jakie perfumy by mi pasowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos-taki-owaki.
170 cm 55 kilo krotkie kasztanowe wlosy zielone oczy styl ubioru;elegancki mieszany ze sportowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o perfumki- mam 14 lat, dużo się jeszcze ucze, potrzebuję reklaksu i uspokojenia, jestem dość wysoka(170) i szczupla(55) , jestem bruntka o ciemnych wlosach i ciemnych oczach, ale bladej cery...szukam czegoś , co mogłoby wzbudzić pożądanie u mężczyzn(serio;)), czegoś lekkiego , no po prostu jakiegos przepieknego zapachu, ktory nadaje sie na wszystkie okazje..... dodam, ze ejstem roztrzepana, dowcipna i chcialabym, zeby moj zapach w szczegolnosci podobal się chlopakom ;) prosze o szybką odpowiedz!!!!!!! p.s. mam włosy poldlugie, oczy duze , jestem troszke pesymistka;( i jestem slodziutka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, ze jestem spod znaku koziorożca, ze stycznia i jestem typem zimy, moj zywiol to ziemia podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. kolejna wskazowka -od razu mowie nie zbyt lubie zapach Lacoste Touch of pink, bo widzialam ,ze proponujesz go mlodym osobom... co nie znaczy, ze nie lubie perfum w stylu tych lacoste:P podobaja mi sie dosyc EUPHORIA CK :P ale chcialabym porady fachowca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sądzisz o Valentino dlamnie?? a Lancome hypnose??? podaj swoje typy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789845
14 lat 168 wzrostu aktywny tryb zycia, towarzyskaubieram sie na sportowo choc lubie w wakacje zalozyc spudnice lub w zime miniówę i do niej glany Co porponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789845
zapomniałam dodać zielone oczy ciemny blad wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blinka
Dziekuje. Napewno sprawdze i dam szybciutko znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też dołączę mam 30 lat jestem brunetką o lekko azjatyckim typie urody oczy zielone 164 cm wesoła ciut uparta ale pomocna jak kocham to na zabój jak nienawidze to omatko:)) lubie kino dobre książki imprezy od czasu do czasu tez ;) Nie lubie ciężkich słodkich zapachów . Mam w tej chwili cool wother ( chyba tak się to pisze) dawidoffa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy dym
widzę że perfum maniak odpuścił. A może jak wejdzie to da o sobie znać. Jestem Wagą ale dalece odbiegam od stereotypu mam poczucie obowiązku wobec innych, dusza artystyczna nie cierpię ograniczeń czasowych ani moralnych. Bardzo pogmatwany przypadek. Ubiór; zawsze dokładnie dopasowany do pory dnia ale kobiecy. nie wyskoczę w poszarpanej kiecce. Staram się aby ubiór podkreślał moją kobiecoś. Z perfum lubię zapachy zdecydowane ale nie słodkie do przesady nie cierpię konwalii zapachu bzu i innych takich kwiatuszków. A teraz czekam może zdasz próbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×