Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Ten numer nie przejdzie z dziewczynami :(w Krakowie w M-1 tak zrobiłem w kawiarence wyczytałem wszystkie gazety wypiłem 2 kawy mineły 5 godz i ja musiałem je szukać:( po sklepie A co przeżyłem w Galerii Kazimierz to już nie będę wspominał bo mi się niedobrze robi na samą myśl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt....z dziewczynami pewne numery nie przejdą :D Mój to jednak mężczyzna....chociaż w zaraniu męskiego wieku :D ale zawsze... Baba mruczy to trzeba szybko zwijać żagle... :D Z kobietami jest inaczej. Jak poszedł facet na kawę i papieroska to spokojnie mogę sobie chodzić po sklepach.... Cóż....niech wybiera sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) NO dobra :-) Przecie co gatunek to inne , nie ?:-) A ja po dyżurze, zwalam się z nóg,padam!!! W niedzielę ,ostry , otwarte drzwi-upssssss 10-18. IDę SPAć DOBREJ NOCKI PA PA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki Belisima :) ja też spadam do łózia, kolezanka dopiero poszła niedawno i jakaś zmęczona dziś jestem. spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO i widze usmiech na twarzy........dobranoc wszystkim:)....rano was obudze...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani się waż!!!!!!!!!!!! jutro mam mamy imieniny :) Będzie szwagier \"powalczymy\" troszeczke:):):) urlop wypisałem nawet na jutro!! Spię do 8 rano i nawet atomówka mnie nie wyciągnie z łózeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo matko Tadziu...aż do 8??? :D Ja też zamierzam jutro sobie pospać ale przy moich gangreniakach.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak mowilam wstawac ,ja juz kawe pije,ale ze dzis sobota to i tak macie mnie gdzies,dobra sama se wypije te kawe.....mam dzis motto dniowe......Robota to glupota....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witaski dla wszystkich🖐️ Hermia nie jesteś sama:). Ja też już nie śpię. Zaczynam pracę o 10 a budzę się o dziwnych porach...np.o3-4 nad ranem lub niewiele później.Kawa już do połowy wypita.Leżę sobie z laptosiem i zastanawiam się co dziś będę robiła. Tradycyjnie zakupy i co dalej?Piszecie o zakupie fatalaszków dla pociech hehehe:D. Na szczęście moje panienki nie ciągają mnie ze sobą. Tak się składa że pracuję od 10 do 18 więc jest to fizycznie niewykonalne żebym byla obecna przy wyborze.Nie tak dawno moja starsza poinformowała mnie że POSPRZĄTAŁA mi w komodzie. Ubyło z niej kilka ciuchów :D.Kosmetyki też zmieniają miejsce pobytu. Czekam cierpliwie kiedy poproszą o kluczyki do auta. Na szczęście jeszcze nie mają prawa jazdy.Moja starsza od tygodnia już pracuje. Jestem już taka stara że hejka.Tadeusz jeszcze mnie nie zna i nie wie w jakim wieku są moje córy więc informuję że w najgorszym...18 i 19 lat.Mają kosmiczne wymagania. Hmmm.... ciekawe w kogo się wdały...chyba w tatusia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasila cz
Przy 2 synach to sytuacja niemożliwa.Ledwie skończyli 17 lat mieli prawo jazdy i oczywiście pożyczali kluczyki.Starszemu kupiliśmy starego malucha ale i tak pożyczał od mamusi.Nauczona doświadczeniem młodszemu kupiłam Citroena, udało się .Od nikogo nic nie pożycza i lubi ten samochodzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko ja Cie troszke bliżej znam hihi i wydaje mi się że bardziej w mame się wdały :P widziałam Cie - elegancka i młodziutka :) Mój syn też sam robi zakupy od ponad roku, tzn.umawia się z kolegami i jadą do miasta sami. oczywiscie jest to z korzyścią dla nas (rodziców) bo jak jedziemy rodzinnie to zawsze kończy się awanturą, obrażaniem i czasem nawet powrotem bez zakupów hihi, a tak dziecko zadowolone, my też i jest super :) polecam Hermia Twoje motto mi się strasznieeeee podoba, chyba sobie wezme je dziś do serca :P tym bardziej ze za oknem pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasila cz- ???? 17 lat i mają prawo jazdy? przecież prawko można robić od 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaaaaa Matko...sobota a Wy od rana trajlujecie :D Spać nie możecie czy jak???? :D Ja to przez małego gangreniaka zostałam obudzona ale chodzę jak potłuczona i drugą kawkę już piję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAA Buty kupinoe:) Jade na działke odreagować:) / tylko 175 zł :)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no widisz, nie było tak źle haha mój wczoraj wyskoczył na zakupy i niestety dużo drożej mnie to kosztowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Tadeusz dzięki za emaila, super uśmiałam się :) przez przypadek odesłałam go dziewczyną haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wypiłam piwko i nudzę się okrutnie.Sylvi ty normalnie powinnaś nosić szkła jak denka od butelek Chyba wzrok ci się ....zjechał.Ja wiem że chcesz być miła, ale nie koniecznie za wszelką cenę:P Cisza w domu, dziewczyn nie ma a ja znów mam kłopoty ze spaniem. pobuszuje sobie w necie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariadnaaa
A przyjmiecie zbłąkaną dusze o tej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko Jarynka Ty tak co noc buszujesz? ja o 22.00 padam jak kafka :( chętnie bym się z Tobą dziś zabrala do Wrocka, ale jestem już umówiona na spotkanko na poligonie ;) witam śpiochów, wstawać ja już dawno po kawce, i zaraz obiad hihi bo o 11.30 wyjazd, pewnie jakies fotki będą :) miłego dnia ja wracam dopiero wieczorem papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...w koncu dzis pospalam:).....Sylvi a co ty chcesz zostac zawodowym zolnierzem czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mnie nikt nie uprzedził że odwołano zime?? Byłem na małym spacerku a tu pogoda jak w lecie /22 st w cieniu/ :) Spociłem sie jak mysz kościelna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna blondynka Czesia
to chlop Cie nie " używa" ? moze po dwojgu dzieciach juz go nie podniecasz boś sie zrobila " rozwora"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×