Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Belisimka to Ty se w Wordzie napisz i potem wklej. Nie urwie Ci nic :D a jakby nawet to skopiujesz i z powroten na topik wrzucisz..... Jezuuu jak mnie boli głowa i gardło.... Ratujcie!!! Pomocy!!! :D Sylviaku a ten lecący dywanik? Nie było to boskie?? :D Naćpałam się leków....i jakaś taka słaba się zrobiłam :-( Moje dziecko co chwila przychodzi do mnie i mówi \"spokojnie, spokojnie\" ;-) Pewnie wyglądam jak zombi!!!! Nie wiem bo do lustra za daleko....tylko do kompa się zwlekam ;-) Co ja gadam? Jakie lustro? Zawsze jak ten zombii.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dobrze zescie schudly bo zle sie czytalo:) Kurcze nic mi nie mowiles drogi kolego ze gonisz pielegniarki po dywanikach,ladnie to tak:):):) Monial z tymi fotkami to taka mala zabawa byla,walka z naszym kolega kto robi lepsze i bardziej pomyslowe fotki.) A co do ostatnich fotek to przeciez je wyslalam ,mialo to byc ...czego nie lubie i to chyba byly ostatnie jak pamietam,chyba ze sie Tadzio zapedzil i robil jakies dodatkowe swojego domu,bo nasz kolega strasznie lubi robic zdjecia,ja zreszta tez:)..kto jeszcze lubi,jak tam dzis z ta jesienia??? Co do tyck kradziezy to mojemu dziadkowi tez sie co nieco uszczupli budzet o jakies 7 tys...jak pamietam bardzo to przezyl,ale pieniedzy nie odda tylko spi z nimi:(.......czasem to wstystko jest jakies chore:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIAŁ - ZOMBII .. JAK TAM ZDRÓWKO ? TAKA ŚLICZNA POGODA A TY WYLEGUJESZ SIĘ W ŁÓŻKU ?? :(:( NIE DAJ SIĘ !! UCIEKAJ Z NIEGO OBRZÓĆ TABLETKAMI CHORÓBSKO I WRACAJ MIĘDZY LUDZI HERMA ZJADA LITERKI BO NA GŁODNEGO SIADA PRZY KOMPUTERZE..... HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zebys ty wiedzial ile ja dzis zjadlam:))) nawet teraz miele bulke z salami,dzis bedzie bulka jutro szpinak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oceny poszły. Hermia no i po co nam kolege przedstawiłaś? teraz nie masz już samych piątek hihi pozdrowionka to był żarcik oczywiście, jestem niezaleznym sędzią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi dzieki ci bardzo ,alöe te fotki to byly ot tak sobie:) wiesz nie na konkurs,ale jesienne,poza tym pomyslalam ze moze dzis wzielas aparat i cos porobilas ,a ty widze sie zapedzilas i nadal nam notki stawiasz:))ale fajnie za dzielisz nas sprawiedliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi widzisz przejełam się rolą ;) aparat chętnie bym wzieła ale narazie po pracy nie mam czasu :( albo taka moja wymówka bo widoki u mnie są piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To konkurs już zamknięty...? :o I na grzyba ja się tak starałam?! :( Setkę zdjęć (bez trzech) popełniłam, by zadowolić wasze gusta, a tu taki cios. Dawaj, Panie Tadeuszu, to piwo - choć nie lubię - na otarcie łez będzie jak znalazł! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Biała Damo nie martw się bo konkurs trwa non stop :) tylko tematy się zmieniają, a sama widisz że Hermia mnie pouczyła że fotki jesienne nie były na konkurs haha Tadeusz piwka sam nie piłeś, ja też piłam :) miłego dnia w piątek trzynastego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra moga byc na konkurs,ale gdzie wasze fotki???ja jak sie nie myle wam powysylalam,nie wiem czy mam dobre maile ale wczoraj wysylalam,a kto nam bedzie sedziowal jak wszyscy bedziemy walczyc?? sami sobie bedziemy,ot tak dla zabawy......zreszta duzo czasu mamy do zimy:) Fajnie ze nie tylko ja wczesnie wstaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia :-) Sylwuś i dla wszystkich 🌻 Monia ,kocie jak zdrowie ??? Biała Damo🖐️ Hermia🖐️ Tadeusz 🖐️ a c(_) to dzisiaj po pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nieee, jazgot z samego rana! :D Z tym motylkiem to się zgadzam! :) To znaczy - zgadzam się z Belisimą, że z motylkiem super :D. Ojej, cóż za skróty myślowe - podłączyć mnie trza pod prąd, choć w sumie kawa w zupełności wystarczy. Nie zanotowałam - kto dziś zaparzył? W każdym razie pamiętajcie, że nie słodzę :) A w piątek - trzynastego urodził się mój Tato, taki dzień nie może być więc pechowy! Nie dla mnie :) Ściskam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie miły jazgot :) obudziłam syna do szkoły i okazało się ze jest chory :( zostaje w domu i ma iść do lekarza. kurcze dobrze że piątek bo przynajmniej przez weekend się wykuruje. echhh mam nadzieje ze to nie wina piątku i trzynastego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek – trzynasty :( Jak ja nie lubię takich dni :( Jadę na działkę poza miasto – może tam humor mi się poprawi :) Zabieram Uszatego niech korzysta z ostatnich ciepłych dni :) Mam lenia i brak koncepcji z obiadem :( Do pracy dopiero na 22 godz. myślę że leń już mnie opuści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sylvi uważaj na syna. Znowu chyba ta cholerna grypa żołądkowa panuje. Ja wczoraj mało nie zeszłam - ani jeść ani pić. Potem jeszcze krwią zwymiotowałam ale na pogotowie nie dałam dzwonić - bałam się, że mnie do szpitala zabiorą. Dzisiaj jest już lepiej tylko słaba jestem jak kociak. A gdzie ja te fotki mogę zobaczyć bo jak widać zawsze opóźniona jakaś jestem :O Buziaczki, wracam na kanapę bo siedzieć też za długo nie mam siły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniał – grypa ? żołądkowa ? a słyszałaś o takim lekarstwie szybkim i skutecznym podobno Kieliszek czystej wódki z dodatkiem pieprzu czarnego ? /50ml / płaska łyżeczka / sąsiad w dwa dni się wyleczył Wracaj do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale sie dzis rozgadalyscie:)...dzieki za uznanie ale BD twoje fotki sa extra,najfajniejsza to ta z kamiennym plotem i ta gdzie goloabki lataja:) A Tadzio powiedzial ze fotka z motylkiem miala byc robiona z lampa blyskowa to bylaby lepsza,ale jak widze chyba nie mial racji:)....zaloze sie ze dzis na dzialce polata sobie z aparatem:):):) monial dlaczego ja nie mam twojego maila???.....bo fotki wysylam do wszystkich,a jak ktos ma to prosze tez do mnie,mam dzis zamet w glowie ,spac mi sie chce,tyle chce mi sie pisac ale jak zaczynam to juz nie wiem co chcialam......kurcze mialam miec wolne jutro a musze do pracy,wlasnie kolezanka mi dzwoni,chyba nie chce mi sie pracowac:( Belisima jak tam dzis zrobilas jakies fotki??? a ty Sylvii?? Monial a ty jak sie zaopatrujesz??? poza tym zdrowiejesz juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje Ptaszyny, Czy jeszcze mnie pamiętacie? Halo macham do Was . Mam nadzieję, ze jeszcze pamiętacie kto ja jestem. Normalnie nie mogę się połapać odkąd wrócił ślubny i córka poszła do szkoły. No normalnie dostaję wariacji. Nie mam chwili żeby usiąść i nabazgrać do Was. Nie wspomnę o tym, że mój ten co ze mną mieszka po 7 miesięcznym njie widzeniu komputera dostał po prostu szału jakiegoś :-D :-P Nijak go odpędzić od komputera. Jak on ma zamiar nastepne 7 miesięcy spędzić przy komputerze to ja dziękuję - postoję. W pracy z kolei kolega nie daje mi usiąść do klawiarki bo on ma dużo spraw, a komputer niestety jeden ( jak to u upadłego ). Ehhhhh. Poza tym to straciłam całkiem rozum. A moze nie straciłam? Nie wiem sama, ale...ale....no własnie, ale chcę zostać po raz drugi mamą. Norrrrmalnie jak widzę takie małe istotki to mnie roznosi. Bije mi dziewczyny, oj bije. A to za sprawą tego, ze małżonek po powrocie nie sprzeciwia się już tak bardzo drugiej latorośli. I co Wy na to? Stara a głupia no nie? Znowu chce się ładowac w pieluchy. Instynkty mi się odezwały :-D :-D :-D Nie zdąrzyłam Was poczytać, ale zaraz sobie Was poczytam. Narazie spadam. Całuję Was mocno 👄👄👄 papapa i do następnego skrobanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I witam Pana Tadeusza. O jakim konkursie mowa? Kto sędzią. kto wygrał? No oczywiście nie w temacie jestem kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej La fus dlugo cCie nie bylo,ale fajnie ze jestes znowu;)......masz fajny pomysl wiesz,ale to wiadomo z czym sie wiaze:).......a konkurs no coz tak sie tu bawimy,cos trzeba czasem robic zeby bylo inaczej,poza tym chcialam ci zakomunikowac ze ja nie mam zadnej twojej fotki,moze mi w koncu przeslesz:) 13 w piatek recznik mi wpadl do ubikacji,moze sie nie zdarzy nic gorszego,bo ten recznik to w sumie nie straszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia :-) Moje pierwsze wypociny,więc proszę szanowne jury o wyrozumiałość :-) Witaj La Fus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam koleżankę na pogaduchach :) ja dziękuje za sędziowanie tylu superowych fotek, za nic nie wiem które najładniejsze bo wszystkie są superrrrr :) wszyscy macie 6 z plusem :) La Fus no wreszcie wróciłaś :) co do dziecka to nie popre Cie bo ja nie chce wiecej ani jednego i za nic nikt mnie nie zmusi hihi naszczęscie to nasza wspólna decyzja. Ale jeśli kochasz dzieci i masz tyle cierpliwości to będę trzymała kciuki i chętnie posłucham jak fajnie być w ciąży i potem jak maluszek rośnie :) u kogoś dzieci są kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×