Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Chyba suszyło .......bo wypił cały zapas co mu dałam ,a było tego sporo :-) Mówił coś o wystawianiu języka podczas zjazdu windą , że sól się osadzała na nim ......tak? Na pamiątkę przywiózł sporą bryłę soli osadzoną na deseczce w kolorze yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy no może pomarańczu ? Sliczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - wystawianie języka aby sól się osiadła to bajka.......hahahha Raczej chodzi i otwieranie ust - gwałtowan zmiana ciśnienia - łatwiej człowiek to znosi krzycząć lub otwierając usta :) Uważaj sól kamienna pod wpływem światła - ciepła -wilgoci rozpuszcza się:( Ja już to przerabiałem :( pamiątki rozpuściły sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z rodzinką na Piotrkowską , dziś i jutro święto Łodzi ,zabawy ,festyny ,występy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\__/> :-) Zapraszam :-) Witam czytających :-) Słoneczko pięknie świeci , zapowiada się śliczny dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - a ja mam dziś wolne:) 24 st w cieniu:) znikam na działke:)tam wypije kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjjjjjjjjj Tadzio zazdroszczę Ci tej działeczki :-) Ja tylko mogę latem pojechać do domu brata.Jest tam pięknie ,w lesie nad jeziorem ,ale dwa tygodnie to maaałłłoooo!!! Uwielbiam to miejsce i może na stare lata coś tam kupię a wtedy od maja do pażdziernika nikt mnie w mieście nie zobaczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tadziu jak tam prognoza na 1 czerwca? Wiesz ze to za 2,5 tygodnia?? Bedziesz mi wreszcie mogl nakopac do ... hehehhee...Bede musiala zaopatrzyc sie w podusie na tyleczek coby mniej bolalo:D. Belisima czy ty wiesz ze nasz kolega chce mnie ukatrupic na smierc?nooooo... prawie na smierc hehehhe. Tadziu a moze dasz sie przekupic ???Czy to prawda ze Kasia przyjedzie z toba?Bylo by cudownie:). Musze zabrac zapas baterii do aparatu bo bedzie masa ciekawych ujec. Nie mo0ge przepuscic takiej okazji hehehe.Belisima a wiesz ze w lesie sa komary i robale???????Bleeeeeeee... Uciekam juz do pracy. Buziole dla was na dobry dzionek😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarynka - ja się pisze na 2 czerwca - ma być upalnie - myśle ze za jeden dzień nadrobie zaległości co do posladków........hahahha Raczej przyjade sam Kasia jak by \"zabłądziła\" gdzieś w Galerii to miałbym kłopot ją do domu doprowadzić A przypominam Ci ze ja mam \"Spodkanie klasowe \" o 17 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjjjjj :-) Co to ja czytam ?????? Jak to tak?! Znacie się na jawie ??!! Suuppeeerrr :-) Tadzio nie kop koleżanki !!:-) Co najwyżej różą Ją ........ :-) A to gdzie się spotykacie ? we Wrocku ? Tadzio Ty to jesteś !!:-) jak nie przebudowa działki to okno w kuchni no,no :-) No i oczywiscie \\__/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisz? ?? Wszyscy wypoczywają ???? A może kogoś namówie na kawe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie znamy sie w realu:). Mam 2 super przyjaciolki w Krakowie i jade do nich na 1 czerwca. Bede przez caly weekend.Tadziu mieszka niedaleko wiec jest szansa ze spotkamy sie na kawe i nie tylko. Jestem straszma @ i narazilam sie Tadziowi okrutnie. Obiecal ze jak mnie dopadni to mi nakopie do d...y hehehehe. Bedzie wiec szansa ze sie spelni jego obiecanka. Tylko ze nasz kolega nie wie ze ja jestem mala i szybko przebieram noznami... schowam sie pod szafa i mnie nie najdzie. Poza tym dziewczyny mnie obronia:).Chyba ze jestem w bledzie. W sumie nie tak dawno spiskowali razem przeciwko mnie wiec... A zreszta... nie dam sie:D. Tadziu pamietaj o pogodzie . Masz szerokie plecy wiec zamawiaj super slonko i temperaturke tez powyzej 22 stopnie. Ogrodeczek bede przesadzala bo nie podoba mnie sie kilka kwiatkow. Znaczy rosna nie tam gdzie bedzie im lepiej. Mam pomysla i musze to zrealizowac. Podesle fotki. Milusiego dniaaaaaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeesssssuuuuu ! :-) Tadzio o tej godzinie kawę ? SPAŁAM :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko witaski :-) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa rozumiem tera :-) Na pewno będzie to miłe spotkanie. Dziś i jutro mój młody pływa w Oświęcimiu 800,400,200,100 .Musi łapać limit na MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Belisima trzymam lapusie🖐️ za twojego wodnika . Zdolny zapewne po mamusi:)Nie moze byc inaczej...po tatusiu ma cos innego heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\__/> :-) Dzięki ,dzięki Jarynko :-) Jakoś Mu idzie :-).Teraz w piątek jedzie do Dębicy. Tadzio a Ty gdzie ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - żyje:)dobrze się czuje:) czasami się nawet opalam na działce :)...hehehe Słoneczko -ciepło-:):) Sad przed mym oknem ślicznie wygląda:) Dębica - to bardzo bliska mnie :) ładne miasteczko :)Trzymam za niego- na pewno nie będzie ostatni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Witaski🌻 Tadzio :-) , ostatni nie jest, ale jeszcze sporo wody wypije zanim uda mu się wejść na szczyty :-) Teraz ma okazję pływać razem z Otylką ,Korzeniem i innymi czołowymi pływakami. Sprawdzić ile jeszcze musi się nauczyć :-) Dzięki Tadzio za fotki ,okno pikne a widok cudo :-)Z mojego okna widzę złomowisko i tory kolejowe hahahahahahahahahaha. Jarynko słoneczko co tam słychać u Ciebie ???Jak zakładzik córci działa ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplutko :) słoneczko:)a może ktoś widział ciepły lekki majowy deszczyk?? PROSZE - podeślijcie go do Tarnowa:) Belisima - jak poszło synowi ?? nic się nie chwalisz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Oświęcimiu dobrze :-) wszystkie swoje życiowe czasy poprawił :-) A na tych zawodach, dopiero wiemy że na 800dowolnym poprawił się o 4 sekundy :-) Znaczy to że wszystko idzie w dobrym kierunku.W Dębicy byliśmy w ubiegłym roku na MP młodzików, faktycznie przyjemnie miasteczko,Spaliśmy w ośrodku piłkarskim im.k.Górskiego. Idą bardzo czarne chmury......będzie burzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! GRZMIIIIIIIIIIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłodniej się zrobiło:) ale deszczu nadal nie widać:( Czuje ze 2 czerwca będzie lało cały dzień:( jarynka - nowy aparat a zdjęć nie widać:( czyżby nie umiałas się nim posługiwać....hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeszcze tylko 3 dni i w drogeeeeeeeeeeeeeeeeee. Tadziu przestan krakac z ta pogoda.Zawsze jest slicznie jak przyjezdzam i tak samo bedzie tym razem. Zobaczysz.Lepiej sie dokladnie ogol zebys mnie nie poklul zarostem jak bedziemy sie witac. Nie jestem przyzwyczajona do meskiego zarostu hehehehe.Dasz sie namowic na zaniechanie skopania mnie tylka???????heheehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) pierwszy seszcz po 3 tygodniach suszy i upałów :) Trawnik na działce uratowany :) JARYNKA -mówiłem ze pogoda się popsuje? nie wierzyłaś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja chce cieplooooooooooooooooooooooooooooooo:( Tadziu zrob cos!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem - Dzień dziecka :) Wiem - Parada Smoków w Krakowie :) Wiem - wekend :) ALe radze nie zbliżać się do Krakowa tam rozpoczoł się Sabat czarownic - mogą różne żeczy się tam dziać:( Omijajcie to miejsce z daleka !!!!!!!!.....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziewić się ze taka burza była w Krakowie na paradzie smoków:( Tyle czeownic jeechało się w jedno miejsce o tej samej porze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieczarko pamiętam :-) Tylko częściej zaglądaj :-) Tadzio ,Jarynko :-) opowiadajcie jak spotkanie !!! :-) Trochę mnie nie było alem podupadła na ciele i duszy,alem już pomalućku dochodzę do siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×