Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

ja już w pracy:( objedzony strasznie-po imieninach:( Herma - ty masz 150cm??? to kawał kobiety z ciebie:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne słoneczko:) Cieplutko:) Mam dziś wolne:) Znikam na D Z I A Ł K E :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!! rebiata :-) a gdzie się to podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i qpa.... dalej nie mam skierowania. Doktorek jest poza zasiegiem. Moje losy wciaz sa wielka niewiadoma...... Autka tez jeszcze nie mam. Nie moge spac w nocy. Do pracy na 10 a ja nie spie od 4. Powalilo mi sie w glowce i koniec... Nawet nie ma z kim kawki wypic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOo !!!!! Nie !!!! Wracać mi Tu !!!To mnie miało nie być !! Tacy solidarni jesteście czy co??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarynka - SŁONECZKO DZIS BYŁO ŚLICZNE - DZIĘKUJE :) CIEPLUTKO 8 ST:) KAWA SMAKUJE CAŁKIEM INACZEJ:) A NAWET POPRACOWAĆ TROCHE MOŻNA - POBAWIC SIE W ZIEMI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedni śpią Inni się tulą Są tacy co pracują A DLACZEGO JA NIC Z TEGO NIE MOGE:(:(:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hermia nie bagatelizuj tego!Nie mozesz!Nie zdajesz sobie sprawy jak wiele chorob wiaze sie z tarczyca. Wracajac do moich ostatnich przezyc... powracam do zdrowia. Zebra dlugo sie goja ale bedzie dobrze. Moj dzis jedzie zobaczyc nowe autko. Mam nadzieje ze to bedzie to. Tadziu pogode mamy paskudna i pada snieg.abuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE ŚLICZNIE ZA OKNEM :) ZROBIŁO SIĘ BIAŁO:) LEKKI MROZIK:)CHYBA ZIMA PRZYSZŁA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wam zima przyszla? u mnie pada deszcze i nie widze nic bialego,w koncu dzis mam jeden dzien odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
U mnie tez bialo:) Tadziu nie martw sie... wiosna tuz tuz:D Hermia biegusiem do lekarza bo jak nieeeeeeeeee to zrobimy z Tadziem woskowa lalke i bedziemy ja laskotaly az zameldujesz ze jestespo wizycie u specjalisty. noooooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bylam i pojde jeszcze u doktorka,jutro jeszcze ide albo pojutrze,sie zobaczy jeszcze:) jak u was bialo to u mnie pada i jest nieladnie bleee,,,,chyba zaraz spac pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przyszlam poscierac kurze i pajeczyny. Mam zwolnienie do 20 lutego ale nie sadze abym usiedziala tyle w domu. Wiem...nazwiecie mnie powalona baba lub pracocholiczka. Wole pracowac niz siedziec w domu jak pasozyt.Diabli mnie biora 😠.Gdyby chociaz byla wiosna. Posiedziala bym na slonku w ogrodzie... Nie zdaze wydobrzec jak znow do szpitala bleeeeeeeee. Tadziu z auta nici. Wiesz ze ktos przebil cene i moge o nim zapomniec?. Moze bede miala inne. Znaczy napewno bede miala ale nie wiem kiedy.Mogla bym miec na dzisiaj renowke ale nie mam przekonania.Nie ma to jak VW. NUDZE SIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzis wolne:) Miałem ambitne plany:) A tu deszcz pada:( jarynka - spieszyć należy się przy łapaniu pcheł a nie kupnie auta - nie to to inne kupisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hermia - ma kamerke !!!!!!!!!!!!! Tylko nie wiem dlaczego się ukrywa na tym skypie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam juz swojego srebrnego szerszenia:D. Tadziu okaze serce i nie bede cie kusila pierogami hehehehe. Czuje sie juz znacznie lepiej. Nie wysiedze w domu dluzej jak do konca tygodnia. Chyba zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś ma ochote na pączka?? Podziele się :) zjadłem już 5 a mam jeszcze kilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tadziu ty pasibrzuchuuuuuuuuuuuuuu hehehehehh:D Uwazaj na slodkosci bo cie zemdli. Bedziesz mial pozniej problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ze mam kamerke???? tez masz kamerke,i co??? dzis sie nawet pokazac nie chcesz bos nieuczesany:) hehee a gdzie reszta??? link mi sie zgubil bo synus czyscil mi cala historie ,ale mily kolega mi dal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie dostałam sie do kompa, Kasia miała zaliczenia i uczyła się cały czas. trzeba było być cichutko. pozdrawiam wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie:) Pomaranczko milusio znow cie widziec 🖐️. Hermia powiem ci cos w sekrecie tylko mnie nie wydaj...Tadziu czy uczesany czy nie, zawsze slodko wyglada:D i ma jednakowo potargana fryzure hehehe. Uchatego zabiera na weselisko i obiecal podeslac kilka fotek. Tadziu nie zabij mnieeeeeeeeeeeeeeeee :D:D:D!!!!!!!!!! Sylvi wylaz z norki i przestan sie ukrywac. Babolku wiosna idzie. Nie sciemniaj ze ciebie zawialo sniegiem:D.Prosze szybciorkiem o post na topiku bo jak nie to przyjade do ciebie i bedzie bolalo:D. Czekam na sniadanko, ktore szykuje moj M. Jesooooooo doczekalam sie wreszcie ze naumial sie cokolwiek pichcic. Co robicie na ostatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko ? Uszaty na wesele? Aby go zjedli?? :( A włosy mam jakieś powykręcane:(Ale ciesze się ze mam i nie świece łysiną...hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tadziu poprosze o kawalatek:)Wiedzialam ze mam na cos ochote ale nie potrafilam odgadnac co to jest. Wielki pyszny slodki kawal tortuuuuuuuuuuuuuu Mniammmmmmmmmmmmmmmmmmmm hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W czwartek minie 2 tygodnie od wypadku. Jutro znow jade do Gorzowa.Zastanawiam sie jak sie spisze nowe auto w trasie. Sylvi czekam na ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×