Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Gość
Dzis moja szynka bedzie sie wedzila.Kolega ja preparuje. Do tego bede miala prawdziwa kielbaske hehehhe. Zaiwaniam do pracy na 3 godzinki i biegusiem do domciu. Tadziuuuuuuuuuuu specjalnie dla ciebie zrobie specjalne ujecie w duzym zblizeniu ....cukierka na choince.Wiem ze faceci to wielkie lasuchy:D. Na swieta pieke sero-makowiec, sernik gotowany, miodownik, piernik i groszek ptysiowy.Meza babcia nauczyla mnie piec pszenny chlebek a moj skarb nie wyobrza sobie swiat bez niego. Niestety ja nie wyobrazam sobie przygotowanie tego bez pomocy.Mam pomysla hehehheh tylko ze maz jeszcze o tym nic nie wie:D.ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiichoooooooooo nic jemu nie mowcie hehehehh.Zamordowalam karpie, umylam kilka lusek na obfitosc pieniazkow w portfelu i zastanawiam sie o czym jeszcze zapomnialam....mam na mysli zakupy.wiecie ze jutro spora grupa ludzi pracuje?????Uwazam ze to straszne. Pracodawcy powinni miec koszmarną zgage przez swieta ooooooooooo.......Teraz juz sie zbieram bo czas goni.Czy ja dzis pilam kawe??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PADAM, PADAM, i jeszcze raz padam na twarzzzzzzzzzzzzzzzzz !!! Koniec z przygotowaniami !! jestem obrobiona :-)Dwie lodówki i pół balkonu zastawiła .......ups kto to zje :-) Tadzio sernik miał być z brzoskwiniami , tylko że brzoskwinie zostały w puszce ,cholera !! Jarynko fotki dostałam :-) Jutro powysyłam Wam też ,razem z życzeniami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - a ja mam sernik z brzoskwinami ale córka z obawy o święta ze może braknąć nie pozwoliła go dziś nawet spróbować:(Opycham się makowcem:)wyszedł pyszny:)już połowe go \"wyparowało\" :( chyba mi ktos podkrada:(:( jarynka - rób szybko zdjęcie bo zostaną papierki:( córka nie pozwoliła się man / mnie i Uszatemu /zbliżać do swojej choinki:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko gotowe i u mie, teraz tylko zadbanie o siebie i można zasiadać do kolacji :) Wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooo
(kwiat) (serce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłem do domu:) Teraz odpoczynek i pasterka:) Przyznać się kto co znalazł pod swoją choinką? PS. Ja troche kosmetyków , kamizelke odblaskową do auta , słodecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt :-) Tadzio, kamizelka jest de\'best :-) Uwielbiam te różniste podarki :-) Ja dostałam perfumy, perfumy, tusz do rzęs, żel do mycia i ze stali extra kubek. Mężowi kupiłam kamerkę do kompa i dwa takie kubki tzn. dla siebie i dla niego,nie spodziewałam się że On też to samo sobie upatrzy :-) Młody a co nie gorszy ,też dostał ..........kubek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam wszystkich, ktorzy mają jeszcze siłę aby zasiąść przed kompem🖐️ Wprawdzie sama tez jestem upasiona ale jakoś resztką sił doczołgalam sie do klawiaturki:D. Pogoda typowo jesienna ale nie zwracam na to uwagi. Oby tylko nie padał deszcz. Spotkanie rodzinne przebieglo spoko. Miła atmosfera,dzieciaczki grzeczne nastroje świąteczne:). Belisima...wzruszylam sie po otworzeniu Twojego maila... Dziewczyno kochana wyściskala bym Ciebie z całych sił😘. Zresztą...nie tylko Ciebie;DTadziu no wiesz....hmmm... Tobie to obiecalam ale dopiero w Krakowie heheheh.Oczywiście o ile nie wymiękniesz przed spotkaniem z moimi siostrami:D.To już pod koniec lutego heheheh:D:D:D. Muszę kończyć bo mąż mnie wlecze na posiadówke z przyjaciółmi. Zatem.... spadam:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kawka na stole ......hey !!!!!! jest tam ktoś?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko 😘 Tadeusz 🌻 Nic nie mówcie o jedzeniu pliiiiiiizzzzzzzzz .wczoraj wypiłam z 10 miętek.Dzisiaj szczekam na jedzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) jestem po świętach, ale zaraz biegne do pracy. postaram sie wpaść wieczorem choc też nie obiecuje bo mam iść koleżance robić tipsy a to ze 3 godziny trwa. ale po nowym roku już wolne mam, wiec będę codziennie haha miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam wszystkich🖐️ Dlaczego tak tu cicho????Topik ledwo dycha . Czy wszyscy szykują sie na sylwestra?Spokojnie, powoli ,jeszcze zdążymy hehehhehe.Prosze was ...mowcie a raczej piszcie po kolei a nie wszyscy naraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarynka - nie wszystkie panie mają kreacje gotowe na sylwestra tak jak ty :) zrozum przygotowanie się zajmuje troche czasu:) ja mam już wszystko wyprane:)wyprasowane:) i czeka tylko na chwile aby w nie wskoczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Ciasto się piecze, tym razem z brzoskwiniami-tylko:-) sałatka zrobiona śledzik też ! No i jest przy czym przeczekać do 24 -tej KOCHANI Stary Rok odchodzi wielkimi krokami, niech więc wszystkie złe chwile zostaną za Nami. Nowy niech Ci przyniesie dużo zdrowia, wiele radości a przede wszystkim szczęście w miłości SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kochani...😘😘😘 Ja również tak jak Belisima życzę wszystkim wszystkiego co w życiu najważniejsze ZDROWIA i spełnienia marzeń. Oby nadchodzący Nowy Rok 2007 był szczęśliwszy i radośniejszy niz mijający🌻🌻🌻 http://rodzinnastrona.ovh.org/nowyrok/6.htm DO SIEGO ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ostatnich godzinach starego roku. I na ten Nowy, nadciagajacy wielkimi krokami roczek życzę wszstkim wszystkiego najlepszego, spełnienia wszystkich ( nawet najskrytszych ) marzeń, zadowolenia, radości, usmiechu i słonca w każdym dniu. A na koniec życzę szampańskiego Sylwestra. Tym na salach, tym na prywtkach i tym na balach prasy, radia i telewizji ( znaczy w domu przy kolacji ). Niech się darzy w Nowym Roku. 2 0 0 7 ROK już za 6 godzin i 45 minut ( chyba dobrze wyliczyłam :-p ) Do zobaczenia za rok :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam również życze Wam wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku, dużo zdrowia, szczęscia, pomyślności i szampanskiej zabawy do białego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysiące ludzi :) Setki miłych życzeń Noworocznych :) A lampi szampana nie ma z kim wypić:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Raz dwa trzy ....jestem druga po Tadziu na liście postow w Nowym Roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz dwa trzy i jestem trzecia :) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, spełnienia marzeń i oczywiście dużoooo zdrowia mam nadzieje ze przetrwamy ten rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam! W tym Nowym Roku życzę Wam wszystkiego dobrego, spełniena marzeń, radości i usmiechu na codzień. Mój wyjazd nieoczekiwanie się przedłuzył i Sylwestra spędzałam poza domem.Wrócliśmy dopiero wczoraj ale w końcu psychicznie przynajmniej odpoczęłam sobie. Muszę przyznać, że były to bardze udane święta i wspaniały Sylwester. Gwiazdor :D :D też sie postarał i wszyscy byli bardzo zadowoleni. A teraz powrót do codzienności i mój marsz do kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku :-) Monia jak miło że jesteś i do tego zadowolona :-) Sylwi ,ja też chętnie bym zobaczyła tą cudo sukienkę sylwestrową :-) [gadali w tv że pięknie wyglądałaś]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahha Belisima 👄 niestety nie jestem zadowolona ze zdjęc :( Moniał jak dobrze ze już wrocilaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×