Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

Sylvi.... Laska z Ciebie niesłychana, najpiękniejsze masz ubrania... :D :D :D :D :D :D Ty skromnisiu :D I od ostatniej fotki - znów nowy kolorek włosów! A BD to gdzie???? Bo ja niedługo jadę sobie tam...tam gdzieś... I nawet niechcący sobie zadzwoniłam :D chyba... :O A teraz na NW będę oglądać :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to się nasluchalam haha chyba częsciej będę Wam fotki podsyłać hihi dzięki za dobre samopoczucie :) Tadeusz od Ciebie email wrócił, nie wiem moze masz za małą pojemność skrzynki? Nie tylko BD zamilkła, co niektórzy również :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sylviaczku chyba koleżanki po świętach odpoczywają i dlatego taka cisza... :-) Ja mam pyszną kawę, może ktoś się skusi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Coś naskrobię do Was ale na oczka ledwo patrzę:-( spaaaaćććcc mi się chce!!!.Wstałam o 4.25.Na 5.45 młody miał basen i trza było jechać na drugą stronę miasta.Jutro mąż jedzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam zdjęcia z waszych bali sylwestrowych - śliczne Załamałem się - widze że nie pasuje to tej kafeterii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A \"Ten\" to teraz wymyśla!!!!Znudził się nami czy co.Już wiem znalazł inne LASKI !! :-) Tadzio bo już nie dostaniesz innych zdjęć ,jak tak będziesz pisać ! \\__/> kawka pachnąca,gorąca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz ani się waż !!!!! lubie Cie :) kawusia pyszna i pachnąca dzięki \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka?o tej porze? może w inny dziń Ide spać:) Nie budzić przed godz 11 w razie niebespieczeństwa wojny lub pożaru przenieść w bezpieczne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszczyk pada:(Pochmueno:(Spiąca pogoda:( Aje ja już wstałem:) Ma ochote ktos na kawe ? Wreszcie mam 2 dni wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima...a pamiętasz nasze gadki na skype kiedyś??? :D Tak mi się przypomniało jakos - wyra nie zrobione a my do południa gadałyśmy... Eeehhhh...czasy, czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Belisimka że na pewnym topiku sobie posiedziałaś :D Mnie to nie wychodzi - jakaś cholerka tępa jestem..... Ni mom kamerki :-(.... mój grat mi nawala a Ty mnie jeszcze o kamerki pytasz :D :D Bez kamerki też można nawijac....makaron na uszy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz ty do mnie zadzwonić,bom gdziesik zapodziała Twojego skypa :-) Jestem niewidoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% i tego też się nauczyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no tak.......Kawka.....mniam:) Oglaszam wszem i wobec ze remanent zakonczony:D. Jutro mam wolne i bede stala przy garach. Wieczorem bedziemy mieli gości. Przyjęcie z okazji rocznicy slubu. W nastepna niedziele maz znow wyjezdza.Bedzie troszke blizej niz dotychczas.Czasami ja jego odwiedze...... oczywiscie bez zapowiedzi hehehehehe. Jestem jakas spiaca...chyba dzis wczesniej sien zaszyje pod kolderka. Zycze wszystkim cudownego weekendu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smętna pogoda:( smętny dzień:(Pije druga kawe:) i mam skrętkę makową do niej:)dostałem kawałek:) Może ktos ma ochote dołączyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarynko 🌻 🌻 🌻 z okazji rocznicy ślubu sto lat Belisima gdzie to się nauczylas takich cudów? :) co do kamerki to ja zakupiłam na alllegro ale coś szwankuje, nie widac mnie podobno :( ale na klepanie o wszystkim i o niczym też sie pisze :) Tadziu na kawke chetnie bym się wprosiła, ale od rana kompa wyłaczyłam i nadrabiałam obowiązki domowe :) Miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarynka - Życzę Ci abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość bliskiej ci osoby-męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że pada:( wiem że pochmurno:( Wiem że niedziela:) Śpiochy wstawać czas na kawe !!! Niestety ja pracuje już od świtu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie! 🌻 🌻 Jarynko 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15151515151515151515151515151515151515151515151515151515151515 33333333333333333333333333333 55555555555555555555555555 88888888888888888888888888888888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×