Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylviii

Mimo że mam męża i dwoje dzieci... cz.2

Polecane posty

EEEEEEEEEEeeee nic mi nie wychodzi :-( ale jeszcze raz ! 222222222 333333333333333333333333333333333333333333333333333333333 8888888888888888888888888888888888888888888888888888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima taka duża kobieta i liczyc nie umie.....hahhaha Pomoge ci abyś miała ściągawkę na przyszłość:) 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 To jest system dziesiętny jak go opanujesz możemy się uczyć systemu dwujkowego i osemkowego:) Bedę miał okazje sobie go przypomnąć bo już chyba mi wyleciał z głowy już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio:-) Tadzio :-) uczyć się trzeba zawsze :-) ale to miały być super wzorki. NUTKA-trzymasz lewy alt i naciskasz cyfrę1 a następnie 3 i po chwili puszczasz alta. itd......... ale mnie nie wychodzi :-( \\_/> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co mam tu robić ?? no co !! Literki stawiać !! znowu !!! 33333333333333333333333333333 222222222222222222222222222222 8 9999999999999999999999999999 55555555555555555555555555555555555555555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belisima - literki tez można:) masz racje zamiera topik:( Ja mam terza mase nauki:( kończą się mi uprawnienia energetyczne:( A na domiar złego fikus benianin obraził się tylko nie wiem na mnie czy pogode i zrzucił wszystkie liście:( Powiedziałem mu że jak sie nie wezmie za rośnięcie to wyrzucę go przez okno-dałem mu szanse 30 dni ciekawe czy się przestraszy...heheh jarynka - jak zaczeła balować w sylwestra to przestać nie może widać że nadrabia zaległości jak męza nie miała przy sobie...hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety Belisima ten topik chyba już tak ma :( raz dziewczyny wracają i piszą a potem każda gdzieś sie zakopie i nawet ręką nie pomacha od rana. mówiąc szczerze to juz chyba nie mam sił trzymac go na siłe :( zobaczymy jeszcze chwile co będzie sie dzialo :) Tadeusz nie wiem czy wiesz, ale fikus beniamin jest wymagajacy: nie lubi przestawiania a nawet obracania doniczki, nie cierpi przeciągów. niestety własnie wtedy zrzuca wszystkie liście na znak protestu haha ja swojego na wiosne też przycinałam aby ładniej rósł. niestety był duzy i przez przestawianie go z kąta w kąt zdechł. dopiero potem doczytałam dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja macham :-) Sloneczko moje kochane -znaczy się Sylwi -ja Ci pomogę ten ciężar nieść:-) Monia !!!wracaj!!! Hermia !!do tablicy!! Nie wspomnę o Białej Damie !!!Leser jeden!!!! @%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@% Meldować się tu zaraz !!! Tadzio :-)ale załatwiłeś kffiatuszka:-) normalnie wyłysiał:-) Ale taka teraz moda ! Więc nie krzycz na niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze Belisima a jednak wzorki wychodzą :) piekny szlaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@% miało być na grubo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@% no!!:-) właśnie tak ! &*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&* albo tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@% Sylwuś ,kliknij 58 razy coś tam ,do wyboru ,potem enter i pisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i co? wyszło cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak zrobiłam przerwe, jeszcze raz &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& no ciekawe jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 !! mówię :-) albo najlepiej wychodzi kopiowanie np.mojego wzoru i enter i dalej już pisanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______@@@@@@@@__________@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@__________ _@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@___ ___@@@@@___________@@ __@@@@@@@@@__@@@@@@@_________@@ < br/>__@@____________@@@@@@@@_______@@ _@@____________@@ @@@@@@@_____@@ _@@____________@@@@@@@@@___@@ _@@@_ __________@@@@@@@@______@@ __@@@@__________@@@@@_______ _@@ ____@@@@@@_______________________@@ _________@ @_________________________@@ ________@@___________@@___ ________@@ ________@@@________@@@@@@@@@@@ ________ _@@@_____@@@_@@@@@@@ __________@@@@@@@ ___________ @@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie nie gniewam :) a ten kwiatek dla Ciebie oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Jakie piękne :-) Ty to jesteś zdolna dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@% Ja nie umiem tak klawiaturką malować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@%@% mam nadzieje ze wyjdzie, zaraz spacja czy enter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×