Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Forevku, będę Ci kibicować, dobrze? Tak na sucho..... Duchowo wspierać Cię będę... Bosanówko, jakaś Ty biedna dzieweczko- babeczko. Nie wierzę i ja w pechy i 13, ale cóż- siła wyższa...I tak dziś nie przeczytasz.....kto inny będzie Cię pocieszał....pewnie Twój \"kaziczek\"..... Jamniczku- jak by to było, gdyby nas nie było.... -co by to było, gdyby się nie wydarzyło...... Dobranoc- koleżaneczki!!!❤️❤️serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te życzenia Wam przesyła Walentynka pewna miła. W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Wam sercem całym, dużo szczęścia, namiętności, nie kończącej się miłości. 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........*..*..*.............*..*..*........................... ......*............ .....*..*................*..................... ....*.....................*...................*.... .......... ...*....................... .....................*.................. .....*.........................*...*...........*......*... ......... .......*....................*........... .. *............*......... ..........*..................*............*.......... ..*...... ..............*............... *.. ..*........ .....*.............. ...................*...............*.............*................. ......... .................*..............* .*......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Życzę Wam uśmiechu, nawet gdy Was spotyka smutek lub boleść, tęczy na niebie, która Wam przypomni, że i nad najciemniejszymi chmurami świeci Słońce, pewności, że o Was ktoś myśli, kiedy ogarnia Was samotność, przyjaciół, którzy Wam wskażą piękno potrzebne dla Waszych oczu, pewności w wątpliwościach, cierpliwości przy akceptacji rzeczywistości oraz siły w przekazywaniu miłości! 😍 😍 😍 Szczęśliwego dnia zakochanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich moich Walentynek dużo miłości na co dzień i tylko prawdziwych przyjaciół wokoło ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Wam życzę W DNIU ZAKOCHANYCH dużo❤️ i więcej👄 ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ Miłość odwzajemniona jest dobra Lecz jeszcze lepsza jest taka, którą nam ofiarowano, mimo, ze wcale o nią nie zabiegaliśmy (William Shakspeare) ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sie długa przerwa kończy,a ja dorwałam się do kopmpa i do WAS Kochane z życzeniami.......❤️ Pa,do popołudnia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Walentynki ❤️ ❤️ ❤️ Pięknych wrażeń Moc miłości niech Wam w życiu Dziś zagości Bosiu nieszczęście Ty nasze ,ale się masz z tymi dzieciskami jak to mówią \"obyś cudze dzieci uczył\" coś w tym jest...... Foreverku ja też Cię będę duchowo wspierać w postanowieniu! A wiesz co podobno jest najlepszym sposobem na szczupłą sylwetkę? uprawianie \" tego\" sportu ...wiesz ile kalorii to zużywa?? Najlepsza metoda -wypróbowana! Viktoria piękne serducha! ❤️ Spinakerku z Dekalogu w tym wydaniu uśmieliśmy sie z moim Walentym że hej Ofeczko wywołałaś wilka z lasu u mnie dziś zaczęło padać i pada i pada ,to chyba za karę ,za te bluznierstwa przeciwko Ojcu naszemu dyrektorowi Muszę chyba oddać za abonament ,może przestanie padać..... A zdjęcia rewelacja szczególnie to ostatnie!!!-devil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Walentynki 🌻 - życzę Wam wszystkiego tego, co same sobie życzycie.👄 Przede wszystkim miłości ❤️ - bez niej życie jest niemożliwe. Wielu ludzi umiera z braku chleba, lecz jeszcze więcej z braku miłości. - Matka Teresa z Kalkuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis zakochani swieto swoje maja, Dzisiaj moc zyczen sobie skladaja. Ja tez chcialam zyczyc Wam, Byscie zapomnialy co to lzy. By kazdy dzionek zycia Waszego, Byl lepszy od dnia poprzedniego. By szczescie Was nie opuscilo, By nic Was w zyciu nie zmartwilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u Was pada snieg,a u mnie pieknie sloneczko swieci +4°dzisiaj mamy. Forver - podziwiam Cie ze wogole probujesz robic diete,ja nawet nie zaczynam bo wiem,ze i tak nic by z tego nie wyszlo.Duzo wytrwalosci zycze. Viktorio piekne serduszka jak to zrobilas? Takisku - podaje strone na emotikony http://forum.o2.pl/emotikony.php Dzisiaj bylam z moim Kaziczkiem na przeswietleniu,reka chyba zlamana,,na razie ma tylko w szynie gipsowej, wiecej napisze jak przyjdzie od lekarza. 👄 dla wszystkich,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼❤️ KOCHAM WAS BARDZO PRZEZ WSZYSTKIE DNI W ROKU.. WIEC W DZIEN WALENTYNEK..DAJCIE MI SWIETY SPOKOJ ❤️ Cześc dziewczynki..no i jak tam dzień Walentynek..szczęliwy dla moich dziewczynek?? Ale mi się zrymowało...tygrysek marny ze mnie..ale tak wyszło :) Moja Beatka dostała piękny bukiet róż od swojego chłopca..o siódmej rano był posłaniec.I wiecie co zrobiła..zadzwoniła do Niego i pyta..cytuję \" Pawełku to od Ciebie\" no szczęka mi opadła.podziękowała oczywiście..ale jak to wyszło.Fakt że nie było żadnego liściku..a ma trochę znajomych (zakochanych ..w niej też) ale taki bukiet za bańkę prawie nie kupuje nikt znajomy!!! Popsuło mi trochę humor..ale nie na tyle żeby nie cieszyc się swoim dniem..Walentynki co prawda nie dostałam (może jeszcze) ale za to piękny wiersz Kaziczek mi przesłał.Dla mnie to ważne..bo mój Kazio nigdy nie był i pewnie juz nie będzie romantyczny..a tego dnia wyjątkowo nie lubi..a jednak napisał ten wierszyk.... Forewer ...będe trzymać kciuki za Ciebie ...całym sercem..ja niestety nie mam silnej woli..i nawet gdybym zadeklarowała samej sobie że coś tam podczas postu zrobię..penie nie dotrzymałabym słowa :) Piękne wierszyki napisałyście..Wiktorioo jak Ty to zrobiłaś?? Cudne!!! Idę podac obiadek ..Swięto świętem..ale swoje zrobic trzeba :D:D: Narazie ❤️🌼👄 do wieczorka..Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. :) :) :) :) :) :) :):):) :) :) :) :) :) :) :) Cieszę się , że się Wam spodobało, ale poprzednie jeszcze ładniejsze wkleić się nie dało. Mam rożne wzory do wklejenia na tlenie, ale tutaj nie można wszystkiego, dlatego jeden wpis pusty.... Biegnę zaraz do prady, klientka czeka o 17 na mnie. Życzę wszystkim dobrej walentynkowej zabawy, niech Was Kaziczkowie kochają całe wieki, nie tylko w ten szczególny dzień.👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:*: . oooO.Oooo ( ) ( ) Tu byłam \\ ( ) / i śladzik zostawiłam \\_) (_/ POZDROWIONKA Stąd także można kopiować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście,ale nie tylko w święto Walentynek❤️.Jakie piękne życzenia przysłałyście . Forevku mój kochany,będę Cię całym sercem wspierać.Ale mnie też by sie przydało zrzucić troszkę tłuszczyku. A ja tak lubię jeść.To jest katastrofa dla mojej psychki.Już jestem załamana tą myślą,że trzeba częściej coś od ust odjąć.A dieta 1000 kalorii jest dla mnie i tak za bogata/Musiałabym ograniczyć do 600-700 kalorii.No zobaczę jeszcze.:P:P:P:P Nawet basen 2X w tygodniu nie pomaga mi w utrzymaniu sylwetki. Dziewczyny,tan uczeń,który uderzył innego w okulary,dzisiaj był wzywany do pani dyrektor,bo Mama narobiła rabanu za te okulary.Ale to nie wszystko.Poszkodowany nie widzi na jedno oko. Jestem załamana.Byłam na dywaniku u dyrki.No nie wiem jak to sie skończy????????😠😡😠😡 Spineczko,chyba też bym nie mogła żyć bez miłości. Masz racę.Co tam chleb???A w zasadzie rację ma Matka Teresa. Bojeczko,u Ciecie juz wiosna. A czy słonko świeciło? miałaś super dzień.U mnie tez prószył śnieg.Jeszcze wiosny nie widać.......A co Z Kaziczkiem.jak tam ręka/Czy złamana? I która to ręka? Bo jak prawa,to będziesz miała 2X więcej pracy.I za siebie i za mężusia.:P Takisku,Ty rozrabiaczku.Wcale nie marny z Ciebie tygrysek.Ładnie zrymowałaś.......Czy to przypadek? A córcia jeszcze młoda.Nie denerwuj sie,młode jeszcze nie doceniają takich narzeczonych i prezentów.:D Wiktorko,piękne wierszyki i obrazki nam przesłałaś. Ty to w internecie czujesz sie jak rybka w wodzie. Ja to tylko Kafeteria,Wątki nauczycielskie i poczta.Nigdzie więcej nie wchodzę,bo ciągle czasu za mało. Czekam z niecierpliwościa na wakacje.........:) całuski dla Dosieńki,Ofeczki,Kubusia,Ktosieńki i dla wszystkich dziewczynek na wateczku.Oj nieładnie to wygląda jak sie o kimś zapomni.Ale wybaczcie babci .❤️❤️👄👄👄❤️❤️ będę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foreverku ja też bedę się odchudzac albo ..........kupie nową wagę ,bo ta cholera chyba się popsuła, leci jak kalendarz co dzień to więcej. Bosi zdjątka doszły faktycznie kaca niet ale babcia to promieniuje i raczej na mamę by wyglądała tego uroczego szkrabka . Współczuje pecha ,ale niestety to idzie lawinowo ,a że nauczycielce 5zł? jak sobie nawzajem kradną to czemu by Ciebie mieli oszczedzać,jestem cyniczna ,ale jak sobie przypomnę bez czego moje dzieci czasem przychodziły ze szkoły to szlag mnie trafiał ,najgorsze to że np matka nie zauważyła nowych innych butów u 3 klasisty,kurtki ,kalkulatora?znak że jest przyzwolenie . Takisku -najbardziej trafione zyczenia podpisuję się pod nimi z całego serca:D Pracuj dalej nad Kaziczkiem Spinki popiół na głowe za zbyt rzadkie zaglądanie do poczekalni ;) Wiki naliczyłam 3 serducha ,czyzby to trzecie to awaryjne? Wszystkie slicznie piszecie ,piekne zyczenia ja tylko dodam żeby kazdy dzień był tym wyjatkowym . Pozdrawiam wszystkie ale to naprawdę wszystkie ZAKOCHANE WALENTYNKI ŁACZCIE SIĘ ,NAJLEPIEJ PO DWOJE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko szalik
Uszanowanie państwu ,dlaczego wy macie takie dziwne imiona - niepolskie? Ja was nie karcę ale przestrzegam przed bezeceństwem, czas trwonicie , zamiast TV Trwam ogladać tam tyle ciekawych audycji. Znacie powiedzenie- Pan Bóg stworzył owieczki ale dał im tez traweczki,nie bójcie się ,dzieci się jakoś wychowają Przeciez ja pomagam innym wysyłam co miesiąc pieniądze do RM oni juz najlepiej wiedza na co je dać. A w waszym wieku mówić o takim tfu! dniu,toz zastanówcie się póki czas! Seks to dla poczęcia dzieci a nie dla przyjemności winien być! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem i mnie ruszyło.... Tylko szalik... weź się za robotę czapki, albo oglądanie RM i TV , a nie wypisuj głupot do spokojnych ludzi. Jeśli odpowiada Ci to pustogłowie, to się tym zajmij , a nie łaź po necie i przyzwoitych topikach. Jeśli Tobie zrobili wodę z mózgu i jesteś szczęśliwa, to sobie bądź !!!! Inni nie miewają takich potrzeb, więc daj nam spokój !!! Chyba ja ostatnia już na ten temat piszę, do tej pory ciebie ignorowałam, ale jak masz w sercu to co mówisz, to miej miłosierdzie i nie odzywaj się więcej. Tobie pewno O.R. funduje neta, abyś mogła się na innych wyżywać !!! To są chyba te chlubne cele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️dla wszystkich musze wielkie sorry to bedzie pierwsze brzydkie słowo na tym topiku sorry szalik spierdalamento stąd ale juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka, mnie się wyświtlił tylko jeden obrazek/ nie wiem dlaczego nie mam tego wyżej/ a na nim są tylko dwa serduszka . Trzecie by się przydało, jako część zamienna :) Bossi, przykro mi, że tak się czasem składa, jak Tobie w pracy, ale to \"przyjemności\" dnia codziennego. Trzeba to przeżyć . Kochasz przecież pracę z dzieciakami, napewno wszystko będzie dobrze. Wnusię masz teraz kochaną , kolejne serce potrzebujące miłości, więc masz dużo siły i sobie z wszystkim poradzisz. Trochę już po necie buszuję Bossi, więc może mi trochę łatwiej, ale zawsze slużę pomocą innym , jeśli tego potrzebują . Foreverku, ja się już ochudzam od lipca, ale teraz się zatrzymała waga jak zaklęta, a mam zalecenie lekarza, więc chyba przestanę jeść wogóle, aby do maja schudnąć :). Ja nie jadam od 16:00 , z wyjątkiem owoców, ale chyba już się organizm do tego przywyczaił. a już nie skrócę pory jedzenia, bo i tak jadam dwa posiłki dziennie. Jestem jednak dobrej myśli, że znowu waga w dół ruszy :) Będę Ciebie wspierać duchem i słowem :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala59
wiktoriooo robisz wielki blad, takim sposobem nie schudniesz zatrzymujesz tylko wode a spalsz miesnie a nie tluszcz, jesli masz duza nadwage najlepiej idz do dietetyka albo musisz wprowadzic 5 posilkow co 3 godz. tylko male porcje do godz.19 ostatni posilek, rano jakies platki owsiane z kefirem potem owoce potem jakies salatki lub kanapka ale z razowca i chuda wedlina obiad bez kartofli makaronu ryzu tylko mieso ryba z surowka duzo jej i na kolacje jakis serek jogurt duzo wody 2 l dziennie i duzo herbatek ziolowych lub zielona inaczej twoja praca nie jedzenia czyli glodowka skonczy sie utrata zdrowia wiem cos o tym bo odchudzalam sie w ten sanm sposob co ty i powstawalo jojo dostalam nieregularne miesiaczki , potem zmienilam tryb dodalam jescze cwiczenia zwykle i suplementy odzywcze wspomagajace odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie miłe panie :-) Ja nie jestem ani specjalnym zwolennikiem ani przeciwnikiem walentynek. Całkiem miłe święto, szczególnie kiedy ma się w tym dniu z kim świętować. Może tylko samotnym robi się w ten dzien jakoś bardziej...samotnie. Ode mnie dla Was wszystkich najlepsze życzenia milości rodzinnej :-) Szaliku drogi - porowokacje są dobre, nawet mogą byc nieraz śmiesze, ale tylko za pierwszym razem. Teraz stajesz się już denerwująca/y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berecik też
to nie prowokacja ,sa jeszcze w Polsce ludzie którzy mają wyższe cele ,przciez ja z szacunkiem do was a wy? szkoda słów Jeżeli do swoich dzieci tak się zwracasz -forewer to nie dziwie się chuligaństwu,ale jak nie chcecie słuchac mądrzejszych od siebie to nie .....kiedys pożałujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No wreszcie....WITAM 🌼 Na początku mam propozycję..ignorujmy tego \"tylko szalika\" bo jego kręci że nas w*****,i dlatego nas prowokuje :) Dajen..przecudne życzonka...takie proste..ale jakie szczere,podobają mi sie właśnie takie ...niekoniecznie rymowane...śliczne. Nie oznacza to oczywiście że inne mi się nie podobają..bynajmniej..wszystkie są piękne..bo i My jesteśmy piękne..kobiety..jeśli nie na zewnątrz, to napewno wewnętrznie,duchowo...prawda?? Ewcia...skąd Ty bierzesz te wszystkie strony...bombowe sdjęcie Bosa...ja też często zastanawiałam sie,czy na taką miłość zasłużyłam,czy Pan Bóg przypadkiem sie nie pomylił..i czy napewno chciał żebym to ja poznała co to znaczy tak \"kochać\" Jak jest ze strony Kaziczka..nie wiem..ale myślę ..że skoro jest ze mną (a dodam..że czasem jestem wredna)to chyba też mnie kocha :) Dosiu...zgadzam się z Tobą... w stu procentach..też wypróbowne :D:D::D:D: Bija..dzięki za stronkę...a co \"Kaziczek\" robił że rękę złamał?? To chyba nie jest nic groźnego....czy jakieś poważne złamanko?? No teraz znowu do kuchni...O Matko..taki nasz los...:D:D:D:D: zrobic kolację..ale napewno jeszcze wrócę...:classic_cool: Narazionko...buziaczek..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze że sytuacja się zaostrza ,co jest? Czyzby poczekalnia nie szła z duchem czasu i rządu:D a z duchem narodu . cwaniaczków nie lubicie -straszne rzeczy . Ja osobiście jestem za podsyłaniem ojcu Tadeuszowi forsy -dla jasności dodam że mój mąż a OJCIEC moich dzieci jest Tadzik więc jakby co imie się zgadza a nr konta podrzucę przy okazji. Szaliku wykaż się i daj dobry przykład ,moje potrzeby sa ogromne ......... A pozostałym zycze spokoju ducha ,przciez my jesteśmy ponad to papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY Mam nadzieję ze mnie jeszcze pamiętacie, w tym dniu WALENTYNKOWYM życzę WAM dużo słońca i radości Jesteście SUPER BABKI - nie dajcie się prowokować \"tylko szalikowi\" POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, ja nie mam możliwości technicznych być na takiej diecie, już próbowałam.... Mam zwariowaną pracę , w zwariowanych godzinach i nie mogę przestrzegać godzin. Zawsze mi coś wyskoczyło. Przy tym co postanowilam dużo pije , wiec nie ma obawy , że wody będzie mało. A poza tym jednak nie mięśnie, a tluszczyk mi leci w dół. Herbaty pijam tylko owocowe , lub ziolowe. Nie lubię czarnej. Ajogurtów i nic zakwaszonego nie moge, mleka także - alergia. no i harbatek wspomagających odchudzanie nie mogę ....juz nie będę mówić nawet dlaczego :) Trudno się odchudzać alergikowi, który nie pija kawy, a do tego ma zakazane ćwiczenia fizyczne . Ale ja i tak dam radę !!! Siła woli także dużo znaczy :). MarMi, ja także jestem samotna, ale nie sama. Mam przyjaciół, z którymi jest łatwiej żyć . No i neta mam i wcale nie jest mi smutno dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria ja też nie czuję się dziś gorzej z powodu walentynek:-) Napisalam ogólnie. Podobnie jak Ty, też nie jestem sama, chociaż jestem \"bez pary\". Sporo fajnych, życzliwych ludzi dookoła mnie na szczęście:-) Ofka, dobre z tym ojcem Tadeuszem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×