Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Obecnie znana deklinacja poszerzona została o dodatkowe odmiany: 1. Mianownik - kto? co? 2. Dopelniacz - kogo? czego? 3. Celownik - komu? czemu? 4. Biernik - kogo? co? 5. Nadrzędnik - z kim? z czym? 6. Miejscownik - o kim? o czym? 7. Wołacz - o! 8. Intymnik - kto z kim? 9. Wygryznik - kto kogo i dlaczego? 10. Łapownik - kto komu ile? 11. Przypierdolnik - komu? w co? 12. Przypierdolnik materialny - komu? w co? za ile? 13. Powodnik - dlaczego ja? 14. Dziwnik - ke? 15. Rządownik - kwa? kwa? 16. Złodziejnik - komu? gdzie? ile? 17. Politycznik - koalicja? z kim? dlaczego? po co? 18. Powybornik - co ja q...wa zrobilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz doczytałam wszystko Zuzia poczytaj moje wcześniejsze wypociny, moja cOrka też wyjechała, niema jej od 24 pażdziernika, tylko ona jest w Anglii. Też musiałam wypłakać co swoje na początku było bardzo ciężko, ale mamy kontakt przez internet i jakoś z czasem da się przywyknąć, a cieszy że dzieci układają sobie życie i nie muszą biedować tu w kraju. Głowa do góry będzie dobrze. A ja kolejny raz się wczoraj wkurzyłam na nasze przepisy , liczyłam że jak mieszkanie jest na męża i z jego konta płacę za internet to obojętne na kogo jest umowa jak się wspólnie rozliczamy, że bedę mogła to sobie od podatku odpisać. Nic bardziej mylnego straciłam 131 zł ale się wkurzyłam. Dziś poszłam zrobić aneks do umowy żeby był internet na nas dwoje ale jak znam szczęście ustalą że w przyszłym roku już internetu się nie odlicza.:( Pozdrawiam Was cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko czapka
Nie rozumiem dlaczego to pamie sie tak wysmiewaja z powaznych pytan.Czy to nie troche dziwne ze nie tylko macie imiona nie z tego swiata,to jeszcze mezowie nazywaja sie KAZICZKI!!!!!!! Czyzby nie bylo innych meskich imion w naszym kraju? Za zyczenia Walentynkowe dziekuje i mysle ze sie spelnia.Pa,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Hej !!! No i jak tam Ziu-ziu,mam nadzieję że troszkę lepiej się czujesz?? Wiem,że z każdym dniem będzie coraz to lepiej..napewno!!!!!! Muy matki,jakoś tak zostałyśmy skonstruowane,że musimy wytrzymywać takie rzeczy,które wydaje nam sie że nie zniesiemy..a jednak!!!! Trzymaj się cieplusio..:) Dajen...deklinacja mnie powaliła..juz pytałam,ale zapytam jeszcze raz...skąd Wy bierzecie te wszystkie fajne kawały..:D:D:D:D Nie wiedziałam,że Twoja córcia tez wyjechała,,ale jak czytam dałaś sobie z tym radę..to i Zu=zia tez sobie poradzi :) TY szalik..czapka..berecik..Czy jak Ci tam..Czy Ty jesteś ograniczony(a) umysłowo?? Czy Ty nie umiesz czytać?Nie dośc że nikt Cię tu nie chce..nie dośc że wtykasz nosa w nie swoje sprawy..to jeszcze śmiesz Nas krytykować? Nie ciesz się przedwcześnie..nie zdenerwowałeś(aś)mnie,nawet na to nie licz,To Ty jesteś (na to wygląda) przygłupem..bez obrazy:)::):):):) Gdzie jest reszta dziewczynek..albo jeszcze w pracy..albo podają obiadek swoim \"Kaziczkom\" Poczekamy..pewnie zaraz sie pojawią a póki co ..pozdrawiam wszystkie..bez wyjątku..a nie z wyjątkiem ..czapki..szlika..czy jka mu(jej) tam...:D:D:D:D:D 🌼🌼🌼Buuuuuźka [usta. Do później ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dajen za wsparcie jest mi to bardzo potrzebne . Po tym wszystkim co od Was usłyszałam , na duszy lżej.Najpierw pobiegłam zrobić opłaty/czynsz ,telefon itd./ przupomniałam sobie że ostatnio wnuczka pytała \"babciu a piejogi maś\", więc kupiłam kapustę,pieczarki i nagotowałam 100 pierogów zaraz im zawiozę. Rozśmieszyły mnie te dodatkowe odmiany,zwłaszcza \"15\" Boja komentarze spor. też super Tak to jest u nas z przepisami nie dziwię się że się wnerwiłaś. Do wieczora -pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Zuziu u nas jak w prawdziwym życiu, radość ze smutkiem się przeplata. Tu zawsze można znaleźć dobrą dusze, która rozśmieszy, a jak potrzeba to pocieszy.:) Nie krępuj się i pisz, gdy Ci smutno :) - Foreverku nie trzeba było tak objadać się przed snem - moja wczorajsza kolacja, to manna na mleku ;) - spałam po niej jak niemowlę :D - Dajen dziękuję za maile - piękne 👄 Powybornik :) - zapewne nie jeden się zastanawia nad tym - co q...a zrobił ? - Boja dobre - jak zwykle . Szaranowicz nie jedną gafę palnął :D - Orlico byłaś tak krótko - dokąd odfrunęłaś ? Z jakim problemem do nas przybyłaś ? Z nami można pogadać o wszystkim. :) - Warrior, a Ty wojowniczko gdzie teraz wojujesz ? :) - Skorpionku13 - wydaje mi się, że zjawiłaś się u nas, nie bez przyczyny. Dziewczyny mówcie co Wam na wątrobie leży.W miarę możliwości pomożemy, dobrym słowem wesprzemy.:) Buziaki dla Was 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam się Takis , trzymam ale to dzięki WAM , Nawet mi trochę wiosną powiało bo pomyślałam sobie że niedługo tezeba szczepić pelargonie na balkon. na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen powalajace to co przysłałaś. A festiwal przepiękny aż sie chce żyć. Zuzia a można na pierogi się załapać? A zobaczysz jak rok szybciutko zleci. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całuski dla Was na przywitanie. Dajenku świetna ta odmiana przypadków.Uśmiałam się , tak mi sie podobały,że sobie przedrukowałam i wezme jutro do pracy i przeczytam dziewczynom.:) Dzięki. 🌻 Dobrze,że Zuzia nam się zwierzyła ze swojego problemu.Chyba najbardziej Ty Dajenku byłaś dla niej najbardziej przekonująca. Bo też przez tę drogę przeszłaś.A nasze pocieszenia to tylko na osłodzenie łez........:D Zuziu,pisz o wszystkim,na pewno pocieszymy. ;) Takisku i po co sie ścierasz.Czy to warto????;) I prosze mi tu nie robić wyjątków.:P Obiadek zjedzony,pozmywane,a teraz przy komputerku :D :D :D :D najważniejsze chwile. Przeczytałam wszystko dokładnie. Spineczko,pociszycielko strapionych. Jakie Ty masz dobre serducho, Ty jesteś jak balsam na ranę .A dziewczyny jak wpadły do nas ,tak szybko wypadły.Co z Wami??? ❤️ powiem Wam kochane,że dzisiaj wzywałam policje na lekcje.Zdzwoniłam też po straż miejską z naszego osiedla. przyszli dwaj panowie i zrobili pogadankę z dziećmi n/t bicia i kradzieży. No,może to podziała na jakiś czas??? Na razie kończę,będę póżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bosa...pewnie że nie warto..sama wcześniej pisałam żeby ignorować..a teraz dałam sie puścic w maliny :D:D:D:D:D Dajen..jakie piękne..dziękuję ..dopiero teraz odrbrałam skrzynkę.:) Spinaker..Bosa ma rację..Ty to jestes lekiem na całe zło.. Zu-zia ja tez chcę pierogi....Ale faktycznie..chyba sobie jutro zrobię:) Mój czas sie juz kończy..dlatego na wypadek gdybym juz nie mogła wejść..żegnam się z Wami cieplutko ( z wyjątkiem)jednak..pozdrawiam..i cóż do jutra.....a może do później..zobaczymy jak to pisała Spinky\"walcz pazurami\" no to powalczę❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen - superrrrrrrrrrrrrrrrrr,pomaranczki swietne,ale mnie najbardziej przypodlo do gustu\"nie ma seksu\"tyle sie usmialam ze i Kaziczka zawolalam i mu czytam,a on na to, nic zabawnego,to mnie znowu atak smiechu chwycil,bo to wszystko bardzo do mnie pasuje.Nie wazne jak byl sie staral to ..... nie :D:D:D, Bosi - to w tej waszej szkole bardzo niebezpiecznie,wczoraj draka,dzisiaj znowu policja,nie macie dyzurow na przerwach zeby dzieci pilnowac? przeciez to dopiero podstawowka. 👄dla wszystkich,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złote usta dla marszałka Zycha ,którego i tak bardzo lubię super! Zuziu ja tez to przerabiałam , tyle że córka była w Genewie a to bardzo bezpieczne miasto ,z jednej strony tęsknota ale nie żałuj -jest to napewno szansa na lepsze zycie i wg mnie też ciekawe doświadczenia , wspomnienia ,bedzie dobrze ,rok szybko zleci. Widzę że namnożyło mam się sporo nakryć głowy i po co ,przeciez wiosna idzie są juz zbyteczne ......... Boja -ciekawe że większośc pasuje do kazdego Kaziczka? Dajen nadrabiasz rankiem;) Takisku zapiszemy się na kung-fu?wtedy nikt nas nie ruszy z kompa;) Oj widzę ,że nie tylko ja świetowałam tak bardziej kulinarnie hehe trzeba się sumiennie przygotowac do diety:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofko o jakiej diecie Ty mówisz. Masz figurę Twiggy i mówisz o odchudzaniu? Chyba Cię opatrznie zrozumiałam???:) Bojeczko,w podstawówce tez sie żle dzieje.Dzieci już od pierwszej klasy sa okropne.A to jest wynik wychowania. Rodzice pracuja od świtu do nocy,a ich pociechy tylko podwórko,koledzy i komputer. nie znaja żadnych wartości. Pieniążki do sklepiku,ubrać,zjeść i nic poza tym.A gdzie jest miejsce na rozmowy,na bliskość i uczucia??? Tak jak już napisała, chyba Takis,że takie społeczeństwo,jakie młodzieży chowanie.A będzie jeszcze gorzej. Ale ja już tego może nie doczekam? Ale nie myślcie,że wszystkie dzieci są zdemoralizowane i zle wychowane. Ale te jednostki potrafią przyćmić większość.:P:P:P:P:P Trzymajcie sie dziewczynki i nie dajcie sie wyrzucać od kompów.Niech Kaziczki nie myślą,że są najważniejsi.:D D l a W A S 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mi sie nie udało,to niech mnie ściśnie.Czyhałam na to.!!!!!!!!!!!!!Dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane szkoda, że nie widać jak bardzo się czerwienię. ;) Dziekuję za miłe słowa - ufff dobrze jest usłyszeć, raczej poczytać takie komplementy :D:D:D - co ja, bym bez Was zrobiła ❤️ To dzięki Wam jest tu miło, ciepło i sympatycznie . Dziękuje, że jesteście 👄 - Forever czy Ty, przypadkiem nie przyłożyłaś do tego ręki :D - Cari masz 100% racji - baaardzi miło w tej poczekalni . :) - Bossi co się zbliża ? :) Teraz muszę swojego \"Maciusia\" dopuścić do komputera. :) Narazie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosi doceniam Twój humor ,ale jak ktoś ma wzrost siedzącego jamnika to kazde kg ,anie jest ich mało widac podwójnie ;) moge wiedziec co się zbliza? buziaczki dla wszystkich i dla kibica tez Cari100 witamy i czekamy nie daj się prosic! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się!!!Zwycięstwo. Dokonałam prawie cudu,a jak sie cieszę. Czy domyślacie się dlaczego????? Spineczko nie bżdż taka skromniusia, bo jesteś cudownym człowiekiem.mówię Ci to.A znam się na ludziskach troche. nawet na odległość..Buziaki👄 jak brzmi odpowiedż na moja zagadkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
w koło lenie ,każdy drzemie i napisac mu się nie chce Bossi woła nadaremnie -przybywwwwajcie ! a leniuchy zgodnym chórem-poczekaaaajcie! czyżby panie modne takie ,czapkę, szalik przymierzały i napisac mimo wołań w poczekalni juz nie chciały? a ja myslę czyby wreszcie czas lustracji dla mnie nadszedł lecz gdy nikt nie molestuje na co zda się ujawnianie ....... niepotrzebne zamieszanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronisława przewaliła2000:D:D:D na cześć Bronki gromkie Hip hip Hurra a dopiero co ledwie,żółwim tempem do 1000 dochodziłysmy:D Colombo?Do czego ręke miałam przykładać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 A jednak :P Bosanowa,co sie zbliża??Ty to potrafisz trzymać w napięciu..jeśli myslisz o wiośnie...to niestety muszę Cię rozczarować..nie zbliża się :(..Właśnie słyszałam w radiu że wraca do nas ostra zima...Buuuuu ..doooośśćć :( Dajen..nie mogłam otworzyc wszystkiego co mi przysłałaś..ale za to co udało mi sie ..jeszcze raz dziekuję :) Boja...mój Kaziczek powiedział że to wymyśliły napewno kobiety...no a kto..się pytam...i kochanie dodałam..\" jak myslisz na jakiej podstawie\".Dopiero ja miałam ubaw...bo On sie naprawdę wkurzył.Droga do sexu...jest pezezabawna :D:D:D:D: Spinaker...Ofka..ja nie moigłabym tu nie być..więc kung-fu..oczywiście..dopiero będę miała luzik..jak skończę kurs :D:D: Witam Cię Cari100...ale powiedz nam kim jesteś..w każdym razie fajnie że do nas zawitałaś..:) Narazie..podam kolację ..i zaraz wracam.❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj miły Foreverku, Bosanóvko gratulacje kiedy stawiasz szampanka? moze byc jakis ajerkoniaczek ale to chyba o cos innego chodzi ciemna masa ze mnie na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever,ale Ty mnie rozumiesz,prawie bez słów.A tak na marginesie ,powiedz jak sie czujesz po wczorajszej kolacji z pieczarką??? Spałaś??? Tak, to było cudowne 2000,czyli 2000 wpis jest MÓJ. Tak mnie tknęło.Zajrzałam który jest obecnie.A był 1994.więc sobie myślę,że trzeba zadziałać na zwłokę.I tak pisałam o tym,że się zbliża,i inne głupstwa... Ale w końcu efekt sie liczy. Prosze mi pogratulować .Możecie wszystkie razem.:) Takisku,rozumiesz moja grę słowną??? Nie daj sie Kaziczkowi,trenuj cos.A będzie na Twój widok sam odchodził od kompa. Ale nie bij go zbyt mocno. Bo go przeciez kochasz.:D Ofuniu,ale mnie rozśmieszyłas tym siedzącym czy leżącym jamnikiem. Skąd Ty znasz takie dosadne porównania???Ja i tak nie wierzę w to co piszesz. Ofeczko,tak chodzi o ten 2ooo wpis.Tylko o to.A szampanka postawie z ochotą. To leję.Ale wielkie bombelki,aż nosem lecą.smaczny jest. To może jeszcze po jednym??? Nie żałujcie sobie.Jak braknie , to poiegnę do nocnego.To nara,jak mówi młodzież.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Spinakerka 2001,gratulacje Spinki. O sekundę wcześniej byłabyś Ty szczęściarą.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×