Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🌼 P.S. Chciałam Wam jeszcze napisac ,że u nas własnie teraz jest straszna burza..i mój Takis wariuje..tak bardzo się boi..szuka miejsca żeby się skryć.fajnie to wygląda..ale szkoda mi go:):):):) Ciekawe jak Bosa dojechała..a może nam napisze..no dobra idę..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Milej i sloneczenej niedzieli Wam zycze 🌼 Ale tu dzisiaj pusciutko,albo sie opalacie albo obiad gotujecie:D mysle ze te pierwsze jest bardziej przyjemne przynajmniej dla mnie. U mnie pogoda sie pogorszyla nie pada juz ale o opalaniu nie ma mowy. Mysle ze Bosa juz szczesliwa bo jest juz na miejscu i korzysta teraz z przyjemnosci:D:D:D Pozdrowienia dla Wszystkich pa,pa 🖐️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mó komp wariuje.Nie moge wogole wejść do netu.:(:(:( Grzeje sie do 60 stopni i włącza się alrm. Musze go ze strachu wyłączać,zeby procesor sie nie przegrzal i nie spalił.Chyba mężą wyślę do serwisu z nim.najgorsze ,ze nie bede mogla z Wami klikac. Napiszcie mi co mam zabrac? Żeby mi cos nie umknęło. Dziewczyny,ja jade dopiero w sobote 24 czerwca.A Wy juz mnie oplakujecie. Jeszcze jestem i żyje:):):) Dzisiaj zrobilam wielkie pranie. Nie wiem jeszcze czym pojadę. Boje sie tej podróży. Moze jakos przezyje. Ale bede jeszcze z Wami w kontakcie do soboty.🌻 Upal jak cho.... Obydwoje z mężem opaliliśmy sie na buraki. To nie pierwszy raz,ale plecki i ramiona pieką. Takisku,postaram się do Ciebie,Spinki do Ciebie tez i do Was wszystkich cos napisać z jakiejś kafejki. Przeciez Nałęczów to nie wiocha zabita dechami. Napiszcie,co zabrać,bo to bardzo wazne dla mnie. Dawno nie bylam nigdzie sama.Pozdrufka. Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu, co z naszym dzieciatkiem??? Jak sie czujesz??? Skąd ta temperatura??? Uwazaj z lekami w tym stadium ciaży. Tylko,jak zaleci lekarz. Trzymaj sie dzielnie.Caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie🌼 No to chyba mnie się trochę pomieszało z tym wyjazdem Bosy:):):):)Ja byłam przekonana ze to w tą sobote wyjeżdża..ale narozrabiałam:) za to jaka miła pomyłka:):):):) ❤️ U mnie wszytko w porządku..po chorobie już ślad zanika..ale po zastrzykach jeszcze niestety nie..musze całą serie wziąć do końca..jeszcze 6 mi zostało!!!!!!!!! Spinki długo nie pisałaś jak czuje się Twoja mama ..teraz te skoki ciśnienia są takie wstrętne..pewnie mają tez wpływ?? Ale napewno dobrze:):):) Dzieci idą ode mnie jednak dopiero w lipcu..ale teraz to nawet sie z tego cieszę:):):):):) Już bardzo przywykłam do stałej obecności dzieciaczków..i tej całej roboty koło Nich:):):):) To tyle koleżaneczki..narazie kończę..przyjdę wieczorkiem ..papap👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja tylko na chwilke z pozdrowieniami.Ściskam Was wszystkie i ide odpoczywać.Godzine temu skonczyłam ciężki tydzień pracy.Wszystkiego miłego.Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, boli pupcia??? Współczuje Ci,bardzo boje sie zastrzykow. Caluski dla Twoich malych wnusiatek.🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie ściema to ja SSBŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No boli...boli..trochę..ale jak ma mi byc lepiej to nawet jeszcze ze 20 bym wzięła..byle tylko czuc się dobrze:):):):) Ale miło spędziłam dzisiaj dzień..bylismy co prawda w domu..bo nie mogę tak całkiem jeszcze wychodzić..ale i tak było sympatycznie:) Upiekłam ciasto z truskawkami..(wczoraj jedno poszło) musiałam dopiec:):):) wypilismy po lampce wina..kawa..pośmialismy się ..powspominalismy..jednym słowem..idylla:):):):) To nie znaczy że nie ma spięc..albo kłotni..o nie!!!!!!! czasem to rodzina szuka mysiej dziury:):):) i Kaziczek też:):):):) Strasznie Samotny Biały Zagielku..a może to Twoja wina że jestes tak strasznie samotna(y).jeżeli możemy Ci w czymś pomóc..to wiesz..my chętnie.dla Ciebie👄 Dziewczynki..Dobrej Nocy..jutro nowy tydzień..życzę aby każdej z nas się wyjątkowo udał..DOBRANOC 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Czytam sobie i czytam....i widze, że większość z was odpoczywała.....:):):) Pogoda szalenie upalna, więc nic inego nie wypada robić......:) Meczyk obejrzałam tak jak mówiłam......no cóż szkoda, że tak się skończył, bo całkiem nieźle im szło....Miśkowi też przykro było...niewiele się spodziewał po naszych zawodnikach a tu się okazało, że to był całkiem dobry mecz....Było minęło, w zasadzie stare dzieje...... Tasisku - bardzo się cieszę, że czujesz się już lepiej....zastrzyków też nie lubię, ale jak się człowiek ma lepiej czuć to wiele zniesie...:):):) Bosa - Ty już prawie na walizkach....:):):)....fajnie, ale sobie odpoczniesz...:) Ksymcia - uważaj na siebie i dzidziunia......dbaj o siebie bardzo :) Byłam na działeczce, upał był niesamowity, więc wyglądam jak raczek wyciągniety z wrzątku ;) Moje słoneczniki chyba chorują, mają taki czarny nalot na liściach....:( spryskałam je czymś i musze poobserwować...Tak mi ich szkoda......mam jednak nadzieje, że się pozbierają. Życzę wszystkim miłego dnia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć😴 Wypoczęte po weekendzie?Ewcia juz w pracy:DTo robie kawe bo na Ksymcie to sie tak szybko pewnie nie doczekamy a taka była z Nią wygoda kawa zawsze była zrobiona. Tak mysle gdzie się znowu podziewa Puchatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Dawaj Forever kawę, bo padam na twarz mówiąc delikatnie. Kawy jeszcze nie piłam, więc owszem, bardzo chętnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja niezbyt dospałam. Jakiś idiota o 4 rano kosił trawę i mnie obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas letnich nadszedł Słonecznych miesięcy W Poczekalni niedługo Strzeli pięć tysięcy Dałyśmy rade pozbyć się zimy Za odpoczynkiem teraz tęsknimy Bossi w sobote juz pryska Na wczasy jedzie do uzdrowiska. Takisek wyszedł dzielnie z infekcji Kilka siniaczków ma w swej kolekcji W miejsca nakłucia balsam nakłada I o Danonku nam opowiada. Marmi zupełnie\"leci w maliny\" Znowu sie musze czepic dziewczyny Oceny pewnie w arkusze wpisze Zapełni tu panującą cisze Kilka kawałków ,maili i zdjęć Dajen ma zawsze na kompa chęć Skrzynki mailowe nam uzupełnia Dla nas to radość i szczęścia pełnia Ofka filozoficznie coś skrobnie Robi to srednio co dwa tygodnie Zyx nam od kwietnia nic nie rymował Lenia nie leczy ,pióro swe schował. Wiktoria ciagle zapracowana W podrózy ,w domu ale kochana Zawsze o starych kumpelach pamięta Czy to na codzień czy tez od święta. Polonię do boju Boja i Riina Na mecz z Niemcami prowadziła Ewcia najgłosniej kibicowała Reprezentacja szczęscia nie miała. Ewcia dba dzielnie o piękne kwiaty Plewi ,podlewa swoje rabaty Pisze codziennie bardzo starannie Widać ,że lubi swą Poczekalnie. Dosia pracuje pieknie maluje W wolne soboty z mężem wędkuje Puchatek zginął nam gdzies bez wiesci W głowie tygryska to sie nie miesci. Ksymcia juz kawy rano nie pije Poranne mdłości sokiem zabije Wiemy dokładnie co sie z tym wiąże Mamy nareszcie na forum ciążę. Ewa ,Ewusia Która szesnaście numer ma w sumie Ta która pisac rymem nie umie Tygrys ci nie da zaginąć w tłumie. Na każdy apel mój odpowiada Dwie zwrotki będa aż dla Ewusi Znów muszę głosno prosić dwa razy Pisać tu więcej ,więcej tu musisz. Specjalne jeszcze mam jedno słówko Do tego ,kto nie chciał tu ze mna brykać Smutny,radosny,ksywka \"Żagielek\" Niezły nam tutaj robi figielek. Wodzu wspaniały nasz generale Spinky,Colombo nie ma Cię wcale Prowadż nas dzielnie na pięć tysięcy Albo na jeszcze o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek to zawsze umie przywołać mnie do porządku i wywołać uśmiech na mojej twarzy. Ostatni wierszyk który napisałaś dla mnie wydrukowałam i pokazałam mojej siostrze- ale mi zazdrościła. Ja od czwartku do niedzieli jak zwykle u taty. Wróciłam wczoraj wypoczęta i naładowana pozytywną energia i zaraz telefon od syna - tamta nie bardzo chce mu dawać dziecko i powiedziała że ona chce ułożyć sobie życie z tamtym chłopakiem i najlepiej żeby Szymon wcale nie widywał się z dzieckiem, bo teraz ona nową rodzinę zakłada. A żona tamtego chłopaka wraca w czwartek do Angli i zobaczymy co wtedy wyjdzie. Całe szczęście że tamtejsze przepisy są o wiele mądrzejsze od Polskich i ojciec ma dużo dużo więcej praw. I cała pozytywna energia wyparowała i wieczór miałam do d........ Ale jesteśmy dobrej myśli. Szkoda tylko że ona taka furiatka i w zasadzie cały czas będzie taka huśtawka . Pozdrawiam wszystkie bardzo mocno i już niedługo wakacje hurrra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekamy aż nas zaprosi Czy same jedziemy nad jezioro do Ktosi? Ktosieńka mało tutaj wypisuje A tygryskowi pamięć szwankuje ,bardzo szwankuje. Ktosia sie myslę nie pogniewa Tygrys nadrobi zaległości I zawsze juz bedzie pisał o Ktosi Aby Jej podarowac szczypte radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ale nas dzisiaj wszystkie milutko zaskakujesz - wielkie brawa i uznanie dla talentu!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia-Konewcia Miałaś też rymnąć Talenta przeciez masz olbrzymiego Zaraz chcę czytać,poczekam chwilę Nie pozostawaj tak bardzo w tyle :D:D Nadzieją zyję że juz niedługo Spinky i Ofka tez sie przebudzą Sląskie i górskie rymy najlepsze Na całym świecie juz o tym wiedzą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie🌼 Tygrysku..jestes moim ulubionym tygryskiem na świecie:):):):):) No coś fantastycznego..brak mi słow żeby opisać jak się ubawiłam czytając to co napisałaś..wielkie brawa!!!!!!!!!!!!!! Wiecie..dzisiaj dopiero teraz mogłam przyjśc i przywitac się z Wami..bo całe przedpołudnie spędziłam w przychodni..:( Mój Michał ma stłuczona kostkę..(piłka)..i musieliśmy iść do chirurga..załozyli mu łuskę..i tydzień ma dzieciak z głowy:( A ponieważ był strajk..od 12 - 14 to trochę dłużej to trwało niz zazwyczaj!!!! W każdym razie jest dobrze..myślałam że ma złamaną..bo strasznie Mu napuchła..ale na szczęście tylko stłuczona:):):):) No, wejdę jeszcze później..ale narazie musze zająć się pilnymi sprawami..czytaj ..garami:):):):) Buziaczki dla WAS..👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tygrysku ❤️ Gdy Ciebie zobaczę Serce do góry skacze Radości dajesz moc Brykaj nam kochana w dzień i w noc :D TYGRYSKU JESTEŚ WIELKA - nie wychodź ze swym talentem na ulicę ;) Poczekalnia jest dla Ciebie najlepszym miejscem do brykania :D - Takisku mojej mamie po zmianie leków, ciśnienie znacznie się poprawiło. Dzięki za pamięć 👄 Biedny Twój synuś - ważne, że do wakacji się zagoi :) Wczoraj byliśmy odwiedzić moją chrześnicę i jej synusia Konrada. Słodki maluszek :) Dziadek małego z przyszywanym wujkiem, czyli z moim Maćkiem, ostro wzięli się za czytanie książki. Tak zawzięcie czytali, że trudno było nadążyć z przewracaniem stron ;) Gorące cmokasy dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Tygrysku, dziękuję dobra kobieto za dobre słowo i ujęcie mojej skromnej osoby w swoim wierszu 👄🌼. A teraz coś , co mnie bardzo rozbawiło :D Bliski wschod ... Panienka w wieku 30 lat idzie po plaży i nagle zobaczyła starą butelkę. Podniosła, potarła i z butelki wydobył się duszek. Panienka pyta : - \"Czy będę miała trzy życzenia?\" Duszek: - \"ee, przykro mi ale ja jestem duszek spełniający tylko jedno życzenie\" Panienka bez wahania: - \"To proszę o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz te mapę Duszku? Chce,żeby te wszystkie kraje przestały ze sobą walczyć, żeby Żydzi i Arabowie pokochali się miedzy sobą i żeby kochali Amerykanów i odwrotnie i żeby wszyscy tam żyli w pokoju i harmonii.\" Duszek popatrzył na mapę i mówi: - Kobieto bądź rozsądna, te kraje się biją i nienawidzą od tysięcy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w butelce też nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie aż tak dobry. Nie sądzę żebym mógł to zrobić. Pomyśl i daj jakieś sensowne życzenie. Panienka pomyślała przez chwile i mówi: - \"No dobrze, przez cale życie chciałam spotkać właściwego mężczyzne żeby wyjść za niego za mąż. Wiesz, takiego który będzie mnie kochał, szanował, bronił, dobrze zarabiał i oddawał pieniądze, nie pił, nie palił, pomagał przy dzieciach, w gotowaniu i sprzątaniu, był świetny w łóżku, był wierny i nie patrzył tylko w telewizor na programy sportowe. Takie mam życzenie\" Duszek pokręcił głową z niedowierzaniem, głęboko westchnął i powiedział: - \"Pokaż mi Kobieto tą zasraną mapę jeszcze raz.\" Miłego popołudnia i wieczoru , cmoki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosi ,szybciutko rozkręć kompa i wyczyśc wiatraczek obok procesora,miękkim pedzelkiem i odkurzaczem ,ale uważaj żeby rurę odkurzacza trzymac po bokach wiatraczka i nie za blisko inaczej urwie smigiełko Tygrysku jesteś wielki ,boski i ogólnie cud-miód i ultramaryna,niestety zyx wyjechał w nieznanym kierunku pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze wszystkich zwierzat najbardziej kocham TYGRYSY. Tygrysku kochaniutki,tak pieknie nam porymowales,ze az milutko na duszy sie zrobilo.:):):) Nie ulegajcie tym na górze,bo będą Was wodzic za nos jeszcze dłuuuuuuuuuugo. A jak trzeba to na ulice.Tak,wyjdzcie i walczcie o swoje. Trzymam za Was wszystkie pielęgniarki,bo lekarze to sobie raczej poradzą. Ksymciu,jak Tam u Ciebie??? Nic nie piszesz.A my tu wypatrujemy wiadomości od Ciebie. Zbierz się i napisz.......:) Takisku,ciesze sie,ze juz lepiej sie czujesz.A zastrzyki jakos przezyjesz.Ja tez lubie ciasto z truskaweczkami. I często je teraz robie.:D:D:D Ewciu,teraz nie ma kto kawusi szykowac. Ja kawki raczej nie pije,ale z herbatką często sie przysiadalam do Was.:):):) U nas upal jak diabli. Sucho jak na skale.Nawet piątkowa burza nie zmienila koloru trawnikow.Żółto i brzydko.Czekamy na deszczyk.........Jednak deszczyk jest dobry na wszystko. Ale cieply......Pa.Caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Jeszcze nie zdążyłam nadrobic zaległości w czytaniu ale przez \"przypadek???\" wpadły mi w oko rymowanki Tygryska. dziękuje Tygrysku, że o mnie pamiętasz 👄 na jeziora zapraszam serdecznie radość ogromną mi zrobicie gdy na jeziora przyjedziecie razem pluskac się bedziemy a potem coś z grilla pojemy no to Kochaniutkie ile miejsca szykowac przy stole czekam na zgłoszenia choc weekend był deszczowy to wierze, że pogoda piekna przed nami. Idę poczytać zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofko,dzieki za instrukcje.Ale to zbyt skomplikowane. Nie znam sie na tym.A komp mam na gwarancji,wiec nie wiem czy mozna rozkręcać.Fajnie masz,bo piszesz to tak,jakby bylo calkiem oczywiste dla kazdego,ze tak trzeba....A ja jestem noga....Chyba trzeba do serwisu jednak.... A tak naprawde to wolałabym zrobić sama...... Ktosiu,zapisz mnie na liste nad jezora. Jestem pierwsza w kolejce.Czy z mężem można???Czy to będzie babski zjazd????Ale sama tez moge. Dzieki za zaproszenie.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Można jeszcze na chwileczkę?? 🌼 Dopiero teraz mogłam przyjść..ale jak to mówią...lepiej późno niz wcale:) Mój syn doskanale sobie radzi z łuską..nawet widziałam jak na podwórku gra w piłkę..i wcale nie żartuję!!! Ma stłuczoną prawą nogę..ale ponieważ jest leworęczny . brak prawej nogi w niczym Mu nie przeszkadza:):):):)Wyczytałam tu pewną nieścisłość..jest leworęczny..to prawda..ale lewonożny też..dlatego ten brak prawej nogi jest uzasadniony:):):):):).Znowu nieścisłość..ma nogę tylko w łusce:):):):) Sorry..trochę sobie żartuję..ale jakos tak mi wesoło..nie wiem ale albo coś nader miłego sie wydarzy..albo czeka mnie coś wyjątkowego..no ,naprawdę mam takie przeczucie!!!!!!!!!!! Ktosiu..no nareszcie..jak miło..juz miałam pytać co się z Tobą dzieje..a tu taka niespodzianka:):):):):) dla Ciebie❤️ U mnie wszyscy juz smacznie sobie śpią..a ja sobie spokojnie siedzę..ale też trochę czuję sie zmęczona..chyba to przez pogodę!!!!! Boże jak trudno nam dogodzić..pada..źle..upał..źle..nie to żebym narzekała..oj..daleka jestem od tego..ale w moim przypadku..to ciśnienie..a właściwie jego brak w taką pogodę!!!!!! Dlatego tak ucieszyłam się na wiadomość od Spinki..unormowane ciśnienie to naprawdę coś wspaniałego..szczerze się cieszę!!! A nasza Ksymcia nie daje znaku ..kurcze nie ma dnia żebym o Niej nie myślała..codziennie rano czekam na jakąś wiadomość..może się doczekam jutro:):):):) Ewciu..może słoneczniki się \"odrodzą\"..nie znam się na tym ale bardzo bym tego chciała dla Ciebie:):) Poczekamy..---- zobaczymy..a póki co bądźmy dobrej myśli..to podobno pomaga!!!!!!!!!! No, to chyba napisałam wszystko co chciałam..trochę dużo..ale tyle miałam WAM do powiedzenia:):):) Teraz żegnam się z WAMI cieplutko do jutra..pozdrawiam WSZYSTKIE..bez wyjątku i WSZYSTKIE bez wyjątku całuję.życząc dobrej i spokojnej nocy👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim 🖐️ Zapraszam na poranną kawusię albo jak ktoś woli herbatkę z drożdżówką serową.....:) Myślę, że to dobry początek dnia..:):):) Pogoda zapowiada się prawdziwie letnia, w nocy była burza a teraz słoneczko świeci....... Dobrego dnia życzę..... 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień czas zacząć. A może od roztrzepańca, zapraszam sporo zrobiłam. Zdrowszy od kawki;) Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×