Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Witam Oj nie zaglądałam ja wczoraj !! Ale ze mnie @ ,a tu Urodzinki były i prond :( Wielkie całuski dla Ktosi urodzinowo imieninowe!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 Dzięki Ewelinko za fotki zrewanżuję się (jeśli mi się uda) No jak widać Takiskowe zmartwienia mają się ku końcowi (strach ma wieeeeelkie oczy) a tu ani się obejrzymy i już po kłopocie. Takisku dla Ciebie ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi dzięki za wiadomości od Takiska. Cieszę się, że obyło się bez operacji...:) Teraz powinna sobie odpocząć :) Pozdrów ją serdecznie. Dziewczynki kawusia na stole.........zapraszam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,chce szybciutko kawusi ilece na...odprawe,...ku..rcze... MarMir wycałłuj Takiska ,powiedz ,że całe Forum ją mooocno sciska.Niech sie do domu nie śpieszy ..nie umrą z głodu.No i niech pazurki smaruje kremikiem:-) :-D , Stawiam dzbanek herbatki .Do zobaczenia Ofka doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ofko, Dosiu, moja młoda Psiapsiólka specjalnie polowała , aby mi zrobić zdjęcie z papierosem. Muszę przyznać, że udało się Jej kilka razy :). MarMi, ucałuj Takiska i ode mnie serdecznie , życz Jej szybkiego powrotu do Poczekalni i do domku. Jak nie była krojona, to napewno tak się stanie . W piątek powinna już wylądować w domku i cieszyć się jak dziecko, że wszystko OK , buziaki dla Was obu 👄👄👄. Dla wszystkich Pań dużo słońca, uśmiechu i radości 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już małymi kroczkami zbliżam się do końca dnióweczki....:) Życzę Wam miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam - Marmi super wiadomości nam przesyłasz :) - wczoraj przejeżdżałam przez Katowice i Zawiercie .... w Zawierciu wykopałam mego \"kochasia\" z pociągu co by do Takiska zaszedł i trochę ją poadorował i pobaraszkował z nią :D...przekaż Takiskowi, że jak będzie wychodzić ze szpitala, żeby zabrała go ze sobą do domu na dłużej... pewnie już myśli o sprzątaniu, gotowaniu, dźwiganiu siat z zakupami itd... Buziaczki dla Takiska👄 - Ewelinko i Vikusiu wielkie dzięki za zdjęcia 👄 Viki kochana myślę, że ten Twój przyjaciel papieros, nie jest dobrym przyjacielem ;)... on podejrzewany bywa o różne złe rzeczy, bardzo dobrze go znam....swego czasu, był moim najlepszym kumplem :) Dziewczyny jak oceniacie to nasze polityczne szambo ....chyba gorzej już być nie może.... nóż sam otwiera się w kieszeni 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo Spinakerku jestes niepoprawną optymistką ... oczywiście że może być gorzej. Jeśli u władzy mamy ludzi pokroju braci Kaczyńskich i im podobnych dla których liczy się prywata i żłób. Którzy fakty przeinaczają na swoją korzyść jakoby to oni zostali pokrzywdzeni to tylko można sobie wyobrazić co oni jeszcze zrobią z tym krajem.A może doczekamy się państwa totalitarnego! Obawiam się że polskie rodziny już wkrótce będą się szukać po świecie , bo dla normalni ludzie w naszym kraju już się duszą, a młodzi ludzie chcą normalnie i godnie żyć. A CO INNI O TYM SĄDZĄ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ogladam TVN.Oj szambo sięgneło dna. Wstyd wielki.A fu!!!! Spinkusiu,mamy takie samo zdanie jak wiekszość spoleczeństwa. Ale doczekalismy.Naprawia nasz kraj i zmienią.:(:(:( Najbardziej ucieszyła mnie wiadomość od Marmi.Boże jakie to wielkie szczęście,ze nasza Basiunia już pozbyla się tych wstrętnych mięśniaków.Oby teraz potrafila wykorzystać czas na zregenerowanie zdrowia i sił. Baśka dojdziesz szybko do siebie,jak sie troche po szpitalu pooszczędzasz.Buziaczki dla Takiska.👄 Ofeczko,grzybki doszly.piekne i przewielkie.A ten domek z pieknym widokiem gór??Czy to przypadkowa budowla,czy zwiazana jakoś z Tobą? Dzieki Wikusiu za przesliczne zdjęcia. Papierosek fu,fu!!!Ale z Ciebie zuch dziewczynka,Taka radosna,uśmiechnieta.Powinnam brać z Ciebie przyklad,bo coraz częściej brakuje mi tego usmiechu.:D Ewlinko podaj mi przepis na niby-gyrosa.Chętnie skorzystam z Twojego przepisu i zrobie kurczaczka Takiska,niby-gyrosa i fryteczki.Nawet mi sie spodobało. A i przepis,który podała Ewa tez jest calkiem do rzeczy,czyli przepis Ktosi.:D Dzieki Ewciu za kawusie i Ewelinko za herbatki.Napilam sie do syta. Przesylam moc calusków dla Was wszystkich. Kalinko ,gdzie jesteś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi Przekaż pozdrówka równiez ode mnie. To dobrze, że juz dobrze :) :) Oj tak Bosanowa uszy więdną, ręce opadają i nie ma czym zakryc wstydu. POLITYKA ???? bardzo dziwna sprawa. Ja już dawno mówiłam, że przysłowia sa mądrością narodów, a przeciez od dawna wiadomo, że gdzie dwóch (PiS PO) się bije tam trzeci korzysta (Samoobrona) - TRAGEDIA w kilku odsłonach. Teraz należy tylko czekac na powołamie nastepnej komisji śledzczej, w tym temacie dochodzimy do PERFIDII (jak mówił pewien wojskowy),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosi ,to tylko widoki z mojego rodzinnego domu-Gorce. Takiskowi życzę zdrowia i kochanka\\Spinki sie podzieli\\Marmi przypilnuj ją,bo napalona na robotę .......... pozdrawiam polityki to dziedzina że najgorsza tam gadzina swoje leże tam zakłada, żre z koryta,głupstwa gada świństwa robi ale biada jak to cięzko z poświęceniem,z narażeniem zdrowia życia ......ba portfela swej ojczyznie słuzyc pragnie i w myśl tego kłamie ,kradnie ale przyjdzie może czas gdy do lustra się zblizycie zobaczywszy swe odbicie obrzydzenie was ogarnie a w oddali usłyszycie ........\'ostał ci sie jeno sznur\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka myslisz, że jeszcze sie sznur ostanie, bo ja myslę, że z tej pazerności to ktoś i sznur podpie...przy o sorki powinno byc zabierze. Teraz tylko patrzeć, jak bedzie afera, w ktoe rolę główna odegra PO czyli ciąg dalszy dramatu w wielu osłonach. motyw przewodni: \"Ksiądz Pana wini, Pan Księdza a nam biednym ze wsząd nędza\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny ja zawsze jestem optymistką , ale po ostatnich wydarzeniach w naszym kraju uparcie po głowie krąży mi pewien tekst piosenki Elektrycznych Gitar. Tfu na psa urok oby to się nigdy nie spełniło To już jest koniec, nie ma już nic Jesteśmy wolni, możemy iść To już jest koniec, możemy iść Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie dostalam ostatnio żdnych zdjęć:-( Rozmawialam teraz z Takisem. Przekazalam wszystkie pozdrowienia, ona też za Wami tęskni. Do domu dalej się wyrywa, cieszy się, że przyjęto do szpitala jakieś tłumy ciężarnych, liczy, że będą się jej z braku miejsc chcieli szybko pozbyć i wyjdzie do domu. Mówiłam, żeby uważała, bo jeszcze się tą ciążą zarazi hi hi. Rozśmieszyla ją historia Spinky o \"kochasiu\" wystawionym w Zawierciu z pociągu :-) Spinky, ja tam twierdzę, że on już w tych Katowicach wysiadł. Albo ma brata bliżniaka bo mnie też dziś odwiedził, bardzo nie w porę:-) Ktosia,skladam spóźnione życzenia urodzinowe 🌼 Ja jestem trochę zabiegana ostatnio ale na weekend planuję luzik. Muszę trochę przystopować i odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Czarna Madonno \" ,Boże patrzysz i nie grzmisz!!!Amen.Jak sie z miesiąc temu z Busiem politycznie przemówiłam , nie oglądam ZADNYCH \'\' wiadomości ,faktów i panoram.,Szlus! Ja nie bede rodziny rozbijac ..pies tez sie denerwuje ..jak my podnieceni ideowo.No , ale Busio niepoprawny ,po prostu zaden gentelmen ..i zdaje sie ze niewiele sie zmieniło od poprzednich garniturów i gadających głow, Busio używa tak samo brzydkich słow jak z nimi ..hm...dyskutuje ,tylko zdaje sie interlokutorzy w innych barwach i bez...obcasów, znaczy średnia wzrostu zmieniał sie..chociaz..jakby tak..ptaki i naszego idola ministra postawic,a obok byłego premiera poprzedniej władzy i rezydenta..magistra...to nie wiem...czy tak sie zmienił ten wzrost..grabia tak samo i...nam nawet kosteczek do obgryzienia zabraknie..A Takis niech do domu sie nie wyrywa...ma sie leczyć i Kaziczek jej ma ją po gładkich dłoniach całować..a jak nie zgłodnieje to ,nie bedzie czuł sie wdzieczny i nie doceni...A wiec Poki łapki i pazurki nie będa jak perełki, to ma sie rgrnerowac..A niby gyros to tak ,na takie bardziej cienkie paski piers kurczaka skroić i taką samą ilośc mięska od szynki.To sobie mozna nawet kilka godzin przed ..zrobic.W miske to , lekko solimy , nastepnie troszke grilla klasycznego Kamis dodać ,troszke.,gyrosa Kotanyego, troche sosu chili słodko pikantnego ,taki w butelkach szklanych,i\\ ten sos doskonały jest do poledwiczek wieprzowych \\ troszke czosnku w plasterkach cieniutkich dorzucić.Wymieszac te paseczki ,wymieszać a potem dodac oleju ,zeby tłuste nie było ,ale takie mocno świecące ..olejem.przykrywamy folia, i niech sie marynuje.A kiedy nam potrzeba to wrzucamy frytki do piekarnika \\ja od lat nie smaże\\ a w tym czasie podgrzewamy troche oleju ,ale skromnie i na rozgrzana patelnie wrzucamy mięsko razem z tym sosikiem, dolewamy kieliszek..wódki ,nie wina, i przykrywamy na 10 min pokrywką i kilka razy sobie mieszamyJak frytki dchodzą to zdejmujemy z miesa pokrywkę i odparowujemy szybko na większym palniku płyny. i naczej mięsko bedzie za suche .W tym czasie wystawiamy wczesniej zrobione surówki ,moze byc czerwona kapusta ,colesław i inne ..co kto ma i troche sosu czosnkowego.Najlepszy Heinza sos.I naprawde ja mam czesto tak ze biegusiem ,macie kolacyjke albo obiad i syte i podzielne i raczej .I czlowiek sie nie natyra i smaczne.Kiedyś robiłam łososia z sosem chraznowym.Losoś był taki w folii pieczony..ale jak doszedł do 37 zł za kilogram ..to raczej rzadko go serwuje.A przepis z poledwiczkami we francuskim cieście wyglada i pachnie ..apetycznie.. Ofka ,grzyba nie mam ,widok to jeden ,z Dosia.A Mar Mir ,nic mojego do ciebie nie doszło?Konczyć czas.Szef mordke na mnie drze i ide go cepanować.... Ach ..Ramzes ,narkoza i Ofki TuTen Cham... Ech ,życie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka ,a my durnie jakie żeby z tego kraju uciekać?No zeby przez tyle lat nas takie barany pasali ,a my zamiast rogami po tyłkach to na poniewierke i za białych murzynów zasuwac.?! Mowy byc nie może ,przecież ich jest mniej niż nas..narodu znaczy..Trzeba dzieciaki do kraju ściągać... bo kto na nasze emerytury zarobi.Dzieciaki nasze o komunie wiele nie wiedza, i Alternatywy to dla nich kosmos ,wieć moze teraz czas naszych dzieci nadchodzi ..A jak beda rzadzic ,to nas na sprzataczki zatrudnia...hiiii hiiii A nie cieszyc sie ,ze młodziez ucieka a bezrobocie spada..a Balcerowicz ma... sie lepiej niż arcybiskupy.. to jest zwykły mord narodu ,nowoczesne Staliny wspólnej europy...J atam nie oglądam ,ale w pracy radio gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Z Poczekalni powiało wielką polityką.... Myślę, że wszyscy jesteśmy bardzo zniesmaczeni tym co się dzieje w kraju. To bardzo łagodne określenie, brak słów żeby to nazwać po imieniu. Straszne jest to, że młodzi ludzie szukają pracy za granicą, że zostawiają swoje rodziny i skazują się na poniewierkę....Wstyd dla naszego rządu, wstyd okrutny!!!!! Wszystkie te polityczne matactwa, intrygi i nic co z prawem i sprawiedliwością nie ma wspólnego nakręca mnie strasznie. Nie wiedziałam, że chęć władzy może doprowadzić do takich posunięć. Ubolewam nad tym bardzo. Koniec z politykowaniem...... Trzeba zabrać się do pracy, żeby po przepracowanych 40 latach, emerytura pozwalała nam tylko z ledwością przeżyć....:( Mimi wszystko......miłego dnia wszystkim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia tak się od rana rozpolitykowałaś że zapomniałaś zrobić kawy. I co ja teraz będę piła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywołuję się do porządku.......kawa gotowa, zapraszam Cię.....gorąco...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziś jest ten dzień kiedy nic mi się nie chce nawet pisać. Może to pogoda...dziś chmurzasto za oknem, a może te moje nastroje hm ....sama już nie wiem. Mimo to pozdrawiam miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam dwie wiadomości : dobrą i złą Zła - podobno jeden z polityków zaraził się ptasią grypą Dobra - trzeba będzie wybić całe stado :) Do szkoły podstawowej przychodzi obecny prezydent RP i pozwala dzieciom na zadawanie pytań. Zgłasza się mały Michaś. - Ja mam trzy pytania: Po pierwsze: - jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfingował? Po drugie: - czy nie uważa pan, że zakazanie Parady Równości było zamachem na polską demokrację? Po trzecie: - czy to prawda, że chce pan przejąć całą władzę w Polsce? Pan prezydent zaczął się namyślać, gdy wtem zadzwonił dzwonek. Po przerwie dzieci wróciły do klasy, usiadły, Piotruś podniósł rękę. - Ja mam pięć pytań do pana prezydenta. Po pierwsze: - jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfingował? Po drugie: - czy nie uważa pan, że zakazanie Parady Równości było zamachem na polską demokrację? Po trzecie: - czy to prawda, że chce pan przejąć całą władzę w Polsce? Po czwarte: - dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił dwadzieścia minut wcześniej? I po piąte: - co się stało z małym Michasiem? Pozdrawiam - cmokaski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Spinky fajne dowcipki.....:D Kawo -herbatki gotowe..........zapraszam serdecznie....:) Dziś już nie politycznie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastawiam wode na co kto chce, herbatka ,kawka...Dziewczyny ,albo operator sie wkurzył ,albo cisza po burzy politycznej .Cisza ,ze az huczy!A tłoczno tu....Trzymajcie sie w hmurnydzien..chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmurny dzionek ,A MarMir jak Takisek?Całuski i dwie rybie łuski.Lece do pracki...UWIELBIAM KONCE MIESIACA ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed południem. Ja dzis mam zaległosco urzedowe więc musiałam wziąść wolne na bieganie po urzedach, Korztsając z okazji wpadlam na chwilkę do naszej poczekalni. EWCIA 39 - wszystkiego najlepszego, radości,szczęścia moc.... wszystkiego czego chcesz. Z okazji skończenia znów 18 lat. 🌻 👄 MarMI przekaż Takiskowi, że ma w pełni korzystać z możliwości leniuchowania. Powiedz mu, że to szansa dla domowników aby mogli się wykazać. :) :) Miłego dnia lecę w \"odwiedziny\" do urzędniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto latttt .stoooo lat niech żyje ,żyje nam , niech żyje naaam!!!.Dużo słonka i słodyczy , wszystkiego najlepszego ewelinka ewci życzy.🌻😍 i spokojnego końca miesiaca ...buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×