Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Dziewczynki, rozmawiałam teraz z Dajen, przesyła wszystkim pozdrowienia i buziaki. Ma nadzieję, że niedługo zawita do poczekalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foreverku ,Ty zawsze wiesz kiedy napisać:D polej! Ty się z menopauzy nie smiej, na wszystko przyjdzie czas. Bosanówko co to za pie.....y wypisujesz? hę? Przeciez my tu eliminacje urządzały nie pamiętasz? ......same najładniejsze ,najmądrzejsze i do tego prosto z przedszkola. Ładna pogoda ,a dziewczynki chandra tłucze. Nieobecne wystąp!!!!!!!! cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja przeciez nawet nie śmiem sie śmiać.Ofeczko Ty moja:D Tyle razy juz miało byc o tym temacie i nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Wy pocieszycielki. Jasne,ze najpiekniejsza,najmądrzejsza i do tego z przedszkola.Dzieki Ofeczko za przypomnienie.:D Ewelinko,dlaczego sie nie odzywasz???Czyżby remoncik dobiegal końca ???Jak tam u Ciebie w firmie?Szykują sie nagrody??? Pozdrófka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O menopauzie ktos chce pisac a moje młode koleżanki czy wy wiecie co to jest???? I prosze mnie nie posądzać o sklerozę :) :) :) Ewciu Ty wyjechalaś nad morze, a ja służbowo w góry sie udaję i to juz jutro. Oj jak mi sie nie chce pakowac walizki. Jadę sobie w Kotline Kłodzką daleka droga przede mną mam tylko nadzieję, że samochód będzie sprawował się dobrze i moje umiejętności kierowania też będą wysokich lotów, czytaj bezpieczne. Tak sobie wpadłam tylko na chwilkę żeby kliknąć iż zajrzę do Was dopiero w sobotę. bawcie się dobrze, humorki niech dopisują. Co się zaś tyczy przedszkola, to ja niestety w swojej karierze zawodowo-naukowej nie mam zaliczonego tego etapu edukacji i tak sie zastanawiam czy ja mogę byc w związku z tym pełnoprawnym bywalcem poczekalni???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu ,to była przenośnia ,pasujesz jak najbardziej ,najwyżej urodą i rozumem nadrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płacz Tygrysie, ja przyznam Ci się podobne mam dylematy w tak wielkie świeto ,niemal państwowe o Spinakerku nie było słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki wybaczy ,dobra wszak dusza ale sumienie nas dalej rusza pika i dręczy ,spac nam nie daje kary się boi \\tak mi sie zdaje \\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys bukietem się nie wymigasz choc najładniejszym ,choćby największym może byc rzucił słówko od serca i tak docenił nam Spinakerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinakerku wybacz grzesznicom one choc gapy ,dobrze Ci życzą a w tych zyczeniach zadbały szczerze żebyś rozrywkę miał jak należy i jeszcze słonia Ci dokładają żebyś miał szczęscia jak dziki zając o forsie gadac wręcz nie wypada więc nadmieniamy miej forsy wyżej, ponad Pieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ ..............@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ............@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..........@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ........@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .......@@...................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..l .....@@....................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@......................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ @@.........................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewci co kusi wabi i zwodzi niechaj sie zawsze dobrze powodzi niechaj jej zycie kwiatem się ściele niech kłopotów nie ma za wiele.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha.... ubaw po same pachy - dobre jesteście :D:D:D Wielkie brawa dla naszych nadwornych poetek.... gapa ze mnie...gdybym wiedziała, że tak wesoło, to wcześniej bym zajrzała. - Forever uwaga, zaczynam ...menopauza jest trudnym okresem w życiu kobiety ;) ...no, teraz już nikt nie powie, że w poczekalni nie rozmawia się o menopauzie :P - Ewcia pozdrowienia dla Dajenki....przyznam się do czegoś ...zaczynałam podejrzewać, że Dajenka otrzymała zakaz zbliżania się do kopmutera :) - Bosa co Ty taka zdołowana byłaś👄... dobrze, że Ofka Ci humor przywróciła :) Cmokasy dla wszystkich 👄 .... dodatkowo w uznaniu dla naszych poetek :D \" kfiatki\" wręczam 🌻[kwiat🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No nie!! zamurowało mnie..nic nie przychodzi mi do głowy jak tylko..DZIEWCZYNY JESTEŚCIE WIELKIE:):):):):) Tygrysku ..Ofka..chylę przed Wami czoło:):):)..KAPITALNE!!!!!!!!! A w sprawie świętowania..to też jestem pod wrażeniem..ale jak zwykle(to juz tradycja) ominęło mnie świętowanie..czytaj polewanie:):) Ktosiu..szerokiej drogi..dla Ciebie 👄 Papapapapapa..Dobrej Nocy..całuski 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......hej......no zatkało mnie mówiąc szczerze......dziewczynki wy chyba minęłyście się z powołaniem....:D poetki nasze kochane..... piękne rymowanki, naprawdę piękne....chylę czoło przed talentami wielkimi ....:) Ktosiu wracaj bezpiecznie, mam nadzieję, że samochód się spisze..;) Spinki myślę, że zakaz zbliżania się do komputera dla Dajenki to rzecz niemożliwa...:D Teraz miłego dnia dla wszystkich, przesyłam buziaki wielkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewciu..i Wszystkim przybyłym! Ja właśnie idę zaraz na badania..ale przyszłam sie z Wami przywitać..i ewentualnie napić się w miłym towarzystwie kawki:):) Rónież zyczę Miłego dnia..a nawet Bardzo Miłego..całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ Właśnie wysłałam Wam coś na pocztę dla poprawy nastroju :)) Ale potem weszłam do poczekalni i mnie wmurowało,nie potrzeba już nic więcej !! Teksty niemożliwe! Nastrój sam się poprawia..(tzn za sprawą naszych Wielkich Poetek!) Chylę czoło ! NO to teraz w najlepszym humorze pijemy kawkę lub herbatkę, a o menopauzie właśnie rozmawiamy i nikt nam nie zarzuci ,że topik nie na temat :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja macham do Was w najlepszym nastroju Dosiu,nawet mi sie podobalo👄 A nasze wierszokletki sa super. To po prostu niemozliwe,sypią rymem jak z rękawa. Ofeczko i Tygrysie,macie wielkie serca i pomyslów moc.❤️S pinky,zrobilaś pierwszy krok.........❤️ Dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Tygrysek z Ofka słowem zaszalały i nam niemało w głowach namieszały :) Radości wiele zrobiły nam swoim pisaniem, a Jubilatkom nawet do głowy nie przyszło z polewaniem:) Gratuluję inwencji twórczej obu Paniom 👄 Miłego popoludnia, radości wiele, cmoki w boki 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×