Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Wstawać spichy słoneczko juz wysoko Pierwszy raz udało mi sie przywitać Was pierwsza. To ja wyreczam dziś stale dyzurujące przy imbryczkach i czajniczkach i zaparzam: 1) herbatke czarną 2) herbatke zieloną 3) herbatke aromatyzowana dowyboru 4) kawkę czarną co stawia na nogi Dla każdego cos dobrego, do wyboru do koloru wedle smaku i humoru Życze miłej wesołej, rodzinnej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky - dla Ciebie serdeczne i glośne STO LAT :-) Dla innych - duuuuże pozdrowienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
góry jesienią są cudne,a w lesie jeszcze duuuuzo grzybków:D Spinki może (_)>ziółeczek na niestrawność? Ktosiu dla mnie zieloną poproszę. Oj dziewczynki bo ja z tymi kartkami nie żartowałam !!!! pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bardzo, baaardzo dziekuję za wszystkie życzenia 👄...wiecie kochaniutkie, gdy je czytałam od razu mi humor powrócił :) ...mimo tej nieciekawej cyferki ;) - Ofka co racja, to racja, gdy popatrzy się na to z drugiej strony - na duszy robi się o wiele, wiele lżej :D ...yes, yes, yes... poprosze o ziółeczka :P - Viki cudne te arcydzieła ogrodnicze :) - niektórzy mają talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!! Jak Wam minęła niedziela?? Ja cały dzień jakaś taka osowiała jestem..nic .ale to nic mi sie nie chce!! To chyba syndrom zblizającej się zimy:) Nieuchronnie zbliża się do nas duzymi krokami..i opcja że nas ominie niestety nie istnieje:):):) Do jutra dziewczynki..życze Wam Spokojnej nocy..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przyłączam się również do życzeń...wszystkiego naj....naj.....Spinki....zdróweczka i wielu szczęścliwych lat :) Dziewczynki, ale milutko spędziłam niedzielę.....na wsi...;) Posadziłam ogromną chryzantemę, taką rozłożystą do kosza i nie mogłam od niej oderwać wzroku.....Fakt, że przywołuje ona jesienne klimaty, ale to nic......słoneczko pięknie świeciło, usiadłam sobie na dworze z kawusią i było tak fajnie.......nie chciało mi się wracać..... Teraz zaparzam kawę i zapraszam. Życzę zdrówka choróbkom, wracajcie szybciutko do zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBEREK No i znowu ominęła mnie impreza! Spinki przyjmij odemnie spóznione acz szczere życzenia- drugi raz tyle samo a może i trzeci? Byle w szczęściu jak usłyszałam niedawno\" trzeba mieć nie tylko zdrowie i pieniądze ,ale również i szczęście, bo ci z Titanika mieli i pieniądze, i zdrowie ,...ale zabrakło im trochę szczęścia \"Więc życzę Ci te trochę szczęścia. Czajniczek nastawiony ....kawka ,herbatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w chmurny kaszlący dzień. Poproszę herbatkę ( ponieważ sok malinowy nie pomógł) to ze spirytusem. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!!! Spieszę z zyczeniami dla Sipnki!!!!Wszystkiego najlepszego i duzo radosci z zycia!!!!! 🌼 👄 Bardzo chciałam najpierw przeczytac \" poczekalnie\" zanim cos napiszę, ale nie dam rady tak na raz.....musze sobie to na kilka dni rozlożyć!!! u nas wszystko w porządku-maleństwo rosnie,kopie,bryka.... mi wyszło tylko,ze mam cukrzyce ciążową, nie bardzo wiem na czym to polega i czym sie objawia....poza tym,ze ciagle biegam na jakieś testy glukozowe....wciąz jestem spiaca i zmęczona i mam mieć jakąś dietę ustaloną. Ale ogólnie jest dobrze...no i cudownie jest posiedzieć w domu...z synem,mężęm....bardzo mi tego brakowałao. Zreszta im również. Będę teraz przez tydzien w pracy wiec częsciej bede zagladała. Pozdrawiam Was goraco i dołaczam sie do herbatki 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..Ksymciu..to wspaniała wiadomośc..wreszcie jesteś(cie)..I to z takimi wiadomościami:):) Fajnie że wszystko w porządku i że maleństwo kopie!!! A na kiedy masz termin porodu?? Pozdrawiam wszystkie pracujące i leniuchujące(tak jak ja ..ostatnio) koleżanki..i do później..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Super Ksymciu,że dobrze jest. Ale ta cukrzyca mnie zaniepokoiła. Czem prędzej na dietę marsz. Jak urodzisz wszystko wróci do normy. Więc trzymaj sie w kupie do końca stycznia.Całuski . Taisku,a dlaczego to Ty leniuchujesz???? Ty taki pracuś???? Odpoczywaj kochanie jak najdłuzej,nalezy Ci sie.❤️ Ewciu,Ktosiu ,Dosiu dzieki za herbatki,kawki.Pije z Wami regularnie,sa naprawdę pyszne i stawiaja rano na nogi.Pozdrowionka dla Ewuni,Ofeczki,Spinkusi,Ewelinki{co z Tobą?},Tygryska,MarMi,Wiki ,Kalinki Kubusia poszukującego i wszystkich.Dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jeszcze raz, bardzo dziękuję za życzenia :) ... ogromniaste buziaki dla wszystkich 👄👄👄 - Ksymcia z powodu daleko posuniętej sklerozy nie pamiętam, może nie doczytałam... wiadomo już, czy to będzie mała Tośka czy Tosiek :) - Takisku nareszcie wyhamowałaś ...tak trzymaj, gdy w pełni wrócisz do zdrowia, to wszystko sobie odbijesz :) Pozdrawiam wszystkich pracusiów 👄.... leniuszki też... żeby się zmobilizowały i częściej w poczekalni bywały 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No ..i następny dzionek minął!! Ale nic złego się nie stało..to mozna uważać że był to dobry dzień!! Właściwie stało się...ale nie dotyczy to bezpośrednio mnie,więc.Wiecie pewnie że Marek Grechuta nie zyje..Wielka strata No właśnie Ksymciu..wiesz kogo \"urodzimy\":):):) Antosia..czy Tosię?? Forewerku..czekam na wiadomość od Ciebie:) Do jutra dziewczynki..Dobrej i spokojnej nocy..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć a ja jutro jadę nad morze do Mielna z moim starym mężem- romantyczny wypad na dwa dni- ale niestety nie skończy się tak jak u Ksymci. Papapapa opowiem jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ale jubileusz! faktycznie to już tyle nabazgroliłyśmy? Polewamy i nadstawiamy \\_/ \\_/ \\_/ Ksymciu fajnie że już jesteś.....a nie pomyślałaś co zrobisz jak urodzisz ? Jak będziesz nam zdawać relację ?Czy nie najwyższy czas zafundować rodzinie kompa? Ewciu czekamy na gorące relacje z Waszego upojnego sam na sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ale jubileusz! faktycznie to już tyle nabazgroliłyśmy? Polewamy i nadstawiamy \\_/ \\_/ \\_/ Ksymciu fajnie że już jesteś.....a nie pomyślałaś co zrobisz jak urodzisz ? Jak będziesz nam zdawać relację ?Czy nie najwyższy czas zafundować rodzinie kompa? Ewciu czekamy na gorące relacje z Waszego upojnego sam na sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie otworzyc201 strona:(nie wiem co napisałyście:( Tak sobie myslę 6000 wpisów to niech juz wreszcie bedzie o tej menopauzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie otworzyc201 strona:(nie wiem co napisałyście:( Tak sobie myslę 6000 wpisów to niech juz wreszcie bedzie o tej menopauzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!!!!! Widze,ze humorki dopisują, jubilusz świetujemy, ale fajnie!!!!! Bosiu diete poznam już niedługo,ale ja tak lubie jeść!!!!!!nie wiem jak to bedzie!!!! Spinki, Takisku ja tez nie znam płci,dzidzius sie tak wiercił,że nie pokazał co ma! Moze przy nastepnym badaniu usg dobrze sie nastawi. Ale mówią,ze jak brzuszek jest bardzo wypukły,okrąły i wysoko to na chłopca wiec.... zobaczymy. Ewus miłego pobytu nad morzem, zawsze mnie rozśmiesza jak piszesz \"mój stary mąż\" ! Dosiu komputery to unas sa dwa tylko internetu nie ma! jakos tak ciagle nie mozemy sie zdecydowac jaki założyc. Nie mamy stałego łącza z TP wiec neostrada odpada, a droga radiową na moim osiedlu nie bardzo działa. Szukamy teraz mieszkania do kupienia (albo małego domku) , ale te ceny..... i jak w końcu cos kupimy to juz na pewno inetrnet będzie!!!! Forever a co to jest menopauza .......przecież my dzieci rodzimy, mamy kochanków (leni ), jeździmy nad morze i świetujemy coraz młodsze jubileusze!!!! Pozdrawiam Was cieplutko i miłego dnia zyczę 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przedpoludniowo To kto ustrzelił 6000 ? Wydaje mi sie ,że Forevciu.Gratulacje!!! Noo,to mozemy wreszcie o tej menopauzie......... I ja mam daleko posunieta sklerozę. Nie dość,ze stara , nie dość ,że brzydka to na dodatek głupia............ Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×