Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🌼 Hej..koleżanki!!! Właśnie wróciłam..i pomyslałam sobie że najwyższy czas do Was przyjść.To nie prawda:( Byłam juz wcześniej..wiele razy..ale nie mogłam otworzyc strony..Nie wiem czy to wina mojego kompa(czemu wcale bym sie nie zdziwiła) czy może cos w sieci jest nie tak. Byłam dzisiaj w szkole u mojego syna..musiałam zwolnic Go z jutrzejszych zajęc..ponieważ mamy wizyty u lekarzy(okulista i badanie EEG głowy) i dowiedziałam się paru ciekawych rzeczy:):):) I stwierdzam tu..wszem i wobec..i z pełna odpowiedzialnością.. W nastepnym życiu..same córki:):):) Nigdy nie słyszałam od żadnej nauczycielki że..oczywiście..musi pani..napewno się da..trzeba cierpliwości..uda się cos zrobić..itd:):):) Michał jest grzecznym(narazie) chłopcem..ale do szkoły chodzi tylko dlatego że są tam koledzy:):) Nauka ma gdzies tam swoje miejsce..ale daleko w hierarhi:):) Ważności..oczywiście!! U nas dzisiaj..na przemian,,pochmurno..słoneczko..pogoda rzeczywiście zmienna jak kobieta.:) Ewelinko..teraz niszczą..ale potem!!!!!!!!!!!!!! Czy Ty robisz cały remont..czy okna tylko?? Chyba dobrze przeczytałam..cos mi sie przypomina że okna:):):) Kalinko..❤️ niech juz minie to przeziebienie:( Ja wiem jak ono potrafi umęczyć..niekiedy bardziej niż jakaś poważniejsza choroba!!! dużo zdroweczka:) Wiki..kawałki ..fajniutkie:):):) A co u ciebie..jak się czujesz? Dzięki za pocztę..jestes nieoceniona 👄 Dla Wszystkich..Bosi..Ofki..Spinki..Dosi..Kubusiowi..Ktosi..Forewerkowi..Ewci..Ewie..Ewelince..Kalince..Dajence..Boże..chyba nikogo nie pominęłam..wielkie buziaczki👄 MarMi..:P:P:P:P:P:):):): Papapapapa..do wieczorka..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okna ,ale mam ich duuuzo ,kto to słyszal w tym klimacie...tyle okien w małym ,naprawde małym domku i jeszcze drzwi tylko do łazienki i wc...no i wyglada to strasznie.Bo jak okno wyciete...to ściany praktycznie nie ma...:-))):-D, :-D ,:-).Ramzes mumia opatulony zwojami folii ,bo jak sie zapyli ,albo przeziebi..albo zawilgotnieje.:-(.Tak wiec najlepsze warunki ma Ramzes.Mikroklimat ma..A Busio wczoraj mowi_- jak ty przezyjesz bez komputera...? no to spoczełam u jego boku w ..barłogu...i nie załuje hiiii ,hiii .Czasem fajnie ..jak pradu nie ma...i ciemno jest...Takisku ,przezyłam gipsowanie w garażu ,2miesiace mieszkałam z pająkami, i inne atrakcje .to i to przeżyje,tyle ,ze naprawde wszedzie pełno obcych facetów sie kreci i nie mam gdzie własnych zwłok połozyc....A ,to tyle.Sprzatac bede powoli ,i własciwie powolutku..bo zanim Busio zamaluje..i inne duperszafty zrobi to Wszystkich Swietych bedzie ,albo i Boze Narodzenie.A ja mam przyszły tydzien cięzki w pracy i musze byc niestety.:-( całuski i dwie rybie łuski.Parze herbatke ..jaka kto sobie życzy.. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, dzięki za pamięć 👄. Jeszcze trochę zipię , aczkolwiek nieraz juz mi się wydaje, że zapominam jak się nazywam . Nie poddaję się jednak i w miarę czasu staram się i tutaj pokazywać :) i proszę bez żółtych kartek, bo nie zawsze mam czas i chęci. Jak mówicie o ogrodach , to się nie wtrącam, mam tyle ha co w doniczkach :), a w polityce dwoje 5 min już miałam i teraz nawet TV nie oglądam, aby się nie denerwować :).A ostatnio i doniczki zaniedbane, bo ciągle nie ma mnie w domu, a jak jestem to zawsze się ktoś przywlecze . Dziś jakimś trafem narazie nikogo nie goszczę , ale pewno niedlugo, bo sąsiadka już się zapowiedziała... Miła osoba i fajnie, że przychodzi , no i czasem nakarmi głodnego :D. Ewelinko , nie narzekaj ! Jest jeszcze w miarę ciepło i na wymianę okien w sam raz. Ja wymieniałam w mojej dziupli w lutym , parę lat temu, ale do dziś pamiętam jak mi pupa wymarzła :). Jak już zmienią będziesz miała komfort, nie będzie wiało, przeciekało, no i domek zmieni wygląd :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sąsiadka mi pisanie przerwała ....:) Kalinka, Ty się nie daj temu grypsku, bo teraz najczęściej bywa z powikłaniami, więc lepiej wyleżeć i wyleczyć do końca. Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia i sił, abyś nie musiała iść do kompa \"na czterech\". Podejrzewam, że bez wizyty u medyka się nie obejdzie , chociaż napewno byś chciała. Ofka, Ty nas straszysz kartkami , a sama także mało piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikuś no co Ty? ja straszę? ja łagodnie napominam:D:D:D Ewelinko wyrazy współczucia ,ale pomysl jak wysprzątasz , wypucujesz ,usiądziesz z filiżanką , lubo z czymś w kieliszku popatrzysz zmęczonymi oczętami na nowe okna na świat -westchniesz \'jestem tego warta\':P Kalinka nie daj się choróbsku. Ewciu 4444 może Ty nie rozpisuj się aż tak ,jeszcze sobie nadwyrężysz palce:D Dosiu spac nie możesz? Tygrys gdzie się podziewasz hultaju:D:D:D:D cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirus poszedl precz.Jestem juz szczęśliwa,że mogę pisać do Was. Kawki,herbatki pije razem z Wami.Zagryzam ciasteczkiem albo drożdżóweczką.Mniam.... Pozdrawiam Was i całuski slę gorace👄 Ewelinko troche cierpliwości,a okienka będą niebawem lśnily nowością. Takisku,wreszcie jesteś,tak sie cieszę.Fajnie,ze jesteście..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ Ja wstaję bladym świtem tylko jak mój men jest w domu i wstaje do pracy.....to ja jak przykładna żona wstaję z nim -jemy razem śniadanko ,pijemy kawę i on sobie jedzie ,a ja siadam do kompa ,bo potem trzeba się zająć zarabianiem pieniążków :)) Widziałam się z Kubusiem i niestety muszę stwierdzić ,że prędko to ona tu nie zajrzy.......nie ma czasu......a zgadnijcie co ją pochłonęło do reszty ?? DRZEWO GENEALOGICZNE --już od dawna się tym zajmuje ,ale dopiero teraz tak intensywnie jak nigdy !!! Cały swój czas przeznaczony na komputer poświęca poszukiwaniom i już na nic więcej nie wystarczy. Odwiedza rodzinę ,której wogóle nieznamy , jakieś ciotki i wujki ,zbierając informacje o pradziadkach i pózniejsze.....i muszę Wam powiedzieć ,że ma tego już sporo i nawet w inernecie jest wszystko! Podziwiam ją za wytrwałość i pasję. ❤️ A WAS ściskam mocno i buziaczki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam o poranku...:)......zdecydowanie już jesiennym...... Ewelinko te remonty mają niewątpliwie jedną, zdecydoaną zaletę......efekt końcowy przynosi radość i zadowolenie a poza tym nie trwają wiecznie...:) Pozazdrościć tylko Ramzeskowi warunków jakie mu stworzyliście....;) Wytrwania Ci życzę.... Komu kawy, bo jest gotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiu - to fantastyczna sprawa takie drzewo genealogiczne.....pozdrów Kubusia i życz mu wytrwałości...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie macie kochane przed weekendem.Ja do pracy wejsc musiałam, a w domu Sajgon po nalocie!!!A ja fachowcom kawke i herbatke parze i szlag mnie trafia ,tak ,ze po prostu milcze i kwiatuszki sobie sadze.To miłe zajecie i odpręża..A w domu...hm..nie mam domu..mam gruzowisko ,foliowisko ,i pobojowisko.A ja tępym wzrokiem patrze przed siebie .A na dodatek musze uważac na szewa ,bo cos tam leciutko sie burzy .Ale parze i dla was dzbanek herbatki .Całuje .Pozdrawiam.Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam grypę. Leżę w łóżku z gorączką. Poproszę o herbatę z sokiem malinowym i miodem. Pozdrawiam gorąco-38,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia Ci życzę Ewuniu.Kalinko,Tobie też.Paskudna grypa.Musicie wyleżeć.❤️ Ewelinko,jeszcze troche.Niedlugo sie obudzisz w pieknym domku.A tymczasem........❤️ Dosiu,to Kubuś mnie zadziwił. Niech dziewczyna szuka. Tylko podaj nam namiary na to drzewo. Tez chcę zobaczyć z jakiego rodu sie wywodzicie???Moje hrabianki❤️ Takis,a Ty gdzie????Co porabuasz???? Tygrysku,a co Ty taki spragniony ? Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu ,bidactwo Ty moje kuruj się i szybciutko zdrowiej. Ewelinko ,Sajgon też posprzatano :D:D Tygrys ,Ty się smycz ,a potem pić się chce:D Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ewuniu 👄 już biegnę, herbatka z cytrynką i miodzikiem gotowa :) A poważe, chyba jakiś wirus po kraju szaleje...mój szwagier i jego wnuczka też niedawno chorowali - obydwoje mieli gorączke dochodzącą do 40 st. - Dosia przekaż pozdrówka dla Puchatka...ciekawe jak daleko wstecz odnajdzie swoich krewnych :) Miłego i zdrowego weekendu wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki te chore i te zdrowe. Pomaleńku już dochodzę do siebie , ale do pełnej sprawności to mi dużo brakuje i ten okropny kaszel. Dziewczyny może znacie jakieś skuteczne sposoby na to by się go pozbyć w cholerę bo mnie zamęczy. Piłam syropy i ssałam tabletki z podbiałem i tymiankiem i co i nic. Drapie mnie ustawicznie w gardle i to wywołuje odruch suchego kaszlu....zwariuje z tym pokasływaniem. Ewa tak mi przykro że i ciebie dopadło te wstrętne grypsko...kuruj się dziewczynko i bądz silna. Pozdrawiam wszystkie panie....nie dajcie się chorobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Miłego weekendu chcę Wam złożyć życzenia 👄 szybkiego powrotu do zdrowia dla chorujących i wspaniałej pogody , udanych spotkań z bliskimi dla wszystkich , dużo radości , miłości samych przyjemności , cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dwa dni..długie dwa dni..wleczące się dwa dni..nie mielismy internetu:(:( Wiecie co to oznacza..to jakby kilku oddechów zabrakło:):):):) Ale własnie poszedł pan..który naprawił usterkę..W naszej klatce jest skrzynka.. cos tam sie odłaczyło..narobiło szkody..i wymagało(jak sie okazało) wymiany.Zwał jak zwał..w kazdym razie ...JEST..i jest dobrze:) Internet..oczywiscie:) Teraz musze przygotowac ..obiadek..to znaczy podać..zaraz Kaziczek wróci z pracy..i najprawopodobniej siądzie do pracy przy kompie..Ale wieczorem sobie przyjdę..póki co ..wielkie buziaczki..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysiadłam z kawusią na chwilkę, jestem w trakcie przygotowań, będę przyjmować gości...wczoraj też byli, pierwsza tura, dziś ciąg dalszy, gości oczywiście. Pochwalę się no... ja urodzinki wczoraj miałam skończyłam całe 29 lat....do tego jeszcze należy dodać...tak plus, minus 240 miesięcy....i co ;) niezbyt ciekawa cyferka wyszła - prawda ? Przyjmuje to jednak z wielką pokorą ...w sumie, czy mam inne wyjście ? :D Wszystkie chorujące...zdrowiejcie kochaniutkie...za Wasze zdrowie wypije coś mocniejszego ;) ...dla zdrowych stawiam w kąciku flaszeczkę, oryginalnej Łąckej Śliwowicy.... niech same się napiją, za swoje zdrowie i zdrowie chorujących koleżanek :) Czas udać się do kuchni ....kuchnia najgorsza część, każdego przyjęcia.... chyba dla każdej kobiety. Cmokaski dla Was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki -sto lat,sto lat i zdrówka ,pomysl ile Ci jeszcze brakuje do setki a nie wymyslaj że nieciekawa liczba,ech te baby:D Za Twoje zdrówko chetnie cos wypiję-polej! Dzieweczki wracajcie szybciutko do zdrowia. cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky, Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci, życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone. W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione. ...... ________###_______###______ ______#######__#######___ _____##################__ ______################___- _______#############____ _____################___ ___####################__ __##__######__#######____ _##____###______####_____ _##______________________ __##_____________________ ___##________N__A________ ___##__S_Z_C_Z_Ę_Ś_C_I_E_ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 Spinky 🌼 🌼 Zycze Ci szczescia tak wielkiego jak ogrom nieba. Slonca, ktore pomimo zla i okrucienstwa tego swiata Dzien po dniu wstaje i obdarza nas cieplem swoich promieni. Duzo wzlotow i szalenstw, Dobrych madrych i oddanych przyjaciol, Cudownych uczuc ktore zawsze trafiaja w odpowiednie miejsce i do Odpowiednich ludzi. Wytrwalosci by kazdy dzien byl lepszy od poprzedniego Oraz aby nieosiagalne cele staly sie zdobyczami codziennosci I jeszcze jedno : abys milosc czerpala z nieskonczonego zrodla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie będę oryginalna.Ale z samego serca płynace zyczenia dla naszej Spinkusi. Bajeczek to nam nie opowiadaj Spinky o swoim wieku,bo nieciekawy czy coś tam?? Jesteś jeszcze mloda kobieta.I piekna na dodatek.I kochaną. Każdego roku o tej samej porze, Każdy Ci życzy co tylko może. I ja skorzystam z tej sposobności: Życzę Ci szczęścia i sto lat radości. To o czym marzysz by Ci się spełniło I to co kochasz by Twoje było! Wszystkim choraczkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem cała i zdrowa wróciłam z wojaŻy :) :) to tylko tak ładnie brzmi - ja sie po prostu szkoliłam -tzn, mnie szkolono a raczej próbowano szkolic bo Pan szkolący prezentował soba dośc niski poziom umiejętności przekazywania wiedzy a dośc duże możliwości (czytaj umiejętności) usypiające. Efekt szkolenia łatwy do odgadnięcia. Spinakerku życzenia spóźnione ale płynące z głebi serca - wszystkiego najlepszego - jako że TY -Waga i Ja Waga więc życze Tobie wszystkeigo tego dobrego co bym chciała żeby i mi się spełniło. Kubuś szuka swoich korzeni - jak bardzo daleko wniknie w konary drzewa geanologicznego to okaże się że my wszystkie jego kuzyni. Kubusoiu nie szukaj my tu jestesmy blisko i czekamy na Ciebie. Krysiu dziękuję za przesyłaki - odrabiam zaległości w czytaniu i oglądaniu. Ewciu grype wyrzuc precz i do zdrowia wracaj szybko. A uważaj bo wirus to szybka gadzina i nas tu jeszcze zaatakuje. Całuski i pozdrowienia dla wszystkich. Oj jaki mam bałaganik nie moge sobie dać rady. Takisku Ty nasza złota pracowita rączko prześlij mi troszeczkę checi i siły. Takisku nie martw się na zapas dzieci jakie sa - wszyscy wiedzą i jedyna w tym pociecha że rosna i wyrosna na dobrych ludzi. Pa musze odrobić zaległości bo za 3 dni znów w podróż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼S🌼P🌼I🌼N🌼K🌼I🌼 Dla Ciebie wszystkie cuda tego swiata Dla Ciebie ciepło słonecznego lata Dla Ciebie gwiazdki ,co błyszczą na niebie Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie Dla Ciebie kwiatki kolorowe Dla Ciebie wszystko co zapragnie dusza Bo jestes Aniołkiem,który wciąż do radości nas zmusza Daję Ci dzisiaj swoje zyczenia Niech się Twe życie na lepsze zmienia Wielu przyjaciól.mnóstwo miłości Ludzkiej przyjaźni i życzliwości Cóż by Ci zyczyć,kiedy zyczeń tyle Na każdej kartce..tu wszędzie Każdy Cię kocha i życzy mile Cóż moje słowo znaczyć tu będzie Więc ślę Ci jedno zyczenia małe BYWAJ SZCZESLIWA PRZEZ ZYCIE CALE No i proszę jeszcze skromnie Nigdy nie zapomnij o mnie!!!!!!!!! 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼serce]🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No cześc koleżaneczki..własciwie to ja juz idę sobie spać:):): Cały dzień ciężko pracowałam..i nalezy mi się:):) Dosiu..powiedz Kubusiowi..że jestem pod OGROMNYM wrażeniem tego co robi!!!!!!!!!!!!!! Ja kupiłam jakis czas temu takie książki dla moich dzieci..\" Wspomnienia dla mojej córki\" i \" Wspomnienia dla mojego syna\" Tez przymierzam się żeby to zrobić..ale musze porobic kilka zjęć..zastanowic się nad tym co Im przekazać..żeby mnie zapamietali! Ale drzewo genealogiczne..to dopiero WIELKA.sprawa!!! Bardzo fajnie spędziłam dzisiaj sobotę..właściwie nic takiego się nie zdarzyło..ale było weseoło..a to najważniejsze:) No to Papapapapapa Do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×