Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

To i ja sie ustawiam w kolejce za Spinkusią,ze szklaneczka w ręce żeby wypić zdrowie Piotrusia i mlodej mamusi KSYMCI. Piękny makijaż ,schludnie urana,tak uroczyście raczej. A moze usiądzmy przy stole???Ksy,ciu,co o tym myślisz???👄 Ewelinko,a moze to i Ofeczka była????Podrapała się o wystające szczyty gor i gałęzie drzew.Nie poznałaś jej???👄 Takisku,przeprosiłam Cie, bo napisalo mi sie Twoje imie z małej literki.👄 Czekamy na Was dziewczyny,pijemy dzisiaj pępkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane moje 👄 Ja już doprowadziłam się do ładu i mogę z ludźmi pogadać. Drinkusia w ręce mam. Ksymcui i Piotrusia zdrowie piję . ❤️🌻 Właśnie przywieźli mi meble i mieliśmy trochę zamieszania. Stare przestawić . Rzeczy przenieść. Jeszcze mi trochę zostało , ale nie mogłam wytrzymać by tu nie zajżeć. Ogólnie rzekłabym , że posiadanie internetowych psiapsiółek spowalnia prace domowe , ale umila życie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu koniecznie przy stole!!!! Dziewczyny jakie Wy piekne jestescie, ja tez mnakijaz poprawiłam, fryzurke ułożyłam...i zapraszam!!!! Stól nakryty..... Kanapeczki, bigosik i flaczki.....kto w jakiej kolejności sobie zyczy podaje.... szklaneczki do góry i polewam.... może na początek po lampce szampana a potem to juz cos mocniejszego!!!!!! Zdrowie.....Piotrusia i ciotek i babci Bosi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tak po szamoanie wszyscy pousypiali.... to ja teraz cypryjska wódeczke polewam.....z cola i cytrynka jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja ,I ja nadstawiam .Za zdrowie ślicznej mamusi i pieknego Piotrusia!Troszke sobie ja pozwoliłam dzis ...na malusim spotkaniu rodzinnym..i skutkiem tego ...Busio robił za SZOFERA!!! Wiekopomne wydarzenie ,bo za Jana zawsze ja robiłam.Jestem wiec podwojnie wzruszona...Pijemy wszystko co wpadnie do szklaneczki i strasznie sie cieszymy ,ze Piotrus juz od maluszka pozna angielskie herbatki i polskie toasty.Swoj chłopak jest!No i średnia nam obniży.Ale jak sie tu policzy wszystkich podopiecznych..to ta srednia ha! spada!:-D Buziaki ,a ta podrapana blondyna ,to nie Ofka była! oj ,chyba nie.Jak jej nawet nieboszczka na pępkowe nie ruszyła ,to już tylko brakiem prądu w gniazdkach mozna wytłumaczyc.Bo chyba do licha nic sie złego w tych górach nie stało nikomu! No i tyle całuski przez maseczke higieniczna dal Piotrusia ,a reszta z dubeltówki cmok!Acha ufryzowałam sie tez ,a nawet tusz wziełam...Dobra pa.Dajenku dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Dzieciaki poszły do tv. więc mam dostęp. Wypiłam już sporo - literki mi się mylają :D Wiatr zaczyna hulać znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No.widzę że w porę przyszłam..ale mam nosa:D Ksymciu..za Piotrusia...za Jego zdrowie..i Twoje żebys podołała wszystim obowiązkom. Jak nasza Ewa..tyle że ona bardziej bogata w facetów.Ksymciu..WSZYSTKIEGO..NAJ..NAJ.NAJ..DLA Was.❤️ Narazie sobie idę..ale jeszcze przyjdę[kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No i przyszłam..i poproszę..flaczki i cypryjską wódeczkę:):) Ksymciu..a nie pisałam że nagroda będzie WIELKA!!!! A nie darmo mi się dzisiaj kichało...jakby na pępokowe:D:D:D 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj jak cos leją to i ja sie stawiam. Ale ja też chcę być babcią Piotrusia tym bardziej że w poniedziałek jest dzień Babci to może nowy człowiek coś postawi! U mnie w domu horror. Hrabia odlicza godziny kiedy Olivka odjedzie i ma radosc w oczach , ja odliczam godziny i mam łzy w oczach. W każdym razie postanowiłam że w lutym zostawię ich na tydzien i gdzieś pojadę sama i na dodatek wyłączę telefon. CZEKAM NA PROPOZYCJĘ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie zamykajcie jeszcze barku :D... no to siup, za mamusię i Piotrusia ....za tatusia oczywiście też ;) Dobrej nocy i miłej niedzieli wszystkim życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewciu..❤️❤️❤️❤️❤️ Mów gdzie..jadę z Tobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dal Ciebie👄 Oliwer przyjedzie..Wiem dobrze mi mówic.bo swoje mam przy sobie przez cały czas (choć czasem chciałabym odpocząć bez nich)..ale po godzinie wydaje mi sie że dzieje im sie krzywada..to chore!! I u mnie przyjdzie dzień że bedę musiała je oddac..to porzykre..ale co zrobić.W każdym razie jadę z Tobą..my Babcie rozumiemy się🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Gdzie jest Forewer?? Forewerciu..gdzie jesteś?/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jest Ofka??..Ofka..gdzie jesteś??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DOBRANOC...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgos1
Dzięki:naszata,takis,ewelina46,ewa4444....za wsparcie!!!A Ksymci wszystkiego najlepszego z okazji urodzenia!!!Nie mogę brac hormonów bo ...mam problemy z żyłami i branie hormonów moze spowodowac u mnie zakrzepicę...W pomiedziałek ide do 3 lekarza..zobaczymy co on na moje braki i niedomagania...hi hiPozdrawiam serdecznie!!!!Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgos1
Spróbuję te smażone pomidory....moze mi posmakują!!!PA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wszystkie imprezki mnie omijają, a co ja biedna poradzę że akurat w weekendy pracuję. Wiedziałam że nie załapię się na pępkowe, no ale i tak wypiję za jego zdróweczko, naprodukowałam naleweczek to jest czym wznosić toasty ;) Małgoś kurczę te żyły i hormony to niestety poważny problem, ale może coś z ziołowych, z soi są rożne, to chyba takie można. Też się martwię o stan moich żył po tylu latach brania, już zaczynam się wspomagać preparatami na poprawienie ich stanu bo nie wyobrażam sobie zaprzestania HTZ. Miłej niedzieli, dziś idę z synem do moich rodziców na dzień dziadków, na razie śliczne słoneczko u mnie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś.🌻 Nowe hormony nie są już tak szkodliwe, trzeba tylko wiedzieć które. Kilka lat temu próbowałam i po 3 m-cach musiałam przestać , bo mi żyły zatykały . Teraz nie łykam tylko wcieram w skórę. Żylaki mi się nie zmieniają , a powiedziałabym że jest lepiej bo już nie puchnę. Wreszcie widzę moje kostki. :D Teraz nie wyobrażam się bez HTZ. Słonko dziś świeci , ale wieje nadal. Wieczorem mamy rodzinne wyjście do kina , a nawet nie wiem co wybrały dzieciaki. Miłego dnia.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich Babć ❤️ najlepsze życzenia. Zdrowia ❤️ , szczęścia i uśmiechu :D Babciom cały kosz. od psiapsiółek i ich pociech wręczmy wszystkie wraz. 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku dla Ciebie zachowałam troche \" cypróweczki\" ....nadstawiaj kieliszeczek! No troche wczoraj zabalowałam... z cycem na wierzchu.... Piotrus cała noc nie zmruzył oka, jestem wykończona..... wiem,wiem powiecie \" a nie mówiłam\"..... trzymajcie sie ciotki i babcie.....pozdrawiam i całuski od piotrusia przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zaciekawiło mnie właśnie co to za HTZ do wcierania, ja mam plastry ale z uwagi na moją tuszę to nie jest wygodne rozwiązanie. Podpowiedzcie coś może podpowiem lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No . Po kinie . Noc w muzeum - warte polecenia na czas z dziećmi. Uśmialiśmy się wszyscy. Divigel - estradiol w formie żelu do wcierania. Wchłania się ok 10 minut . Najlepiej przed snem , by nie kleiły się rajstopki:D .Do tego Provera do łyknięcia , ale kilka dni. Ja czuję się po tym świetnie . Kiedyś doktórka chciała mi uprzyjemnić życie i zmieniła na dowcipne 3*dziennie.Szybko ją sprowadziłam do parteru. Co do żylaczków to bardziej szkodzi siedzący tryb życia i sauna niż te leki-wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen ja ESTREVA też żel wcieram raz dziennie. Jestem zadowolona bo po plastrach tyłam - taki miałam apetyt, i zostawiały brzydkie slady. A teraz apetyt w normie i sladów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A drogie te leki bo mnie tylko estrogeny potrzebne to provery już bym nie musiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oja i nie zajrzałam w pore i \"pępkowe\" mnie ominęło... KSYMCIU gratuluje i życze żeby poitus rósł na pocieche mamusi i tatusiowi, a Tobie obyś szybko wrócial do formy i jak najwięcej przespanych nocy. Naszata to Ty budowlaniec jesteś - tak fachowo o kładzeniu terrakoty piszesz - klej, dylatacja, no no podziwaiam (trosze się znam bo ja budowlaniec) Ewa 4444 jadez toba wszystko jedno gdzie, oderwać sie od codzienności, stresu i problemów mężowskich WSZYSTKIM BABCIOM POCZEKALNIANYM ŻYCZĘ CIERPLIWOŚCI DO SWOICH WNUCZAT. Uwaga uwaga przypominam za 3,5 godziny kończy się weekend!!!! na pocieszenie dodam, że za 5 dni bedzie nastepny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pzrepraszam Ksymciu Twoja malutka pociecha to PIOTRUS a tak mi sie paluchy po klawiaturze pokręciły że wyszło sama nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosba
prosba,czy znacie stronke do opowiadań, o plocie co wbijano gwoździe i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy Tygrysek juz nie bryka ważna data nam umyka. W styczniu kilka latek wstecz jako brzdac zaczął sie drzeć:D To Gosienka dobry duszek zaczął lac juz do pieluszek i ten moment uczcic trzeba podrzucając ją do nieba życząc jej wszystkiego naj i wołając wróć tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch Ofeczki sie objawił W poczekalni wleciał progi Tygrys bardzo Ci dziękuje Stawiać flaszke odbrykuje Nadstawiajcie swe kielichy Toast pijmy po toaście Okazji zebrało sie sporo Na kilka długich wieczorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×