Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Naszym Basieńkom kochanym duzo duzo zdrówka, miłości na co dzien i spełnienia tylko tych marzeń, które przyniosa szczęście. A tak bardziej przyziemnie... \"pieniądze szczęścia nie daja byc może lecz kufereczek stóweczek daj Boże...\" I takiego kufereczka Wam życzę na wszystko co tylko chcecie. Częstuję się sernicznkiem - szkoda, że tylko wirtualnie i jednoczesnie dobrze że tylko wirtualnie, bo mozna dużo i w bioderka nie wchodzi. Nalewka czekoladowa - próbuję, bo jeszcze nie pilam takiego wynalazku Palemko - adernalinka była, wyobrażam sobie Twoje oczekiwanie. Co do mięśniaków to musisz coś z tym zrobic, tzn porządek zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojzapomnialam - zycze Wam wszyskim miłego wieczorku, a naszym solenizantkom dodatkowo figlarnej nocki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosanona
Wdepnęłam jeszcze noca,bo bym nie usnęła.Dziekuje wszystkim za zyczenia.Dziewczyny,mąz mnie zabrał do restauracji i spędzilismy dzisiejszy dzień,czyli wieczór i troche nocy zupelnie sami.Ale bylo przyjemnie.Jak za dawnych lat.....Kolacja przy swiecach i my dwoje...... A dla Was mam serniczek,upieklam wczoraj w nocy,herbatki,winko czerwone wytrawne,a jak ktoś nie lubi to słodkie.Częstujcie ssie.Ale ze wzgledu na pozna pore,nie podaje juz konkretów.Moze to odlóżmy do soboty,bo niedziela bedzie wolna i mozna dluzej pospać. Dzięki jeszcze raz.Kochane jestescie jak zawsze. Takisku,wszystkiego najlepszego...duzo zdrowka🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiom , Basieńkom ❤️ wszystkiego najlepszego . Uśmiechu w życiu!!!!!!!!!!!!!! Sorki , że nie wczoraj , ale necik głodny był. Zeżerał wszystko co napisałam😭 Jasno za oknem , może i słonko się pokarze??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja już dziś siadłam wreszcie za kółko !!!! Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej :) . Pozdrawiam wszystkie Panie i życzę miłego popołudnia , cmoki w boki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem Liftingujący z Placentą Roślinną 40+ (szt.) Krem przeznaczony dla skóry dojrzałej po 40 roku życia do całodobowej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. ... więcej na stronie www.monimar.pl hurtownia kosmetyczna Serdecznie Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzenia dla Barbórek . Spóznione ale bardzo bardzo szczere i gorące. pozdrowionka dla Wszystkich. Dobrze że chociaż zapach po naleweczce został . To się nawącham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butki Mikołajowe....wyczyszczone...słodkości w nie moc.......całuski czekoladowe..., zapachy cynamonowe..kule śniegowe z pozytywkami....czapek Mikołajowych...z gwiazdkami lub bez..miłości...dla siebie również..uśmiechów dużo.......szczęścia zdrowia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Na te słodkie Mikołajki, Aby spędzić je jak z bajki , By prezenty Wam spadały, Przez dzisiejszy dzionek cały Z sań fajnego Mikołaja !!! Życzy Wam elfów zgraja :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Mikołaj grzeje sanie, czego pragniesz niech się stanie. Każde z marzeń skrytych w głębi Święty Dziadek może spełnić. Pięknych i dużych prezentów Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienkom jeszcze raz STOOOO LAAAT .W domu mi zżera ,nie chce wpuscic na topik..same problemy z neos.Ale co tam! Stawiam kawusie i herbatke dla wszystkich , dzieki Viki za upominek baaardzo dzieki ,no i tyle ..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj przyszedł ,albo i nie ,jest jeszcze nadzieja że może pod choinką coś się znajdzie.Wiadomo juz kto był grzeczny, kto mniej:)Nawiasem może by tak Mikołajowi zrobić lustrację......niby święty ,ale czy aby napewno ? i skąd czerpie informacje o naszych poczynaniach? ciekawe ,ciekawe........ Wreszcie chyba dotarło do mnie ,że święta się zbliżają i trzeba zrobić rozpi...... tzn posprzatać ślicznie w domciu:P i z wielkim opóznieniem upiec pierniczki pychotki wg Foreverka:D Więc Basieńkom coś na kaca ,zimny prysznic i szykujmy się do następnego świetowania w dobrym zdrowiu czego wszystkim i sobie zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, do Swiat daleko...posprzatamy... Ofka kochana ,lekture by moze jaka poczytał.. jaiego pagajca upiekł ,a pierniczki forevci i pierozki naszatki zostawił na Swieta..teraz co by nie było sie skonsumuje...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Miłego weekendu życzę wszystkim Paniom, i tym piszącym i tylko czytającym . Ciepełka na dworze i w sercu . usmiechu wiele , aby prac przedświątecznych nie było za dużo , aby Bliscy miłość okazywali i wiele radości Wam dali , cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki,milo że pomyślałaś również o tych czytających-ostatnio w tej grupie się znalazłam.Ja również wszystkie wspaniałe ,gospodarne ,zapracowane panie pozdrawiam serdecznie życząc miłych ,spokojnych ale radosnych dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała firma podupada finansowo. Szef przychodzi do swych kilku pracowników. - Wiecie, że nie wiedzie się nam ostatnio najlepiej. Niestety, muszę kogoś zwolnić. Nie podjąłem jeszcze decyzji kogo. Może ktoś z Was dobrowolnie odejdzie? Zastanówcie się. Wszyscy spojrzeli po sobie. Murzyn mówi: - Mnie nie możesz zwolnić. To byłby rasizm! - Mnie też nie - mówi jedyna kobieta - to byłby seksizm! - Mnie tym bardziej - odzywa się kulawy dziadek - to byłaby dyskryminacja niepełnosprawnych! Spojrzenia wszystkich powędrowały w kierunku młodego, pracowitego człowieka. - Hmmm - mówi powoli chłopaczek - coś mi się ostatnio zdaje, że chyba jestem gejem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tym razen ja zaparze kawke przedpoludniowa do malego ciasteczka.Smacznego.Mam serniczek i szarlotke.:D Goscie nie wyjedli wszystkiego.Bylo kilka osob,poszlismy nad ranem spac.Ale czlowiek duzo moze znieść.Byly tance i spiewy.Jak zwykle w stalym gronie.:) Spalam 4 godzinki i jestem na chodzie.Juz nastawilam obiadek.Mąż zazyczyl sobie rosolek.Mowi i ma.Dzis jestem wrożka spelniajacą jego zyczenia. Ale makaron musial kupić w sklepie.Teraz dobre są.Prawie domowe. Wiec po poludniu spacerek i poobiednia drzemka po spacerku.Pa,trzymajacie sie cieplo. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.......padl mi system .nie mam swojego gg.......numer już nieaktualny, bo wszystko mi zjadło...buuuuuu.jeśli będzie nowy podam.....trzymajcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosanona
Palemko,wiem ze jak pada system,to pada wszystko..... Wspolczuje Ci,bo wymaga to sporo czasu i umiejetnosci troszke. Zaraz pojde do łóżeczka,bo spałam krótko,a jutro mam na rano. Pozdrawiam wszystkie kolezanki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynamy nowy tydzień, może kawusia, a do niej mam serniko-makowca, zapraszam. Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby to przedświąteczny szał porządkowo-zakupowy wymiótł wiekszośc pań z poczekalni??????????? Dziewczyny zaglądajcie piszcie ,smutna ta poczekalnia pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze nie zajrzał nikt to sama wszystko zjadłam, teraz znów samotnie wcinam paluszki z sezamem;) strasznie tu pusto, chyba już święta szykujecie, czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie..Matko kochana..a o tu sie dzieje?? Gdzie Wy wszytskie jesteście..Dziewczyny..do swiąt jeszcze tyle czasu że zdążycie z porządkami...Ja jeszcze wcale nie sprzatam..no może troszke kłamię..zaczęłam już..te \"najgłupsze\" rzeczy robić.Ale wiecie co??..W tym roku nie bede tak szaleć..mam to w głębokim poważaniu.Na każde święta NAROBIĘ sie tak że o mało garb mi nie wyrasta(żeby to jeszcze była taka potrzeba)..Czy potrzeba np szafkę odsuwać(choć 2-3 tygodnie była odsuwana) to odsuwam..bo to świeta..Tylko po co:D:D i tak jest czysto!!!!!!Podobnie z gotowaniem,pieczeniem,smażeniem..sałatkowaniem...W TYM ROKU ..LUZIK:D:D:DNie bedę szaleć..Tym bardziej..a może dlatego że jestem na diecie..i egoistycznie do tego podejdę..Zreszta mam dwie dorosłe córki:D:D..czas na nie:):):) Jeszcze obie mieszkaja ze mną..i w tym roku trochę z \"musu \"muszą zrobic same..A mamusia bedzie z konieczności leniuchować:D:D Bo to koniecznośc ODPOCZĄC wreszcie!!!!! Mam do Was prośbę..Macie jakis fajny przepis na sałatke śledziową..ale bez fasoli?? Z fasola juz mam..potrzebuję takiego ..trochę na ostro!!Mogą byc jakies orginalne przyprawy(teraz mozna kupić)..i warzywa. Zdjęcia Marcelka juz chyba mam na poczcie..Obiecałam to wyślę:) Powiem Wam tylko że wyszedł Mu ząbek na dole..a ma dopiero 3,5 miesiąca:):):) Silny..zdrowy dzieciaczek!!!!! U mnie wszytsko w porządku..w każdym razie nie jest źle..cokolwiek to oznacza:D:D:D Zauważyłyście że ja zawsze pisze\"wszytsko\":D:D Pozdrawiam wszytskie koleżaneczki...te podczytujące rownież..no i Zagielka ..oczywiście..całuski dla Was👄 🌼D🌼O🌼B🌼R🌼A🌼N🌼O🌼C🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku🌻 - tak trzymaj. !!! Nie musisz odsuwać szafek. Jeśli miewasz gości co sprawdzają twoje kurze - daj im ścierkę - niech od razu sprzątną co znajdą:D Sałatka śledziowa: cebule2 pociąć , posolić , popieprzyć , pocytrynić , łyżka oleju - odstawić 2 tacki śledzi w oleju - pociąć ziemniaki ugotowane - pociąc jabłko- pociąć wszystko wymieszać , dodać trochę śmietany z majonezem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×