Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Bo Karmienie piersią jest.the best,nieco meczące dla Mamy..ale tak ogromniasta radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Budzę dzieciaki jak co rano więc z nastawianiem gorących napitków nie ma problemu. Jest kawa , herbata i jak kto lubi kakao..... Miłego dnia ....a mnie czeka znowu odśnieżanie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pozdrawiam, lecę zaraz do fryzjera, trzeba się ostrzyc bo zarosłam już nieźle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Takisku!!!Masz dobre serduszko i ogromne bardzo. Nie dziekuj,bo nie masz za co.Tym dziecio nalezy sie odrobina serca i pomocna dlon.Same /czyli dzieci i ich rodziny/sobie nie poradza. Nie pisze,bo ciagle mi komp szwankuje.Ma dopiero 2,5 roku,a zanosi sie na to,ze będe musiala kupic nowy. Pozdrawiam Was w te chlodne dni bardzo,bardzo goraco.Oczywiscie wszystkie bez wyjatków , zadnych.❤️❤️❤️🌻🌻🌻 🖐️ P.S. Dajenku,ja jutro do fryzjera ide,bo pojutrze mam spotkanie klasowe z dziewczynami z liceum.Po ponad trzydziestu latach.Nie wiem czy sie poznamy wogole.Ale po glosach w telefonie,nie zmienily sie wcale.Wiec czekam z niecierpliwoscia.I przekaze Wam jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosienko kochana, nie zmieniły sie na bank!Baw sie dobrze i wspominajcie te najpiękniejsze w życiu lata:-D U mnie chmurno i mokro ale nic to ! byle do wiosny:-):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam pisać plan !!! Całuski Wam ślę. Lecę zająć się moimi zaniedbanymi mężczyznami. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chciałam tylko powiedzieć, że też zagłosowałam. :) http://nasza-klasa.pl/ - może nie wszyscy znają - to adres strony, na której można znaleźć swoich szkolnych znajomych. Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Spinki ,ale Ty sie rozpisujesz ! a jest supcio. U nas dalej sypie to.........białe puchowe cudo:) byle do wiosny:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również chciałam podziękować w imieniu swoim i naszej bratanicy za Wasze głosy:-) Warto tym dzieciom pomóc. Spinky, ja też przez \"naszą klasę\" odnalazłam kilka fajnych osób z dawnych lat. Ofka - jakie \"białe cudo\"??? Może jak patrzę przez szybkę na ośniezone drzewa itd, to doceniam uroki tego \"cudu\" ale najbardziej go \"uwielbiam\", jak muszę rano dziesięć minut odśnieżać auto:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również chciałam podziękować w imieniu swoim i naszej bratanicy za Wasze głosy:-) Warto tym dzieciom pomóc. Spinky, ja też przez \"naszą klasę\" odnalazłam kilka fajnych osób z dawnych lat. Ofka - jakie \"białe cudo\"??? Może jak patrzę przez szybkę na ośniezone drzewa itd, to doceniam uroki tego \"cudu\" ale najbardziej go \"uwielbiam\", jak muszę rano dziesięć minut odśnieżać auto:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również chciałam podziękować w imieniu swoim i naszej bratanicy za Wasze głosy:-) Warto tym dzieciom pomóc. Spinky, ja też przez \"naszą klasę\" odnalazłam kilka fajnych osób z dawnych lat. Ofka - jakie \"białe cudo\"??? Może jak patrzę przez szybkę na ośniezone drzewa itd, to doceniam uroki tego \"cudu\" ale najbardziej go \"uwielbiam\", jak muszę rano dziesięć minut odśnieżać auto:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Ofka, u nas także coś sie zabielilo, ale ja nie muszę póki co skrobać szyb, bo nie jeżdżę jeszcze samodzielnie , a moze za 10 dni stopnieje ? :-) Pozdrawiam wszystkie bardzo gorąco , cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam zdjęcie, na którym jestem z łapką w gipsie i nie napisalam, że tam ja jestem . Nie bądźcie zaskoczone, że tak jest więcej osób... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, coś się jąkać zaczęłam - aż trzy razy poprzedni post poszedł:-) Bosiu, czy ty zmienilaś numer gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM.........jak robicie kobiety miłe te piękne cmokaski kwiatki i busiołki:):)?????????Zdradzić ..proooszę:):):)bilei ..pięknych zimowych widoków .mało odśniezania:):) .ja mam autonogi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palemko otwierasz nawias kwadratowy[wpisujesz np.kwiat i zamykasz nawias]albo całus albo serce i juz Ci sie pojawia to coś:)albo skopiowac możesz z komunikatora.Tak miedzy Bogiem a prawdą to mogłabyś dac na siebie jakis namiar,jakiegos maila czy GG. Własnie dzisiaj rano rozpoczęłam długi weekend:D:D:D:D:D Będę lepić pierogi.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lepienia czy jedzenia:-D to zaproszenie? Nieważne , siadam razem z toba i robie to co ty Forevciu :-). A ja stawiam na stół herbatki ,kawki ,i sero-makowiec i szarlotke! Smacznego ! Ofce wyśle helikopterem bo ja chyba zupełnie zasypało:-D , a drogowcy nie nie zdazyli tylko pewnie miasta czekały do ostatniej chwili z poleceniem odsnieżania, bo moze sie uda i nie trzeba bedzie płacic.A co rajców obchodzi motłoch i starszyzna... Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jedzenia oczywiście Ewelińciu.Mniam mniam,częstujcie się,proszę.helikopter bedzie miał po drodze:)paczuszkę z pierogami Ofce zawiezie,niech zrobi miedzylądowanie. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ZIMA W BESKIDACH - fragmenty pamiętnika 12 sierpień Przeprowadziliśmy się dzisiaj do naszego nowego domku, w ukochanych Beskidach. To miejsce jest rzeczywiście wspaniałe. Góry wokół są majestatyczne. Nie mogę doczekać się chwili, kiedy zobaczę je pokryte śniegiem. Uwielbiam to miejsce. 14 październik Beskidy są najpiękniejszym miejscem pod słońcem. Liście we wszelkich odcieniach czerwieni i pomarańczu. Udałem się na spacer w te piękne góry i zauważyłem jelenie. Mają tyle wdzięku. To niewątpliwie najcudowniejsze zwierzęta na Ziemi. Miałem wrażenie, że byłem w niebie. Uwielbiam to miejsce. 11 listopad Niedługo początek sezonu polowań na jelenie. Nie mogę pojąć, jak można zabijać tak cudowne stworzenia. Mam nadzieję, że śnieg spadnie już niebawem. Uwielbiam to miejsce. 2 grudzień Śnieg sypał przez całą noc. Rano zauważyłem, że wszystko jest przykryte bielą. Taka śliczna widokówka. Wyszliśmy, aby odśnieżyć schody i odkopaliśmy łopatami aleję dojazdową. Stoczyliśmy bitwę śnieżynek (wygrałem !). Po przejechaniu odśnieżarki musieliśmy ponownie sięgnąć po łopaty. Cóż za wspaniałe miejsce. Uwielbiam Beskidy. 12 grudzień Nadal śnieżyca, w nocy. Uwielbiam. Odśnieżarka znów zrobiła nam kawał i zawaliła aleję dojazdową. Uwielbiam to miejsce. 19 grudzień Nadal śnieżyca przez całą noc. Nie mogłem pojechać do pracy. Droga była zawalona śniegiem. Jestem wykończony ciągłym odgarnianiem. Cholerna odśnieżarka. 22 grudzień Białe gówno znów sypało całą noc. Mam masę odcisków na dłoniach, od łopaty. Głowę daję, że odśnieżarka czeka za rogiem ulicy, aż skończę odgarnianie alejki. Skur..syn ! 25 grudzień Wesołych zasranych Świąt ! Nadal to białe ścierwo. Żebym chociaż mógł dopaść tego skur..syna, który prowadzi odśnieżarkę. Rozgniótłbym Go, słowo daję. Nie rozumiem, dlaczego nie sypią więcej soli na drogi, żeby rozpuścić to kur..skie lodowisko. 27 grudzień Znów to białe gówno przez całą noc. Siedzę zamknięty w chałupie od 3 dni. Wychodzę tylko, żeby odśnieżyć po odśnieżarce. Zresztą i tak nie mogę nigdzie jechać, bo samochód zasypany na amen. Facet z pogody zapowiada kolejne 25 cm gówna tej nocy. Macie pojęcie, ile to łopat ? 28 grudzień Wypierdek meteorolog machnął się. Nie spadło 25 cm, spadło 80 cm. Przy takim rytmie, śnieg nie stopnieje do lata. Odśnieżarka utknęła w drodze. Upierdliwiec przyczłapał, aby pożyczyć łopatę. Wytłumaczyłem Mu grzecznie, że zniszczyłem już sześć łopat odgarniając gówno, którym zasypuje mi alejkę przy każdym przejeździe. Po czym rozwaliłem ostatnią łopatę na Jego wrednej gębie. 4 styczeń Udało mi się dzisiaj wyjść z domu. Nie było wyjścia, potrzebowałem uzupełnić zapasy jedzenia. W powrotnej drodze jakiś pieprzony jeleń wciął mi się w maskę samochodu. Narobił szkód na 3 tysiące. Powinni zmasakrować te bestie. Myślałem, że myśliwi wystrzelali wszystkie jelenie w listopadzie. 3 maj Odstawiłem samochód do garażu w mieście. Możecie wierzyć lub nie : karoseria jest cała pordzewiała od cholernej soli, którą sypali na drogi. 10 maj Przyjechali przeprowadzacze. Wracamy do miasta. Nie mogę pojąć, jak ktoś zdrowy na umyśle może chcieć mieszkać na tym zadupiu świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi \"cudo \" napisałam ironicznie , zwykle mówie \"białe świństewko i inne mniej cenzuralne słówka,odśniżanie to wprawdzie nie moja działka,ale i tak denerwuje. U nas wczoraj było fatalnie -odcinek 7 km na sławnej zakopiance koleżanka przebyła w imponującym tempie 2 h, zwyczajnie drogowców zaskoczyła zima. Kochane moje podrzucie co tam macie ciasta, pierożki może jakąs lekturkę:) doooobre z Was koleżanki . Spinki dokładnie to samo można powiedziec o Podhalu -cudowne ale tak bardziej turystycznie pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka ,daj mi trochę tego sniegu,chociaz tyle,żeby pod nogami zaskrzypiało.U mnie jest go tyle co przysłowiowy kot napłakał. Buziaki weekendowe dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana 🖐️ I ja dziś z rana się zerwałam, bo zaraz wychodzę na spotkanie z klientem . U nas także biało, a gdy wstałam , to minus 7 stopni na termometrze widziałam....brrrrrrrrr Ręka już niedługo w gipsie , jeszcze tylko tydzień i jeden dzień :). Stawiam więc spragnionym kawę ( ze śmietanką lub bez ), a dla reszty (i dla siebie ) herbaty różniste :). Foreverku, ja moge Ci trochę podesłać tego \"cudu\", bo u nas nawet trochę go leży :). Życzę Wam wspaniałego weekendu , domowego ciepełka, radości wiele i ślę serdeczne cmokasy dla Wszystkich bez wyjątku 👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikuś ❤️ życzę szybkiej regeneracji ręki. U mnie zima nie tyle śniegowa co mroźna..Brrrr..... Wczoraj pomalowałam swój łeb w paski . Zamiast pasków mam jak pomazane ławkowcem , ale co tam.. Raz się żyje - martwić będę się potem...:D Robię pierwszy zakup na allegro. Trzymajcie kciuki.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jaki tłok !Czyzby wszyscy na narty i sanki poszli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła niespodzianka z rana .Stawiam na stole kawusie, herbatkę mango ,lemonka i cynamon .A dodatkowo erly grey i zieloną.Do wyboru ,do koloru! Do tego po malutkim ciasteczku i...zaczynamy nowy tydzień! Z usmiechem na twarzy i radością w sercu . Ksymciu wszystko w porzadku? JO nalewke chyba należy postawic wieczorem ,u mnie nie ma ,,tego świnśtweka białego\" ale zimno i ciemno brrrr...ale serce zaprogramowane na maj :-) :-D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Spedziłam wspaniały weelend u rodziców, poodwiedzałam z Piotrusiem starych znajomych (tzn. moich znajomych). Wróciłam zmęczona ale bardzo zadowolona. Dzieki Ewelinko jest ok 🌼. Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼Witam miło......wieszał mi sie komp........, nie mogłam czytać pisac ani nic nic..wyprawiałąm urodzinki:):):):)dzieciom swoim..córka schowała się zkolezankami wpokoju,szczęśliwa.....a synek zagarniał wszystkich gości do swojego pokoju...zaprosiłby cały swiat.....i mówi do mni e..mamuniu,,,,rozklejam sie wtedy dopiero.dobrze ze nie jestem klejona z papieru..Moje gg10867049..założone niedawno.....ni rozpoznaję dopiero to urządzenie:)::)na pewno ma ładne emotikonki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 forever[serce}.nigdy nie kopiowałam zkomunikatora........i tu wyda się wieeeeeelka tajemnica...mam technicznie dwie lewe ręce:):):),,komputerowo też:).kiedyś probowałąm utworzyć sobie gg...pomógł mi ktoś podczas rozmowy na czacie Trójmasto..no i siłą rzeczy dostał mój nr żeby sprawdzić czy działa....apotem w to gg napisał mi takie rzeczy że płakałam i usuwuałąm jeszcze szybciej ....potem już nie chciałam gg.......albo ..ślubnym prezentem było żelazko zparą . na wode..nie tknęłam go bardzo długo///dopóki stare się nie rozwaliło..pozdrawiam serdecznieWSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×