Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

No co jest ,taki zaszczyt nas kopnął a Wy nic? Prezydent mianował w POCZEKALNI nowego premiera , mam nadzieję że z tej okazji zostaniemy jakos specjalnie uhonorowane jako stałę bywalczynie ,natomiast Spinki jako matka założycielka to ho ho a może i wiecej:):):) Niniejszym ogłaszam konkurs na pamiatkowa tablicę ku czci, a póki co może by tak gardziołko odkazić? zimno , małe białe świństewko sypie i ogólnie tak............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och ,forevciu ,Skorpionek znaczek śliczny, jeno nieco diaboliczny.Miałam w życiu dwa skorpionki ..miały ogromny wpływ na moje życie. Nie narzekami na ich wpływ...Dobra ide sie połoze bo dzis miałam troszke pracowity dzionek..a okowita nie za mocna dla nas? Ale to świetny pomysł na wieczorna lekturę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza moja Skorpionka.nieśmiałą wycofana , jak na 9 latkę......5 letnie Skorpioniatko...przebojowe .żadne życia, samo rozwiązuje problemy.....dość nieposłuszny........ale.........czuwamy...zobaczymy co nam wyjdzie w zyciu...zyczenia od Cioci Skorponkowej przekazałam...Ciociu . wszak masz .urodzinki...tez napewno skoro ty ród moich dzieci:):):)od Skorpionków mniejszych, mamy Byk. i Taty Lwa:).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever..nie wyklikało mi Kwiatka dla Ciebie............i kwiatek for all...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda wredna nic się nie chce, czy może to listopad,koncówka roku ,Dzień Zaduszny, Święto Niepodłegłości nastrajają menancholijnie refleksyjnie...... Wzniosłe patetyczne tony są o dziwo na miejscu, ożywają babcine opowieści z dzieciństwa ,wtedy nie całkiem zrozumiałe,straszne a teraz oswojone przez dorosłość. Nachodzi tęsknota za pogaduszkami sąsiedzkimi ot tak bez okazji,bez zaproszeń niespieszno i niezawistnie. Osądy wydawane po głębokim namysle ,podbudowane doświadczeniem życiowym i zwykłe życie to dobre dobrem od serca ,nie na pokaz i nie w pierwszej ławce kościoła. Niegodziwości tez były ......ale po co wspominać i burzyć sielankę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam z MM na balu . Ubawiliśmy się po pachy . Dużo znajomych , dobre jedzonko , trunki różnakie i super muzyka z lat naszej wyskokowej młodości . Wróciliśmy o 4-tej skutkiem czego pobudka była w południe. Marcin na białym koniu przyjechał - ale nie pamiętam jaki ma być tego skutek !! Śnieg w wigilię czy Sylwestra?? Zimnisko nas dopadło , ale rodzinkę wyciągnęłam na spacer . Mocno brąchali , ale doszli. Mama moja ma dziś urodziny. Posiedzieliśmy , pogadaliśmy . Teraz w domku luzik . Kawa , tv , relaks... Moj Marcin bawi się w najlepsze, a ja mając chwilkę klikam troszkę . Poczytam później , choć wierszyki juz dojżałam ,.Wreszcie się tłoczniej tu zrobiło...:):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że drogę do naszej poczekalni też wszystkim zasypało. A ja też mam skorpionka w domu, wczoraj właśnie wyprawiałam mu urodzino- imieniny, bo miał 5-go urodziny a wczoraj imieniny i w goście przyszła moja mama i moja siostra obie skorpionice;) A ja powoli wychodzę z choroby, na zasadzie że złego diabli nie biorą. Pozdrawiam, trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Matko kochana..ja faktycznie sie przejęzyczylam:D:D Spinki..daruj..nie karć mnie juz..proszę:D:D Co jest dziewczynki..po jakich forach krążycie Ze do nas nie zajrzycie:):) Rozumiem ..lato..piekna pogada..kto to siedzi przy kompie..ALE W TAKA POGODĘ.. ODMELDOWAĆ się wszystkie..natychmiast.. Kolejno odlicz: Bosa❤️ Ksymcia❤️ Kalinka❤️ Ewcia❤️ Forewer❤️[ Ofka❤️ Wiki❤️ Dosia❤️[ Zagieliek]serce] Ktosia❤️ I WSZYTSKIE , KTORE (niechcąc) pominęłam:):):) Za kilka dni wyślę Wam zdjęcia Marcelka..olbrzymka:D:D Nic nie robi tylko je..hahahaha..wygląda jak młody Pudzian:D:D Do zobaczenia dziewczynki..do następnego razu..Pozdrawiam..całuję..Sciska mocno..Takisek!!WSZYSTKIE!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku🌻 Mój Marcinek życzy twojemu Marcinkowi wszystkiego najlepszego . Dużo kolegów , uśmiechów , babcinych wypieków.....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie rankiem wczesnym.Co ja mówie ! W środku nocy prawie. Myślę ,że bedzie wam miło jak wstaniecie i najpierw herbatka, potem kawusia z czekoladą , na poprawe humoru i zdrowotności :-) :-D :-D .Mniej pisze bo cos mi noga pod kolankiem szwankuje i nie moge za dużo siedziec ,bo potem kuternoga jestem:classic_cool: :-( Buziaki .Miłego dzionka, za chwilke bedzie maj .Ksymciu ,Bosiu, Ewciu , Kalinko ,Takisku ,Viki i wszystkie inne dziewczyny pomimo słoty i chłodu życzę ciepełka koło serduszek😘 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko❤️dzięki za herbatkę . Z rana - cudo . Szczególnie patrzac w zaśnieżony krajobraz. Kochaniutka - uważaj na się . Rozruszywaj kolanka- dużo chodź . :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Takisku, pogoda nadal wredna,pracy nadal duzo :( ale tak troszeczkę umilamy sobie pracę nowelkami:):) nieduzo ,ot tak pod humorek.Polecam nalewkę z aronii:D pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisku żagiel dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Taka mała prosba ode mnie..!! Wszystkim które mam na liście posłałam tę wiadomośc..ale części nie mam ..dlatego wklejam tekst. To moja bratanica..i cel szlachetny..dlatego BRADZO PROSZĘ!!! Witam! Od prawie roku jestem wolontariuszką w Domu Aniołów Stróżów w Katowicach Załężu w grupie młodszaków. Dom Aniołów Stróżów to świetlica dla dzieci i młodzieży zagrożonych marginalizacją. Nasza świetlica zakwalifikowała się do finału konkursu „Warto być za\", w którym mamy szansę wygrać 250 tys. złotych na naszą działalność. Do finału zakwalifikowanych zostało 16 projektów zgłoszonych przez organizacje pożytku publicznego z całej Polski. O tym, która organizacja otrzyma grant zdecyduje opinia publiczna. Od 5 do 30 listopada potrwa głosowanie. Liczy się każdy głos, ponieważ z każdego telefonu i każdego komputera można oddać tylko jeden głos. Dlatego bardzo proszę o wsparcie naszej świetlicy. Ja, w imieniu własnym, innych wolontariuszy, kadry, a przede wszystkim naszych dzieciaków – proszę Was o pomoc Mam jeszcze jedną prośbę. Przekażcie tą wiadomość dalej, do swoich znajomych. Dla nas ważny jest każdy głos. Zaznaczcie, że to nie jest żaden łańcuszek szczęścia, bo jeśli ktoś nie zagłosuje, to nie trafi go piorun ani nic złego go nie spotka... No może ominie go satysfakcja, że nie pomógł naszym dzieciakom Głosowanie z telefonu komórkowego: SMS o treści WARTO5 (drukowane litery bez spacji) pod numer 7138 (koszt smsa to 1,22 z VAT). Głosowanie przez internet na stronie www.warto.eu wchodząc na zakładkę „zagłosuj na projekt\" wybrać projekt numer 5 (Dom Aniołów Stróżów) i kliknąć przycisk „głosuj\". 🌼D🌼Z🌼I🌼E🌼K🌼U🌼J🌼E🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basanova
🖐️ Takisku , zaglosowałam.Piekna akcja,dlaczego mialabym byc przeciw???? Jesli jest taka potzreba to jestem za!!!! Nie pisalam kilka dni , bo znow mi wkradl sie jakiś wstretny TROJAN.Otworzylam wiadomosć w j.angielskim.Myslalam,ze to od kolezanki ze Stanow.Ale niestety.Poszedl mi caly system. Ale juz jest dobrze. Piekne wiersze,duzo mialam do czytania.dzieki za ciekawą lekturke.Pozdrawiam i caluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja oczywiscie bylam.Niesamowite,ze pomylilam jedna literkę i poszło!!!!! I to bez hasla.Dlatego na pomaranczowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagłosowałam!! Herbatka nastawiona, śniadanie na stole , teraz łopata w dłoń i do roboty!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zagłosowałam i też podpisuję listę obecności. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🖐️ Właśnie wróciłam po dwoch dniach szkolenia wyjazdowego i melduję uprzejmnie, że żyję . Gips jeszcze tylko połtora tygodnia, już sie nie mogę doczekać "lekkiej " ręki :-). Takisku, oddałam dwa głosy , poprzez internet i sms ...Życzę powodzenia . Pozdrawiam wszystkie Panie prawie zimowo , ale u nas nie ma śniegu, ale 20 km dalej już rano leżało trochę, życzę ciepła domowego ogniska i samych uśmiechniętych ludzi na Waszej drodze 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagłosowałam Ciągle pada...........śnieg ... blee pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żagiel też głosował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Zagielku..NO... DZIĘKI SERDECZNE!!!!!!!!! Szczególnie dla Ciebie..Tak mało do nas piszesz:( Dziewczynki...napisałam na gg.do mojej bratanicy..I teraz juz w nie swoim ..ale w Jej imieniu..mam Wam BARDZO podziękować..Ja jej co prawda mówiłam,że na Was zawsze można liczyć..ale mimo to..mam dziekować..to DZIĘKUJĘ:):):) Ale ja też się cieszę..Dzisiaj na TVN24..był program o tej placówce.Przez przypadek widziałam..Te dzieci sa naprawdę FAJNE!!!!! Warto Im..ale nie tylko im pomagać!!!!! Za kilka dni powysyłam wam zdjęcia Marcelka..olbrzymka:D To tyle..cłuski dla Was👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×