Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

U mnie już kwiecień plecień czy w marcu jak w garncu. Rano zima , wyszłam w deszcz , teraz słonko świeci. Ale zdążyłam już zmarznąć porządnie . Nogi przeforsowałam i teraz hebatka i pod kocyk. 🖐️ Viki ❤️ piękny utwór i motylek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen to znaczy nie niewidocznie czuwamy obie. Viki piekny motyl (powtarzam się) i piekne życzenia Naszatko uważaj nogi jeszcze się przydadzą nawet bardzo. Herbatka po góralsku szybciej rozgrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Naoliwiłam wszystkie zawiasy i zamki...już się nie zacinają, wchodźcie proszę, śmiało :D Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wiosennie wszystkie koleżanki. Takisku ucałuj imieninowo Kaziczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... , . - . - , _ , ....... ......... ) ` - . .> \' `( ....... ........ / . . . .`\\ . . \\ ........ ........ |. . . . . |. . .| ........ ......... \\ . . . ./ . ./ ......... ........... `=(\\ /.=` ......... ............. `-;`.-\' ............ ............... `)| ... , ........ ................ || _.-\'| ........ .............. ,_|| \\_,/ ........ ....... , ..... \\|| .\' ............. ....... |\\ |\\ ,. ||/ ............. .... ,..\\` | /|.,|Y\\, ............ .... \'-...\'-._..\\||/ ............. .......... >_.-`Y||.............. .............. ,_|| ............... ............... \\|| ........... ................ || .......... ................ || ........... ................ |/ ........... Pozdrawiam cieplutko :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Kobiet za pasem , więc dla nas wszystkich piękne życzenia i kwiatek 👄 ******************************************************** ___-__$$$$$$_$$ ___$$__$$$$$$$$__$$$$$$ ___$$$$__$$$$__$$$$____$$ ___$$$$$$$$__$$$$$$_____$$ ____$$$$$$__$$$$$$$$$___$$ __$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$__$$__$$$$$$$$_$$ ____$$$$$__$$__$$$$$$_$$$$ ____$$$$$$$$$$$_____$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ____`$_$$$$$$$$__$$$$$$$$$$ ____$$$`__$$$$$__$$$$$$$$$ ____$$$$`_________$$$$$$ ______$$ _______$$`` _________$$` _$$$$_$$$__$$___$$` $$$$$__$$____$$__$$$$ $$$$$$$______`$$_$$$$$$ $$$$__________$$$_____$ $$___________` $$____$$ _____$$$_____$$`___$$$$ ___$$$$$$___$$__$$$$$$ __$$$$$$$$_$$_$$___$$$ _$$$____$$$$_$$__$$$$ __$$_____$$_$$$$$$$ ___$______`$$ ___________$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$ _______$$$$$$$$$$$$$$_$___$$ * * ________$$$$$$$$$$$$$$_____$$ * _______$$$$$$$$$$$$$$$$_____$$ * ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___$$ * * ____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ * __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ * * * ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ * _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ * ______ $$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______ $$$$$$$$$$$$$$$$$$ * * * ______ $$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla was _______________♥$♥ _______________♥$♥ ______________♥$$$♥_$$$♥ _________♥$$♥_$$$$__$$$♥ _________♥$$$_$$$$$_$$$♥ _____♥$$_♥$$$_$$$$$_$$$_♥$$$♥ ______♥$$__$$_$$$$$$_$_$$$$♥ _______♥$$$_$_$$$$$$__$$$$♥ _______♥$$$$__$$$$$$_$$$$$♥ ________♥$$$$$_$$$$_$$$$$♥ ________♥$$$$$_$$$$_$$$$$♥ _________♥$$$$$_$$_$$$$$$♥ _________♥$$$$$_$$_$$$$$$♥ _________♥$$$$$$__$$$$$$$♥ _________♥$$$$$$$_$$$$$$$♥ _________♥$$$$$$$_$$$$$$$♥ _________♥$$$$$$$_$$$$$$$♥ __________♥$$$$$$_$$$$$$♥ ___________♥$$$$$_$$$$$♥ ____________♥$$$$_$$$$♥ _____________♥$$$$$$♥ _______________$♥$ _______________$♥$ _______________$♥$____ ______$$_______$♥$____ _____$$$$$_____$♥$ ___$$$$$$$$___$$♥$$ $$$$$♥$$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$$$ $$______$$$$$$$$♥$$$$$$$$♥$$$$$$ $$$$________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$____$$$$@@$$______$$$$$$ ____$$$$$$____@@$$$$________$$ ______$$$$$$$$_$$♥$$$_$$___$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$♥$$$$__$$$$$ $$$$$$$$$$_$$$$♥$$$$$ $$$$$$$$__$$$$_♥_$$$$ __$$$$$__$$$$__♥__$$$ ____$$__$$$___♥___$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się!!!:D Wszystkim paniom wszystkiego najlepszego!!! Zdrowia , uśmiechu i kasy!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Takisku, wszystkiego najlepszego z okazji 18 urodzin ;) 🌻👄🌻 _♥$♥$♥$♥$♥_____♥$♥$♥$♥$♥ _♥$$♥$$♥$$♥$♥_♥$♥$♥$$♥$$♥$$♥ ♥$♥$$♥$$♥$♥$$♥$$♥$$$♥$$♥$$♥$♥ ♥$♥$♥$$-♥:¦:--()\"\'()\"\"()-♥---♥$$♥$♥$♥ ♥$$♥$$$♥---♥--( \'o( __)--♥:¦:-$♥$♥$♥ _♥$$♥$♥$--:¦:-(,(......(,)---- ♥$♥$♥ ___♥$♥$♥--♥--(\"( ____)\")--♥$$♥ ______♥$♥_* ********_♥$♥ ________♥$$♥$♥$♥$♥$$♥ ___________♥$♥$♥$♥ _____________♥$♥ MIŁEGO ______________♥ ŚWIĘTOWANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku 👄 ´´´´´´´´´´´´´´´$$$´´$$$$$ ´´´´´´´´´´´´´$$$´´$´$´$$$$$ ´´´´´´´´´´´´$$$$´$$´$$$$´$$$ ´´´´´´´´´´´$$$´$$´$$$$$$´$$$$ ´´´´´´´´´´´$$$$´´$$´$´´$$$$$$$ ´´´´´´´´´´´$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ´´´´´´´•¶¶¶¶¶$$$$$$$$$$$$$$$$$ ´´´´´•¶¶*´´´*$$$$$$$$$$$$$$$* ´´´´¶¶¶´´´´´´´$$$$$$$$$$$$$* ´´´¶¶¶´´´´´´´´´´*$$$$$$$*´ ´´¶¶¶´´´´´´´´´´´$$$$$$$¶¶¶¶• ´´¶¶*´´´´´´´´´´$$´$$§´$$´´´¶§• ´´¶¶´´´´´´´§´´´$´´$´§´´$´´´§§§¶ ´´¶¶´´´´´´§§§´´´´´´§§´´´§§§§§§¶¶ ´´¶¶´´´´´§§§§§´´´´§§´§§§§§§§§§¶¶ ´´¶¶*´´´§§§§§§§´´´§§§§§§§§§§§´¶¶ ´´*¶¶´´´§§§§§§§§´§§§§§§§§§§´´*¶* ´´´¶¶´´´§§§§§§§§´§§§§§§§§´´´´¶¶´ ´´´*¶¶´´§§§§§§§´§*§§§§*´´´´´¶¶´ ´´´´¶¶´´*§§§§§§§*´´´´´´´´´¶¶¶´ ´´´´´¶¶´´*§§§§§´´´´´´´´´¶¶¶*´ ´´´´´´¶¶´´´§§*´´´´´´´¶¶¶**´ ´´´´´´´¶´´§§´´´´´´¶¶¶*´ ´´´´´´´¶§§´´´´´¶¶*´´ ´´´´´´´§§´´¶¶¶*´´ ´´´´´§§*¶¶¶* ´´´§§´´´¶* ´§§ §§ Aby ten dzień był pełny miłości, daleki od smutku i wszelkiej złości, spokojny, ciepły i nastrojowy, niepowtarzalny oraz wyjątkowy. Być może masz jeszcze i inne życzenia, więc też życzę ich spełnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś przegapiłąm??? TAkis!!! Jakiś tort był?? I ja nie dostałam??:D:D Wszystkiego najlepszego i szampana nalewam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo?>? znowu!! może zamarzli?? u mnie ocieplenia niet . rzekłabym że wręcz przeciwnie.Łaziłam dziś po mieście i lekko zamarzły mi pewne częsci ciała..Właśnie się rozmrażam...Herbatka , obiadek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku kochany ,przegapiłam i na tort sie nie załapałam:-( ..Przepraszam za zapomnienie,ale czy to i nie MarMi urodzinki były? dla was SToooooo lattt stoooolaaaatttttttt! 🌻😘 No i powiem wam na uszko,ze przeczytalam Berka .Śmiałam sie głosno i szczerze .Niektóry chwala ,inni gania, a ja ani beret , ani gej naprawde miałam chwilke luzu.Polecam na lepsze spojrzenie na świat:D .Buziaki..stawiam herbate na stoliku i chyba zgasze juz swiatełoko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio stwierdzono u mnie Syndrom Starczego Braku Skupienia Uwagi /SSBSU/. Przejawia się on następująco: - Decyduję się na podlanie ogrodu. - Kiedy rozwijam wąż do podlewania ogrodu, patrzę na mój samochód i stwierdzam, że wymaga umycia. - Kiedy udaję się po kluczyki do samochodu zauważam leżącą na stole pocztę i rachunki, które wcześniej wyjąłem ze skrzynki. - Postanawiam przejrzeć pocztę przed umyciem samochodu. - Kładę kluczyki na stole i wrzucam reklamy do kosza i zauważam, że jest pełny. - Decyduję się odłożyć rachunki i opróżnić kosz. - Wtedy przychodzi mi na myśl, że wychodząc z koszem do śmietnika będę blisko skrzynki pocztowej więc mogę najpierw wysłać rachunki płatne czekiem. - Biorę do ręki leżącą na stole książeczkę czekową i stwierdzam, że został mi jeden czek. Nowa książeczka czekowa jest w biurku w gabinecie. -Wchodzę do gabinetu a na biurku stoi puszka Coca Coli, którą niedawno piłem. - Stwierdzam, że Coca Cola jest ciepła i trzeba ją wstawić do lodówki. -Idąc do kuchni z Coca Colą w ręku zwracam uwagę na kwiaty na parapecie wymagają podlania. - Odstawiam Coca Colę na parapet i %u2026 odkrywam leżące tam moje okulary, których szukałem od samego rana. -Postanawiam, że lepiej będzie jeżeli je zaraz położę z powrotem na biurko, ale najpierw podleję kwiaty. - Odkładam okulary na parapet i idę do kuchni po wodę. Nagle zauważam pilota telewizyjnego. Ktoś zostawił go na stole kuchennym. - Zdaję sobie sprawę, że wieczorem kiedy będziemy chcieli oglądać telewizję będę znowu szukał pilota i nie przypomnę, że jest na stole kuchennym. Decyduję się położyć go na miejsce przy telewizorze. Tam gdzie powinien być. Ale najpierw podleję kwiaty. - Przy nalewaniu wody do dzbanka wylewa się trochę na podłogę. Odkładam pilota na stół, biorę szmatę i wycieram podłogę. - Wracam do pokoju i próbuję sobie przypomnieć co ja właściwie chciałem zrobić. Pod koniec dnia: Ogród jest nie podlany Samochód jest nie umyty Rachunki są nie zapłacone Puszka ciepłej Coca coli stoi na biurku Kwiaty są suche Jest tylko jeden czek w mojej książeczce czekowej Nie mogę znaleźć pilota telewizyjnego Nie mogę znaleźć moich okularów I nie wiem co zrobiłem z kluczykami od samochodu A kiedy zastanawiam się dlaczego dzisiaj nic nie zostało zrobione jestem naprawdę zdumiony bo wiem, że przez calutki dzień byłem bardzo zajęty i jestem rzeczywiście zmęczony. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to poważny problem. Mam jeszcze prośbę. Przekaż tę informację wszystkim, których znasz, bo nie pamiętam komu ją już opowiadałem. Nie śmiej się, jeżeli to nie jesteś Ty, Twój dzień nadchodzi ! STARZENIE SIĘ JEST NIEUNIKNIONE DOROŚLENIE JEST OPCJONALNE ŚMIANIE SIĘ Z SAMEGO SIEBIE JEST TERAPEUTYCZNE Z pozdrowieniami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia IMIENINOWE dla KRYSTYNEK. Spinkusiu i Viki bądźcie najzdrowsze i najszczęśliwsze przez całe życie,jedzcie tylko czekoladę i pływajcie w płatkach róż.Buziaki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to , to Dajenku!!!:D:D MAm to samo!!:D:D Krysie- wszystkiego najlepszego ( tez przegapiłam:O😭 )🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Krysie dziękują :D Dzisiaj imieninki ma Ofeczka, powiem Wam na ucho, fajna z niej babeczka ;) Z serca całego życzę Ci Ofeczko, życia szczęśliwego, pogody ducha i uśmiechu na co dzień, od ucha do ucha :D 🌻👄🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
))♥((♥))♥((♥))♥((♥))♥((♥))♥((♥)) ((♥__Uśmiech jest moim_____ ♥)) ))♥przyjacielem chętnie się__ ♥(( ((♥__nim z Tobą podzielę.___♥)) ))♥____Złap go za rączkę,___♥(( ((♥______utul mocniutko____ ♥)) ))♥__ i już na serduszku ____♥(( ((♥___jest Ci cieplutko._____♥)) ((♥))♥((♥))♥((♥))♥((♥))♥((♥))♥(( _____ ))♥((_______))♥(( ____ ((♥))_________((♥)) ____))♥((__________ ))♥(( ___((♥))____________ ((♥)) ___))♥((____ ¶¶¶_____))♥((_¶¶¶ ___((♥))___ ¶___¶_¶¶¶¶¶_¶___¶ ___))♥((__ ¶__¶__¶_____¶__¶__¶ ___((♥))__ ¶_¶¶¶_________¶¶¶_¶ ___))♥((___¶________________¶ ___((♥))___ ¶_______________¶ ___))♥(¶¶___¶__¶¶_____¶¶__ ¶ ___(( ¶__¶__ ¶__¶¶_____¶¶__¶ ___(( ¶__ ¶__¶_____¶¶¶_____¶ ___))♥¶___¶_ ¶____¶___¶___¶ ___((♥)¶______ ¶___¶¶¶___¶ ___))♥(( ¶______ ¶¶_____¶¶ ___((♥))_ ¶_______¶¶¶¶¶__¶¶ _________¶______________¶ ___________¶¶¶¶___________¶ _____________¶________¶____¶ _______¶¶¶___¶_________¶____¶ ______¶___¶¶¶¶________¶¶¶¶__¶ ______¶______¶_______¶____¶_¶ ______¶______¶______¶_____¶¶ ______¶_______¶_____¶_____¶ ______¶_______¶¶¶¶¶¶______¶ _______¶___¶¶¶_____¶______¶ ________¶¶¶________¶______¶ ____________________¶____¶ Pozdrawiam cieplutko .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Ofeczko...Wszystkiego najlepszego ...❤️ U mnie wiosna nie chce się zaoptować . Przybiega na zmianę z zimą. Ja czatuję na chwile ciepła by z grabiami i sekatorem po ogrodzie pobiegać . MM zciął drzewko.. Strasznie sypało liśćmi , a takie jakieś słodkie było że mszyce je żarły do bólu , a potem przeskakiwały na resztę ogrodu.. No i poszło pod nóż . Teraz w tą dziurę muszę coś innego posadzic . Kupiłam dziś 3 cyprysy.. Wiecznie zielone , i nie sypią ... Nasionek kwiatków jednorocznych nakupiłam masę - ciekawe czy mi wyrosną?? Będę nowe grządki robić... Rozporządzenie MINISTRA FINANSÓW z dnia 29 października 2001 r. w sprawie określenia nowych tytułów podatkowych podatku dochodowego od osób fizycznych (Dz.U. z dnia 30 października 2001 r.) Na podstawie art. 10 ust. 1 oraz art. 27 ust. 1 ustawy z dnia 26 lipca 1991r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz. U. z 1993 r. Nr 90, poz. 416 i Nr 134, poz. 646, z 1994 r. Nr 43, poz. 163, Nr 90, poz. 419, Nr 113, poz. 547, Nr 123, poz. 602 i Nr 126, poz. 626, z 1995 r. Nr 5, poz. 25 i Nr 133, poz. 654 oraz z 1996 r. Nr 25, poz. 113, Nr 87, poz. 395, Nr 137, poz. 638 i Nr 147, poz. 686) zarządza się, co następuje: § 1. W związku z koniecznością zwiększenia dochodów budżetu ustanawia się nowe źródła przychodów podlegające opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych o: 1) Panny cnotliwe - podatek od luksusu 10 % 2) Panny niecnotliwe - podatek od użyteczności publicznej 10 % 3) Stare panny - podatek od nieużyteczności publicznej 20 % 4) Prostytutki - podatek dochodowy 15 % 5) Mężatki - podatek obrotowy 8 % 6) Cichodajki - podatek od ruchomości 18 % 7) Żonaci z wdową posiadającą dzieci - podatek spadkowy 12 % 8) Kobiety w okresie - podatek VAT a) 7 dni 22 % b) 9 dni 40 % c) 22 dni 100 % 10) Stare babcie - podatek od nieruchomości 10 % podstawy emerytury 11) Nosiciele wirusa HIV - podatek od darowizn 25 % 12) Panny w mini - podatek od widowisk 80 % 13) Spółkujący w krzakach - podatek leśny i gruntowy 45 % 14) Spółkujący w samochodzie - podatek drogowy 25 % 15) Teściowe - podatek od nakładów zbędnych 50 % 16) Kobiety w ciąży - podatek od wartości dodanej 80 % 17) Małżeństwa - podatek za użytkowanie wieczyste 450 % § 2. W związku z koniecznością natychmiastowego i właściwego wprowadzenia w życie powyższych przepisów karze podlegają: 1) Wdowcy - za zniszczenie mienia społecznego 60 % 2) Bezdzietne mężatki - za sabotaż 75 % 3) Panny z dzieckiem - za prowadzenie działalności bez wpisu do rejestru 100 % 4) Kawalerowie - za kłusownictwo 75 % 5) Rozwodnicy i rozwódki - za dezercję 35 % 6) Panny mówiące, że to pierwszy raz - za składanie fałszywych zeznań 40 % 7) Cnotliwe kobiety pow.18-go roku życia - za nieterminowe świadczenia 30% § 3. Zarządzenie wychodzi w życie z dniem ogłoszenia i ma zastosowanie do przychodów osiąganych od 01.01.2002 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIWNE PYTANIA WNUKA :))) Dziadku,mogę zadać ci pytanie? Czy odpowiesz dziadku na nie? Dziadek patrzy na chłopaka Swego wnuka rozrabiaka Wnuczku proszę daj pytanie A odpowiem tobie na nie Jak to z wami dawniej było? Pewnie ciężko wam się żyło Internetu ty nie miałeś I komórki nie widziałeś Czatu dawniej też nie znałeś I o gadu nie słyszałeś Jak ty dziadku to zrobiłeś Że się z babcią ożeniłeś? Jak ją dziadku zapoznałeś Przecież gadu ty nie miałeś Dziadek słucha i nie wierzy Włos mu się na głowie jeży Myśli,myśli w końcu rzecze Ja odpowiem ci człowiecze Wszystko dawniej wnuczku było Świetnie nam się wtedy żyło Dziadku wiem,żartować lubisz Chyba nie wiesz sam co mówisz Wiem co mówię daję słowo Ty smarkaczu mądra głowo Babcia żyła w internacie A nie w domu w starej chacie Kiedy babcię ujrzeć chciałem Na czatach pod szkołą stałem A gdy babcię zobaczyłem Gadu gadu z nią mówiłem I komórkę wtedy miałem Gdzie się z babcią spotykałem Gdyby nie komórka moja To mój wnuku babcia twoja Pewnie sama by została No i dzieci by nie miała Dość już tłumaczenia mego Nie byłoby ojca twego Ciebie również by nie było Powiedz jakby nam się żyło POZDRAWIAM..)) Z Uśmiechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List blondynki do syna: Piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do Ciebie piszę. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znać, to go wyślę jeszcze raz. Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, że nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie, że najwięcej wypadków się zdarza kilometr od domu, więc przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu pralka, choć nie jestem pewna, czy się nie zepsuła. Wczoraj wrzuciłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło. Ale przecież się z powodu tego nie powieszę... Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery. Co do kurtki, którą chciałeś. Wujek Piotr powiedział, że jak Ci ją poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni. Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu. Twoja siostra, Julka, która wyszła za mąż, w końcu urodziła. Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem czy ciotką. Jak to będzie dziewczynka, Twoja siostra chce ją nazwać po mnie. Ale to będzie dziwne - mówić na swoją córkę "mama". Gorzej jest z Twoim bratem, Jankiem. Zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki. Musiał iść do domu po drugi komplet, żeby nas wyciągnąć ze środka. Jak się będziesz widział z Gosią, pozdrów ją ode mnie, a jeśli nie, to jej nic nie mów. Twoja mamusia Dusia PS. Chciałam Ci włożyć do listu parę złotych, ale już zakleiłam... miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
◊............,-.,-. (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ◊............(..(..( ◊.............\\..)..)._..-.._ ◊............__)/.,\',\'.......`. ◊..........,\".....`......,--...`. ◊........,\"...@.........\'....`...\\ ◊.......(Y.............(...........;\'\'. ◊........`--.____,.....\\..........,..; ◊........((_.,----\'.,---\'......_,\'_,\' ◊............(((_,-.(((______,-\' Wielkanoc nadchodzi, więc życzyć nie szkodzi: Wielkiego zająca, pisanek tysiąca, Dyngusa mokrego i wiele dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyj jajka, upiecz babę, Złap zająca, Kup sikawkę, Bo Wielkanoc już nadchodzi, więc się bawić nie zaszkodzi, Lecz uważaj też na kaca, bo we wtorek czeka praca Słońca, szczęścia, pomyślności, w pierwsze święto dużo gości, w drugie święto dużo wody to dla zdrowia i urody! Mnóstwo jajek kolorowych, świąt wesołych oraz zdrowych! ..........♥♥♥♥♥♥ ......♥♥♥♥♥♥♥& #9829;♥♥♥ ....000000000000000 ..♥♥♥♥♥♥♥ϖ 9;♥♥♥♥♥♥♥ .♥♥♥♥♥♥♥♥ ;♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥(█▒ ஜ(█▒ ஜ(█▒ ♥♥ .♥♥♥♥♥♥♥♥ ;♥♥♥♥♥♥♥♥ ..♥♥♥♥♥♥♥ϖ 9;♥♥♥♥♥♥♥ ....000000000000000 .....♥♥♥♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥♥ \\///..♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥.\\///...\\/// \\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\//// .\\//..(▒ (▒ ..\\\////..\\//(▒ (▒ ..\\// .\\//(▒ (█ (▒ ...\\//....(▒ (█ (▒ .\/ \\\///.(▒ (▒ ..\\\//////....(▒ (▒ ..\\/ …..\\///……\\//..\/..\\//…..\\/// … \\\\////....\\\////....\\\\\/////....\\\//// .....................ALLELUJA..!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×