Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🖐️ Jaki tu ruch ;) Czy wszyscy poszli wiosny szukać ? :) Pochwale się trochę - dawno tego nie robiłam ;) Wczoraj byłam na koncercie Chóru Aleksandrowa.:D Pięknie śpiewali i tańczyli.:D .... nogi same podskakiwały Przypomniały mi się wojenne filmy, jakie kiedyś pokazywano w TV. Atmosfera koncertu dokładnie oddawała klimaty, oglądane ponad 30 lat temu na małym ekranie .:) \"Wieczorny Dzwon\" pięknie zaśpiewany przez młodziutkiego solistę. \"Kalinka\"dostała brawa zanim solista zaczął śpiewać :D Na bis była piosenka \"Rozkwitały jabłonie i grusze\" Nigdy nie przypuszczałam, że będę słuchać tego wszystkiego na żywo. Nie ma porównania ogladajac koncert na żywo, z tym oglądanym w TV . Inny odbór, inna atmosfera. Na sali umieszczony był telebim - w pewnym momencie pokazują bacię (około 70 lat) która dosłownie klaskała rękami i nogami :D Wszyscy zamiast na scene patrzyli na nią :D Po koncercie jako jedyna wdrapała się na scenę i usiłowała dostać się za kulisy :D Chyba trochę bez ładu i składu Wam to wszystko opisałam. Wklejam link, opisujacy historię chóru. http://dmit.com.pl/index.php?q=impreza_62 Teraz ja, idę szukać wiosny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, że zgodę na wyjazd Chóru za granicę, może wydać tylko Putin .:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA znalazłam wiosnę. Już rozkwitły bazie widzialam na własne oczy piękne. Oczy piekne i bazie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinakerku,Ty znów na koncercie??? Też bym tak chciala. :P:P:P Opowiedzialaś nam to bardzo ciekawie. Poczułam sie jakbym była jedna noga na koncercie.Lubię te utwory.A poza tym znam je. Moja babcia pochodzi spod Lwowa. Wiec w naszym domu spiewało sie Kalinkę i Rozkwiatały jabłonie i grusze,ale w j.ukrainskim. Mój tata też śpiewał to na każdej domowe imprezie. Wiec siłą rzeczy ja tez to znam. I jeszcze śpiewalismy \"ciastuszki\",to takie rosyjskie przyśpiewki. Poczułam sie teraz jak w rodzinie. Dzięki Ci Spineczko za ten piekny reportaż o koncercie.❤️ Ewuniu,bazie sa przewaznie piekne. Ale oczęta jeszcze piękniejsze. Ja jeszcze bazi nie widzialam,bo ich nie szukalam,choc wczoraj byłam na wsi❤️.To na razie.Przesyłam całusy Dla Wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THE END
ZYLI DŁUGO I SZCZĘSLIWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Puk..puk..dobry wieczór..drogie koleżanki!!!!! Rzeczywiscie Bosanóweczka ma rację..jak sie czytało Spinki co napisałaś to tak jaby sie tam było..a chciałoby sie być..oj chciało!!!! No i co u WAS moje przyjaciólki..tak strasznie mało piszecie..ja sie troche usprawiedliwiam..bo niezmiernie zajęta jestem:):):) Nowe tydzień sie zaczął..chociaz tyle z tego dobrego że w powietrzu juz czuje sie wiosnę..ja dzisiaj jeszcze byłam w kozuchu..ale zgrzałam się.i tak sie cieszyłam..że jest mi ciepło..bo pomyslałam \"ty wstrętna zimo\" już Ci dziękujemy..możesz sobie iść..!!!Ciepełko juz się czuje..NARESZCIE:):):):) Jeszcze trochę..a zieleń będziemy sobie oglądać..na żywo!!! Teraz idę jeszcze sprawdzic pocztę..bo jutro znowu ciężki..pracowity dzień..ale kto by sie tam przejmował..swoje i tak trzeba zrobić..nie trzeba narzekac tylko dziekowac Bogu że zdrowie i siła jest..prawda?? W środę jadę do siostry..a właściwie jadę na pogrzeb Jej teścia..zmarł w niedzielę!!Miał 82 lata..i był troche schorowany..żal ..dobrym człowiekiem był.!!!! No to tyle..do jutr koleżanki..buziaczki dla WAS.👄👄👄👄👄 Ps..Zapomniałam WAM napisac że baaaardzo WAS lubię!!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Kochana jesteś Basiu kochana.🌻 🌻Taka serdeczna i życzliwa.🌻 🌻Bo chyba wszystkie Basie sa takie same,🌻 🌻a ta Basia ,Takiskiem sie nazywa.🌻 Trochę przesadzilam ,ze wszystkie Basie sa takie jak Takisek,ale nic mi nie pasowało do rymu.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niestety na ten pogrzeb nie pojadę, chociaż też bym chciała. Pogrzeb jest w godzinach mojej pracy. Acha, to nie mój teść tylko teść drugiej siostry. Bosa ale fajny wierszyk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Idzie wiosna górą, jasnym niebem, jaskółką, kukułką, skowronkiem, przepiórką, Sławią wiosnę ptaki swoim śpiewem. Pierwszy obudził się pierwiosnek. Potem chochoły spadły z róż. Skowronek śpiewem witał wiosnę, żeby na pole wyszła już! Bo zima, bo zima każdemu obrzydła. Niech słońce da jej pstryczka w nos! Niech wiosnę, niech wiosnę przyniosą na skrzydłach, bociek, jaskółka, szpak i kos. Złoto błysnęło na leszczynach. Zapach obudził senny ul. Wiosenną orkę chcą zaczynać głodne gawrony z pustych pól. Idzie wiosna, drzewa ze snu budzi: kasztany, leszczyny, jesiony, modrzewie, drobnym liściem wietrzyk w brzozach szumi. \"Wiosenne serduszko\" Biegło polną dróżką wiosenne serduszko. Tańczyło na łące z marcowym zającem. Ominęło w biegu siedem przebiśniegów, przylaszczki, krokusy przeskoczyło susem. A gdy się zmęczyło, jeszcze pozdrowiło: bazie na wierzbinie, kotki na leszczynie, dwie zielone żabki, cztery białe kwiatki, nim przysiadło sennie serduszko wiosenne. Idzie wiosna polem, lasem, łąką. Zawilcem, przylaszczką, konwalią, stokrotką. Tam, gdzie stąpnie, wszędzie kwiaty rosną. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie miałam internetu od piątku, mówię Wam ale bieda. Mam od wczoraj po południu, ale nie wiedziałam co najpierw robić takie miałam zaległości. Chociaż tutaj coś mizernie nie było aż tyle do poczytania jak się spodziewałam i nikt za mną nie tęsknił;( Miłego dnia. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witam w pierwszy dzień wiosny..i witam wisennie...huuurrraa..nareszczie!!!! No mam nadzieje że teraz to juz za rogiem czeka na nas piękna słoneczna pogoda...pąki kwiatów..i mnóstwo zieleni.Biel mnie juz tak złości..choć to ponoć niewinny kolor..ale tym razem..ta niweinność przegięła:):):):): Dziewczynki..co u WAS..ja mam sie dzisiaj z czego cieszyć..przeczytałam wierszyk jaki napisała o mnie Basanóweczka moja kochana..ona chyba naprawdę mnie lubi..:P:P:P:P:..zreszta ja ją też:):):):):):).Jutro jak pisałam jadę na pogrzeb ..tak że w środe może mnie byc..nie wim czy wrócę,,chyba skorzystam z okazji i zostanę u Taty jeden dzień!!! Narazie..muszę iść.chciałam WAM życzyć miłego dnia..i \"słodkiego ..miłego..życia \"!!!!!! całuski.👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wiosennie!! Nawet jeśli wiosny jeszcze nie odczuwamy na własnej skórze to i tak już przyszła do Poczekalni...... Dajen -tą piosenkę śpiewałam w przedszkolu!!! Doskonale ją pamiętam!! Zajrzę jeszcze pózniej..........narazie do pracki trzeba...........ale od razu inaczej się pracuje jak wiadomo ,że wiosna za plecami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wiosno ,hej!!!! Aż sie życ chce,serdecznie pozdrawiam wszystkich ludzi i wszystkie panie.U mnie słoneczko pięknie przygrzewa. A jak jest uWas????Czy juz wiosna przyszla???? Kocham Was!!!!!!:D:D:D:P:P:P:D:D:D:):):):) 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boja 41
Witam,witam i o zdrowko pytam:D U mnie rowniez swieci dzisiaj slonko,miejmy nadzieje ze tak juz zostanie i jutro jak sie obudzimy nie bedzie niespodzianki w postaci nowego sniegu:D:D:D Dajen - Ty jestes niezastapiona dzieki za wszystkie meile👄🌼, Pozdrowienia dla wszystkich,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak bardzo zafascynowały się wiosną, że zapomniały o poczekalni 🌻 Dajen również dziękuje za maile :D Takisku wracaj szybko do nas :) Ewa , Zuzia, Puchatek, Forever, Ktosia,Ofka,Viki,Żagielek - do apelu wystąp ;) Pytam Was, dlaczego tak bardzo się obijacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagladam,zagladam , a tu taka cisza , że az uszy bolą .Witam Was kochane Wierzę,ze jestescie zapracowane,ale zeby nawet 10 minut nie wygospodarować??????? Jeszcze raz dzięki Spineczko za piekne piosenki........ \"klon zielony,la,la,la,la,la,la,la\" Pozdrawiam👄 wiosennie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie moje słoneczka...teraz tylko na malutką chwileczkę weszłam .bo mój Kaziczek musi koniecznie cos zrobić:ale za godzinkę przyjdę sobie pogadać:P:P:P:P: PIERWSZY DZIEN WIOSNY..ALE SIE CIESZE.....!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się. Cały dzien biegam zalatwiam wszystki sprawy. Byłam dziś nakontroli wszystko jest ok i od poniedziałku wracam do pracy, po przeszło 2 miesiacach odpoczynku. Ciesze się i troche mi zal długiego rannego snu. A na dodatek prawdopodobnie w sobotę będzie zmiana czasu, więc jeszcze krócej bedzie sie spało. Jak ja to przeżyję. Jak minął pierwszy dzien wiosny??? 🌻 🌻 Mnie przywitał zaśnieżonym samochodem i zamrożonymi szbami, ktore musiałam odskrobac, ale potem było piekne slonce i mnóstwo młodzieży na ulicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARDZO SMUTNY SAMOBIAŁY ŻAGIEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosnaaaa 🌻 - czujemy Bossa :D Od razu chęci większe ;) Leśniczy napotyka na skraju lasu młodą dziewczynę. - Nie boi się pani tak sama chodzić po lesie? Jeszcze ktoś panią zgwałci... - Gdyby pan był tak miły... to już bym dalej nie szła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Cuda słyszałam na mojej poczcie..CUDA..Spineczko kochana..ale mnie uszczęśliwiłaś..słuchałam chyba ze trzy razy..Kalinka..Podmoskiewskie wieczory..Chór Aleksandrowa..Boże czy Ty byłas na koncenrcie i naprawdę słyszałas to wszystko na żywo??!!!!!!! Ja słuchałam z komputera i miałam ciarki na plecach..a co dopiero gdybym mogła BYC!!! Puściłam to Kaziczkowi..razem z dziecmi zreszta słuchaliśmy..no jesteśmy pod wrażeniem..nie wiem jak inni..ale ja Ci OGROMNIE DZIEKUJE!!!!!!!Przegram sobie na płytę:)❤️❤️❤️To dla Ciebie!!!!!!! i to też👄👄👄👄 No ja zaraz idę sie położyć..dzień miałam dość męczący..ale do wytrzymania..Boże czemu ja stale narzekam..WY pewnie tez macie męczące dni..ale jakos nie czytam Waszych narzekań!Zresztą jak pomyslę o MarMi..to wstyd że wogóle pisze o męczącym dniu..kochana dzielna dziewczynka:):):):To dla Ciebie siostrzyczko 👄👄❤️❤️👄👄 Bosanóweczko..czy ja wreszcie dopadnę na GG..:):):) brakuje mi naszych rozmów:( No tyle chciałam napisać..do jutra moje koleżaneczki..buziaczki dla WAS..duuuuuże👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SBŻ
Eh Spinakerku pozdrawiam wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼Witajcie kochane Babeczki🌼🌼 Pozdrawiam Was baaaaardzo serdecznie,Spinakerciu dzięki bardzo za pamięć - to bardzo miłe. ..Z kręgosłupem juz wszystko w porządku ,cały czas grozi mi operacja ale tak łatwo się jej nie poddam ,dla mnie to ostateczność,na to zawsze przyjdzie czas.Dzięki Bogu że chodzę i z tego bardzo się cieszę, a co ma być to będzie. ..Przyznaję się bez bicia że wszystkiego nie przeczytałam i nie jestem na bieżąco,napewno wiele się u Was zmieniło,moze uda mi się nadrobić. Dobrej nocy i miłych snów Aha -dziś pierwszy dzień wiosny,u mnie przez cały dzień była pieeeekna słoneczna pogoda aż chce się żyć,trzeba za jakieś porządki sie brac. Dobranoc -miłych snów,buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Bardzo Smutny biały żagielku...czemu jestes takim ..... Bardzo Smutnym Bialym Zagielkiem!!!!! Ja nie chce żebyś był takim Bardzo Smutnym Bialym Zagielkiem..może na początek chociaż bez..\"Bardzo\"..to juz coś.!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wiosna przyszła,wiosna przyszła Cóż za piękne chwile Wyleciała pszczółka z ula ugryzła mnie w tyłek. A to wszystko przez mą siostrę Chyba ją udusze Bo na spodniach mi wyszyła Różowy kwiatuszek...\" Cytatem z Dańca Was wiosennie powitałam. Udaje,że nie widzę,że znowu pada snieg. Udaje,że nie widzę,że nie ma Puchatka. Udaje,że nie widzę ,że Żagielek znowu jest smutny i nie chce nam powiedzieć\"dlaczego\"? Udaje,że nie widzę,że tak mało nas juz zostało w poczekalni:( Ciepełka Wam życzę i słoneczka na cały dzień.Buziaki wielkie dla Wszystkich🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×