Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Coś dodam do tego makaronu:-) Lubicie zioła? Do zapiekanek z makaronu dobrze jest dodać bazylię. A do zapiekanek ryżowych i ziemniaczanych - oregano. Mniaaaam!:-) Forever - dawaj krokieta :-D Jak ja lubię krokieciki z kapustą i z grzybami! Ale mi smaka narobilyście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMir siadam z tobą do stołu, pozwolisz? ,ja tez uwielbiam krokieciki i wszystko podobne,, barszczyk sobie zrobimy Bosi..i Forevwer dosiądzie do nas i reszta i mamy super koljekowo poczekalniową kolacyjke....Gasimy światelko.../????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie gaście bo nie znajdę krokieta. Ja też uwielbiam krokiety z barszczykiem a jak ktoś zrobi poda to uwielbiam podwójnie. To nie gaszę może jeszcze się ktoś trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To siadamy do bardzo późnej cieplej kolacj. Ewelkinko - MarMi bez tego \"r: na końcu;-) Oj, rozmarzylam się, aż mi zpachnialo czerwonym barszczem i krokiecikiem. Chyba dziś będę miała kulinarne sny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale się zrobiło w poczekalni barszczykowo i krokietowo, jeszcze teraz czuć ich wspaniały zapach....mniam. Ja robiłam krupnik, który chodził za mną od jakiegoś czasu... Tak mi się nie chciało dzisiaj wstawać, było jeszcze ciemno a tu budzik daje o sobie znać.....oj. Napijmy się kawy albo herbaty......🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w piątek 13-go Ostrzegam delikatnie ,poniewaz ostrozności nigdy za wiele.Uważajcie na siebie.Diabeł nie spi.:D Mam nadzieję,ze to bedzie dobry dzień dla wszystkich. Zarezerwowałam bilety na dzisiejszą premierę filmu\"Karol.....\" Wirualne możliwości ale sceptycznie podeszłam do tej rezerwacxji,po prostu nie wierzę,że te bilety będą:D Okaże sie w \"praniu\".Licze na to ,ze film zobacze. A propos krokiecików.... farsz kapustkowo-pieczarkowy zupełnie jak Bosanóweczki.Brakuje tylko krążków i mobilizacji:D Ale do obiadu jeszcze kilka dobrych godzin:D Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia,kawy... duuużo kawy.Forevciu zrecenzuj film potem,ok .Dziewczyny , co z tymi muszkami zrobić. kuchnia spozywczo czysta, śmieci zero ,i dalej ..pełno ich.O Jezusie kochany ,3 razy te okna myłam i..rece mi odpadaja a te potworki ..maja sie dobrze...Chyba je zignoruje.Zaraz koncze ,bo mam urlop i musze sie brac,..za sprzatanko i moje biedne kwiatuszki ożywić, najbiedniejszy jest fikusek..owiniety niczym Ramzes w zwojach folii ..ale widać ,że cierpiący..inne też.A potem cieższe prace..jak Busio wróci z pracy..Pozdrowionka.A ja narobiłam kapusty włoskiej faszerowanej mięsem i mam Busia z głowy na 2 dni .A barszczyku musze uwarzyć i..te krokieciki...Oj ,kochaniutkie od rana o jedzeniu...pozdrowionka ,dużo słonka , dzis 13 i piatek..ale ja mam całe życie niefart 13tego ,,we wtorki!!!zawsze cos.. Piątek mi niegroźny ,a kysz ,tfu tfu tfu za siebie przez lewe ramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko bardzo proszę......mnóstwo kawy.....całe morze....kawowe. Forever prosimy o recenzje filmu.....i podzielam twoje przestrogi jeżeli mówimy o 13 piątku - podmuchajmy na zimne i poczujemy się trochę bezpieczniej.....;) Jadę dzisiaj na wiochę bo fachowcy zakładają centralne ogrzewanie i Ewelinko będę duchem z Tobą przy pracach porządkowych. Strach pomyśleć co tam zastanę....a wyobraźnię to mam niezłą.......;) Zaparzam herbatkę z dzikiej róży z jabłkiem, komu, komu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek! ja tez gorącoca kawke poproszę! Takisku dzięki 👄 - jutro zapiekankę robie!!!! Dzisiaj jestem z Wami ostatni dzień, bo juz od poniedziałku znowu lekarz,testy,itp.... A co do piatku 13-ego to powiem Wam taka ciekawostkę. Moja siostra wzieła slub w piatek 13-ego i w maju. Póki co uważamy ich za cudowne małżeństwo więc moze to nie jest taki zły dzień! Pozdrawiam ciepło i nastawiam kubeczek na kawkę.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam juz do domku,jestem wykończona.... zycze Wam kochane milego i cieplutkiego weekendu i nastepnych dni.... jak tylko sie gdzieć dorwe do internetu to sie odezwe,pozdrawiam i papapapa da Was 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć..no i jak Wam minął piątek i w dodatku 13?? Z tym złym dniem to jakieś zabobony..mnie zawsze coś fajnego spotyka w piątek..nie koniecznie 13..ale piątek ..tak:):):) Forewer ..no fantastyczne..A to świnia z tej świni::):):) Ksymciu kochana.trzymaj się cieplutko..dbaj o siebie..i pisz..do nas..koniecznie pisz..dla Ciebie..❤️ Coś zmęczona jestem..narobiłam się trochę dzisiaj..nie fizycznie co prawda..bo ten facet od Spinki zasiedział się u mnie skubany..ale umysłowo..owszem:) Te papiery jak się je zostawi ..to nie wiem rosną..czy co:) Do jutra dziewczynki..Spokojnej i dobrej nocy..Papapapapa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nieładnie,tak pózno w nocy kolacje jeść!!!! Dziewczyny,nic to dla nas.Dzisiaj tez zjemy kolacyjke na cieplo.Tylko nie mowmy nic nikomu. Na jutro zrobiłam pulpeciki w sosie paprykowo pomidorowym. Ale mozemy je zjeść już dzisiaj,sa naprawdę smaczne.Próbowałam. Zjadłam z chlebkiem,ale lepsze byłyby z ryżem. Do tego surówka ze słodkiej kapusty. Kto głodny to zapraszam. Pozdrawiam. Ewelinko,dasz radę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej porze światełko gasić....ja u siebie gasze,,, herbatke parze ,z rumem???? zimne ranki ...br.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecik mniam mniam herbakti tez prosze ,ale samej bo wkładka już była:D Dziewczynki wspomagam Was wirtualnie w sprzątaniu ,mnie tez to niebawem czeka,a dzisiaj to ja jakoś tak wesoło sie czuję...........pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka ,śliczna ,kiedy z wkładką było??? A sprzatanie jest lepsze niz pranie mózgu...Herbatka ,krokiecik..,buziaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja protestuję - Wy macie jakieś wkladki a ja tylko herbatę i robotę :-D Oj, na jutro też sobie jakąś wkładkę muszę przygotować, a co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze 13 w piatek. Własnie wróciłam z dalekiej podróży. Udało sie i mimo iz czarny kot przebiegł przez jezdnie (naprawdę rzeczywisty nie wirtualny), po któej jechalam szczęliwie jestem już w domu. Poczytałam NO no takie talenty poetycki w naszej poczekani - super. Szykuje sie powolutku do łóżka - swojego łóżka i wyspię sie. Wam tez życze dobrej nocki. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Idę do lasu spradzić czy grzyby jeszcze są..:)) u mnie las marny ,przechodzony, odgrzybiony,zaśmiecony ....ale sprawdzić nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź Dosieńko jak grzybów nie znajdziesz to na pewno sie dotlenisz. Witam w sobotnie przedpołudnie i życzę udanego weekendu. U mnie słoneczko ma dziś wolne i nie świeci, ale ja i tak posatnowiłam, że to bedzie fajny weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanóvko 🌻 MarMi 🌻 W dniu nauczyciela - takie dla Was, śle życzenia. :) Niech Wam nie zbraknie nigdy zdrowia, niech szkoła w dom się wspólny zmienia! Praca wychowawcy to praca niełatwa bo często leniwa i krnąbrna jest dziatwa. Kocha ona figle i chętnie się czubi, lecz stroni od książki, uczyć się nie lubi. Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić, aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić, który gdy dorośnie, dopiero zrozumie, jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie. Ciutkę się wzruszyłam...z dzisiejszej perspektywy, to były piękne dni (szkoła)...pozostały tylko wspomnienia :)....dobre wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień nauczyciela dziś dzień nauczyciela dziś.... Nauczycielom wszystkim a w szczególności naszym poczekalnianym życzę: Mądrych ministrów edukacji, co umieją słuchac madrych racji. Płacy adekwatnej do pracy i z rodzicami dobrej współpracy Dzieci radosnych, co dobro sieją, co szacunek okazać umieją . Chęci do pracy przez 10 miesięcy, a potem szczerych bukietów naręcze. Gardeł zdrowych i cierpliwości i oczywiście wiecznej młodości. Oj tak gdzie te nasze lata szkolne... już tylko w naszej pamięci. A o swoich nauczycielach pamiętamy, choc to daaawwwnnooo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 I ja oczywiście tez składam zyczenia wszystkim nauczycielom i nauczycielkom ..A w szczególności dwóm moim ulubionym..MarMi❤️..Bosiu ❤️🌼🌼🌼..Dla Was Właśnie idziemy do mojej teściowej na imieniny..Teresa..kupiłam Biovital..to chyba dobry prezent..tak myslę:):) Papapapapa..do wieczorka..całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ! I ja też życzę !!! Grzybki się udały...niewiele, ale jaka frajda! nawet nie wiedziałam,że się już zaczynają gąski ,a i kurek też sporo ( to moje ulubione) Życzę stosunkowo udanej nocy i przemiłej niedzieli .Dobranoc...idę już spać ,bo się z deczka zmęczyłam ....paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój dziewczyny!!!! Nie lubię tego święta jak cholera. Rodzice patrza na nas wilkiem.I wcale nieskorzy do kupowania kwiatka swoim latoroślom. Co niektórzy kupuja za kieszonkowe na przerwie.Wychodza do pobliskiej kwiaciarenki........... Przeciez jestesmy takimi samymi ludzmi ,wcale nie lepszymi i chyba nie gorszymi. A czy zaslugujemy na jakies tam wyróżnienia i \"przywileje\"? MarMi,lubisz to świeto??? Najwazniejsze,ze nie bylo lekcji.Tylko akademia.I do domciu. Ci sami dostali nagrody. Niektórzy poszli balować do Rynku,ja wolałam ten wieczór spędzić z mężem i rodzinka.Przy kawce i szarlotce. Całą blaszke upieklam. Zapraszam Was wszystkie.Duzo mam i sie chetnie z Wami podziele.:D A jutro jade do lasku.Prawdziwego. Nie zbierać grzyby,ale dotlenić sie.A jesli znajdę grzyba to przywioze do domu i ususzę na świeta. Ale mimo wszystko dziekuje za zyczenia. :D Chyba jeszcze napije sie tej herbatki z prondem .Chce sie wyspać. I stawy mnie tak jakos łamią. To dla zdrowotności!!!!!!!!!!Jestescie kochane.Śijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za anonim..hahaha, znowu jakis obcy??Stawiam kawke..herbatke ,podpisuje liste..w ten paskudny i pochmurny ranek...Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cały dzień..cały dzień nikogo nie było?? Co się dzieje..gdzie Wy jesteście:No prosze przyganiał kocioł garnkowi..mnie tez nie było:) Hahaha..ja jestem Takis..może Ty też się przedstaw!!!!!!! Teściowa wygląda na to że ucieszyła się z prezentu..dokupiłam jeszcze taką porcelankę..na czarnym tle (ale ładnym) jest taki talerzyk łezka..na cukierki czy ciastka..fajna rzecz..Sobie też kupiłam:):) Wrócilismy około 22..ale było wesoło..i to najwazniejsze.To życie staje się takie pełne powagi..te choroby..zmartwienia..brak pracy..pieniędzy..że odrobina dobrej zabawy jest jaknajbardziej wskazana!!!!!!!!!!! Posłuchałam sobie dzisiaj Marka Grechuty..Kurcze dlaczego my zawsze doceniamy kogoś dopiero wtedy jak Go stracimy:( To znaczy akurat ja zawsze lubiłam Jego piosenki..ale dopiero teraz zauważam jakie są PIĘKNE!!!!!! No to tyle moje koleżaneczki..do jutra..Dobrej Nocy..papapa 👄👄👄 Ps. Wiki..Kalinko..gdzie Wy się podziewacie?? Napiszcie coś...martwię się..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE DOKAZUJ MILA NIE DOKAZUJ PRZECIEZ NIE JEST ZNOWU Z CIEBUE TAKI CUD........ Jakie to madre slowa. Prawda,ze piosenka jest piekna? Tak Takisku,zawsze tak jest,ze kogoś docenimy dopiero po jego smierci.Wielka strata.I dlaczego tak szybko odszedł???? Bylismy dzisiaj sobie w lasku. Było przepieknie. Duzo lisci pod nogami. Włożylam kozaki bo było bardzo chłodno.Zmarzlismy ale wrocilismy zadowoleni. Mówie Wam bylo super.Grzyba nie znalazlam.Byly tylko jakies trujaki,mialy blaszki pod spodem. Ale nawdychalismy sie wreszcie prawdziwego powietrza.:D:D:D Ewelinko,dzieki za herbatke w dzbanuszku. Pyszna byla.:):):) Pozdrawiam. Jutro znow tam gdzie zawsze.Brrrrrrrrrrrrr. Chyba zmęczona jestem jeszcze. A moze tak leniwa,ze nie chce do pracy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×