Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

podam swój numer gg tutaj ,bo nawet nie wiem do kogo mam wysłać,nie mam Waszych numerów.gg- 2766183

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 👄 Dajenko, serdecznie witaj znowu wśród nas 👄 . Dzięki za pocztę , bo mnie nie starczało czasu i zasobów, aby wysyłać. Takisku, jestem , żyję, ale na strasznych obrotach i nie mam kiedy pisać tutaj. Z dwojga złego wybierałam wysyłanie dla Was poczty. Gdy będziecie świętowac rocznicę proszę nie zapomnieć wypić mojego zdrowia, bo bardzo mi jest potrzebne :). Już dziś składam na ręce założycielki najlepsze życzenia, abyś Spinky miała dalej tak miłe towarzystwo na tym topiku jak dotychczas , abyśmy się świetnie bawiły , aby było zdrowie do wznoszenia toastów \"na zdrowie\" :). Miłego dnia, miłych godzin i miłych chwil dla wszystkich , cmoki w boki 👄🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja moge ,tak jak Marmi ,degustowac wszystkich specjalów. Ale na pewno zrobie to wszystko,co wczesniej obiecalam. Ewelinko,nie przesadzaj.Kawiorki sa rożniste.Wszystkie kolory.Do wyboru. Tak sie zastanawiam czy ten szampan to ma być francuski??? Czy moze byc innej narodowości??? Dzieki za poczte.Krysiaskowi i Diance.I wszystkim innym dziewczynom.Wiktorko zdrowka zyczę.Jak jest Ci tak bardzo potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosi to najlepsze wywiady jakie słuchałam ,a jakie głębokie przemyslenia,rechotałam jak żaba:D:D:D Ja przygotowałam kapusniaczki ,ale czy one dotrwają do jutra?watpię Ogólnie jestem przemeczona pracą ,lekarzami i wogóle ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka ,a jakimi dochtorami? Co tobie? Ja nie w temacie...Viktorio dzieki za regularn a rozrywke .Super masz poczucie humorku. podpisuje liste ,stawiam dzbanek chinskiej herbaty z jasminem, drugie parzenie,..jak z tych lisci suchych rozwijają sie te płatki jaśminu....cudowny aromat ,niepowtarzalny smak...Bosiu a w cholere z tymi kawiorami.Pasztetoej sie kupi...buziaczki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Bosa dobre, dobre ale się uśmiałam :D...stare pokolenie jest głucho-nieme, a młode jest zdrowe...nic dodać, nic ująć :D - Ofka proszę nam tu zaraz mówić, co doktory powiedzeli 👄 - Ewelino zmiłuj się, taki bal i pasztetowa...pozwól nam przynajmniej witrualnie, podelektować się kawiorem i francuskim szampanem...no, nie bądz taka :) - Buziaki 👄...jeszcze jedno - świętujemy dopiero w sobotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!JUŻ PIĄTEK.Ma byc słonecznie ,pięknie i w ogóle.A więc miłego dnia.Dziś ja zaparze kawusie bo tak naprawde już ja powoli pije.A ewcia 39 mi wybaczy?A co tam najlepiej smakuje jak ktoś zaparzy, a więc...dziś ja ci zaparzekawusie. Macie racje dziewczyny , na taki bal ,nie bedzie byle czego> proponuje . 1. Cuvee Dom Perignon /rocznik 1961 byłby pożądany/ oczywiście w butelce magnum ,co będziemy sie rozdrabniać no i smaczniejszy z takiej butelki . 2.Grande Annee tez w butelce typu magnum,oraz La Grande Dame Kawior astrachański podane oczywiście na kryształowej zastawie , z delikatnym motywem roślinnym... Oczywiście widelczyki srebrne ,również z ornamencikiem,i serwetki ręcznie haftowane..pięknie wykrochmalone... my siedzimy w kreacjach prosto od Channel...no i oczywiście w butach od Gucciego...z bizuterią od Cartiera ...no ....dziewczyny dobry mam plan na rocznice...? czekam na wasze propozycje uzupełnienia tego menu...i kreacji..zamykamy oczy...i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co wy na takie propozycje...a teraz ide prozaicznie zamiatac miotłą i w ogródku straty przymrozkowe usun ać ,jak urlop to urlop!!! Aczemu ja nie wiem o Bosi wywiadach?nic nie dostałam ,chlip..chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dziś troszkę pózniej , bo dziecko mi zmarzło....musiałam jechać po jakąś kurtkę ,no i buty na zimę też......chyba już naprawdę się zbliża.... Do Twego meni Ewelinko już chyba nic nie da się dodać,chyba że jeszcze kilka przystawek i jakieś porządne danie, bo tym kawiorem i szampanem , to my za bardzo isę nie nadelektujemy....a ,że lubimy pojeść to jeszcze dorzućmy łososia i tort ,napewno wirtualnie żołądek to przetrzyma. Ale było co pooglądać i posłuchać!!! Dzięki wielkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo poproszę o kilka kopniaków dla mojego kochanka DOŁA. Jest o wiele bardziej nieprzyjemny od Spinakerowego Lenia. Czekam na ciezkie uderzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Ewelina o to chodziło, należy się nam \"odrobina\" luksusu...jesteśmy tego warte :) W tym młody, przystojnym młodzieńcu, rozpoznajeTwego syna :) ...dobre mam okulary ? - Ewuś już kopnęłam tego drania DOŁA, mam nadzieję, że kop był skuteczny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwal,tak zwal. Może być MAGNUM. Ale IGROSTOJE tez dobre.A jak smakuje.!!! Przesylam Wam cia dalszy dialogów. :D:D:D Ewelinko,Wysylam zawsze hurtem do wszystkich.I az sie zdziwilam,że do Ciebie nie wyslałam. Ależ ja wysłałam ,tylko Twój Ramzes nie zaskoczył. Fotki ogledalam. Mlody Pan owszem i owszem,nawet bez butelki przystojny.:) A tak na marginesie,w moim barku tez jest duzo różnistych trunków. Tak naprawde to wystarczy dla wszystkich. A ciasta swojskie i znane od lat.Serniczek i jabłecznik.I prosze nie kombinowac,co by nasze żolądeczki nie musialy cierpieć. To do jutra.O której zaczynamy??????\\_/ \\_/ \\_/\\_/ \\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/ Garnuszki juz czekaja. O,przepraszam,lampki już czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka 44 a moze kop nie nalezy sie dołowi tylko komus innemu??? Co Ty???Dziewczyno,ja tez wczoraj bylam zdolowana jak........., w pracy miałam zebranie.I dowiedziałam sie kilku rzeczy,o ktorch nie powinnam sie dowiedzieć .A pożniej nie mogłam sobie miejsca znalezć.Ani sie skupić,ani się położyć,bo spać nie mogłam.A kocham spać..........Nie spałam pół nocy. Rozmawiałam z mężem dlugo i dał mi takiego \"kopa\",ze przestałam sie przejmować. I dzis jest dobrze.......Czego i Tobie życzę z całego serduszka....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewa..dół to ostatnio moja specjalnośc..gdzieś mi się wczoraj zawieruszył..widocznie poszedł do Ciebie..już go przywołuje. I obiecuję Ci..tak go kopnę ,że tym rzazem bedzie nas obie omijał szerokim łukiem..dla Ciebie ❤️ Bosiu..to dobrze że juz dobrze!! I dobrze że mamy taka bratnią duszę,która w ciężkich chwilach potrafi wesprzeć!!!! Co do kurtek i butów zimowych ja też zrobiłam przegląd..i na szczęście poza kurtką dla Michała reszta mnie ominęła..w tym roku przynajmniej:) No co do jutrzejszego święta..to ja zrobię sałatki. Nie wiem czy do tak wyszukanych potraw i trunków pasują..ale mam nadzieje że tak:):):) Wiki..a co to znaczy z tym zdrowiem?? Mam nadzieję że wszystko w porządku..Oczywiście że wypijemy Twoje zdrowie..i nas wszystkich także..Nie srebro i złoto .........To nic .........Chodzi o to ..by zdrowym być:):):) Ciekawe co tak z Ksymcią..i dzidziusiem.Kalinka też nie pisze:( Do jutra dziewczynki..papapa Dobrej nocy..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zejdzmy do podziemia ,bo doły to nasza specjalność a takie święto tak np . w piwnicy przy świecach baaardzo nastrojowo bedzie trzymajcie się zdrowo pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche mi ręce zgrabiały do takiego balu ,ale te perfumki Offka ,świetny pomysł/ Bosiu kochana, a na cholere chodzisz na zebrania!!!!W tym resorcie takich spotkań sie unika ..niestety...U mnie szefowa ,,operatywki\"\" robiła CODZIENNIE i to w porze przychodzenia rodziców.A jakze, a teraz co 2 dni.Jezusie ,żebyście wiedziały jak to jest ...milczenie...Cytatów nie bedzie bo sa niepowtarzalne a wiec od razu zostanę zidentyfikowana.KOSZMAR. Ja wam doła zaraz dam.Jak dam z kopa ,to zobaczycie same!!! Własnie miałam rocznice smierci ojca 13ta ,i gruz w domu i obciachowa gratyfikacje za zasługi..dla placówki...i mam to ..w głebokim poważaniu .Niech mnie idol i jego pomagiery w nos pocałuja.Iw y z tego resortu też.A pozostałe chandry wont.A humor wam naprawde poprawie ,bo to NIE MOJ BAREK. A jak bym powiedziała czyj,to powiedzie ze fantastka jestem...hiiii ,hiiii. Wiec kochane ,szable w dłoń ,dołki zasypujemy i polewamy przed udeptaniem alkoholem.Zagryzamy kawiorem, potem łososiem i ...tortem.Buziaki. A ta zima to może nas ominie ,co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani Doły zakopujemy, cieszymy się rocznicą topiku , pijemy szampanka i do nieprzyzwoitości obiadamy się wszystkim co smaczne i tuczace. Dziewczyny już mam z gorki ze swoimi sprawami wiec bede czesciej tu zagladac. Milego wieczorku słoneczka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka załapałaś sie z tą emeryturorenta?A Bosia? gdzie sie podziewa... Ktosia sie spodziewa , takis sie odziewa, MarMI debatuje ,a Spinakerek gotuje ,a ja głupstwa plote i ide spac ,bo zakwasy czy cós mi sie porobiły.A ten facio to fakt ,moj syn. Zawodowiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,miałobyć wcześniej ,ze ..i wy z tego resortu tez w nosie idola i cala reszte macie...Ja naprawde..już sie położe..narkoza..narkoza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Ewelinka jakies bzdetki juz wypisuje,pewnie spiąca. Bo narkoza po takiej przerwie ,to raczej niemozliwe.Wybaczamy Ci to Ewelinko.Po prostu zakwasy z przepracowania ,asz.Ale do jutra Ci przejdzie. :D Wreszcie Kalinko!!1Dobrze,ze sie odezwalas,bo telegram juz chcialam z zaproszeniem na jutro wyslac.:D Ewa i tak Trzymaj.:) Takisku,lubię Twoje salatki.Zrob duzo.Zjemy wszystko. I ja za przykladem Eweliny ide lulu Pa,pa.Do jutra.😴😴😴😴😴😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko..hurrrra..pozałatwiaj te sprawy i przychodź..a jutro to juz koniecznie:):): Dziewczyny obejrzałam zaległą poczte..Wiki..no powiem Ci tylko jedno..dzięki:):):): Bosiu kochana..te dialogi są super..usmialismy sie z Kaziczkiem moim jak cholera(sorry)..ale tak właśnie było..:):):):):):) Ewelinko..to dobrze że napisałas kim jest ten przystojny mężczyzna..bo ja juz miałam napisac że butelkę niekoniecznie..ale pana trzymającą butelkę..owszem mogę wziąć:):):) Ewa..no i tym kursem trzymaj..Nie dopuszczaj do siebie takich osobników..bo to szkody robi tyle..że trudno sie pozbierać!!🌼 No to teraz już sobie idę spać..Dobranoc..do jutra Jutro ważny dzień..to trzeba odpocząć..i zadbać o formę..:):):):):) 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!! Proszę Was bardzo ,zostawcie mi jutro po kawałku wszystkiego bo nie będę mogła z WAmi świętować.😭Pracuje na ostrym dyżurze cały dzień😭 Bawcie sie zdrowo i wesoło.Śpiewajcie głosno,tak głosno aby całe forum słyszało.Może usłyszą te koleżanki,które przestały juz z nami pisać. NIECH ŻYJE POCZEKALNIA!!! Niech żyje Spinky!!!, Niech żyje Bronka!!! Niech żyją MY:D!!! buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×