Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Wstałam rano , nastawiam kawusie ,czekam na ewusie ,może wstanie po 10 tej ,dzis nie musi juz o 5tej..Dzis niedziela ,sprzatam po przyjęciu ,w wielkim zacieciu.Cobym z wprawy nie wyszła.. MIŁEJ NIEDZIELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ weszłam tylko na chwilę, aby życzyć Wam miłej niedzieli. Topik już zaczął drugi roczek . Leczcie skutecznie kaca, bawcie się dakej dobrze, bywajcie w gościach, przyjmujcie gości i chodźcie na spacery i wogóle miło spędźcie ten dzisiejszy dzień 👄🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was niedzielnie.Tez na chwileczke.Ciesze sie,ze nasze forum tętni zyciem.Kacyk jest, wcale nie potężny.Da sie zyć.Woda mineralna koi go delikatnie. Ewelinko,a te noty to czego dotyczyly???Co TY?? Gdzie mnie do oceniania??? Zwlaszcza Was .Koteczku,usmiechnij sie .Jutro też jest dzien. Bo odebralam to prawie jak \"zniewagę.\" Życze Wam milego dzionka.A zapowaida się naprawdę piekny jesienny dzien. Wyjdzcie na słoneczko to i humorki NAM sie poprawia. Do milego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzień Doberek..no i co koleżaneczki..Kac morderca jest bez serce.:D:D:D:D Dziesiaj idziemy na obiad do mojej teściowej..także troche mnie nie bedzie..ale myslami i tak bedę z wami..W końcu po takiej imprezie Wszystkie czujemy się jednakowo\" skacowane: i wspieramy sie nawzajem:):):) Milutkiej niedzieli dla Wszystkich..smacznego niedzielnego obiadku.papapapa..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No i znowu ominęła mnie impreza!!!!! No cóż jak już wspominałam miałam ją w realu . Kilkoro dzieci w wieku 11 lat bardzo dobrze się bawiło a ja musiałam doglądać stadka. Dziś też mam gości - chrzestna mama zawita . Widzę ,że dobrze się bawiłyście ...ja byłam z Wami cały czas - tylko myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Miły niedzielny kac:D Dałyśmy wczoraj trochę czadu ale to dobrze. Wiki-dzięki ,dzięki temu zapomnieniu mam najdłuższą zwrotkę hurra:) Od środy mam urlop.Zaplanowałam ,że razem z Tygryskiem coś wypocimy:D Nasza Ewelinka dobrze mówi,zeby sie spotkać gdzieś pośrodku. Jak byscie nie liczyły,obliczały i kombinowały ten wspólny środek jest u mnie i u Dajenki:D:D Miłej reszty niedzieli.Ja znowu nie będę spała,żeby spać mógł ktoś:) PS.Przypomniała mi sie taka fajna piosenka i od rana ją nucę. \"Widziałam OFKI cień Do góry wzbił się niczym wiatr...\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i uroczystość pierwszorocznicowa odbyła sie beze mnie. A ja w tym tygodniu cieszyłam się z powrotu rodzinki z dalekiej podróży i przezywałam starszny tydzien w pracy. A najgorsze że zapowieda się jeszcze gorszy ten , który przede mna. Jest jedno pocieszenie, że on minie :) :) A tak przy okazji - to ja w dniu rocznicy poczekalni mam rocznice slubu i wczoraj miałam swięto więc zajrzeć nie mogla. - a szkoda. Poczytalam zaległosci i spodobał mi sie bardzo pomysł MarMi żeby tak z okazji długiej znajomości wirtualnej spróbowac spotkać sie w realu mogło by byc miło, a przede wszystkim ciekawie ... MarMi ja jestem ZA bez względu gdzie to by się miało odbyc. NMo następnego klikania (spotkania) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygladam za Wami i niestety niekogo nie widze, a wzrok mam dobry. Sama wypiła dobrego drinkusia za rocznicę moją i Naszą. Hej hej gdzie jesteście. Czyży już czas było szykowac się do pracy. Moze i tak. więc ide myslec o pracy - tylko czy na pewno musze :( :( od jutra prze 5 dni będe myśleć i wymyslać żeby było ok. A jutro mam jeszcze małą wizyte u dentysty ..... i tak oto zaczne tydzien hej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia jutro zaspiewamy z ewcia i innymi dziewczynkami Budzikom śmierć!!!Miła była niedziela.?miła,to ok .pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko o tak, niedziela była mila, ale sie niestety już kończy. Przed nami już tylko ewentualnie miła nocka..... A już niedlugo pospimy dłużej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila była .Tylko za szybko się skonczyła.Juz kombinuje jak by nie isć jutro do pracy??? Fajnie by tak bylo nie pracować i robic co sie chce. I na co ma sie ochotę............... Ale szybko by sie to znudzilo. Ja tak mysle. Moze ze 3 dni zwolnienia. Ale zdrowa jestem.NIeeeeeeeeeee.Dosć tych kombinacji.Ile mozna świętować????? Juz mam wszystko na jutro przygotowane.........Dobrej nocy Wam życze kochane.Buziaczik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale się dziewczyny bawiły, ale.......teraz nadrobiłam zaległości w czytaniu. Tyle wpisów to chyba jeszcze nie było...:). Chociaż jestem bardzo spóźniona to dołączam się do życzeń....obyśmy jeszcze świętowały nie jeden taki jubileusz...:D Bardzo miło byłoby spotkać się osobiście....czemu nie..... Na razie tyle......praca troszkę wzywa...... Napijmy się kawusi lub herbatki.......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj działo się działo. Co do spotkania też jestem za. Ale musi znależć się jedna taka organizatorka z krwi i kości. Pozdrawiam i piję kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ja też Witam🌼 I tez się napiję z Wami kawki.No faktycznie było fajnie !! Szkoda że Was nie było.A co do wpisów..to rzeczywiście..Bosia pisała że pobiłysmy rekord:D Jak Wam minął wekeend?? Ewciu byłaś na działce?? Teraz wstawię sobie pranko..i wracam..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Takisku.....porządki jesienne w ogrodzie....zbieranie jabłek w ilości ogromnej...:) Są pyszne i pięknie wyglądają........sama radość...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście..\"weekend\" błąd się wkradł .skubaniutki:) Narazie musze iśc..ale jeszcze sobie przyjdę..papapa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff znów przetwory, dziś sałatka z buraków i papryki, straszna papranina z tym. Wczoraj byłam na poprawinach imienin, pojadlam torta;) Nowy tydzień mam nadzieję że miły,narazie siedzę slucham Rubika i miło mi się siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam Poniedziałkowo wszystkich witam i o zdrowie pytam. Pogoda dopisuje, mam nadzieję, że humorki też :) Długo dziś pocztę odbierałam, było co oglądać:) i czego słuchać, dziękuję wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć] Ja tez jestem za.To znaczy za spotkaniem w realu.Ale wtedy to by sie dzialo.Dziewczyny,chyba byśmy gadaly i gadaly i gadaly. :D Ja jestem gadułą i bardzo lubie mówić.Ale ta czynność zle wpływa na stan mojej śluzówki gardla i ciągle mnie boli i piecze. Wiecie,ze jak się spotykam z koleżankami to po takim spotkaniu nie mogę wogole mowić.Jest to bardzo przykre ale prawdziwe. Ale nie ważne to dla mnie. Pierwsza sie zapisuję na listę .Kto nastepny??Proszę sie nie pchać.Miejsc wystarczy dla wszystkich. Wypilam herbatke z cytrynką,ktora rano zaparzyła Ewelinka.Juz zimna była,ale smaczna i krzepiąca.Wypilam duszkiem,bo dzień był cieply i bylam z dzieciakami na 2 godzinnej wycieczce.Pozdrawiam Was kochane.Dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziekuje za pocztę,Oj sporo tego bylo.A jakie cudne piosenki.Nawet pośpiewalam troche.Wszystko wyoglądalam.Super ,prosze o jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku,nie wiedzialam,że dlugość Tego czegoś mierzy sie dlugościa stopy.:D Ewelinko,pokoj w czasie remontu owszem doszedl.ale po juz nie. Prosze przyślij fotkę tego co stworzyliście z Busiem.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ofka..dawaj..mój kuzyn mawia że na kacu modli sie o szybką smierć:D:D:D Ja tez wpisuje się na listę..myslę że w tym roku to juz nie wprowadzimy tego zamiaru w życie..ale Jakem Baśka.. pomogę tej dziewczynie która bedzie to spotkanie organizować!!!!!!!!!!!! No..to koleżaneczki do jutra..🌼..Dobrej Nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 http://slub.onet.pl/7984,0,3,wasza_galeria.html Dziewczyny..mam prosbę..Nigdy tego nie robię..ale poprosił mnie o to ktoś z rodziny..Jesli możecie zagłosujcie na tych dwoje sympatycznych ludzi..po 5 gwiazdeczek:D:D:D Zebyście miały czyste sumienie..to dodam,że to naprawdę bardzo fajni ludzie:) Mój kuzyn z żoną..właśnie u Nich byłam z MarMi 9 września na weselu:)..DZIĘKUJĘ..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Milutkiego dnia dla wszystkich....:)......kawa na stoliczku.....pędzę do pracy. Wpadnę tu później........👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×