Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🌼 Jaka szkoda że konczy się juz ten wspaniały dzień!!!! Ale pociesza mnie fakt..że przed nami następne 365 dni:D:D i znów bedziemy świętować i delektowac sie kawiorem i francuskim szampanem..warto czekac na taki dzien!!!! Ale póki co jeszcze raz wznosze toast....ZA NAS DZIEWCZYNKI..za lepsze jutro..za usmiech na twarzy..za zdrowie nas samych i naszych najbliższch..za to aby nam sie Wszystkim wiodło ..za to że jesteśmy jak rodzina.i .za to że w ogóle JESTEŚMY!!!!!!!!!!!!! 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super,super!!! Dziewczyny,dzisiaj padla juz rekordowa liczba wpisów.Bylo ich 31. Czyli wiecej niz zwykle. Hej,hej bawmy sie!!!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę fajnie się czyta dzisiejszą poczekalnię. Wygląda na to że znamy się jak łyse konie ,ot sąsiadki ,koleżanki z pracy\\ wirtualne alkoholiczki\\ wymieniają się doświadczeniami ,pomogą jak trzeba ,pośmieją się ,pożartują ,zero wścibstwa . Po prostu zgrana paczka i pomysleć że wszystko to zaczęło się od zwyczajnej menopauzy:D:D Mam nadzieję ,że niejeden roczek spędzimy razem ,wzajemnie się wspierając ,w zdrowiu i chorobie jak przykładne małżeństwo bigamistów:D:D:D A na cześć MATKI ZAŁOZYCIELKI hip hip hura ........i polewajcie ,zakąszajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff. Jestem wreszcie. Kochane dziewczyny,chciałam Wam podziekować,za ten cały rok. Jesteście dla mnie jak najwspanialsze siostry i wcale nie wirtualne tylko prawdziwe.Życzę Wam wszystkim i każdej indywidualnie spełnienia marzeń i szczęścia ,szczęścia i tylko szczęścia. To dopiero nasz pierwszy rok ,pierwszy jubileusz.Jeszcze wiele przed nami do napisania i przeczytania. Ukłony szczególne w strone Takiska-poety no no Takisku tak cichutko bez rymów a tu nagle ryp:D Przepieknie nam napisałaś. Viktoryjka musi swój poemacik dokończyć-brakuje jeszcze jednej zwrotki:) Matko Spinky dumna jesteś ze swojego dzieła??Prawda?? Niech piękne będą już wszystkie nasze chwile.Przynajmniej tutaj w naszej Poczekalni.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze ,patrze i swoim pięknym oczom nie dowierzam. Kto tutaj tak najgłosniej świętuje??:D Kto wlewa hektolitry płynów w swój mały wirtualny....dzióbek??:D Ofka -mój stary ,wierny kumplu.Na zdrowie!!!!Teraz ja polewam. Przyniosłam ze sobą skrzyneczkę starczy do samiutkego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. to po raz kolejny, pyrsk ludkowie za Wasze zdrowie \\_/ ...uwaga zaczynam śpiewać :P Gorzałeczko, jak ja lubię Raz na tydzień mieć se w czubie. Człowiek wtedy nie pamięta Kogo ma za prez...ta ....hej ;) - Ofka w czubie już mam i zaraz w ucho Ci dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forewer..polewaj..ja dzisiaj nie chce pamietać..koga mam za :D:D:D:D A ta skrzyneczka to napewno starczy na nas Wszystkie..bo jakby co..to u mnie tez się coś znajdzie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky jaką ładną piosenkę zaśpiewałaś :-D Ewelina - salatki robi dobre ale jaki pyszny piecze karczek! Ale za to ja - wedlug Takisa - robię podobno wyjątkowo dobry rosół ;-) No i zrobilo się znowu kulinarnie w Poczekalni:-) Ja przy okazji jubileuszu znowu zaproponuję żebysmy sobie poczekaly razem nie tylko w Poczekalni ale w realu - kilka z nas mieszka tu w okolicy, może by się tak sprężyć i odwirtualnić?;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwidzieć pijanego Tygryska i zasnąć:D a ognie sztuczne będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna ta Twoja piosenka Spineczko. To pyrsk po raz kolejny. Ofeczko,Forevciu,czy moge dolączyc do tej skrzyneczki? jak braknie to nocne są. A moze od jutra o menopauzie zaczniemy rozmawiać??? Przeciez sie znamy Ofeczko jak lyse konie,wiec wiemy co i kto??? Spinky , co o tym myslisz??? Takisku,czy musimy pamietac kogo mamy za p........a? Ewelinko,chce Twojego karczku. Musze wrocić i poszukac przepisu,który kiedys podałas. Forevciu,czy zimne ognie???No,te z dzioba Ofki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi jak to \"Ewelinko, chcę twojego karczku\" erotycznie zabrzmialo :-D Ale mala poprawka - ja pisałam do Eweliny że to Takis piecze pyszny karczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pożegnania nadszedł czas-Tygryska uwidziałam , chwiejnie na łapach stał ,mine nietęgą miał a w łapie drinka trzymał,z oczu mu iskry szły \\chyba bengalskie\\ Swiętujcie dalej miłe moje ,mnie jednak łóżko kusi i wabi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie wróciłam z pracy i z chęcią się przyłączę do świętowania, no to nasze zdrowie. Za nasz topik i za następne rocznice. Przytargałam gąsiorek naleweczki do rana wystarczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od samego czytania już się opilam okrutnie :) Foreverku, a jakiej zwrotki Ci w moich wypocinach brakuje ?? Sto lat dla wszystkich, toast wznoszę i o śpiew od czoła proszę :) \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie Dajenku!!!To napijmy sie za nasz pierwszy roczek i za nastepne latka. Marmi,moze erotycznie,ale dzis mi wybacz.Chyba za duzo wypilam. Ale jestem calkiem hetero,wiec karczek Ewelinki ewentualnie tylko pieczony!!! Ale jesli to karczek Takiska, to moze być też oczywiście pieczony. Chyba się zaplątałam z tym karczkiem...Ale to wina procentow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorko!!Otóz to!! Pieknie zakonczylas SWOJ POEMAT.Ale dla mnie to byl w calosci i nic mu nie brakowalo.Naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Bossi, jam do picia nie przyzwyczajona, a jak w takim tempie i w takich ilosciach sie polewa , to można się chyba opić :) Dzięki , że uznałaś iż żadnych braków nie widzisz w moim pisaniu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam sie pozegnać. Padnieta jestem.Tak naprawdę , to wypilam dzisiaj kilka drinkow,rodzice moi przyjechali,i troche poświętowalismy.Córka ich odwiozla do domciu,a mieszkaja 12 km od nas.Tez we Wroclawiu,ale na przeciwleglym koncu. Ewelinko,dlaczego zamilklaś??? D O B R A N O C MOJE KOCHANE PRZYJACIOŁKI.[❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w oparach dymu wypieczonego/pieszczonego /karczku..trzeźwieje...bo z kalinka wcześnie zaczełam ,a przeciez ja nie dawny premier i nie moge powiedzieć ,że ważne jak sie...konczyy ale jutro bedzie duży, wielki ,kac, gigant kac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medal przyznajemy po pierwsze szanownej Spince..dzieki zmianie adresu nie gadamy tu o niczym innym,tylko o wpływie menopauzy na ilość spozytego alkoholu..potem ewci39 za konsekwencje i w parzeniu kawusi, nastawianiu wody itp... no a przede wszystkim za ranne wstawanie,potem myślę ,ze Ksymci ,że bedzie w realu wirtualne dziecko..no pozostałym za koleżeństwo ,ułańska fantazje, wymianę doświadczen z kuchni polskiej i tej kulinarnej i tej zyciowej, za poczucie humoru i solidarnosć jajników ..nawet jak ich brak, no i za postawe z jajami.Gonimy amanta Spinakerka, płoszymy choroby , wykopujemy doły i lenie ,no i .. dyżurnym humorzystkom za prześwietna poczte rozrywkowa, , poetkom za wiersze..no Bosi za dobre noty co nam wystawia.Jesteśmy razzzzzemmmmm !!!! A mówiłam ,zeby pośrodku drogi w realu sie spotkac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrutnie się zmęczyłam śpiewem, tańcami, od napoji wyskokowych w głowie mi wiruje ...pieknię było👄 Dziekuję wszystkim, za miłe towarzystwo ❤️ Czas udać się w objęcia Morfeusza 💤...straszny śpioch ze mnie. Jutro w realu czeka mnie imprezka...urodziny siostry, znowu będę pić i śpiewać. :) Pa 👄 bawcie się dobrze...niech zabawa trwa...taki dzień się zdarza raz, tylko raz ....miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ja tez się już przyszłam pożegnać..głowę mam słabą..oczka mi sie juz kleją..Kaziczek się wścieka że stukam Mu w klawiaturę..a on już w ramionach Orfeusza chce być:D:D Tylko że jak On \"nawalony\" przyjdzie..to ja musze wysłuchać..dlaczego musiał się napić..z kim musiał..z kim nie chciał..a mnie nie chce zrozumieć:):):) Do jutra koleżaneczki..jutro jest pierwszy dzień naszego Drugiego roku..papapapa Wielkie całuski..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foreverku Kochany 👄, nie czuj się zapomniany, wybacz takiej kobiecie, co już nie jest w lat kwiecie . Jesteś bardzo zapracowana i dlatego dzisiaj przeze mnie nie widziana. Wiele szcześcia i radości w sercu, w domu i w pracy niech Ci gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forevciu kochana ,dotrzymaj tyw pracy do rana.A poza tym ja po swojemu gaszę światełko..ale moze po tych szampanach..herbatki zaparzyc przed snem..juz bez dodatków i bez prondu...Teczowych snów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ponieważ nie śpię to witam drugi roczek w naszej poczekalni, oby upłynąl nam w równie miłej atmosferze co ten. A może będzie jeszcze lepiej, damy radę. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było głośno, wesolo, jubileuszowo... Teraz wszyscy już padli z nadmiaru wrażen i iteratury pieknej;-) W takim razie, żeby nikogo nie budzić, cichutko gaszę światlo i też się kładę. Może i mnie jakieś rymy nocą nawiedzą;-) Dobranoc dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×