Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🌼 Acha..jeszcze jedno..Naszata..no jak możesz pytac..czy możesz sie wprosic..JAAAAAAASSSNNEEE ze tak.dla Ciebie ❤️ Bosa..może masz gości..ale jaka szkoda że Cie nie ma:(dla ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No dobra..jeszcze poleję..podstawiajcie lampeczki..Spinki..po brzeg D:D:D ...Papapapapapapa..👄👄👄 P.S Raz wychodzi mi duza literka jak pisze Ciebie..a raz nie..prosze o wyrozumiałość👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo za Wasze szczere myślę zyczenia. Wszystkim bardzo,bardzo dziękuje. Wrócilam niedawno ze swoich imienin.Zaprosilam kolezanki i kolegow z pracy do pizzerii ,a przy okazji wypiliśmy po 2 piwka.:):) Teraz na Was kolej.Stawiam Wam serniczek,winko i co tam jeszcze chcecie???Czekoladki mam ulubione czyli wiśnie w likierze i galaretkę w czekoladzie.Częstujcie sie ,smacznego. A winko mam półsłodkie i wytrawne ,moje ulubione. Prosze,to moje i Takiska zdrowie.I Wasze zdrowie i wogóle wszystkich zdrowie.\\_/\\_/\\_/ A tego zdrowia to wiecej by sie przydalo,choć tak naprawde to nie jest zle.A i pieniążkow wiecej tez by sie przydało. Takisku,super ten Twój likier czekoladowy.Mniam,Mniam.Ewuniu takie??\\_/\\_/\\_/ Nadstawiajcie prosze. Leję po same brzegi.... A moze ktoraś piweczko?Moze być grzane z sokiem malinowym.Własnie takie wygrzmocilam i troche jestem na rauszu. Tak mi dobrze.A jak sie będzie spało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczekalam się na zbłądzonego goscia.Mialam ochotę z kimś wypić lampeczke winka.Ale trudno,nie doczekałam sie. Do jutra.Gasze juz,bo wszystkie zmęczone zasnęły twardym i mocnym snem.😴😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kurcze..nie moge spać..:D:D Bosiu..no chyba się faktycznie nagrzmociłaś..bo likierek nie był mój tylko przyniosła Naszata :P:P:P Ale że dobry..to fakt!!! Oglądałam teraz jak przywitalismy naszych siatkarzy..Kurcze poryczałam się jak nie wiem:):) WSPANIAŁE chłopaki!!!!!!!!! D🌼O🌼B🌼R🌼A🌼N🌼O🌼C🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje wszystkie ,jak leci Basie i Basienki ,smutno mi było bez WAS ,ale cały dzien albo pisałam ,albo liczyłam ,albo skrecałam sie ze zlosci na fachowców ..koziej wólki...Grosiki przed chwila skonczyłam!!! Wreszcie ,jutro zbiore papierzyska ,poskładam do kupy i oddam w diabły wyższym instancjom.Ale żal mi imprezki ,kto późno przychodzi....ten gasi światełko Całuski i dwie rybie łuski i herbatak z melissa i herbatka wiśniowa na dobranocke.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajem
Witajcie, też znów coś nie mogłam spać może to nadmiar wrażeń po tych imieninach;) No Bosi za późno polała i się nie załapałam. Miłego dnia mam nadzieję że główki nie będą bolały od czytania;) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to oczywiście byłam ja i widać żę się nie wyspałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak żąłuję,że nie byłam na Waszych imieninach ,kochane Baśki. Pozbierałam słodkie okruszki-pychotka.Pomogę Wam sprzatac po imprezie czekając na 7000 wpis.Wołajcie Spinkiego!!Jej sie należy ten zaszczyt.:) Takisku a jaki głos ma Tygrysek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja też bardzo żałuję ,że nie mogłam być na imprezce, ale najszczersze choć spóznione życzenia dla naszych kofanych Baś , Basiek i Basiuniek 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien Doberek!!!!!!!! Tygrysku..:D:D::D No jasne że też..i to jak!!!!!!!!!!!!! W ogóle to brak i słow jakie jesteście kochane!!!!! Narazie dziewczynki..do później..papapa{usta]👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Viktorio - Krystynko 🌻👄🌻 Z okazji imienin, przyjmij me skromne życzenia ....przede wszystkim zdrowia i jeszcze raz zdrowia :) Powodzenia, przyjaciół w bród i pieniędzy huk ;) Pioseneczka dla Ciebie i wszystkich Krystyn, które tu przez przypadek zajrzą ---------->> http://voila.pl/e6wdt/ Tak gwoli informacji...ja hanyska, imienin nie obchdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky, dziekuję serdecznie za życzenia 👄 , ale ja imieniny obchodzę w marcu dopiero nie teraz, chociaż zgodnie z kalendarzem powinnam teraz . Te są jednak mało popularne u nas i mi moi znajomi sami przełożyli na marzec :). Mimo, że nie ochodzisz imienin, ale życzenia chyba przyjąć możesz - jeśli jesteś grudniowa solenizantka, więc zyczę Ci dużo zdrowia, wiele radości na codzień , dużo pieniędzy i samych przyjemości 🌼👄🌼 Spinky, ale za takie pięknie życzenia, nawet jak nie moje - polewam skromnie herbaty z \"prondem\" , no i jakiegoś koniaczka :) . Reszta będzie ma marcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane Spinky,jesli masz dzis imieninki to i ja sie dołączam do zyczeń.Zdrowia,szczęścia i jeszcze raz zdrowia.I jeszcze raz szczęścia z Maciusiem oczywiśćie.❤️ Takisku,ale Ty jesteś spostrzegawcza.Niewazne kto stawiał.Najwazniejsze,że smaczne bylo i tak lekko sie czytało. Dajenku,czyżbyś u i Ty popiła znienacka???Po tym likierku to i ja miałałabym pewnie seksowny głosik. Marmi,Ty tkże???Ale Takisek i tak by nie zauwazył.:) Elusiu,szczęscie w nieszczęsciu,grosiki sie odnalazly.Hurrrrra!!!!! A teraz czas na spokojny sen.Pozrawiam , do jutra. A Ksymci nie bylo na naszej uroczystości???? Ewcie,obydwie oczywiście.Co z Wami???Nie miałam wczoraj z kim wypić.Sama siedzialam w herbaciarni jak dupek.No,moze jak frajer pompka. Dzisiaj zadałam chłopcom za zadanie domowe.napisać kto to jest frajer z podpisem rodzica.Bo sie przezywali od takch tam właśnie......Pa,pa.Gasić??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorko,szkoda,ze nie obchodzisz dzisiaj. Bo przydałoby sie cos na ten dzisiejszy stan po wczoraj. Starym powiedzenie koncze,czym sie strułeś tym sie lecz. Prawda Spinky???Bo dzis imieniny Krystynki... Szkoda,ze na Śląsku nie obchodzicie imienin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinaker- Ty hanyska nie obchodzisz imienin, ale my nie hanyski obchodzimy. Wszystkiego najlepszego i dla Ciebie niezapominajki. tp://www.atamanka.pl/albums/userpics/makro/roslinki/normal_niezapominajki1.jpg I nie zapomnij polać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Właśnie wróciłam od Krystyny , a tu się okazuje że i tutaj są solenizantki. Wszystkiego najlepszego. Wznoszę toast za was wódeczką . Jakikolwiek inny trunek mógłby zwarzyć się w mych żyłach. Was mogę uraczyć likierkiem, tekillą z soczkiem lub cytrynką. Ewuś4444🌻-ja pracuję w sklepie z tkaninami , obrusami itp. Przed świętami urwanie głowy-niejedna gospodyni w wigilię obudzi się z poplamionym obrusem , a i wcześniej szukają tego czego nie ma i nie wiedzą czego chcą. Firmowym ich tekstem jest \"proszę obrus na mój stół. -jaki rozmiar normalny , duży.O taki..(i pokazuje rękami 60/120)\" Buziaczki. Oczka mi się kleją ,a jutro do roboty.( Ja chcę na urlop..........):D :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham niezapominajki❤️ Wczoraj oglądałam nowy film z Banderasem"Wytańczyć marzenia"-ładny , młodzieżowo-babski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 👄 👄 Bosiuniu byłam na imprezce,słodkosci się objadłam.......i likierku napiłam..... a dzisiaj sie juz wyspałam i nie wiem co będę w nocy robiła... dziecko przyniosło pierwszą część \"opowieści z Narnii\" to moze poczytam...... dobrej nocki Wam zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza Twoje klienki zachowują się normalnie tak jak ja. No bo przecież wszyscy powinni wiedzieć jaki ja mam stół. Ale dopiero z drugiej strony widac jaka głupia baba jestem. Przepraszam w imieniu swoim i obiecuję że juz nigdy nie będę denerwować pani w sklepie z obrusami. Nataszko ❤️ dla Ciebie. I jeszcze coś. http://bartheq.net/2006/05/01/bartheqnet-niezapominajki-cab3067ee17924ac5df6a13ad1259d0b.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mikołajkowo. Byłyście grzeczne prezenty są od Mikołaja? Mnie tylko znowu choróbsko jakieś dopadło:( znowu się zaziębiłam, ale wiem to moja wina za rzadko wychodzę a jak już wyjdę to zaraz coś mnie dopadnie. Miłego dnia. Buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy Mikolaj Cię ominie, zrob na wieczór smutną minę, bo to obowiązek świętych by przynosić nam prezenty! - wszystkiego najjjjj z okazji mikołajek!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No właśnie..ja też..kicham..prycham..kaszlę..nos mam jak burak:( A przecież byłam taka grzeczna.:D:D Nogi mnie strasznie bolą..pisałyście coś o gorczycy..chyba Naszata..albo Bosia..Mam prosbę..napiszcie mi jak to zrobic.!! Bosiu.ja jeszcze byłam..pisałam po tobie..ale Ty już zgasiałaś światełko..myslałam że cie juz nie ma.:( buuu..dla Ciebie.❤️ O 19 przyjdzie do naszych dzieci Mikołaj..ciekawe czy coś mi przyniesie?? Ale jak znam sponsora Mikołaja .to pewnie nic:D::D Narazie dziewczynki..idę się napić gorącej herbatki..do później.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Takisku czyżbym Cię zaraziła przez telefon. No to musimy się teraz razem kurować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, w sklepach zielarskich ( u nas w Herbapolu ) można kupić gotowe, różnej wielkości materacyki do okładów i nawet spania na nich , wypełnione gorczycą. Można tez kupić gorczycę , wsypać ją nawet do poszewki i okładac bolące miejsca , ale wówczas przesypuje się z miejsca na miejsce i nie jest obłożone równomiernie . Ja jednak nie słyszałam , aby można było dodatkowo podgrzewac, bo traci wartości lecznicze , a tylko wygrzewa . Zyczę Wam obu z Dajenką dużo zdrówka , cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 D:D:D:D Nie Dajenku..juz wcześcniej były \"zadatki\" na coś .W sobotę było nas za duzo i palilismy na balkonie..a wieczorem to ciepło nie było:D:D Dzięki Wiki...popytam..Nawet jakby troche złagodniało..juz byloby fajnie:) PAPAPAPA..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisze Wiktoria. Można też wsypć luzem do plastikowej miski i zanurzyć w niej nózie. O podgrzewaniu nic nie wiem. Podgrzewa się sól w bawełnianych woreczkach i robi okłady na ZATOKI. Mikołajek przyniósł mi słodycze i cienie do powiek. Jestem :D. Miłego wieczoru.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czatuje na prezent dla siebie - okrągły 7.000 wpis - czy zdążę czy ktos będzie szybszy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×