Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Podpisuje listę,bo napisałam juz trzy razy i wszystko mi zżarło. Będę plakać,bo tak mi przykro!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Po obiadku wywiało mnie z domu, dopiero wróciłam i spieszę podpisać listę obecności :) - Dosiu poczta z kubeczkami doszła, dziękuję - bardzo ładne :D - Bosa znalazłam sposób na zżeranie wpisów - przed wysłaniem wszystko kopiuję i w razie czego, wklejam ponownie, bez potrzeby pisania wzystkiego od początku :) - Ksymcia pewnie kłopoty, poszły sobie precz... mam nadzieję, że tak :) Buziaki dla wszyskich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu kłopoty poszły nareszcie boczkiem, oby jak najdalej......i żeby do groma jasnego już wiecej nie wracały!!!!! i tym optymistycznym akcentem zycę Wam miłych, kolorowych, dajacych siłę,zdrowie i urode snów 👄 do jutra.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Spineczko pomyliłam sie i napisałam Bosiu,ale przciez obie jestescie super wiec sie nie gniewaj, jeszcze raz miłych snów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonsio
dzisiaj ja zacznę liste obecności życząc miłym paniom miłego,spokojnego i pogodnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Powitam Was dzisiaj radośnie. Poranek z Leonsiem:D ale mi sie fartnęło:D Kawka,herbatka?? (dla Ofki w termosie:)) Dajenku.czy juz Ci lepiej? Ksymciu?Jeśli miałas teraz imieniny to padam na twarz z przeprosinami.Niech smutki uciekną precz i tylko marzenia niech CI się spełniają.❤️🌻❤️ Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam i ja za Leonsiem i Forever. Tak już lepiej dziś spałam napiłam się melissany poprawiłam taką ziołową tabletką uspokajającą i jakoś się udało zasnąć. Tak więc dziś w lepszym nastroju witam dzień, mgła też już sobie poszła precz, ale i tak dziś zamiast kawki napiję się melisy z Ksymcią. Ja też zawsze kopiuję przed wysłaniem na wypadek jakby miało zaginąć to potem jest co wkleić ponownie:D Kubeczki super , widzę że gdzieś nad morzem jak będę to miałabym szansę zobaczyć na żywo bo widzę że Gdańsk też tam jest. Miłego dnia ❤️ buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziękuję za miłe słowa ...zawsze fajnie usłyszeć kilka komplementów :)) Jakaś poczta wróciła , ale to może druga tura zdjęć (z onetu można wysłać tylko 4 załączniki , nie wiem dlaczego ?) Natasza dzięki za fotki (skądś znam tę twarz :)) -może jesteś do kogoś podobna...)odwdzięczę się tym samym 👄 Ewuniu 4444 na spodzie kubków jest Astral hand made ABC-art i niema ich na allegro, tylko w sklepach z pamiątkami . Viktoria spróbuję skorygować te adresy , może następnym razem już dojdzie bezpośrednio do Ciebie , ale widzę ,że współpraca działa i dajemy sobie radę mimo pomyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Forewciu dziekuje bardzo- miałam i chyba dlatego wszystko dobrze sie skończyło!Jeszce raz dziekuje. podpisuje liste i tez zmykam bobałagan w domu,ze hoho..... pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobala Wam się karuzsela na wieży przysłana przez Viki?:-) Dodam trochę informacji o niej:-) Obok kolejki góskiej i karuzeli jest jeszcze tak zwany \" Big Shot\" - Siada się na krzeselku i \" wystrzeliwują\" cię w górę na tej iglilcy, jtórą widać nba górze wieży:-) Wszystkie te atrakcje są na wysokości 111 piętra - na 110-ym jest otwarty taras widokowy, na 109-ym - zamknięty, Jeśli iktos chce zobaczyć, jaki jest widok z tak wysoko położonego tarasu - mogę przesłać zdjęcie mojego syna na tym tarasie:-) Kkilkia lat temu ex-mąż byl służbowo w Las Vegas a ja i syn pojechaliśmy z nim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie kręcilam się. Szczerze mówiąc - nie pamiętam żeby wtedy ta karuzela tam była. Bylismy w Las Vegas w 2001 roku (3 tygodnie) Panmiętam Big Shot i kolejkę górską, karuzeli nie kojarzę. Albo dobudowali albo po prostu nie dopatrzyłam - oglądalam to wszystko tylko z tego otwartego tarasu widokowego - nie bylam tam na samej górze, gdzie są te atrakcje bo i tak nie moglam z nich korzystać - bylam z synem a on byl za mały (mial trochę ponad 6 lat, a na przyklad na \"wystrzeliwanie\" trzeba było osiągnąć odpowiedni poziom wzrostu :-) Zresztą - czy ja bym chciala sprobować? Nie sądzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D rozumiem, wzrost był główną przeszkoda, żeby Cię wystrzelić ;) (żart).... też, bym się nie załapała :D Miłych snów 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja. Witam Was nocną pora. Marmi ja bardzo chce synka Twojego zobaczyć na tej wiezy.Az mi skóra cierpnie.Na samą mysl.A jak ogladalam karuzelę Wiki,to myslalam,ze zemdleje. Ale ludzie to \"odwazne\"istoty.Prawda?? Dlaczego Ewelinka nie parzy nam pysznych herbatek i kawki??? Takie specjaly różnosmakowe nam robila. I waniliowe i cytrynowe i malinowe i pomarańczowe i wiele innych,,,,,,,,, Och jak bardzo brakuje naszej Eli. Elusiu , odezwij sie bo bardzo tęsknimy. Odpowiedz mi wreszcie na e-mailika. Ksymciu,fajnie,ze smuteczki poszly precz!!!!Az milo sie zrobilo na serduszku.❤️ Dajenku,jak tam Twoje szanowne nóżki???Czy jeszcze bolą???? Bo te nerwy Twoje bardzo mna wstrząsnęły. pomyslałam,ze za mało jestes na powietrzu. Na spacerek prosze i to długi.To i nerwy będą spokojniejsze.Pozdrawiam wszystkie Panie.A Leonsio to kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina45
Dzien doberek:-D :-) nastawiam dzbanek herbaty i wode na kawusie! Parze dzis dla wszystkich poziomke malinke i truskaweczke ,dla Ksymci i Piotrusia taka te z sie nada. Sorrki :-O ale baaaardzo mi sie wszystko zamotalo i w pracuni koniec roczku... i w domku korekty.. 😠 .DZIEKI wszyskim za poczte..😘.dzis rano znaczy w środku nocy ja otworzyłam.Jestem pod wrazeniem i od razu geba mi sie smieje.:-) Bosiu napisze..poprawie sie.MarMi ,też bym obejrzała..twojego faceta.A co tam ,ze 6 lat miał! to najlepszy wiek dla mężczyzny! :-) :-D :-D ,takiego to nie sztuka kochać! :classic_cool: A wogóle miłego dnia ,Ksymcia ,głupot w TV nie oglądaj i dbaj o siebie i człowieczkow i 😘😍🌻 TYMCZASEM bo licze dzis grosiki!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko coś mi się zdaje,że trafiłaś w okragły wpis!!! dziękujemy bardzo za herbatkę, pyszna......🌼 Spinki jeszcze raz wielkie podziekowania....🌼 MarMi byłas w tak niesamowitym miejscu!!!ależ Ci zazdroszczę!!!! dla Ciebie tez 🌼... miłego dnia Wam życze i zmykam do praleczki-trzeba nastawic i cos pozytecznego w domu zrobić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już też pranie wstawiłam i obiadek się gotuje. Za oknem już nie blady świt ale ciemna rzeczywistość brrr okropna ta jesień, a ja nadal nie za specjalne mam samopoczucie:( Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ Skóra mi cierpnie na samą myśl ,że mogłabym wejść tak wysoko ....nie mówiąc już o wejście na którąkolwiek z tych atrakcji.... Podziwiam ludzi którzy mieli odwagę wejść na tą karuzelę! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!!! Juz mam komputer..musielismy dokupic kilka rzeczy..bo strasznie były zniszczone..i właściwie juz nie do uzytkowania:) Ale ciesze się,,bo namowiłam mojego Kaziczka na parę fajnych i przydatnych rzeczy..a z Nim to nie jest taka prosta sprawa:D:D:D Zaraz idę obejrzec pocztę..bo nie mam pojęcia o jakiej karuzeli piszecie:) Narazie dziewczynki..do później.cmoki..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc na dobranoc herbatke ewelinno-mellisanodajanoneospasminus bez rycynus. A normalnie ze środkiem usypiajacym.Dla Ksymci oczywiście cytrynowomiodkowa.Zeby i ona sie napiła, i te człowieczki co koło nog sie placza i ten co dokazuje jeszcze tam. Ma przerabany dzionek .liczeeeeee ,zmiany w ubezpieczeniu robie i Busia musze liczyc.Nocka zawalona.ALE ZDROWKO JEST .To niech i tak pracowicie bedzie.. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą...🖐️ Dajennku co to się dzieje z Twoim samopoczuciem? Skąd te nastroje? Ewelinko ....ciekawa mikstura Ci wyszła...;) Pozdrawiam wszystkie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko🌻 Ta herbatka to Andrzejkowa? Bo mnie takie wychodzą po kilku drinkach. Ale dzis to chyba by po jednym wyszła. Mam dość . Wróciłam właśnie z pracy i najchętniej wczołgałabym się pod kołderkę( może być z męskim ciałem).:D Miłego wieczoru. 🌻 Kto dziś lał wosk???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×