Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Jutro wyjeżdżam skoro świt i wracam późnym wieczorkiem, więc składam dziś - pamiętam o Was, ale jeszcze sama siebie szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiom dwóm ,Bosanówce i Takiskowi serdeczności imieninowe,radości ,duzo miłości,słońca ,zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń.🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Basie, Basieńki , Basiulki .... 🌼Uśmiech i radość niech w Waszych sercach gości.👄 👄 Niech każdy poranek słońcem Was wita🌼 🌼Szczęścia, pięknej miłości, 👄 👄a nade wszystko zdrowia,🌼 🌼 pogody ducha i życia bez przykrości 👄 Wszystkiego co najlepsze, najamilsze , najpiekniejsze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Siedzę sobie przed komputerem Z niecierpliwością czekając aż północ wybije Przed sobą mam lampkę wina BOSIU..Twoje zdrowie piję!! Siedzimy sobie razem ze szczęściem Które mi właśnie obiecało Ze nigdy..ale to ..NIGDY Nie będzie Cie już ..omijało!!! Pomyślność razem z radością przyszły Czy mogą sie przysiąść? Spytały niesmiało Pokazały mi jakąś listę Na piewszym miejscu Twe imię widniało Idą do Ciebie ..BASIU kochana Tak właśnie mi powiedziały I na zawsze u Ciebie zostaną Bo \"odgórny\" nakaz dostały!!! Marzenia natomiast telegram przysłały Który mnie bardzo ujął Mam Ci powiedzieć ..Solenizantko Ze spełnieniem Twych zyczeń już się zajmują!! Miłość w pośpiechu szukała mnie wszędzie By przekazać wiadomość dla ciebie Więc przekazuję Ci Droga Basiu Ze ona z Tobą..BYŁA - JEST- I BĘDZIE!!! Tylko w kątku staruszek siwy Siedział ..cicho..dostojnie Nagle wstał..popatrzył na nas I mówi..podejdźcie do mnie Teraz chórem..i bardzo gośno Zeby usłyszał nas cały świat Spiewajmy naszej..SOLENIZANTCE STO LAT..STO LAT..STO LAT..STO LAT!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Barbarom, , BaśkomBachom,Basiom ,Basieńkom, ,Basienieczką Wszystkiego Najlepszego i życzę Szczęścia !!! Sto lat! Sto lat! Sto lat! 🌻🌻 🌻 🌻🌻 i po wczorajszych uciechach nie wiem czy herbatke z cytrynka, czy maślanke:-D :-) :-D dziś z rana serwować! A grosiki kurcze to służbowe ,na papierze...ale gorzej niz własne.Bilans musi wyjśc na zero!!! Jeszcze raz STOOOOOOO LAAAAAATTTT!!!! \\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienieczkom oczywiście, a pozostałym dziewczynką też najlepszego.Ksymcia dla ciebie jednak herbatka z dzikiej róży ...albo taka jaka hja teraz pije malinka truskawka i poziomka ..odrobina lipcowych aromatów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienieczkom/narkoza/ oczywiście, a pozostałym dziewczynkom też najlepszego.Ksymcia dla ciebie jednak herbatka z dzikiej róży ...albo taka jaka hja teraz pije malinka truskawka i poziomka ..odrobina lipcowych aromatów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Basiom❤️ 🌻 Wróciłam z Andrzejek. Cudnie było. Zabawa do rana, wesołe towarzystwo. Rano świeże powietrze tylko szkoda , że Polacy się nie popisali. Nie mówię , żeby koniecznie musieli wygrać( jednak są gorsi od Brazylijczyków) , ale trochę w lepszym stylu. Brak im motywacji czy co?? Wyjechałam na 1 dzień , a jak wróciłam to w domu lazaret. Podwójna angina. Teraz jeszcze koło bąbli latać trzeba będzie. Na zatoki-nagrzany woreczek płócienny z solą. Skutkuje -tylko dwa dni nie można wychodzić z domu. Czy Wy w grudniu też macie tyle imprez?? 4--BArbary❤️ 5--Krystyny 6--Mikołaja + Mikołajka mojej siostry 9-- Leokadii 19--Dariusza 24--Wigilia +Adama +Ewy 31--urodziny koleżanki W Rossmanie są fajne przeceny kosmetyków. Kupłam męską wodę o 70 zł. teniej niż cena czwartkowa. Dobrze ,że wtedy kasy nie miałam bo bym sobie w brodę pluła.... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ Naszym kochanym Basiom w dniu ich święta- Marzeń, o które warto walczyć! Radości, którymi warto się dzielić! Przyjaciół z którymi warto być! Nadziei, bez której nie da się żyć! W dniu imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni. 🌻 ❤️ 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani pyta dzieci: - Kto powie zdanie z rzeczownikiem cukier? Zgłasza się Jasiu i mówi: - Piję herbatę z cytryną. - No dobrze Jasiu, a gdzie jest cukier? - Rozpuścił się. Jasiu obserwuje matkę, która nakłada sobie starannie maseczkę na twarz. - Dlaczego tak się smarujesz mamo? - pyta. - Żeby być piękną... Po paru minutach matka czyści twarz. Na to Jasiu: - Co jest? Poddajesz się? Pani pyta Jasia: - Jasiu, jakie znasz środki piorące? - Pas mojego taty. Przychodzi Jasiu ze szkoły i pokazuje tacie dzienniczek z drugą jedynką z historii. Tata pyta syna: - Dlaczego przyniosłeś drugą jedynkę z historii? Jasiu odpowiada: - Wiesz tato, historia lubi się powtarzać. - Jasiu, dlaczego spóźniłeś się dziś do szkoły? - Bo musiałem odwieźć mamę na porodówkę! - Jasiu nie kłam, przecież twój tata jest od 2 lat w delegacji! - No tak, ale często pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - znowu tyle pięknych życzen że już sama nie wiem co tu napisać. Wiec niech będzie tak: ŻyczęWam Basieńki drogie, odwagi wschodzącego słońca, które mimo nędzy i ogromu tego świata dzień po dniu wschodzi i obdarza nas blaskiem i ciepłem swych promieni. dla jednej Basi http://wqtawcodziennosc.blox.pl/resource/sloneczniki.jpg I dla drugiej Basi http://mkalem.superhost.pl/flores/zdjecia/duze/2005-11-30_22-32-212a.jpg I nieśmiało podstawiam kieliszek . Sto lat sto lat niech żyja nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wałsnie, tyle pieknych zyczeń..... Basieńki zyczę Wam samych pogodnych dni, mnóstwo satysfakcji i radości z życia, ciepłych i pełnych miłości chwil w gronie rodzinnym, zadowolenia z pracy i duzo życzliwych ludzi na swojej drodze. Aby radość życia nigdy Was nie opuszczała i Wasze Anioły Stróże zawsze przy Was były i przytulały wtedy kiedy tego potrzebujecie. Wszystkiego najlepszego! Ewelinko dziękuje za herbatkę, jak zwykle wiesz co mi smakuje.... 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No psiapsióki moje kochane..DZIEKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A teraz prosze żebyscie podstawiały swoje lampki wina..talerzyki..bo zaczynamy imprezkę:D:D Ja będę z Wami przez cały dzień....Nie mogłam przyjśc wczesniej..podziekowac ..bo zajeta byłam przygotowywaniem naszej imprezy.. No to tak..jest (oczywiście) sernik..a jakże:D:D Do wyboru ciasteczka..ale wszystkie w czekoladzie..jak ktos nie lubi są delicje z galaretką..i leciutko polane czekoladą..admirałki..michalki..a no co bedę pisać..co jest..częstujcie sie i już:D:D:D Zeby nam humorki dopisywały..i zabawa była przednia..mamy wybór..Nie wiem czy wystarczający..wódka czysta..wino..Ajer koniak..(ja uwielbiam)..A zatem DROGIE KOLEZNAKI..jeszcze raz dziękuję..i zapraszam !!!!!!!!!!!! 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko dołączam się do życzeń...bo jeszcze mi nie poleją ;) jak wypije, to może zaraza pójdzie wreszcie precz . Dla wszyskich Barbar, Baś , Barbórek🌻👄🌻 Wszystkiego najlepszego, radości szczęścia moc i no tych ....no tych.....orgazmów co noc :D Dla Was Basieńki pioseneczkę mam, proszę śmiało klikać i muzy posłuchać . ----->> http://voila.pl/az2el/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Poleją..poleją..:D:D:D I niech rzeczywiście ta zaraza idzie sobie precz!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku ile pyszności!!!!! Ja to oczywiście kazdego ciasteczka i cukiereczka poproszę, bo ogromny łasuch na słodycze jestem..... i kieliszeczek na ajereczek nadstawiam....jeszcze raz zdrówka i STO LAT!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ksymciu...bierz wszystko...jak bedzie potrzeba to pójdę i kupię:D:D Dziewczynki..zapraszam równiez na pyszne.(to tak z doskoku)..babeczki z marmoladą..Ola właśnie upiekła.!! Ale mówię Wam ..to dopiero jest pyszne:):):) Całuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja składam Wam drogie Basie życzenia wszystkie go naj naj naj lepszego ,uśmiechu na codzien , wspaniałego zdrowia ,no i duuuzo forsy \\święta się zblizają\\ cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku🌻 Wszystkiego najlepszego. Czy ja mogę się wprosić na ciastka czekoladowe?? Przyniosę do tego likier czekoladowy. Wieczorem ma być w tv SEKSMISJA . To wesoły film w sam raz na okazję imieninową. :D :D :D Wróciłam z pracy.Nogi mam w d... . Nie wiadomo co było robić najpierw - obsługiwać klientów czy pilnować złodziei.Oczy trzeba mieć naokoło głowy. Chyba nie lubię okresu przedświątecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszym Basiom -w tym oczywiście mojej siostrze:-) - IMIENINOWE SERDECZNOŚCI:-) Niech Wam życie plynie bezproblemowo a każdy dzień przynosi radość i pomyślne wieści:-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Likier czekoladowy..mniam..mniam..❤️ Dziewczynki..jaki smutny byłby dzień bez Was.!!!!!!! A ja dzisiaj rozmawiałam z Dajenką przez telefon..No..głos to Ona ma jak dwudziestolatka:):):) Seksowny ..że tak powiem:D:D:D Spinki..ale miłą niespodziankę zrobiłas Nam..słuchałam z ogromną przyjemnością..❤️ No a teraz ..moje kochane..specjalnie trzymany szampan na tę właśnie okazję..( nie żartuję)..Otwieramy..to znaczy ja otwieram..prosze ..podstawiajcie lampki..Będzie mi bardzo miło!!!!!!!!! Gdzie jest Bosia...Bosiu...hop..hop..czekamy na ciebie!!!!! DLA WAS,🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żesz kurcze.. ze mną też dziś rozmawiałaś przez telefon a o tym ani mru mru :-D Czyżbym miała mniej seksowny głos niż Dajenka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku \\_/ lej po sam brzeg :) ....no właśnie, gdzie druga solenizantka ....Bosa hop, hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam nadstawić takie kieliszki jak Spinki ale nie umiem zrobić. Natasza a gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 D:D:D:D:D:D:D:D No oczywiście..ale wiesz jak sie codziennie je szynkę..to przywykniesz do smaku:D:D Codziennie rozmawiamy..to juz przywykłam:D:D Dziewczynki..nadmiar wiedzy mnie dzisiaj juz zmeczył:D Jak na mnie to za duzo tej wiedzy:):) Od soboty nic nie robie tylko czytam i czytam!!! Zostawiam zastawiony stól..prosze się częstować ..a ja juz podziekuję za bardzo miły dzień..za życzenia..i za to że jesteście!!!!!! Dobrej nocy..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×