Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

To mnie sie rzadko zdarza zaparzyć kawke i herbatkę dla wszystkich. No cóż musze,bo nikogo jeszcze dzis nie bylo.Smacznego wszystkim i milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,zobaczcie dziewczyny my w jednej minucie...Bosia ,jednak nie tylko w charakterze przepisu kulinarnego bedziesz dzis moim gościem.Dusza tez.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę,będę Ewelinko dziś z Toba. Smacznego Ci zyczę,bo kapustka tez na moim stole zagosci.Napisalam Ci meilika.Nie musisz tak zaraz odpisywac,chyba ,że bedziesz miala wiecej czasu❤️.....Jak sie pracowalo Dajenku???Czy nocka szybciej zleciała???👄 A dla Dosi specjalne podziękowania.👄Ale to wszystko jest piekne.Taka zdolna z Ciebie dziewczynka i pracowita jednoczesnie.Zaniemówilam z wrażenia. Takie misterne malowidla. Ale Ty masz ciwrpliwość!!!!!! Takisku,jak tam na wyborach??Czy sie nie nudzicie??Czy duza frkwecja???👄 Miłej niedzieli zyczę wszystkim paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ dziewuszki..... Witam w niedzielę, ja podobnie jak Ewelinka do niedawna chodziłam jeszcze w szlafroku..... Teraz już odrobinę \"ogarnięta\" zaczęłam się kszątać po doomu. Kawa też była dziś późna....ale bardzo pyszna..:) Pozdrawiam, zajrzę potem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie szlafroczkowe, nie ma to jak słodkie lenistwo:D Ewelinko na co Ci hultaje potrzebne? Pogoda cudna ,wczoraj z pracy szłyśmy scieżką przez las,po prostu wspaniale ,komarów brak a widoki .............tylko malować Może wybiorę się dzisiaj na wieczór cecyliański ,może......... Dziewczynki trzymajcie się zdrowo ,precz chandry i choróbska Bosi kapustka była pyszna,dzięki za przepisik. Acha ,dzięki wszystkim za pocztę, rozrywkę mam zapewnioną:D:D cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gctk
tęsknotą gnana,miłością wiedziona wołam Tygrysa bom zrozpaczona nocami zjawy mnie męczą okrutnie że Tygrys zapomniał............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego sie nie zapomina.....
to juz pozostanie w nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któż to ach któż tak rozpacza? Wizje bezsenności nad swą głową roztacza. Przyzywa Tygrysa życiem zmęczonego W poczekalniane progi Czy nie ma tu kogoś innego? W rodzaju zwierzątka zamiennego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gctk
jam imion wiele posiadać zmuszonam osobą jedną sie pieczętuję i nie zdzierżę co Tygrys mi tutaj imputuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gctk
szantażem Tygrysie nie pokona mnie się czas wróżb andrzejkowych zapomniec juz trzeba teraz grzechy wspominaj i módl sie do nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gctk
Tygrysy są pod ochroną chociaż kto bałby się kaczek i świadków jakoś brak wkoło lecz mord -przykra to sprawa pomyslim nad inna karą by Tygrys zawsze pod parą w poczekalni się często udzielał uroki swe hojnie rozdzielał krzepił nas swoim humorkiem budził nas głosnym rumorkiem jak ukochany sąsiad za ściany wiertarki głośnym działaniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gctk
Tygrysku jeżeli już to do Indii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nocka minęła nawet w normie było. Za dobrze nie odespałam jeszcze bo coś spać nie mogłam. Na burmistrza zagłosowałam właśnie wróciłam i już mogę odpoczywać znowu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokój Tygrysku, a po cholere do Irlandii!? tam tez juz nas do diabła! Zostan z nami.Dosia ,ja nie wiem o czym panie pisza...😭 Dajen.miałam telefon ... hm...:-D ,człowiek ma 4 dni urlopu!!! :classic_cool: :-D -) :-D , wszystkie całuje i zmykam bo goscie przyszli niezapowiedziani ,ale chciani.Onoi po sobie zmywaja, ajak ja po szpitalach to z upa przychodzili!!! 🖐️Bosiu ,Busio kazał rączki całować bo kapustka pyszna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tygrysie IRLANIDA ? niebywała to rzecz tam tubylcy, mówią do nas uciekajcie stąd won, precz nie rób głupstw, zostań z nami chleb na emigracji bywa często ...... przyprawiony łzami Po co szukać szczęścia daleko kiedy jest tak blisko, prawie pod ręką Wystarczy otworzyć szeroko oczy polska ziemia, też może zauroczyć Chociaż żyć tu, bardzo trudno lecz dzięki dwóm braciom, co ukradli księżyc .......nigdy nie jest nudno :D ufff ..dalej to już nie wiem, jakich użyć argumentów, żeby się Tygrys nie wygłupiał i został w kraju :P... w naszy ziemskim raju ;) Ofka wyłaź z ukrycia....gctk skrót został rozszyfrowany :P gagatek cwany, tudzież kochany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry a w zasadzie to juz dzień dobry wieczór! Podpisuje niedzielna liste... ale tu sie dzisiaj panie szlafrokuja i rymuja,no no.... 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyłażę ,wyłażę Spinki paplo jedna Wiersz naprawdę fajny Tygrys napewno siądzie na .........plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy moje wierszokletki.Nawet lekko się Was czyta.Dawno nie mialam takiej dobrej rozrywki.A Ofke rozszyfrowalam od razu.Oj lubia sie z Tygrysem przekomarzać.Tygrys,nie wyglupiaj sie z tym wyjazdem.Zoooostań tu. ❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️ I Ofka i Tygrys i Spinki, serwuja nam tu super rymowanki. Rzadko sie tu udzielaja ale ciągle wielkie poczucie humoru mają!!!! Ja chcę więcej tych wierszyków, Mówicie, co Wam ślina na jezyku. 🌻🌻❤️❤️🌻🌻❤️❤️🌻🌻 Moja produkcja to pikus przy Waszych rymach.Ale sprobowałam i trooooszeczke mi sie udalo. Takisku,jak żyjesz po ciężkiej pracy???Napisz jak było?? Ewelinko,moja kapusta tez byla pyszna , jeszcze zostało na jutro.A koperku dodałas??? Od Dosi dostalyśmy Ewelinko fotki jej rękodzieła.Sa przepiekne.Moze sprobuje Ci wyslac.Szkoda,zebys czekała tak dlugo.Dosiu mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ijak minął weekend? Piękna pogoda, aż trudno uwierzyć, że to koniec listopada. No to zaczynamy nowy tydzień, trochę zabiegany ale może przyniesie coś miłego? Czego oczywiście Wam i sobie życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ojjjj..dawno sie tak nie uśmiałam:D:D:D:D:D Tygrysku..Ofka..wielkie brawa:D:D:D:D Wrociłam z wyborów..było nadzwyczaj spokojnie..szybciutko..szast..prast i po pracy..Tak to ja moge pracowac:D:D:D Frekwencja około 40 %....czyli tak jak poprzednio..ale za to tylko jedno głosowanie!!!! Kaziczek mój po mnie wyszedł ..bo bałam sie iśc wieczorem sama..niby nie było tak późno..ale zawsze wieczór!!!! Do jutra koleżanczki..Dobrej nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , dawno nie zaglądałam a tu takie wierszowanie❤️ Znowu jestem niewyspana. Rodzina wyciągnęła mnie na Bonda. Najlepszy ze wszystkich. TYgrysku❤️-nie opuszczaj nas . Kto będzie nam umilał życie? Dobrej nocki wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×