Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

No jak dłużej pogadamy to na pewno mi remanent w pracy wyjdzie jak złoto. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja nie mam zdjęć!!!! Ja też chcę:): Bosiu..całe życie tak mam..ale nie zawsze jest taki \"trudny\" :D..Dzisiaj miał zły dzień..zakończenie roku,,i takie tam sprawy w interesach.Generalnie jest do wytrzymania!! Powiedziałam Mu jednak że jak piłam kawę w pokoju przy ławie..i zalałam ( oczywiście przez przypadek) to musieliśmy kupić nowy dywan..To juz przez wrednośc wrodzoną..bo dywan miał kupę lat.. i trzeba było go wymienić..ale chociaz tyle sobie ulżyłam:D:D:D Dzisiaj rzeczywiście gwarno tutaj..Ewelinko..a może jakąś herbatkę mi polecisz..przeziębienie mnie bierze..a Sylwester juz za rogiem:(:( Mam 38 stopni gorączki..to będzie heca,jak się okaże że nie mogę pójśc..aż się boję pomyśleć!!!! Narazie..poczekam może Ewelinka poleci mi jakąś herbatkę..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza a ja szukałam latem dobrego przepisu na śliwki I znalazłam w internecie ale jakos mi sie nie udały. Może kiedyś odszukasz i prześlesz mi swój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam trochę roboty.muszę jeszcze przygotować coś do jedzenia.A co powiecie na flaczki???:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kilka takich sesji , a maszynistką zostanę ( nie mylić z motorniczym). Kiedyś uczyłam się pisać na maszynie z początku wieku i pamiętam jak bolesne było wyciąganie palcy z między klawiszy . A teraz coraz szybciej muszę , bo za wami zdążyć nie mogę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka juz poszla spać.Ale ja CI moge polecić herbatke z lipy z miodem i cytrynka. Jeśli mozesz i masz,to wypij sok z calej cytryny bez popijania.Pomoze.Na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flaczki mogą być ja bardzo chętnie Takis poszły zdjęcia razem do wszystkich . Może jak mnie Twój komputer zobaczył to nie chce otworzyć? Poproś go ładnie to otworzy. Góralu czy czy nie żalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też chcę..może na gorączkę mi pomoże...Gratuluję!!! Ale się uśmiałam ..faktycznie:D:D:D:D Fajnie tu dzisiaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno bedziesz szybciej pisała.Bo to jak znalazl.I w pracy czasem pomaga.Basiu,natrzyj sie jeszcze spirytuskiem,ale najpierw olejkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze po malutkim za naszych maruderów i ja już sie kładę bo wnuczę wzywa. A ze stosunkowo udanej nocy mogę zrezygnować, bo dziadek już dawno śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu🌻 -jutro znajdę to wyślę. Rozumiem że dywan miał awarię. Czasem trzeba coś zmienić. Na przeziębienie herbata z duchem, albo grzane piwo. Eferalgan też dobrze działa. Tylko nie łączyć wszystkiego bo może być sadny dzień , a nie Sylwester

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedlugo ęde Marcelince czytala ksiażeczki.Ale juz dawno jej śpiewam.Ja tez lubie Kubusia Puchatka. A tak na marginesie gdzie się podziewa nasz Kubuś topikowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zdjęcia..ale FAJNY chłopczyk..Większy od mojego wnusia..ale i starszy prawie o 8 miesięcy.ZRESZTĄ RODZINA..WIĘCEJ NIŻ suuuper!!! Dzięki za pomoc..wiedzialam że na WAS zwszse mogę liczyć..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż twierdzi , że na przeziębienie najlepsze okłady z młodych piersi (he , he :D :D ). Może znajdziesz jakieś do przytulenia? Pomaga!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 A gdzie ja Mu o tej porze młodych piersi będę szukac:D:D:D:D: Ale to ja jestem przeziębiona..a mnie raczej młode piersi nie kręcą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź te miłe twemu sercu i młode duchem. Nie opakowanie ważne. A właściwie my młodzi . Powiedz mężowi-zaraz ci okład zrobi. A nic tak nie rozgrzewa jak wspólny ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Naszatko..nie mogę spać..ale chyba się już położę..Tak zrobię:):) jak mi radzisz!!! Do jutra..Dobrej Nocy Tobie życzę..i oczywiście Wszystkim..całuski..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadchodzacy Nowy Rok to nie tylko okres radosci, ale rowniez zadumy nad tym, co minelo i nad tym, co nas czeka. Tak wiec duzo optymizmu i wiary w pogodne jutro zyczę wszystkim przyjaciolkom z topiku. Niech nam się darzy w tym 2007 roku.\\_// U U === \\_// U U ===

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×