Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Własnie jestem po herbatkach i po kawce. Lenię sie jak stary leniwiec. Dobrze,ze świeta sie skonczyły.Trzeba się za cos brać.Przede wszystkim idziemy na spacerek z pieskiem. Moze jakis obiadek????Jeszcze daleko,wieć nie wybiegam w przyszlość.............Trzymajcie sie! Ewelinko,jak tam w pracuni???Dzieki za fukusne aniolki.Takie oryginalne.........Ksymciu,jak sie czujesz????Jak tam świeta u Ciebie????Dajenku,fajnie masz,ze do pracy tak rzadko chodzisz,Żeby tylko placili.Wiecej odpoczywasz niż pracujesz.Prawda? Spinkuś,czy ten Twoj adorator poszedl na dobre???Bo cos mi sie wydaje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po świętach.Tym razem nie miałam szczęścia:(.Bossi wstrzeliłas się w 7300.Brawo,brawo,miło,ze piszemy coraz więcej.Buziaczki poświateczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i ja poświątecznie i po poświątecznym dniu pracy już :) Melduję , że żyję . Już przejedzenie minęło , dzisiejszy spacerek pomógł w strawieniu tego co w siebie napakowałam i przytyłam całe 2 kg . Teraz znowu trzeba zrzucać to co przybyło i wiele więcej ... Pozdrawiam Was miło i ciepło , chociaż na dworze trochę chłodniej niż w Święta było, cmoki w boki 👄👄👄 Bossi, gratujuję okrągłej cyferki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na co czekacie???Podstawiajcie garnuszki i co tam macie! \\_/ :)\\_/:)\\_/:)\\_/:)\\_/:)\\_/ :)\\_/ :)\\_/ To na zdrowie!!!!Nawet nie wiedzialam,ze taki farcik mi sie trafił. Forevciu,ostatnio,to Tobie się przydarzały te okrągle wpisy. Przyznaj sie,ze polowałas??Czyli jeszcze przed Sylwestrem mamy okazje dowspolnego swietowania.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po pracy. Bosiu.Dzieciakow jak na lekarstwo ale te inwentaryzacje ,i inne. papierkowe bzdety..No i jednak dzieci sa..wiec nie moge pewnych rzeczy rozliczyc jeszcze.Ale spokojnie, miło i bezstresowo .No i tyle.Takisku ąz mnie za serducho scisnęło jak życzenia przeczytałam.Buziaki wielkie ,drobna kobietko . Viki lepiej już sie odchudzac niz te punkcje..No i herbatke paeze truskawkowo malinowo poziomkowa .A ewcia 444 szczesliwego powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko ,masz racje tłok niemozliwy,ale to chyba normalne, trzeba sie przestawić na normalne funkcje:D A cięzkawo,ciężkawo jedzonko dobre to i wagi słusznie przybyło:D A jeszcze podokańczać trzeba coby się nie zmarnowało:D:D:D Bałagan taki jakby nikt porządków przedświatecznych nie uskuteczniał:P Spinki w prezencie sklonowała nam swojego kochasia ,fajny ten kochaś ,a jaka wierna bestia:P Pozdrawiam zimowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie GG przepadlo wraz z calym starym systemem,a nowy postawiony niedawno i GG jeszcze niet.Znów mi przywlókł sie jakiś wirus.Komp chodzi jakos ociężale,jak ja po świetach.......Eluś dla Ciebie👄 Dla wszystkich🌻 Ewa.czy juz przyjechałas???Czy jakies fotki przywiozlas ze soba??? Takisku,nic mi sie nie otwiera.Fiksuje mi młody Ramzes.Dla Ciebie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie. :D U mnie już normalna praca. Własnie podjadłam kaczusi choć nie byłam specjalnie głodna. Ale jak się zrobiło to trzeba zjeść. Dzięki wszystkim za życzenia. Jak przygotowania do sylwestra? Ja sprawiłam sobie nową kieckę , ale po świątecznych daniach mogę się w nią nie zmieścić. Fryzjera mam zamówionego na niedzielę. Oby było wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ,o Jezusiku jaka ja palącą zgage mam.Nie dosc ,termofor to kjeszcze to.Ja sie zastrzele!Bosiu dzieki . a Ofka kochana , ten Spinky kochas to ode mnie zwiał o jeden wieczór za pózno i stad teraz te termofory na szefach. No a Naszata ,nie martwij sie.Najwyzej narzutke narzucisz.A ja mam bilety a w kiecke boje sie wejsc ,ze nie wejde,ale narzutka jest!A dach wyglada jak póldupki inaczej.w odwrotna strone.Dobra kochaniutkie.Wiem ,ze kalinka wynurzyła sie na chwilke ,a co z reszta?Zyjecie dziewczynki.Ide zaparzyc jakiej miety albo co...ja zjadłam dla zdrowotnosci 2 plasterki cytryny bez cukru iii mam teraz..zdrowotnosc.Ide ,przytule sie do termofora i spie.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu ,Ramzes to moj twoj to Tu ten cham bo młody i nie ma co na narkoze mumiasta zwalac. :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Nie wiem czy się jeszcze załapię na kieliszeczek :(..ale może:) Własciwie to może lepiej by było sie nie załapac po tych świetach..troche mnie żołądek rozbolał..nie wiem cos zjadłam na co jestem uczulona..jestem w kropeczkach!!!Najgorsze że nie wiem co to było..juz sie robie \"normalna\" ale jednak niepoój został..nie wiem co zjadłam..i nie moge tego unikać!! Nie podziękowałam jeszcze za zyczenia ❤️..dla Wszystkich!!!! Bosiu..dlaczego ?? Przeciez wszystko było ok!! Ja tez juz kilka razy miałam pytac Cię o gg..mam ,ale to stare..podobnie jak Dosi :( Ja nie bardzo lubie rozamwiac przez gg..ale lubie mieć :D:D:D bo czasem mnie \"nachodzi\" i chce mi się pogadać:D:D Nawet Lidka ma do mnie pretensje że nie uwidaczniam się...ale co poradzę..nie lubię i już!!! Wolę przez telefon..dlatego rachunki mam jakie mam:):) Ja juz powoli przygotowuję się na Sylwestra..Ola mi będzie robić tipsy( mówiłam że nigdy więcej)..ale zrobię sobie jeszcze raz..przedostatni:D Fryzjera podobnie jak Naszata mam zamówionego na niedzielę ..ale moj Kaziczek powiedział mi dzisiaj że niepotrzebnie..ze powinnam rozpuścic włosy..wyprostować (kręcone mam) i byłoby najlepiej. Kurcze..po tylu latach takie sowa robią wrażenie..przynajmniej dla mnie.Nie wiem,może chodziło Mu o kasę..ale wole tego nie analizować:D:D To tyle..co chciałam Wam napisać..do jutra..papapa👄👄👄 P.S..Wiki dziękuję za ostrzeżenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku,dla Ciebie tez zostalo.Daj jakiś garnuszek.Karniaka musisz wypić.Nie ma lekko.Na zdrowie\\_/ A inne dziewczymy??Gdzie Wy zakamuflowane siedzicie???Zabraknie Wam napitkow.A sa pyszne i świat jest po nich ładniejszy.:D Do jutra,kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jeszcze z obczyzny piszę. Jutro o 20 wylatujemy już do domku. Z wnusiem. Zdjecia porobiłam powysyłam z domu. Ja zachowałam umiar w jedzeniu, może dlatego że jak się narobiłam to już mi sie jeść nie chciało. Pozdrawiam wszystkie grubasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się zamelduję po świętach. Nie napracowałam się specjalnie bo wszystko przygotowała siostra z córkami. No, prawie wszystko. Ja zrobiłam karpia i upiekłam dwa ciasta. O, tak przy okazji - dla dziewczynki, która tu podała przepis na salatkę śledziową z dodatkiem bialej fasoli wielki plus - Takis ją zrobila i salatka jest przepyszna. W tej chwili mam w domu gościa - najmłodszą latorośl siostry - mój syn ma towarzystwo:-) Co do sylwestra - na razie to jeszcze mam jedno tlumaczenie do skończenia. Dopiero potem będę mogla spokojnie myśleć o zabawie. Kreacja już jest. Co do fryzjera - nie mam zamówionego. Ale ja mam kręcone włosy więc tylko jutro lub pojutrze pójdę trochę podciąć i nawet jakoś specjalnie upinać nie muszę bo i tak się dość fajnie same układają. A może dla odmiany też pobawię się trochę prostownicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ija też jeszcze żyję.....trochę się przejadłam, bo brzuch urósł, ale zaraz to przepalę mam nadzieję......rzuciłam palenie ,więc musiałam się wziąć za ćwiczenia , bo niebezpiecznie przybywa .... No cóż po świętach i trzeba się za robotę wiąć. Ja na Sylwestra nigdzie się nie wybieram ,spędzę ten dzień przed telewizorem .O północy pójdę popatrzeć na fajerwerki i to tyle.Ekscytujące ,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTO JAK PIJE ????? Anorektyk - nie zagryza. Astronom - ma zaćmienia Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich - piją, tańczą i haftują. Egzorcysta - pije duszkiem. Grabarz - pije na umór. Higienistka - pije tylko czystą Ichtiolog - pije pod śledzika. Kamerzysta - pije, aż mu się film urwie. Ksiądz - pije na amen. Laborant - pije, aż zobaczy białe myszki. Lekarz - pije na zdrowie! Matematyk - pije na potęgę. Ornitolog - pije na sępa. Pediatra - po maluchu! Perfekcjonista - raz, a dobrze. Pilot - nawala się jak messerschmitt. Syndyk - pije do upadłego. Tenisista - pije setami. Wampir - daje w szyję. Wędkarz - zalewa robaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe hasło wyborcze Samoobrony: WSTĄP DO NAS - WEŹMIEMY CIĘ NA CZŁONKA!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki dzieki za ostrzeżenie.Ale zastanawiam sie ,czy takie ostrzeżenia nie sa..własnie wirusem , bo od razu moj parasol raban podniósl o błędzie i cos tam i zamknął gg na amen a gg wogóle jakies bezbronne jest. Mam wolne w pracy ,o 7 rano tylko telefon z tego zaczarowanego miejsca mnie obudził..Cholera by wzieła.Potem szefowa dzwoniła..ale siedze w domu. Po szczytnych celach ..zostało niewiele...Ale chociaz odpoczne ciutke no i Takisku i MarMi wam to dobrze ,laseczki takie fajne..wszystko załolożycie i ślicznie wyglądacie,a wielorybowi nie dosc ze ciezko na śledzia sie przerobić to i kupic tylko namiot można...ach, życie życie .... :-D ,:-D :-D Ide do biurka...drugiego ,pa gg cos mi pada ...Ramzes nowosci nie toleruje....może wie co robi? Herbatke parze i kawusie tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!! Witam w szary, pochmurny dzionek.... My dopiero wczoraj wróciliśmy od rodziców, dawno juz tak nie było jak w te swieta,ze bylismy wszyscy w komplecie....tzn.my- jako rodzeństwo i moi rodzice! Ach...fajnie było, az do domu nie chcialo sie wracac.Teraz mam jeszcze siostre do 2 stycznie, a potem....dzień jak codzień.... pozdrawiam cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, gg szwankuje dzisiaj i ja także nie miałam.A to napewno nie wirus, bo z pewnego źródła otrzymana inforacja, więc się nie obawiam. Miłego dnia dla wszystkich, takiego słoneczka jak u mnie świeci, cmokasy. Ja śmigam na spotkanie , papaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!! No i kupiłam sukienkę..gdzie moja silna wola..ale jestem kobietą..PRZECIEŻ:D:D:D U nas strasznie pochmurno..nie będzie ten Sylwester miał uroku..bez śniegu..nie będzie:( Ale może chociaż zabawa będzie fajna..oby!!!!! Narazie dziewczynki..papapa 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Viki ,może źle sie wyraziłam ,chodzi mi o to ,ze gg czesto bardzo pada, nie wiadomo czemu i nie wiadomo nigdy kiedy cie rozłaczy z neostrada. A za ostrzeżenie wielkie dzieki.Przeciez ja wiem ,ze ty internetem zarabiasz równiez na chleb ,i doskonale wiesz co piszesz. Takisku.Toz z ciebie piekna kobietka i nic dziwnego ,ze chcesz miec cos swiezego.Tak trzymaj.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I ja witam poświątecznie. W końcu pogoniłam swego kochasia udał się we wskazanym kierunku - czyli w kierunku Radomia :D, nakazałam mu, żeby teraz pomolestował pewną, bardzo zapracowaną blondynkę - innym też się należy :) Hej, hej Forever, dotarł już ? - Bosa \\_/ podstawiam kieliszek, trochę późno, ale mam nadzieję, że jeszcze coś zostało . Podobno w Sylwestra we Wrocławiu po gołym niebem, będą występowac jakieś znane gwiazdy. Wybierasz się na występ, czy masz lepsze plany ? Moje sylwestrowe plany to... biała sala :) ...co się dzieje ? Jeszcze nie tak dawno, nie wyobrażałam sobie, że można spędzić sylwka w domu we dwoje, przed tv - hehe :) szkoda gadać ....posunęłaś się, tak mawia moja szwagierka ...co ona ma na myśli, kto ją tam wie ;) Dziękuje kochane za pocztę i życzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ,ze jeszcze jest.Podstawiać kieliszki i to co tam macie.Wszystkie spóznialskie ręka w górę.Na zdrowie!!!\\_/ Takisku , a kiedy będziesz sie ubierać??Masz przeciez taką wyborna okazje.Piekna dziewczyna lubi piekne kreacje.Ja jak najbardziej popieram. A Marmi też już gotowa nawielkie wyjście?? Bawcie sie dobrze. Ewelinko,Ty to troche przesadzasz z tymi woelorubami i innymi wielkimi stworzeniami.Widziałam Cie na zdjeciach i jesteś dziewczyna calkiem do rzeczy. Ja też mam duzo ciała,ale nie przejmuje sie tym. Podobam sie swojemu Kaziczkowi,on patrzy na mnie z wielka miłościa,to jak mam mu robić taka przykrość i odchudzać sie?????? Tak naprawde,to bardzo bym chciala zrzucić kilka kilogramow,ale nie udaje mi sie to od jakiegos czasu. Chciec to nie znaczy móc.Musimy sie takie zaakceptować. Ja siebie lubie taka. Ciebie tez Ewelinko lubie.I obojetne jest to jak wyglądasz,wazne ,ze masz dobre serdudzko. Nie wiem co włozyc na Sylwestra??Co prawda urzadzamy go w domu wspólnie z przjaciółmi,ale ubieramy najbardziej szykowne kreacje,robimy dekoracje \"sali balowej\".Stól przepieknie nakryty. A \"co ja mam na siebie włozyc\"to problem moj codzienny.Spinkusiu,nie wysylaj nigdy do mnie tego swojego kochasia. Moze Forevciowi sie przyda,bo Ona ciagle pracuje. Wreszcie odpocznie.Pozdrawiam Was i całuję.Ewa wrocilas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×