Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

o ja tez mam picolo na sylwestra! Ewus Piotrus ma termin na 28.01.2007.jeszcze 4 tygodnie..... ale ja juz mam dość, taka jestem cięzka, duża, spuchnieta,zmęczona, itp.!!!! JA JUZ CHCE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ewciu jak to 2,9miesiaca? no to moze ty ładna dziewczynka za mamusie rób.A nie tam za babcie....przeciez kobiecie z dzieckiem na reku zawsze jest do twarzy..:-D ,:-D i jak takiego malucha nie kochac ale roboty..full.Fakt.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie krzycz że chcesz . Przecież wiesz jaki to luksus miec go w sobie. A potem to tylko płacze i robi kupę i woła na czipsy. ❤️ dla Was Obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za herbatke.Wypije na pewno.👄 Ewelinko-jak wyślesz list na naszym topiku,to wtedy szybko nacisnij na górze po prawej w FORUM w kolorze pomarańczowym.I wtedy Ci sie wyswietli który to wpis na naszym forum, zrób to względnia szybko,bo tam się szybko zmieniaja nazwy topikow.Bo ludziska duzo pisza na Kafeterii i czasem to trwa kilka sekund.Wprawisz sie jak zrobisz to kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina mnie w sylwestra strzeli 47 . to i 2,9 może juz chyba być. Zaraz prześle zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wstrzeliłysmy.Super:D Ewa,witaj znowu!👄 Ewelinka ma dobry pomysl.Wykonczy Cie ten Twoj wnusio. :D:D:D A Ksymcia natychmiast do lekarza.Bo to moze być gestoza czyli zatrucie ciażowe.Ale lekarz musi to ocenić.I wyniki musisz zrobić.:):):)Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu to my rowieśniczki .mi 18maja walnie 47.To czemu nie?A w Sywestra bedziemy ci spiewac sto laty.Od jutra ćwicze gardło..w śpiewaniu.A wnuczek tylko zyska ,ze jest pod twoja opieka .Nie znam historii ,ale babcie sa dla maluchow po prostu miodem na małe serduszka.Wiem..bo duzo babc znam.Powiem wiecej.BAAArdzo duzo i własciwie wszystkie sa nienormalne - wariuja za wnukami!I ja bede taka babcia.To strasznie fajne jest ,jak dzieciaki maja w nosie ,a nawet jak nie ,rodziców ,a babcie i dziadkowie...sa bezkonkurencyjni w uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go mam tylko na trzy tygodnie, więc na czterech a sama bedę wszystko robić. I pewnie tylko tak troche gadam na wyrost, żeby mi wszyscy współczuli ale bardzo sie cieszę. Rzeczywiscie taki strzał 3 o jednej minucie to się chyba pierwszy raz tu zdarzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz przeczytałam Wasze wpisy i bardzo się śmieję,ze brzuch mnie boli.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosi za ta granića tak samo jak u nas . Praca dom tylko może mniej kłopotów do pierwszego bo łatwiej się żyje za ich pensję. A ludzie tacy jak wszędzie. I mili i nie mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja tez chce zdjecia! do lekarza ide od razu po Nowym Roku.... a w nocy i tak nie spie....albo siusiu,albo noga zdretwiala, albo reka boli,albo biodro, albo dzikie harce w moim brzuszku..... w dzien natomiast bezczynność mnie wykańcza, ja zawsze taka \"obrotna\" byłam..... a teraz ... nawet wyjście do sklepu osiedlowego to niezły wysiłek... gdzie moja młodość!!!!! ale mnie na noc wzięło, bleeee......lepiej juz się położe, bo zaczynam głupoty wypisywać, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to miło tak pisać o jednej porze i wiedzieć że ktoś tam , gdzieś w Polsce ma takie same myśli i jest sie razem. Ja sobie zaraz wyobrażam Was siedzące przy kompie i piszące tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eline,nie wyglupiaj sie z tym adresem.przejdz na inny watek....... Ewelinko bardzo sprytnie opisałas działanie kochasia na naszym topiku.To byla tak zwana instrukcja obslugi.Raczej czytelna.Nataszko,zrozumialas??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Bosi masz u mnie maila ,ale juz nie dzisiaj ,dzisiaj czeka na mnie termofor i Busio chory..A poza tym Nika prosiła ,zeby ci przekazac ,ze pamieta ale ma urwanie głowy i sie odezwie..Ewus to co sie chwalisz ,ze wnuka masz,ty go po prostu pozyczyłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ewa , ja tak samo sobie to wyobrazilam.Mówie Ci identycznie.To tak jak na czacie.Wszyscy pisza prawie jednocześnie,o tej samej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymcia co do młodości- Taki mój koleś mówi kiedyś przed sylwestrem tak: Kiedys jak szedłem na Sylwestra to umawialiśmy sie kto ile napoi przyniesie, a teraz to o napojach nic a tylko kto bigos a kto sałatkę. I po menu sylwestrowym widać jaki jestem stary. Miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewa..no to już wiesz co ja przechodziłam:D:D Dzieci dalej mieszkają ze mną..ale teraz jest corka i jest trochę lżej..pracuje tylko 4 dni w tygodniu..a resztę jest w domu!! Moja corka dopiero chyba w marcu jedzie do Niemiec..teraz znalazła sobie pracę w barze piwnym(niestety) innej u nas póki co innej nie ma:( Cały dzien mnie dzisja nie było..bo : -Po pierwsze rano zalałam klawiaturę i musielismy kupic drugą -Po drugie..kaziczek się wściekł..i chcial taką samą..a po taka samą musiałam pojechać do marketu - Po trzecie takiej samej nie było..kupiłam inną..on sie jeszcze bardziej wściekł i całe popołudnie spędziłam na rozmowie.i tłumaczeniu ze ta jest tak samo dobra jak tamta..a nawet trochę lepsza..Juz nie wspominająć że droższa niż ta którą On kupił! Potem Kaziczek mi tłumaczył że nie chodzi o to czy lepsza czy gorsza..ale chodzi o zasady..o szanowanie..itd.To tak jakbym celowo zalała tą klawiaturę:D:D To potem stwierdził że kawę to maogłabym łaskawie pić przy ławie jak to robią wszyscy( nie robią)..bo potem zdarzają się własnie takie nieprzewidziane rzeczy...czytaj wydatki..:D:D:D Ale już jest dobrze..mam tak całe 20 lat..przywykłam..Ale to jest KOCHANY człowiek..musi się poprostu wygadać..ale gdyby komuś działa się krzywda..nieważne..zna czy nie..to pierwszy leci!!!!!!! Juz tylko doba dzieli nas od Nowego roku..bardzo jestem ciekawa co też nam wszystkim porzyniesie..Ksymci wiem..wszystkie czekamy na Piotrusia..ale reszcie..Oby tylko same najlepsze rzeczy...OBY!!!!!!!! Do jutra koleżaneczki..Dobrej i spokojnej nocy..buziaczki👄👄👄........❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatka zrozumie jak kochas do niej dotrze wreszcie kiedys.Ja chwilowo go nie chce .ale tylko chwilowo tak jak ofka go wywali ok 2.01.to chetnie go przygarne..Chociaz jeszcze zła jestem ,ze ostatnio z apóxno sobie poszedl i nie ostrzegl ,ze ma taki zamiar. Ewuniu ,widzisz Bosi we Wrocławiu Ja blisko ukochanej stolicy ,na wsi, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam Ewelinko cierpliwie,ale cierpliwość jak wiesz nie jest mojaą mocną stroną. Moge udusić wirtualnie.........:( Ewuniu,jak wnuczek będzie odjeżdzał to będziesz plakała.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Takisek się pojawił.Ale ten Twoj Kaziczek jest zasadniczy!!! Caly czas kieruje sie w zyciu zasadami. Moze i dobrze.Ale On Ci czasem zycie zatruwa Basieńko.Czy ta klawiatura jest warta tyle zachodu???I nerwow??? Uśmiechnij sie do niego,przytul do serca.Szybko mu minie...:):):) Widze Was kochane.A moze tak kiedys odwazmy sie przez kamerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,Ewciu ,nie wypominam ,ale sama bym chciała ,nawet takiego pożyczonego na krótko.Ale moj syn jakos sie nie kwapi. No i musisz zakolegowac sie z dzieckiem zeby kojarzyło babcie ztym wszystkim NAJLEPSZYM.Jak Marcelinka Bosie .. Takisku kochany ,nie spisz? A Kaziczek niech pomarudzi,Potem bedzie lepiej spał.widac ma taki Busiowy charakter.Moj tez gada ,marudzi ,złosci sie i nawet drze sie czyli krzyczy i jak juz czerwienieje to mu mowie ,zeby sie nie denerwował tak ,bo mu to szkodzi i jeszcze co mu sie zrobi.A najchetniej bym go...na Marsa do swoich wysłała... Ale za to potem spokoj a ja nie musze sie odzywac i jest ok.A Busio bardzo rozmowny ostatnio i zły jakis i na psa nie krzyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O drugi złoty strzał- znowu 3razy. Takis jak ja znam dobrze te zasadnicze postawy i marudzenie na potegę. A le lepiej jak marudzą niż nic. Ewelina ja ze stolicy Kujaw z Włocławka. Bosi a płaczę za każdym razem a czasem jeszcze po rozmowie telefonicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spać!!!Dobranoc.Musze sie wyspać przed Sylwestrem.Jeszcze co prawda 2 dni całe,ale już pora!!😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,Bosiu ,wczoraj maila dostałam ,wieczorem ,a do pracy dzis szłam to jutro odpisze .No ,gasimy juz swiatełko.No idziewczyny trzeba by jaki becik dla naszego Piotrusia kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×