Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Bossi, ja nie mam narazie ( przynajmniej w dniu codziennym) innych spotkań, jak te z klientami . Miałam dziś najlepsze chęci pobyć trochę z \"kochasiem \" Spinky , ale się nie udało - wczoraj zadzwonił klient, że chce spisać umowę OFE, bo chcą Go wylosować - więc musiałam ruszyć swoje cztery litery i iść spisać :-). No i jutro także się mi nie uda poleniuchować , bo klientce zmarła teściowa - więc znowu zajęcie . Ale może to i dobrze, że nie pozwalają mi poleniuchować , bo przecież stary rok trzeba pożegnać pracowicie :-). Spinky, ja także już się całkiem rozleniwiłam jeśli idzie o bale i wolę posiedzieć w domku i to niekoniecznie przed TV . Mam trochę papierów , to może je zepchnę :-). Mam zaproszenie do Łącka, bo moja Psiapsióła zjeżdża na Nowy Rok do kraju, ale nie mam ochoty się turlać 250 km w jedną stronę , aby trochę pobyć z Nimi ... Jednak chyba nie całkiem mnie opuścił ten Twój \'kochaś \" :-) Ewelinko, ja faktycznie dużo korzystam z lapka, ale mam dobre zabezpiecznie antywirusowe i jakoś mi funkcjonuje mimo zagrożeń . Buziaki dla wszystkich Pań 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie❤️ Czemu Ewelinka ma taki paskudny nastrój. Każda kobieta jest piękna gdy się uśmiechnie. Czy nie zauważyłaś ,że to te zasuszone przeważnie są same? Nie narzekaj . Głowa do góry, biust do przodu.Jak go dobrze wyeksponujesz to na nic innego nie będą patrzeć.:D :D ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje kumpele z poczekalni.Dziekuje za pocieszenie.Od razu mi lepiej.Po przymiarkach i innych kombinacjach brak mi niewiele ..znaczy albo srebrne wdzianko albo złote buciki własciwie jak sie postaram to za 40zł to załatwie, nie musi byc 7 cud świata.A poza tym towarzystwo bedzie fajne i normalne a nie zblazowane ...wiec to sie liczy ,a poza tym jakos mi trudno pogodzic sie z ta tusza.Myslałam ,ze moze zaczac palic, bo moja znajoma zaczela i schudła..15kg w 3 miesiace,ale ...schudne ok ,a jak nie schudne i bede gruby parowóz? no i jak juz zaczne to wiem ,ze nie rzuce.Nie dam rady tak sie katowac jak 3 lata temu i znowu smrod papierosów i maziste firanki i...nie nie bede paliła.A tak ogólnie to przeciez kilka godzin zabawy i nawet moze byc boso ,ale w ostrogach!!! No i tyle .buziaczki .Dzis miałam cuuudny dzien.Szkoda ,ze Spinki swojego amanta odesłała do Radomia...jak sie w Radomiu znudzi to poprosze w dalsze Mazowsze...buziaki i herbatke pijemy ..cytrynowa... Ksymciu ,ślicznosci a ty gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszatko ,skarbie kochany , smetna ja i marudna jak stara pudernica ale przejdzie , ..przejdzie ..i bedzie za pól roczku ewelinka 47...a nie 46 a dopiero było 18! :-D :-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko masz juz napotrzebniejszą rzecz do zabawy-swoje poczucie humoru. Kochasia Spinki goszczę u siebie i nie puszczę go przynajmniej do 3 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 czy 47 -nic to Ewelinko ,nic to- nalezy sie cieszyc wszak antyki są cenne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko to tylko głupawka mnie bierze,wiesz dobrze ,że nie jesteśmy antykami ,my jestesmy po prostu wiecznie młode,piękne o inteligencji przez skromnośc nie wspomnę. Zycie jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewelinko..Ty nie przesadzaj ....dobra?? Widziałam Twoje zdjęcie!! A u nas ŚNIEEEEEG...KURCZE..I ZNOWU BAŁWANÓW PRZYBĘDZIE:d:d A z tym Sylwestrem to uważam że to lekka przesada..jedna noc..a tyle zachodu.Kaziczek się na mnie smiertelnie obrazil. Kurcze ..ja to Go chyba nie nigdy nie zrozumiem :D Nie chodzi Mu o to że kupiłam tą zakichaną sukienkę..nie chodzi Mu nawet o kasę ( nie była wcale droga)..ale chodzi Mu o to że zmieniłam zdanie..że jestem niezdecydowana..i niekonsekwentna. Konia z rzędem temu kto widział konsekwentną..zdecydowaną ..kobietę.ktora idzie na zabawę..i zobaczy ładną kieckę..idealna dla niej..i nie kupi!!! Jasne..wiem że są sytuacje gdzie trzeba NIESTETY liczyc się z każdym groszem..ja też tak mam dośc często..ale akurat teraz jestem na prostej..to czemu nie miałabym zmienic zdania i nie kupic!!!Prawda że jesteście po mojej stronie:):):) Dobranoc..do jutra..Milutkich śnów..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis jestem jak najbardziej za ,ja tez sobie dzisiaj poprawiałam humor zakupami,małe conieco a cieszy. Faceci są z Marsa paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka..czytałas!!!!!! Fantastyczna książka..ja tez czytałam i byłam pod ogromnym wrażeniem!! Są z Marsa..NA BANK:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ranna kawusia? Herbatka? Kochane moje ofki huncwotki ,ale dlaczego my z Wenus i takie sieroty czasem? No i powiedzcie jak wasze samopoczucie w sensie Swiatecznym pod znakiem tradycji?Mi starczy co najmniej na rok.Buziaczki miłego dnia! Dosia ale ty masz chyba ciutke luzu i malujesz dzbanuszki z dobrej ,nieprzymuszonej woli w te dzionki?czy wolne?Tak cie mało tutaj :-( .Kalinke wcieło ,Spinakerka ciut ..nawet mniej niz na lekarstwo...A tygrysek brykający?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinki głośne wołanie Wyostrzyło moje słuchanie I brykiem szybkim jestem oto gotowy Wyszarpać Ofce tego , Kogo przechwyciła a który wysłany był w innym kierunku. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Ofka mi Kochasia przekaże Tylko ciut przypózno.Spinkuś musi wyprodukować nowego:D:D tylko ,kurcze,może tabliczke mu na szyję żeby Go znowu któraś po drodze nie przechwyciła. Dośka,nie pękaj ja tez w domu poczekam na Nowy Rok .Sukienke nową wprawdzie kupuję ale córce na studniówkę.Sobie robie na szydełku luksusowe wdzianko(miało byc zrobione na Boże Narodzenie haha)na Wielkanoc chyba zdążę. Jeszcze dzisiaj tylko długa ,pracowita noc i Sylwester wolny,Nowy Rok wolny:DTakże ze zrozumiałych względów,Spinakerku,wyprodukuj to leniwe cudo dla mnie ,niekoniecznie musi byc łudząco podobny do pierwowzoru:D:D:D Buziaczki śniadaniowe dla wszystkich. Barrrr wzięty!! z goracą kawką i herbatkami.Częstujcie się bo zima nadchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinko,widzę,ze Twoj kochaś gdzieś krąży i nie moze dotrzeć na miejsce.Co Wy się tak o niego bijecie???Ja tam go nie chcę! Bo i tak przewaznie jestem leniwa,a jak juz mam ochote cos zrobić,to wyganiam LENIUCHA,a on i tak sie opiera. Spinko,jesli One takie chetne to go sklonuj i niech kazda ma na własność.🌻 Takisku,daj spokoj ! Niech Kaziczek nie wjeżdża Ci na ambicję. Po prostu my w tych sprawach nie jesteśmy konsekwentne. Kazda z nas lubi ,mieć coś nowego.A zwłaszcza na wyjście.......👄 Ewelinko,ja tez chcę złote buciki albo broszke.Zupelnie nie wiem co mam włozyć.:( Skoro jesteśmy z Wenus,to chyba nomalne? A mężczyzni nigdy nas w tym względzie nie zrozumieja.Oni moga miec 2 koszule,2 krawaty i 1 garnitur i jest oky. Ofeczko,a co kupiłaś????? Niegrzeczna jesteś,niedlugo dogonisz nas i tez bedziesz antykiem.:( Ja przedwczoraj,(tylko nie wiem czy juz pisalam o tym),kupiłam sobie jak zwykle nowa torebkę i buciki. Takie eleganckie. Ale i tak w nowych nie będę tańczyć,bo na pewno niewygodne. Ale wazne ,ze są.W szafie.Ha,ha,ha.Dzięki za herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekę biszkopcik , jutro zrobie ciasto z kremem napoleonkowym i brzoskwiniami i galaretka. Oczywiście na pojutrze. :D Doradzcie,co jeszcze podać oryginalnego??? Co by sie przy tym nie narobić???Odpiszcie koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kombinuje z ta stopka jak łysy pod górkę.Ale juz powinno byc tak ja chcę.No zobaczymy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu ciasta.............. ja mam jakiąś obsesje ciastową....jak zobacze lub usłysze o cieście to koniec!!!!! Wiecie co.... od kilku dni puchnę, tzn.moja prawa strona sie znacznie powiększa, prawa noga, reka, reszty ciałka nie sprawdziłam, w środe ide do lekarza może cos poradzi.... pozdrawiam Was goraco i ide na \"łóżeczko\" przed tv,papapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusie słodki ,byle nie ciasto ,byle nie kapusta ,byle wedlina nie.Ja dzis...jako i ser biały i pomidora. Nie moge na nic innego spojrzec .A na dodatek Busio ma chyba Wirusa ROtha czy cos Umierajacy i drze sie , ja te zaraze znioslam wiadomo skad...No. A Bosiu .zrob ty jakie paluszki rybne i frytki pieczone i surowke z kapusty i normalnie masz menu ..orginalne. Bedziesz sie przejmowac jedzeniem.W Sylwka powyglupiac sie trzeba .A nie tam jesc ajak zgłodniejecie ,to wszystko nad ranem zjecie to co sie martwisz kochana. No i te zlote buty bym ci podrzuciła ale to sa tenisówki skorkowe i kurde maja nawet złote rzemyki zamiast sznurowadeł ale..do kiecki kiepawo sie prezentuja do portek lepiej. Ksymcia z tym puchnieciem cos nie tak.Lec do dochtora a apetycik..no..ma prawo byc.Widac Piotrus łasuch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znowu mio sie rypło:-O , nooo ,:-D ,:-D jeszcze pare miesiecy i tez w te okragłe liczby moze mi sie uda ale nie wiem skad wy wiecie jaka cyferka Ja wchodze zporadni nie widze.slepa kometa jestem a jesli chodzi o kochasia Spinki to ja chce Spinkowego kochasia orginał jest przychodzi i odchodzi kiedy chce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko🌻-widziałaś chyba ,że Diabeł ubiera się u Prady\".To inni mają powody do zmartwień, a są zadowoleni. Więc gdzie im do nas . Kochane dzięki za zdjęcia . Bardzo mi umilają czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko ,po pierwsze jakie zdjecia? po drugie.Spinakerek ma amanta ,kochasia ,Ma na imie leń.I czasem nam go wirtualnie pożycza ..no i my go przeważnie lubimy .I jak go sobie pozyczamy to..praca nam nie przeszkadza nawet jak sie o nią potykamy.Rozumiesz teraz? I dlatego tak o nim tu debatujemy ze strachu coby sie nie przepracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu co za zdjecia ,a nie naszatko. Czy jasno wyłożyłam historie z amantem?Parze herbatke ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja na noc herbatki nie mogę, bo potem siusiam co godzinka przez całą noc kolorowych snów Wam zycze - przy Ewelinkowej herbatce oczywiście...papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja Taka Takis.Babcia wnuczkowi. Już zapomniałam ile jest zajęcia przy takim dziecku co ma 2,9 m-cy. Wróciliśmy wczoraj nad ranem i dopiero teraz usiadłam poczytać co sie U NAS dzieje. Ksymcia leż i wypoczywaj bo takie puchnięcie to nic dobrego. A kiedy ten Nasz Piotruś się pojawi? My na sylwestra to już mamy zakupione pikolo. Takis kobiety są zawsze zdecydowane żeby nie kupować dopóki im sie coś nie spodoba. I nic tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×