Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🌼 Spinki..zmęczyłam sie ja Cię czytałam.:D:D:D Dziewczynki..wysłałam Wam zdjęcia.jak obiecałam. DOBRANOC..papapa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki..dlaczego az tak dużo miałas tych punkcji ? Napisz nam jak się czujesz..A w ogóle to powinnas troche mniej pracowac!!!!!!!!!!! A co do mnie to nie wiem..ale fakt że zimno mi strasznie..az zaczyna mnie to smieszyć..Nie wiem może ciśnienie..ostatnio nie mierzyłam.Ale czuję się dobrze..poza tym że \"marznę\" :D:D:D Dziękuję za miłe słowa..nie byłam smutna..ja tak głupio wychodze na zdjęciach :D:D W ogóle nie lubię ani robic sobie zdjęć..ani oglądac siebie na kasecie wideo...Nie jestem fotegeniczna..i tyle.:D:D No teraz to sobie idę już lulusiac..papa 👄 P.S..Lulusiac mówiła moja najstarsza córka..i tak mi się to podoba juz 25 lat:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku,dzieki za śliczne fotki. Sa naprawde bardzo udane . I widać,ze rodzinka super się bawila.Masz piękne córki,a i zięciowie przystojni.A suknia bardzo modna i Ty też jak modelka.Uwierz mi. I nie opowiadaj,że jesteś niefotogeniczna. A co ja mam powiedzieć? Ja nienawidze sie na zdjeciach i na wideo. Chyba wszystkie kobiety lubia narzekać............Ewelinko wyslalam.Caluski..Pa.Ide lulusiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi przykro Wiktorko,ze sie tyle nacierpialas. Uwazaj bardziej na siebie.Moje zatoki podleczone,ale ciagle mi sie dają we znaki.Muszę sie piescić ze soba.I nosze czapeczki.Niestety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c Nastawiam dzbanek herbatki.Early grey może dzis byc.Ksymciu ,moze tobie i Piotrusiowi liptonek z cytrynka.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ewelinko🌻 Dzisiaj ja podłączę się pod herbatkę bo cały dzień spędzę przy kompie. Nie jest to wymarzona forma spędzania dnia , ale będę tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam, że zdjęcia Wam się podobaly :-) Dziewczyny jak malowane, prawda?:-) Nawet ta najstarsza:-) Ja mam niewiele zdjęć, bo biegałam z aparatem. A te, które mam są nieudane:-) Źle dobralam sukienkę - ładna ale niestety nie jest na osobę mojego wzrostu i budowy. Nie dość, że pogrubia (a ze mnie i tak kruszynka nie jest) to jeszcze optycznie skraca. I na zdjęciach widać takiego grubego, nieforemnego kurdupelka:-( Ale nic to, grunt, że się dobrze bawiłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ w trochę dziś ponury dzień (za oknem oczywiście). Takisku, Bossi, teraz , gdy robią punkcję , to nie kończą na jednej, tylko czyszczą \"do spodu\". Ja miałam całkowicie niedrożną jedną zatokę i dlatego musieli tyle robić. Ale ja się czułam i czuję dobrze, nawet głowa mnie nie bolała , dopiero zaczęła trochę po punkcji... No i to prawie wcale nie bolało :-). Niemniej co jedna więcej - tym z większą niechęcią podchodziłam do tego zabiegu :-). Ale przecież sama chciałam ... Takisku, ja muszę pracować , bo ja nie mam drugiej osoby, która trochę \"kasy\" do domu przyniesie , a póki mogę , bo mam siły i możliwości, to nie poddam się :-). A sukienkę miałaś podobną jak moja koleżanka z USA - Ona nie miała tylko wdzianka, a odkryte ramiona. W każdym razie piękna ! A Ty wcale nie jesteś niefotogeniczna, ale jesteś chyba trochę spięta przy zdjęciach i dlatego brak uśmiechu . Bossi, ja także już od kilku lat \"naumiałam \" się chodzić w czapce, ale dla mnie najlepsza byłaby kominiarka , jaką noszą bandyci :-). Na to sobie nie mogę pozwolić , bo byłaby afera gdyby mnie zamknęli za sam wygląd :-) po wejściu do sklepu . MarMi , ja także chcę Twoje zdjęcia i wcale nie przejmuj się jak wygladałaś - to tylko Twoja opinia , a najważniejsze że się świetnie bawiłaś :-) Życzę Paniom ( wszystkim) miłego, dobrego dnia , cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam w bardzo pochmurny..zimny dzień!! Dobrze że chociaz na sercu cieplej..jak poczytałam co napisałyście..to od razu mi cieplutko👄 Nie wiem jak Wy ale ja już bym chciała żeby spadł śnieg..może byłoby cieplej..i napewno przyjemniej.Mówią meteorolodzy że od 20 stycznia ma podobno popadać..Fajnie by było..bo przecież są ferie..i dzieci miałyby frajdę!!! Idę teraz zająć się jakims obiadkiem..zaraz poprzychodzą..a tu cicho, głucho..i obiad w lesie..jak mówiła moja śp.Babcia..:D Całuję..papa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry..... Dziewczyny ja dopiero wstałam, gdyby nie telefon to do wieczora bym pewnie spała.....pierwszy raz mi sie chyb acos takiego przytrafiło. Ewelinko herbatka pyszna....dziekuję a wieczorem to pewnie Bosi herbatka tak mnie \"ululała\"....ach... dawno tak dobrze nie spałam, ale wczoraj byłam wykończona. Spedziłam ponad 4 godziny w przychodni, takie były kolejki, a dzisiaj mam wizyte u neurologa w związku z tym moim dretwieniem kończyn umiejscowionych z prawej strony i tez sie troche denerwuje. ale juz 37 tydzien sie zaczał wiec Piotruś jest donoszony!!!! Takisku piękna z Ciebie kobieta! Wiem, wiem też obiecałam zdjecia, obiecuje,ze wysle jak najszybciej. całuje Was mocno i miłego dzionka zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ksymciu..już niedługo..już tylko pięć minut i wszystko wróci do normy!! Z tą tylko różnicą że będzie Piotruś..Ale to właśnie jest miodzik całych tych naszych przejść.Taki Wielki drugi mały cud!!!!!!!!!!!! Ale Wy jesteście kochane..zawaliłam Was troszkę tymi zdjęciami..ale nie wiedziałam ktore mam wybrać..to wysłałam wszystkie:D:D:D Ksymciu..dziekuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocniczek już nie z poczekalni
🌻🖐️❤️❤️🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis wyglądałaś jak modelka tylko uśmiechu Ci brakowało. Piekne zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Nocniczku..wróć do poczekalni..nie bądź już na mnie obrażony..🌼🌼🌼 👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewa..dziekuję❤️ Ojej..Dziewczynki..aż mi głupio..Ja chciałam tylko pokazać sukienkę.a otrzymałam tyle komplementow..Bardzo..bardzo dziękuję!!!!!! Jesteście Przekochane.❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJ-JO
Miałąm wirtualnego czuja. Od czasu do czasu przyłączę się do Was. Zna mnie tu BOSANOVA i EWELINA. Przychodzę z imbirową herbatką, okraszoną pigwą, która rozgrzewa, dodaje energii i spełnia marzenia w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJ-JO
Dziewczyny! Musiałam się tak nazwać, z tym "oj", bo zapomniałam hasła do samego JO. I tyle. Te, co mnie znają, wiedzą o co biega. A pozostałym wkrótce się przedstawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Takisku ma nadzieję, że mi wybaczysz, nie chciałam nikogo zmęczyć przy czytaniu mego wpisu :D...zobacz, jak Dajen się dzisiaj rozpisała :D Sukienkę miałaś naprawdę ładną ...z resztą nie o sukienkę tu chodzi...wiadomo przecież, że ładnemu, we wszyskim ładnie :D - MarMi czy Ty kochaniutka, nie przesadzasz z tą samokrytyką :) - Ksymcia 👄 Dzisiaj mam kolędę ...oj, poczekam sobie na księdza, na 50 rodzin jestem przedostatnia w kolejce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi,nie chce slyszec tych słów samokrytyki,.Co ja bym dala,zeby tak wygladac???O jakim Ty grubym kurdupelku mowisz??? Taka piękna kobieta,prosze mi zdjecia wpakować na maila.Dziękuje.Dla Ciebie👄 Oj-JO,nie wiem czy dobrze napisałam ten Twoj trudny nick?Ale ucieszyłam sie,tylko tak do końca nie wiem czy to Ty?? Witam Cie w naszych skromnych progach. Same skromnisie tu mamy.Ta taka,tamta taka......Spinky,dlaczego tak duzo rodzin wziął sobie na głowę na jeden raz???Widać ma krzepę i zalezy mu ,żeby załatwic wszystkich hurtowo. Nataszko,jak tam remanencik???Czy wszystko wyszlo na zero??? Ewelinko,Ty nasz ranny ptaszku,dzieki za Earl Greya.Nawet ja lubie.Tak dla odmiany.Z cytrynka i Koniecznie bez cukru. Ksymciu,trzymamy za słowo i czekamy na zdjecia.Miałam Twoje jedno zdjecie,ale mi wsiorbalo,jak padl caly system.Wiec tym bardziej stań na wysokości zadania. Koniecznie a Poitrusiem w brzusiu. I z drugim snkiem rownież.👄 Wikuś,co prawda to prawda.Takis pięknie wyglądał. Dlaczego Kaziczek ustawil sie tyłem???Ja chce Kaziczka przodkiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku{kwiat] dzięki za zdjęcia. :D :D Wygladasz ślicznie tylko czemu smutna??? Chyba , że to nad ranem i nóżki bolą. Ogólnie zabawa chyba udana? 🌻 Ja tez zwykle biegam z aparatem i mam mało zdjęć , bo jak mi cykną to wyglądam że bój się Boga-olaboga. :o Wczoraj kupiliśmy sobie po latach 2 fotele do pokoju , a czekać musimy na nie m-c. Miały być inne , ale trochę zagraciłyby metraż . Tak to jest- trzeba wybrać między \"podoba się\", \" mam kasę\" a funkcjonalnością. Ja już dzbanek herbatek dziś wypiłam, a końca pracy w papierzyskach nie widać . Może czas na coś mocniejszego??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Naszata..dziękuję❤️ Przespałam popołudnie..no tak mi zimno że aż zaczynam się martwić dlaczego.Mierzyłam ciśnienie..bo Wiki mnie nakierowała..ale jest ok. Znacie może jakieś inne powody..Ja mam normalnie lodowate ręce..a najbardziej mnie wkurza że np Beatka chodzi z krótkim rękawem..a ja w dresie z polaru ,w skarpetach..i bluzce pod spodem z długim ręlkawem..no co jest grane:D:D:D A gdzie podziała się Ewelinka? Dajenku..no faktycznie..Twoj wpis rzucił mnie na kolana..ale fajnie :):):) Dziewczynki..jeszcze sobie przyjdę..ale teraz musze odrobić lekcje..lektura Tajemniczy ogród..charakterystyka Dicka.a właściwie opis tej postaci.Jak mus to mus:D:D Pisałam wam kiedyś że czekam na ferie..pisze jeszcze raz..CZEKAM z utęsknieniem :):):) Narazie..papa..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wywołuje wilka z lasu i chce zimy?hę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Włśnie piłam sobie pyszną herbatkę zimową, mniam....:)...z cynamonem.....i przypomniało mi się, że muszę zrobić jeszcze opłaty....:(.....jak zwykle na ostatni moment, bo termin płatności jutro...... Dzionek minął mi raczej spokojnie, ale po obiedzie nie obyło się bez małego spaneczka, jakoś tak....:) Chyba pokręcę się jeszcze troszkę i zawinę w kołderkę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ,dziarsko o 20,30 z pracy powrociłam zmordowana ,umorusana i zadowolona jak kotka ..archiwum zrobione i zniszczona czesc dokumentacji...co cholera wie po co ja skałdałam .A poza tym na wszelki wypadek ,pomimo roznych zalecen dokumenty czesc zachowałam ,ostatecznie ile mozna pisac i niszczyc..hiiiii ,proba ogniowa niszczarki sie odbyła..goeąco było.Ale nie wierze JO ,Jo tu nas znalazłaś.Dziewczyny przyjmijcie JO do nas ,jest SUPER!!!Ja tu trafiłam ,bo za Bosia latałam ,a JO nas odszukała i ..zapraszamy do dyskusji o meno..:-D okropnie tu o niej lubimy rozprawiac.;-D ,.JO .nawet nie wiesz jak sie ciesze, i Bosia sie ucieszy.A co z maluszkiem? Bo JO ma slicznego malutkiego synka i urzedowała z nami w ..miesniakch .No ,to najfajniesza rzecz ,oprocz pozostałych. Takisku , Viki ,Ewcie, Dajen, i inne dziewczynki JO jest nasza, no nie? :classic_cool: :-D :-D :-D , MarMi ..a ja nie mam..twojego zdjecia ,tylko od ofki cudo zimowe dostałam...wy też? Ofka ,śliczne zdjecia ... Ksymciu , najwazniejsze ,ze Piotus donoszony ,teraz byle z toba tez wszystko dobrze sie skonczyło i ta opuchlizna...poszła w diabły. Acha ,JO, marnie spisały sie i moje anioły... marnie . No dobra biore amanta termofora i ide..leżakowac.Buziaki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku🌻-a cukier, hormony. Ja mam słabe krążenie i też często mi zimno. Choć muszę przyznać , że jak zaczęłam chodzić na specjalną gimnastykę to mniej marznę . Rozmawiałaś o tym z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Nie..Naszatko..jeszcze nigdzie nie byłam..Nie uznałam że jest taka potrzeba..ale teraz mnie zaskoczyłaś..To może byc aż taki problem?? Tylko mi zimno..spac mi sie chce jak nie wiem co..kiedy ja popłudnie przespałam:):):) Wypijam mnóstwo herbaty..w ogóle pije traz ja wariatka..nawet w nocy nusze wstawać:):) Nie wiem..ale jakos dzine to wszystko!1 Dziękuje ci..pobserwuję siebie przez kilka dni..i jak nic sie nie zmieni..to może faktycznie sie wybiorę/🌼 A teraz to ide sobie juz spać...miałam napisac lulusiac..ale juz mi troszke wstyd..:D:D:D Dobranoc..koleżaneczki..papap👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×