Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🌼 Mam nadzieję że mnie odczytałyście..nie sprawdziłam zanim wysłałam..Pisze szybko..a później sprawdzam..a teraz ..zapomniałam:D:D:D Naszatko..przepraszam..literki mi sie poprzestawiały..🌼 I jeszcze jedno..JASNE że Oj-Jo..mile witamy..Mysle że mogę pisac w imieniu naszych koleżanek..znam Je..są ..SUPER..Witaj..dla ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Takisku czy ostatnio badałaś poziom hormonów tarczycy? Jesli nie to zrób koniecznie.Buziaki dla wszystkich i dla Jojo\'a też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, musisz jednak nie czekając zrobic badania koniecznie , bo objawy o jakich piszesz mogą być związane z nieprawidłową gospodarką cukrem . Wcześniej nic o tym nie pisałaś, ale pragnienie , sennośc , no i to zimno mogą być tym spowodowane. Może są i inne choroby które mają takie objawy, więc raczej nie obserwuj, tylko śmigaj do lekarza !!! Nie ma na co czekać . Nie bierz przykładu ze mnie :). OJ JO , ja również Ciebie miło witam ... Znajomi naszych znajomych są naszymi znajomymi 🌼 No i już chyba tradycyjnie - miłego, dobrego, słonecznego dnia , dużo spokoju znerwicowanym , zdrowia chorym i radości tym smutnawym , cmoki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ` Dzięki za piękną zimę Ofka ,no cóż...dobre i na zdjęciach popatrzeć ,chociaż temperaturę wolę taką jak teraz , ale to się pogodzić nie da.......żeby był śnieg i +10 st C a szkodaaaaa.. Takisku nie martw się ja cierpię na tę przypadłość od wielu lat.....w lato dopiero 30 stopni mnie zadowala a zimą ...? Lepiej nie mówić....... zimne ręce , nogi i nos a..... i spuchnięte palce i nogi szczególnie wieczorem, ale u mnie to ewidentne kłopoty z krążeniem. Witam JO czy OJ-JO dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 ❤️......pada..i jest tak szaro..ża aż smutno..chyba się narażę ale ja chcę śniegu..Ofka..sorki :D Dziewczyny z tym piciem to nie jest tak..więcej piję jak zaczyna się okres grzewczy..A spanie to sporadycznie..nie jestem senna bez przewy ,tylko teraz tak jakoś mi się zachciało.Myślę że to nic takiego.Może to coś co mówi Dosia.. coś z krążeniem..bo z ciśnieniem mam kłopoty.A właściwie z jego brakiem..Jestem niedociśnieniowcem!! Nie ma sobie czym głowy zwracać.Jasne zbadać się nie zaszkodzi..Ale mnie ujęła Wasza troska..fajne jesteście..❤️ Idę sobie zrobic teraz kawę...i zapraszam na ciasteczka..👄..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wczoraj się zleniwiłam i nic mi się pisać nie chciało, to dziś już piszę. Takisku dzieki za fotki, też mi się podobały, chciałabym tak grubo wyglądać nawet w najkorzystniejszej kreacji.A ja też tak marznę ale to dlatego że ja mam zimno w mieszkaniu, a u Ciebie też mi to wygląda na jakiś problem może z poziomem cukru właśnie. Od Ofki zdjęć nie dostałam a też bym chciała zimę zobaczyć. OJ -JO witaj milutko będzie Ci z nami dobrze. Ewcia kochana jak dobrze że zaglądasz, ale ja nadal rano na Ciebie wyglądam. Ewelinko jak ja zazdroszczę tym naszym pociechom tej wycieczki,chyba dobrze się bawią:D Miłego dnia. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ciągle leje . Wczoraj ( a właściwie dzisiaj ) czytałam do piątej i skutkiem tego wszyscy dziś zaspali. Córka o 10 obudziła rodzinę- nie poszła na klasówkę, mąż spóźnił się do pracy , syn jeszcze śpi , a ja ledwo co widzę w komputerze, a muszę spędzić przed nim następny dzień. Zdjęć z sylwka nie poślę , bo mąż robił telefonem i na kompie wygladaja okropnie. Są rozmyte . Zrobię sobie nowe w kreacji i wam pokażę. Takisku🌻-cukier sprawdź nie czekając na nic . W razie co wykluczysz chorobę i będziesz spokojniejsza. Inne bad. można na spokojno później, ale jak się nie mówi o chorobie to nie znaczy , ze jej nie ma. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku a może to zimno to tylko brak seksu????????????????????? Witam Jo - My sie chyba też znamy. pozdrawia czekoladka. Pozdrawiam chmurno i zazdroszcze Ofce pieknego sniegu. Cały czas walczę z wnusiem. I rzadko mogę sobie posiedziec przy kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewa..może..:D:D Musze spróbować częściej ..to się przekonam:D:D Mamy cos wspólnego z wnusiami..ja tez praktycznie walczę..Idą Mu zęby trzonowe..i chce mnie poprostu wykończyć..płacze cały dzień..z przerwą kiedy śpi..jestem wykończona:D:D Juz nie pamiętam jak to było przy moich dzieciach..ale nie przechodziłam tego chyba tak ciężko..albo byłam młodsza i bardziej cierpiliwa:(:( No cóż..jak nie mozna niczego zmienic..trzeba się z tym pogadzić!!!! Wpadne jeszcze sobie później..narazie..papa..buziaczki..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu jakbym mojego męża słyszała :D:D:D Niestety ta fotograficzna zima dzisiaj znikła ,deszcz wiatr i ogólnie do d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajciee wieczorkiem Fajnie,ze nasze dziewczyny z innego wąteczku do nas dołączają. To swojskie dusze.Ewelinko,tez sie ciesze,że Jo nas tu znalazła.Zawsze to jedna dziewczyna wiecej na pogaduchy. Napisz wiecej o sobie JO,przedstaw się pokrótce wszystkim.Bo nie wiem czy nam z Elą wypada??? Wysyłam Wam kilka zdjeć Marcelinki.Dzisiaj zrobiłam,2 godz.temu.Takisku i Ewuniu i jak nie kochać takich maleństw???Wiecie najlepiej same. Jo,napisz kilka słow o synusiu i tak wogóle...........A tak na marginesie,to u nas nie ma lekko,tradycji musi stać zadość i musisz nam postawić wirtualnej. To znaczy musisz z nami przeczytać książeczke.A jaką??Sama wybierz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ciemna noca..wieje ,padało ,popaduje ,ale mrozu nie ma! Ofka ,to sa fotki z twojego okna,prawda? i ten jesienny potok czyli cała rzeka i ten zimowy to twoje widoczki.Pikne!!!Naprawde.Ale dobrze ,ze u Ciebie ,nie u mnie.W ub,roku Busio leciał do syna i było - 27 w nocy i snieg nam topniał do...Wielkanocnych Swiat.To ja zime podziwaim ,...no rozumiecie ,zakryje snieg szarosc i brud niby ładniej ale jakie faktury za gaz...!!!Br,,,,ależ jestem prozaiczna.Ale ja po wymianie okien w domu...i obciazenia bankowe mam to co mam zimy wygladac.Niech Gudzowaty na nia wyglada.Mnie nie teskno.Ale popatrzec na takie widoczki ofki, cymes! Nic dodac nic ujac ,pakowac walizki na południe grzac. No ,a poza tym kochane moje ,Takisek pewnie pije bo powietrze suchuskie ,i za ciepło ma, a cukier ,to pewnie! Kontrolnie ,niech nam zrobi i poda wynik .Bo inaczej to my ...herbatką nie poczęstujemy. Malinowa,na stawy i kosteczki zdrowa. Bosiu ,gdzieś ty? Gdzieś sie zapodziała? Odezwij sie.JO dzis milczy ale ona brzydzi sie komputera w weekendy, ma duuuuzo obowiazkow i malucha musi miec na oku pewnie bo brykac zaczął i zeby mu wychodza...to rozumiecie ,ze nie moze jak my....wolne ptaki. No i Dajenku ja wies ci od turysty nie mam na razie. Spinki a ty co tak piszesz ,ze aż oczy bolą od czytania.A muzyczke cały czas słucham i ta German..cudna .Slucham German ,słysze Spinki.Spinakerku a czemu ja twojej foto nie mam ,zadnej.Niegrzeczna byłam? Czy Ramzes nie był kolezenski i nie przyjał... ewcia 39 prawda.Jak parzyłas kawusie to byl pewnik ,ze juz ktos czeka w poczekalni ,z wrzatkiem ,a ..tak..zasypiamy..splidarnie. ewcia 444 ciesz sie jeszcze ,fajny taki młodzik w ramionach i na dodatek patrzy w ciebie jak w obrazek ,a w oczkach tyle ufnosci i miłosci..Fajnie masz . No to lece do amanta na T czyli termofora,Musze go jakos nazwac bardziej,,personalnie\" termofor brzmi...antycznie...:-D :-D :-D MarMi a gdzie twoje foto? 💤🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosia spi?:-( A ja wpisu nie widziałam .A Jo nie musi tak całkiem sie przedstawiac.No rekomendacja nasza wystarczy.A rekopisu by sie ..poczytało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka ,czy rekopisy maja tez jak oscypek wszelkie prawa zastrzezone?ty blizej tego tematu. :classic_cool:U nas kiedys ksiezycówka była.:-D Ale ni ma ...:-( trzeba sobie kupic orginał....a drogie te nowe ksiazki jak licho i dlatego czytelnictwo spaśc powinno a ono w góre i w gore....i my te rekopisy i ksiazeczki...chlup w dziób...pa Gasze swiatełko ,bo całkiem starosc mnie dopadła jak ja wirtualnie juz ugotowana ..na samo wspomnienie ...Gasic swiatełko? to gasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko,czy ja mam po ciemku zęby powybijać??? Zdjecia mojej księżniczki poszly!Adieu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No same widzicie,ze Bosia dzis też ksiazeczki kartkowała ...hiiii ,hii ,a zabkow nie wybijaj ,bo to ja jutro do dentysty lece..jedynka mi ..plomba sie rusza ,jakby mało było innych pierdól do zalatwienia....Naprawde pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wieczorową porą wreszcie dopchałam się do kompa, pukam i stukam do poczekalni, a tu ciemnooo ;) - Bosa zdjęcia super...ale ta Twoja wnusia urosła i jaka śliczniutka :) ...matuchno kochana, jak ten czas szybko leci. Patrząc na dzieci, najlepiej widać, w jaki tempie człowiek się starzeje ;) - Ewelina wiem, że kiedyś wysłałam Ci swe oblicze :) ... zajmę się tym w najbliższym czasie i wyślę ponownie ... obiecujesz, że będziesz grzeczna ? :D Dosyć już tego deszczu, chce trochę śnieg.... Ofka jeszcze nas drażni pięknymi, zimowymi widokami... oj, narobi sobie w papiery, narobi :P Miłego weekendu - dobranoc wszystkim 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi ale laleczkę masz w domu:-) Dajenko, to nie Takis pisała, że wyglądała grubo tylko ja:-) Ewelina, to dobry pomysł z tym amantem na T:-) Też muszę sobie takiego sprawi, będzie się do kogo przytulić w łóżeczku;-) Mnie też jest ciągle zimno, ale u mnie powody są znane. Z natury jestem uwielbiającym słoneczko zmrzluchem a jeszcze dodatkowo biorę leki (na serce) które prócz głównego działania, obniżają też ciśnienie. Chyba się jeszcze nie przywitałam z OJ-JO - witaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc bladym switem . MarMi jak ty jestes w tej kiecce gruba ,to ja jestem Marlyn Monroe. Sliczne z was dziewczynki i wcale niepodobne z takiskiem Bosiu , ależ Marcelinka piekna dama .Jeszcze piękniejsza niz przedtem.Bedą chłopaki sikali po nogach w przyszłości..Ale na razie to dziewczynka jak malinka .:-D ,:-D , To na tyle bo lece żeba zakleic to mi sie zejdzie.A Termofor Fajny amant.Mozna sie ugrzac ,i fajnie sie spi/.No i po amantach widac/.....że czas nie stoi w miejscu..jaki wiek..taki amant,ale amant Spinki jest bezkonkurencyjny!!!!Chba sobie go pozycze na te 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie weekendowo. Też bym chciała trochę śniegu byłoby tak ładnie czysto i widniej, a nie tak brudno szaro. W ramach oszczędności na ogrzewaniu wystarczył by taki maleńki mrozek byle by się śnieg nie stopił i byłoby ok. Ofka te słowa \"jakbym swojego męża słyszała \" to mi z ust wyjęłaś, na każdą niedomogę tak właśnie mówi:D A fotek z Twoim widokiem z okna nadal nie mam, mogę poprosić. Marmi faktycznie pomyliłam przepraszam, ale w rodzinie zostało;) Sukienka fajna, no ale faktycznie luźna taka w moim stylu bo wygodna. Wnusia Bosi śliczna, jak te cudze dzieci szybko rosną. Miłego dnia ❤️ ciepełka zmarzluchom, słoneczka za oknem i zdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, mozna sie do Was przyłączyć? Łączy mnie z Wami wiek (i nie tylko). Mam 42 lata i uważam, ze jest to piękny wiek dla kobiety. Mam problem i prośbę o rady. Tuż przed świętami usunięto mi jajniki. Nie spodziewałam się tego. Czuję, że zabrano mi coś z mojej kobiecości. Nagle, szybko weszłam w okres menopauzy. Biorę hormony. Dziewczyny, moze macie doświadczenie co mnie czeka? Co zrobić aby nie przytyć? Jak z życiem seksualnym? Może macie jakieś rady?Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Barwa. Ja już jestem na hormonach od 10 lat w sumie dłużej licząc te które brałam wcześniej w celach leczniczych. Ale od 10 lat jestem na HTZ byłam młodsza o 6 lat od Ciebie jak mi usunięto wszystko. Nie wiem czemu odczuwasz to jako odebranie czegoś z kobiecości , ja czuję się wcale nie gorzej na sztucznych hormonach jak na własnych a przynajmniej nic mnie nie boli. Życie seksualne tu też jest nie gorzej a chyba nawet lepiej:D A co do przytycia no to problem, trzeba uważać mniej jeść więcej się ruszać niestety ani tego ani tego nie zastosowałam i mam efekty, ale cóż jakoś trzeba sobie radzić. Jakieś rady nie martwić się będzie dobrze z czasem organizm się ustawi i wszystko będzie ok. a u nas wesoło w poczekalni to podtrzymamy na duchu, napisz coś więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witaj Barwa..🌼..Sama zobaczysz jak tu jest..tutaj się na chwilke wchodzi..przyłącza..ale wyjśc się już poprostu NIE DA :D:D:D Witaj cieplutko❤️ Bosiu....\"urocza\"..?? Marcelinka jest śliczna..ale zgadzam się ..cudze dzieci szybciej rosną..Przecież ta dziewczynka się dopiero urodziła..a tu taka panna:D:D Cudeńko!! Ja też chcę śniegu..ta pogada nie dośc że paskudna..to jeszcze nastraja tak jakoś nieciekawie.Dzisiaj mam gości..coś tam musze zrobić..a tu chęci żadnych nie ma: Zaraz rozbieram choinkę..może jak się zajmę jakąś robotą..to potem pójdzie tasmowo..chociaż nie sądzę:D:D Mam seksualny stosunek do pracy dzisiaj..ona leży a ja ją p*****ę:):) No to lecę do pracy..zajrzę sobie później jeszcze do Was..narazie papapapa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dajen, dzieki, ze mi odpisałaś. Nie byłam przygotowana na taką operację i stąd mój strach. Jeszcze poczytałam mądre artykuły medyczne w internecie o skutkach takiej operacji i mój strach zrobił jeszcze wieksze oczy. Własnie rozpoczełam HTZ. Psychicznie staję na coraz mocnieszych nogach. Dzieki, ze piszesz, ze jest ok a z seksem to jeszcze większe ok. Co moge napisac o sobie? Mam 42 lata, dobrego męża i 15-sto letnią córkę z której jestem bardzo dumna. Pracuję w banku ale ta praca mnie wkurza i szukam czegoś innego. Co jeszcze? Przed operacją schudłam 30 kg i stąd mój lęk o przytycie. Acha, co jeszcze ciekawego - odkryłam wpaniały relaks dla kobiet w naszym wieku - Taniec Brzucha. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×