Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Bosiu..ściagnełaś mnie myslami.!!!Stawiam herbate z prondem!OFKA ,do herbatki chociaż dzioba otwórz jak gadac nie masz kiedy! Brakuje tu ciebie, i Spinki tyz..buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ewuniu sprawozdania nie bedzie, bo tylko powietrze z otwartego balkonu było.. Bosiu Piotrus od babci wycałowany i bardzo zadowolony.A spi niestety róznie ale po tym mleczku bebilon jakby lepiej, bo w nocy sie już tylko na karmienie budzi a nie na zabawy. Ewelinko Ty jestes ksiegowa tak jak i ja , mam do ciebie pytanie , bo mam taki mały problem ad. VAT-u, moze akurat bedziesz wiedziała. Tylko daj mi znać czy tu pisac czy moze na pocztę. całuski dla Wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu maleństwo sie ululało ale chyba ze zmeczenia, bo ok.2 godzinek sobie gugal w łózeczku spokojniutki jak aniołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu, czym się tak martwisz? - pyta tatuś. - Mam napisać zdanie z wyrazem podżegacze, ale niewiem, co to jest. - No to napisz: Na balkonie wiszą gacze, pod balkonem piesek skacze, jak doskacze, podże gacze. Sprawa w sądzie 13-letni jasiu jest podejrzany o gwałt na dojrzałej 30 letniej kobiecie: -adwokatka mówi do sędziego: wysoki sądzie to jest fizycznie nie możliwe żeby taki mały chłopiec zgwałcił tak dojrzałą kobietę! Sędzia -proszę mi tu mi nie mówić żadnych naukowych teorii w sądzie liczą się dowody. Adwokatka podchodzi do Jasia zdejmuje mu spodnie bierze jego penisa w rękę i mówi: - czy to maleństwo było by w stanie dokonać gwałtu?? a Jasiu do niej: Niech pani go nie trzącha bo przegramy sprawę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Jakich dwóch rzeczy nie ma prawdziwa kobieta? -Nie ma się w co ubrać i nie ma miejsca w szafie... -Dlaczego pan młody po ślubie wnosi na rękach żonę do mieszkania ? -A kto widział, żeby nowy sprzęt AGD sam wchodził do domu? -Jak się nazywa w polskim Sejmie taki, który jest uczciwy, mądry i inteligentny? -Uczestnik wycieczki szkolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha troche gimnastyki dla brzusia - to ze śmiechu. A ja juz za dwa dni bede miała urlopik. U nas dopiero zaczynają sie ferie. Dziś za oknem śnieżek prószy i naprószył tak, że dookoła biało, biało. Mogło by przestać padać, bo ja w sobotę chcialbym odwiedzić nasze Polskie morze - tak dla odmiany w zimie. Hej nadmorskie dziewczeta powiedzcież mi prosze czy w zimowe dni delfinarium jest czynne??? Pozdrawiam i ciepełka przesyłam dla wszystkich potrzebujących. Szkoda, że tak ciągle sie mijamy :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chciało by sie do delfinarium ale chodziło mi o aquapark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu🌻 -my delfinarium nie mamy jeszcze , ale na Helu jset fokarium. http://www.fokarium.com/wazneinf.htm -na tej stronie masz godziny otwarcia . Aquapark ze zjeżdżalniami i bajerami jest w Sopocie i czynny cały rok . Szkoda , że jak się przemieszczamy to wszystkie naraz. Ja z nad morza w góry jadę. Dajen🌻 -okna wstawione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawiac kielonki ,polewamy.A co dla Piotrusia i JO synusia bezalkoholowy może, niech chłopaki sie uczą . Ze mnie ksiegowa niedouczona ,ja referent ,a te vaty, to za kare ,ze matmy w szkole nie lubiłam,ale przez te vaty to i program komputerowy nie chodzi bo komputer nie dostosuje pewnych rzeczy.Ale napisz na maila ,dam ci kumpele księgową z prawdziewgo zdarzenia, tyle ze z innego topiku,o kurde tam to juz z miesiac nie byłam!A ona dziewczyna w temacie i jeszcze gorzej niż ja vatów nie znosi!!! Poza tym wszystkim dzieki za poczte, Ewciu MóJ syn spojrzał na zdjecie jak zapisywałam i spytał ,kto tam w Anglii jest? no i tyle na dzis .Buziaki wszystkim,i herbatkę z wiśnie z cynamonem, smaczna,a jak paaachnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku już po remoncie?No i masz mieszkanie wywietrzone, posprzątane ,i kotek znow bedzie w oknie stał.U mnie spoko.Rownowaga powoli sie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy mogłabym sie do Was dołączyC?estem pogodną 40-latką, która szuka babskich pogaduszek na necie:*:*:*pozdrowionka ps.moze ktos bedzie chcial zaparzyc herbatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Donoszę że już okno wstawione, poszło szybciej i sprawniej niż z poprzednim, a ja się zrobiłam lżejsza o 1700zł. Jeszcze dziś tylko rolety zamówię. A reszta remonciku w lecie, muszę ściany pomalować bo grzyb wyłazi. Oczywiście zaparzyć jest prawidłowo, zapraszam na herbatkę i kawkę co tam kto z rana pije. Miłego dnia, ale ten tydzień jakoś szybko mi zleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos parzy herbatke to ja chetnie kubek nastawie.... Ewelinko dzieki - dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 i dla Wszystkich oczywiście 🌼 🌼 🌼 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witaj Kliowka🌼Jasne że możesz sie przyłączyć..zostań z nami jak długo chcesz..tu jest fajnie..sama zobaczysz..Witaj cieplutko!!!! Jestem ..żyję..ale co to za życie..gardlo jak z drutu..nos jak burak:( Tylko łóżeczko jest teraz moim najlepszym przyjacielem:(:( Pozdrawiam..całuję..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś ale masz fajnych facetów, no no!!!!! Ech te nasze dzieciatka, takie słodkie.... Takisku no co ty? przeziebienie Cie dopadło? Kuruj się i wrcaj szybciutko do zdrowia 👄 Ja juz dzisiaj spacer zaliczyłam,ale sama. Z wnioskiem po becikowe sie wybrałam. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ksymciu należy Ci sie nagroda za wyjście z domu. Witaj Kliowka. Takisku kuruj sie szybko żebyś się za bardzo nie przyzwyczaiła do nowego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziękuję za przyjęcie mnie do swojego grona:)widze,że wy bardzo juz sie zgralyscie:)jestem z wroclawia.jak bede miala dzisiaj troche wolnego czasu,to napisze Wam cos o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu się dobrze gadusia i popija różne ciecze... Moje Kochane Pleciugi! Sama nie wiem, co mam Wam o sobie pisać. Przygnały mnie tu karmiczne, choć wirtualne, związki z EWELINĄ i BOSANOVĄ. Jestem sobie mamą faceta w wieku 1 rok i 7 miesięcy - takiego Szaleńca z Czwartego Laboratrium. Urodził się przez cesarskie cięcie, bo krótkowzroczność, bo mięśniak.... i tym samym uratował mi życie. Okazało się, że miałam raka jajnika, którego jeszcze na początku ciąży widać na USG nie było. Trochę mi trzewi wyrzucono i na razie gram w rosyjską ruletkę, aczkolwiek nie widzę innej alternatywy, jak wygrać długowieczność. Poza tym jestem \"starsznym\" kustoszem czyli bibliotekarą. Pracuję i lubię te wszystkie książki świata. Na początek to tyle. Acha, zapomniałabym dodać, że jestem szczęśliwa... A ja na karnawałowy piątek zaserwuję Wam babski drink o nazwie, która pasuje do dzisiejszej rzeczywistości - \"Tajniak\" czyli malibu, wódka i sok porzeczkowy. Na zdrowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zdrowie JO. Ja też bywalam na syrenkowym forum - choc krótko. Pozytywne myslenie daje pozytywne rezultaty. Uwaga zaczął sie juz weekend i najprzyjemniejszy wieczór tygodnia - piatek wieczorem - przed nami dwa pełne dni wolnego (a przed niektórymi jeszcze więcej) - hurra Witaj KLIOWKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo, to rzeczywiście masz wyjątkowy skarb w domu. Synuś, dzięki któremu w porę wykryto u Ciebie to paskudztwo:-) Jesli tak zaczął swoje życie, to na pewno wyrośnie z niego wspaniały, dobry człowiek :-) Witaj Kliowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. JO ,jak bardzo sie ciesze, tu mozna szybko wejśc nawet w biegu ,krzyknąć czesć i i wie sie ,ze dziewczyny Są .To bardzo ważne.Czasem Reakl jest ..jaki jest. Ja dzis byłam z Busiem na randace ...w kinie na Rysiu.Polecam.Może to i bardzo krótka recenzja ,ale tio mpolskie kino ze swoją specyfiką,tak bawi jak wzrusza i zmusza do refleksji.Warto. A teraz parze herbatkę, Cherry and cinnamon .No i lece poczte sprawdzic.Viki m,gdzie ty wspaniała kobieto na szalejącej maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Ramzi ,mam new klawiature i cos szwankuje .Mało o nas dbaja na tlenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu tloczno. Jesten po zakupach w Tesco.Kupilismy troche mieska i rożności na zapas.Dla Marcelki soczki, pieluszki i mleczko.I takie piekne body trojpak,kazde w innym kolorze. W niedzile wraca nasza mala dama.Juz nie moge sie doczekać. Tak , pamietam Ktosiu,jak urzedowalaś na mieśniaczkach.To bylo dawno temu.Jeszcze przed operacją.Widzisz,ze warto bylo? Ja tez uwazam,że to byla moja najlepsza decyzja w zyciu. Tylko dlaczego tak póżno ją podjęłam??? Ewelinka jak zwykle w biegu,wpada i zaparza nam pyszne herbatki.Dzieki,jestes kochana🌻 Jo,to miałas wiele szczęścia.Ten Twoj Junior to prawie bohater.Bo jak Ci życie uratowal to kto,pytam??? Marmi,Ty tez masz swojego malego bohatera.Co prawda troszke starszy niz synek Jo,ale tez jeszcze mlody i bardzo potrzebujacy Twojej milości.I taki piekny!!!! Spinkusiu,odezwij sie ,bo smutno nam bez Ciebie!!!!! Dlaczego Takisek dzisiaj sie nie odezwal??? Hello Basiu,co tam u Ciebie?? Ja w dalszym ciągu czekam na Twoje wnuczatka./fotki/ Witam Cie cieplo KLIOWKA.Myslę,ze juz sie zadomowilaś?Dziewczyny sa bardzo mile. Ja też tak jak Ty jestem z Wroclawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie zwrocilam uwagi,ze juz po północy.Wiec chyba wyręczę Ewelinke i zaparze herbatke. Ale taką bardziej pospolitą,z cytrynką. Te egzotyczne niech Ewelinka parzy dalej. W termosikum nie wystygnie. Dzieci tez moga sie napić. Piotrus,moj wnuczek przyszywany takze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie serdecznie 🖐️ Witaj JO, witaj Kliowa w naszym gronie . Miło , że go powiększacie, bo tutaj są takie osoby jak ja , co mało piszą :-), ale podczytują więcej .Czujcie się dobrze w naszym gronie i bawcie się wspaniale , jak i my się bawimy :-). Ewelinko, ja żyję , ale ciągle zagoniona jestem . Dzięki za miłe słowa 👄. Dziś wyjeżdżam na dwa dni i nie będzie mnie wogóle, więc się nie denerwuj, gdy nie odezwę się na gg. Jadę do Siostrzeńca , a jutro muszę odwiedzić klientkę, aby dostarczyć Jej polisę . U nas jednak wiosna na całego , więc trzeba dotrzeć bo nie ma zagrożenia poslizgu . Cmokasy dla Ciebie 👄. Jak tam stosunki z Młodym ?? Bossi, Takisek może znowu nie ma dostępu do sieci , a może grypsko Ją jednak rozłożyło. Zdrówka dla Niej i dla Was wszystkich życzę. Zyczę wsszystkim Paniom miłego weekendu, dużo słońca i radości , a na stole wspaniałości , cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochote na ,,Królową\" a jade na królewski kulig w pałacowym otoczeniu.Troche sie boje ,bo sypie u nas a tam bardziej ,no i pobolewa mnie koszmarek pod pępkiem czyli daszek pospolity. Ale mam gruaśne i długaśne skarpety Młody zwiózł to mam okazje sprawdzić. A ogólnie ok jest.Ofka zapadła sie pod ziemie, JO w weekendy do kompa nie dotyka sie, , Viki sie odezwała i dzieki,Fogg przebił wszystko! A poza tym pogubiły mi sie i muzyczne prezenty od was.A najbardziej mi mżal German.No i niestety zagineła bez wieści Dajenkowa księga sałatkowa, a mi potrzebne jest duuuużo surówek i sałatek i zup i ich receptur ,coby dzieciom urozmaicac papu.A mam ich ciutke..... Parze herbatkę Lemon and ginger, i może early grey with vanilla?A Ksymci i dzieciom ,taką poziomkowo truskawkową z malinką ciutke. Ksymciu ,zaraz bedzie wiosna i bedziesz duuuuuzo sie z Piotrusiem werandowała.buziaki Ewelina co odzyskała syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i młodsze stażem dziewczyny ,siadajcie do herbatki.Smaczna jest.Ażebyście wiedziały jaką nam ewcia39 pyszną kawusie zawsze parzyła.....ale przestała. Kalinka ,a ty? czemu nie odzywasz sie.Nie lubisz herbatek ,czy co? :-D ,:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie pchacie do klawiatury ,zaraz, spokojnie!!! ,kolejka jest! a wiecie do czego? do serniczka domowego i do kawusi i do ...herbatki....dymiąej parą aromatyczną.. :classic_cool: i co wy na to leniuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×