Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Dobry wieczór.Pije z wami kawke JO, parze herbatke i..lece do wyrka do termoforka.Wielkopańskie brzuszysko boli jakby jaśnie pan dziewkę karczemną w podbrzusze z buta walił.. bardzo dokucza,ale nie mam temperatury,schylic mi sie trudno, niczym Cerekwicka..jęcze..na kolana .Jak mi co spadnie.No i Takis prosze wyzdrowiec,!ile mozna chorować! Spinki podaje ci dłoń ,mocna ostatnio jestem ,uwierz, i wyłaź mi zaraz z tego samozwątpienia.A Ktosia byś podpowiedziała jak szybciej wyleźć ,no chociaż ,drabinke podałaś ,wiec Spinakerku prosze do nas. I tyle.Ksymciu ,Bosiu i cała reszto do jutra.Lece przytulic sie do termofora, okutana w polary i skarpety spod samiuśkich Tater .buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ta godzina a herbatka i kawusia nie naparzona. No to zawijam rękawy i biorę się do roboty. Dla chorych coś na rozgrzewkę , dla smutnych coś rozweselającego, dla zaspanych kawusia, no sama nie wiem bierzcie co chcecie i się częstujcie. I zdróweczka życzę i zakopania dołeczków, zimy już nie będzie piszą że to już przedwiośnie, to głowa do góry będzie lepiej.Miłego dnia,buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry moje kochane babeczki,ja juz mało pisze i jeszcze mniej czytam,ale przysypiam na kazdym kroku.... moje dziecko nie spi po nocach i mleczko niestety nie pomaga przysypia na raty po 30 min i koniec, pocieszam sie ,ze niedługo moze sie przyzwyczaję. dziekuje,ze o nas pamietacie i Ewelince za herbatke bardzo dziekuje pozdrawiam i całuje mocnizno,papapapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu dopiero przeczytałam co pisałas. ja wychodze czasem do sklepu a Piotrus jeszcze nie, faktycznie dzisiaj konczy 4 tydzien ale na spacerku jeszcze nie bylismy , całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałeczka! Mam trochę prezentów dla Was: Dla DAJEN krzyż zasługi za poranne parzenie herbaty, kiedy inne albo śpią albo pracują już. Dzięki ! Dla TAKISkowej gorączki niemądrej piosenki kawałek: \"Rewelacja na Bałtyku, lody, lody na patyku\". Zdrówka ! Dla KSYMCI werandę dla Piotrusia, aby w końcu hartować mężczyznę zaczęła. Powodzenia ! Dla EWY 4444 - dowód uznania za antydołową drabinę albo Stairway to Haeven oraz przepis na Irish Coffee dla czterech do brydża: - 0,25 l gęstej, świeżej śmietany + 2 łyżki stołowe cukru granulowanego; - 4 łyżki stołowe nierafinowanego, brązowego cukru; - 4 filżanki świeżo parzonej kawy \"Bewley\"; - 120 ml irlandzkiej Whiskey (która zasadniczo różni się od szkockiej czy amerykańskiej Whisky). Śmietanę ubić na sztywno z cukrem w schłodzonej miseczce i trzymać w lodówce. Następnie podgrzać 4 szklanki do Whiskey, wlać Whiskey,dodać po łyżce stołowej nierafinowanego cukru i wlać zaparzoną kawę. Na wierzch delikatnie nałożyć bitą smietanę - nie mieszać Podawać i pić natychmiast, aż do rozpłynięcia się w siódmym niebie. Oczywiście to jest wersja idealna. Ale z braku irlandzkich składników można ją nieco zmodyfikować, pod warunkiem, że nie gościmy żadnego Patricka czy innego Seana. Dla EWELINY - leciutkie szczypanie daszka i Busia zamiast termoforu, nooo... chyba, że to jakiś Twój fetysz jest. No, no, no.... Dla BOSANOVY - dobry wiatr w żagle, by nie zechciała nigdy ewowej drabiny pożyczać. KTOSI 42 - Złotą Łopatę lub Diamentową Sipę za dołów wszelakich zasypywanie. Tak trzymać ! Dla SPINAKER - specjalna lampa na 10000 Luxów dla doświetlenia smutków, by poszły precz, co się udało mieszkańcom Cicely na Alasce. Wszystkim, które pominęłam, serwuję wiśnie w gorącej czekoladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,stawiam dzbanek herbatki , owocowej ,świeżej ,pachnącej latem ,czereśniami ,malinami i poziomkami...Popijam kawusie JO dziekiza recepture, /kurde, szkoda ,ze to nie kwalifikuje sie dla dzieci 3-6lat/:-D ,bo tak pięknie recepturka wypisana:-D , no i kładę na łonie obolałym amanta na T,termofor i siadam do papierków. Całkowita narkoza mnie dopada.Siedze, licze uczciwie ,bez opierniczania sie ,i nie moge zdążyć, ciagle jakies telefony, i inne osoby ciagle czegoś chca.Zwątpiłam w swoją przedsiebiorczośc.Normalnie zwałka w samoocenie.Ale w dołek nie wlezę ,dopiero co sie wytarabaniłam. JO ja bym sie do Busia przytuliła ,ale on ,skubany, po rzuceniu palenia odmłodniał pod każdym względem i ..lepiej dla mnie jak przeczekam ,aż pochrapuje...Czasem i tak trzeba a jak pobolewa,to czego nie ma ,to tym bardziej:-D , Ksymciu jak masz Piotrusia przeziębić,to nie wychodz w tłumy bo okropne zarazy panuja i zapalenia płuc i inne.Szkoda dziecka a i niedospanej mamy.Nami sie nie przejmuj ,babcia Bosia i reszta ciotek pomysli o Was zawsze.Zreszta o przystojniaczku JO też,fajny jest facet ! To tyle ,stetryczała ciotka ewelina. Acha Takisku ,jak ci? Bosiu, zyjesz?Jak bedziesz komorke w szkole miała to cie nasz idol..wywali, czy dzieci ? Dajenku przez te zawirowania to mnie nigdy nie ma ,sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO dzieki za wyróznienie - bede sie jeszcze bardziej starała i wszystkie doły zakopywała. Takisku zdrowia. Ksymciu - pocieszenim niech będzie że Piotrus rośnie z każdym dniem i codziennie będzie coraz lepszy....aż do pewnego czasu, gdy zacznie dojrzewać, ale.... to tez przechodzi :) :) Ewelinko cos ten brzuszek za długo boli - byłaś na kontroli?? No sorki, że tak mało pomogłam Spinki - ale po prostu stres. Ewa dobrze, że pomyslalaś o drabince dla Spinki - ja niestety starciłam glowę, jak przeczytałam, że Spinki smutne mysli chodzą po glowie Dajenko dobrze, że zajrzalaś bo poranek bez herbatki, to ranek stracony 🌻 Tak Bosiu będziemy mocno trzymac ręce i ciagną, ciągną, az Spinki wyjdzie juz z tego doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
]cześć] Musialam choc na sekundke wejśc do Was.Dzieki,ze jestescie.:D Jutro mam hospitację i trochę musialam sie przygotować.To znaczy szukalam materiałów w internecie.Podrukowałam też .A na dodatek mam wirusa w kompie.I trafia mnie. A wirus nazywa się IEXPLORE.EXE. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ale fajnie mi sie czytalo!!! Nie chce mie sie jeszcze pisać..powiem Wam tylko że trochę lepiej..to \"przeciężkie\" przeziębienie juz mija..NARESZCIE!!!!!!!!!!!!To nie do końca bylo przeziębienie.,.ale co tam..najwazniejsze że mija:):):) JO..ale fajnie sie Ciebie czyta..:):) A ten przepis to ciut za trudny jak dla dla mnie:):) A i ze składnikami jak napisałas..byłby kłopot:):) Ta drabinka dla Spinki..strasznie i sie podobała....Wyciągniemy cię Spinkusiu..albo same wpadniemy.....W końcu w większości siła..Razem damy mu radę:):):) Narazie dziewczynki..do jutra.. Spokojnej nocy..[❤️ P.S..Ewelinko..dzieci na szczęście są zdrowe!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,że nie uwierzycie,ale juz jestem w pracy!!! Jak mus to mus, stawiam herbatke, posyłam Wam zapachy cytrynowo imbirowo piżmowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. ❤️Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje. ❤️Podobnie, gdy czerpiesz prawdziwej studni, ❤️im więcej z niej czerpiesz, ❤️tym staje się ona hojniejsza.❤️ I właśnie w tym dniu zakochanych życzę Wam niewyczerpanej studni. Miłego dnia i dosiadam się do Ewelinkowej herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od rana sobie śpiewam Walentynę Twist. Na tenże śpiew mój mąż odpowiedział operowo: \"Ech Walencjo zdejm koszulę, niech przytulę Twe cycule jeszcze raz...\" Jeszcze raz?! Pozdrawiam Was wszystkie - Miłośnice Niebieskie i Różowe i znikam. \"Cyk Walenty, na bok sentymenty\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walenty195800000
😍Chciałbym Wam dzisiaj pieśń podarować,👄 😍Taką, by zawsze przy Was była.👄 😍Nuty i słowa cudownie dobrać,👄 😍byście jej słuchając swobodniej żyły, 👄 😍Chciałbym Wam dzisiaj taniec darować, 👄 😍najcudowniejszy jaki znać mogę.👄 😍Byście w takt muzyki wirując śmiało 👄 😍na zawsze zgubiły smutki i trwogę.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was walentynkowo:) Nie odzywałam się tak długo,poniewaz dopadl mnie ten okropny wirus grypy.powoli dochodze do siebie:)moze ktos ma pomysl na jakas smakowita herbatke.Jestem bardzo zla przez ta chorobe,poniewaz przez kilka dni nie moglam widziec mojej kilkumiesiecxznej wnuczki.mlodzi mieszkaja niedaleko mnie,dlatego zajmuje sie nia,jak chca sie spotkac ze znjaomymi,czy wyjsc do kina:)jeszcze kilka dni i zobacze moje cudenko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziękuje kochane za pomocne dłonie👄 Ewie za drabinę i wirtualnego kopniaka, jeszcze teraz mam ślad na d....:) Taki realny kopniak to by mi się przydał, wtedy rozum szybciej by trafił na swoje miejsce :) Wszystko dobre, co się dobrze kończy . W tym pięknym dniu, duuużo miłości wszystkim życzę...aby kwitła przez calutki rok i do końca świata ❤️ To możecie zanucić swym skarbom :) Miłość Ci wszystko wybaczy Smutek zamieni Ci w śmiech. Miłość tak pięknie tłumaczy: Zdradę i kłamstwo i grzech. Choćbyś ją przeklął w rozpaczy Że jest okrutna i zła Miłość Ci wszystko wybaczy Bo miłość mój miły to ja.... - Dajen fajny ten balonik :) w ogóle cała poczta zajefajna, a ten pokaz z fontanną, rewelacyjny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 I ja witam Walentynkowo..dzisiaj chyba wszyscy tak się witamy..:):) Ale to miłe..to dlaczego nie!!! Jo..noi ale mnie rozbawilas ta Walencją..bardzo fajne..bardzo:D:D Spinkusiu..nie napisałas jak tam dolek..mniejszy..a może go juz w ogole nie ma..może drabinka (cudna zresztą) pomogła!! Rozkoszuje sie feriami..i ubolewam że juz polowa pierwszego tygodnia..mija..:):) Z kazdym dniem natomiast bliżej do wakacji..Bosiu..juz niedlugo..damy radę..Ty z pracą..a ja z Michałkiem:):):):) Nie wiem jak Wy..ale ja Walentynki jeszcze nie dostalam..Kaziczka jeszcze nie ma z pracy!! Co prawda On nie znosi tego święta..i nie wiem czy w ogóle dostanę..ale co roku mówi że to głupota..jednak co roku coś tam kupuje. no zobaczymy..:D:D:D Dziekuję za życzenia!!!!!!!!!! Papapapa..do jutra..🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć .Walencja jest po prostu bezkonkurenyjna.No i cmoki w boki rzecz jasna!.Zapisuje w złotych myślach...Herbatka dla wszystkich ...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky, ten pokaz z fontanną tylko w niewielkim procencie oddaje to, jak to wygląda naprawdę. Te \"tańczące fontanny\" (a dokladnie - Dancing Waters - bo tak się to nazywa) - są w Las Vegas. Wyobraźcie sobie, że przez trzy tygodnie pobytu tam, oglądalam je kilkanaście razy i tylko jeden raz pokaz się powtórzył. A fontanny \"tańczą\" z tego, co pamiętam, co pół godziny a w weekendy chyba nawet częściej. Sadzawka przed hotelem jest wielkości sporego boiska futbolowego. Jak się to ogląda, to nie wiadomo w którą stronę patrzeć :-) Pięknie wyglądają jak jest ciemno. Są podświetlone. Nie mam niestety zdjęć ale mam ze trzy różne układy na filmie stamtąd. Między innymi dokładnie ten pokaz do piosenki \"Time To Say Goodbye.\" :-) Jest to coś przepięknego, mimo, że skromne, jak na Las Vegas. Nie tak kolorowe jak wszystko tam, dookoła, ale widok jest nie do zapomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzis herbatke.Robie na zamówienie.Jaką która Pani sobie życzy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chyba mi przewiało szyję od paru dni niezbyt mogę głową ruszać, do tego głowa mnie boli, ale jeszcze żyję:D Zajrzyjcie na pocztę, coś tam dosłałam. A herbatka dziś najlepsza gorzka do tych tłustoczwartkowych słodkości, zapraszam na pączusie .Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dajenku..👄 ....dziekuję!!!!! Idę na kontrolne badania ..a potem czekam na MarMi..Przyjedzie do mnie dzisiaj::):) Nasi synowie jadą do Dziadziusia......i MarMi ich tam zawozi.Zeby się tlko nie rozmysliła:D:D:D Caluję..zajrzę później❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mniam mniam ale ładne, można sobie klawiaturkę obślinić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obżarstwo to grzech.Obiecalam,ze zjem tylko 2 sztuki,a zjadlam 4 . A jednego trzeba spalać ok.1 godz. Bosze,4 godziny musze dziś spacerować. No , zaraz pójdę z pieskiem, ale najwyżej na 20 minut. A co z resztą? S M A C Z N E G O W A M Ż YC Z Ę . Ewuniu pączusie jak malowane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×