Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

A u nas sypie to małe białe świństewko ,czyli czas udać sie w cieplejsze rejony świata:D Czas na kożuchy i herbatki z prądem. No i jesienna depresję\chyba juz wpadłam\ Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wpisy to coraz dłuższe jak widzę;) A ja ledwie żyję tak się zaziębiłam, do lekarza takie kolejki że nie dałam rady wyciągnąć karty i na razie sama się kuruję, ale obawiam się żę bez antybiotyku mi nie minie. Pozdrawiam, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Dajen co racja, to racja dziewczyny się rozgadały, aż miło :D - Takisku co Ty tam pisałaś o frekwencji...mam nadzieję, że się zwyczajnie przejęzyczyłaś.👄 - Ofa u mnie tez białe świństewko z nieba leciało...w taką pogodę, herbata z prunem mile widziana. ;) - Bosiu co u Ciebie, córka już się dobrze czuje? 👄 - Naszato pisz więcej, takich fajnych wierszyków. :) Jeszcze coś na rozweselenie. :) Posłali faceta do czubków. Siedzi biedak i nudzi się. W końcu postanowił popatrzeć przez okno. Tam ogrodnik grzebie grządki. Psychol woła: - A co pan robi? - Nawożę truskawki. - Co? - Nawożę truskawki, mówię! - Co pan robisz?!? - Ku..a, truskawki posypuję gównem!!! - O, a ja cukrem, ale jestem, pierd......y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki zamilcz nieszczęsna ,dopuść innych do słowa bo przy takim przekrzykiwaniu się nic nie słychać:D:) Białe świństewko siedzi sobie ,mam nadzieję że niedługo. Dzięki za poczę -fajna.Wogóle rozweselanie jest mile widziane,jakoś tak posępnie mi na duszy:( :(:( Takis takie uwagi są nie na miejscu,postawię Cię przed TP i bedziesz musiała się tęgo tłumaczyć:D:D Naszatko podziwiam za przydasie wiem jak okrutne wydaje nam się rozstanie:P chociaz osobiście pozbywam sie przydasiów dwa razy w roku a dodatkowo jak mam remont .Wierszyk supcio Pozostałę kolezanki \" niewidki\" może byście tak ruszyły szanowne tyłeczki i cos napisały bo inaczej TP bierzcie przykład z Viki Wszystkim zdrówka zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka wybacz. :P Ja nieszczęsna, rzeczywiście przyjdzie mi zamilknąć. To już szósty mój wpis na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło ! super. A wiec zaczne od tego ,ze Spinki trzymaj tak dalej ,a jakbys gdzies Tygryska przycupiła to go pozdrów ,bo cos nie bryka... Napisałam głupot 1listopada i mi pozarło ,wiedziało co robi.!!!Ale potem to już mi zżerało chyba dla zasady. Postaram sie poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki ,ale sobie grabisz toż to prowokacja mój jeden wpis dłuższy niż Twoich 6 ,jaki Ty przykład innym dajesz ,Ty załozycielka tego topiku?! zgroza, wstyd ! Siądz Ty kobito i skrobnij tekst na pół strony wtedy pogadamy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , przydasie , przydasie rozstać z wami nie da się. serce boli , oczy płaczą że was więcej nie zobaczą. Przyszła ciotka - torbę wzięła co mi suknie 3 przycięła, wujek nie wziął kapelutka bo za mały był na Lutka. Bluza się nadała Gieni- to ta co się zawsze leni. Psina pożarł mi rajstopy -znowu będzie mieć kłopoty. Teraz w szafie wielkie pustki- że dokupić muszę chustki, bluzkę , torbę , szal w jaskółki- by zapełnić znowu półki ...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOOP HOOP ...... A TO ECHO GRAŁO . Oj ten czas tak szybko ucieka a ja nie mam kondycji i go dogonić nie mogę. Dopiero był piatek i juz znowu piatek ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie piszcie tyle bo zapchacie wirtualny świat:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość credka
Na dobranoc.Po kilku nocach panna młoda skarży się matce: - Wiesz mamo już kilka nocy śpimy razem i nic, jeszcze się nie kochaliśmy - Ależ córeczko, może jest zestresowany - Ale mamo on tylko książkę czyta, i wcale nie zwraca na mnie uwagi - Wiesz córeczko, skoro on nie zwraca uwagi to może ja się położę zamiast ciebie i sprawdzę, o co chodzi. I tak zrobiły. Maż w łóżku czyta książkę, teściowa się kładzie i leży, nagle maż wsuwa rękę pod kołdrę i w majteczki zaczyna rękę wkładać. Wyskoczyła teściowa z łóżka i do córeczki: - Ależ kochanie, chwile leżałam i zaczął się do mnie dobierać - Tak, tak..., Palec zmoczy, kartkę przewróci i dalej czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam pozdrowienia .🖐️ U mnie nic specjalnego się nie dzieje, tylko nastrój trochę jesienny. Ofka, jak miło Cię znowu widzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OCH! Tygrysek nam sie znalazł! wreszcie pobryka i rozrusza , bo smutek i jesienna słota to katusza.No ,nas juz nie rusza ,zaraz bedzie maj!Oby do wiosny:-D :-):-D .Tygrysku kochany ,moze spowodujesz ,ze zajrzą tu inne damy:-) Juz mi nie zżrea ,to pisze ,ale najpierw stawiam na stól kawusie ,herbatki i i inne potrzebne dodatki . Aspia sie kuruje . Bosia juz nie płacze .Bosienko kochana 🌻dla ciebie Naszatka tez liste podpisuje ,Ofka sie znalazła ,Spinki z mysiej dziurki wylazła .Kalinka sie znajdzie , Ksymcia nam napisze co u Piotrusia słychać ,Ewcia nam opisze fajna wyprawe za małe pieniadze:classic_cool:, MarMi nam przetłumaczy foldery tej wyprawy na nasze ,no i moze przewodnikiem zostanie, Takiska zapakujemy na siłe ,bo ona nie ma dla siebie ani chwili😘 Palemka jest ,ale JO juz nie chce popychać popierdóły i brak tu jej i jej lodów z advokatem:-D :-( 😘 Viki leczy ręke ,ma leczyc aż wyleczy ! no!!!Ma sie oszczędzać ! Dzis smętny dzionek ,wiec życze wszystkim miłych i cieplutkich chwil ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to, to nie! Nie to, że nie chcę pierdół popychać. Nie mam czasu Dziewczynki!!!!!!!!!! Czajnik mi dymi, bo tworzę literaturę fantastycznonaukową (czytaj: zamierzenia na rok przyszły książnicy mej). Przegrzały mi się już styki... Pozdrawiam Was zatem prędziutko i znikam w zamyślenie i zadumanie wielkie i jesienne. Proszę mnie nie posądzać, o to, że tak łatwo zejdę z Waszego pokładu. Całuśną wódkę z sokiem malinowym (bez przesady, bez tabasco) Wam posyłam na błoty i słoty. Ach, i kocyk ciepły. Leńcie się - ja tyram katorżniczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ,mordo kochana:D MarMi, Ewelinko, Ktosiu ,Jo Credko Jak miło uwidziec znów zapełnioną poczekalnię,,,,, może wyciągnijmy jakieś zapasy okowitki ?język rozwiąze ,koncept pobudzi a i zdrowiu pomoże w te brzydkie chłodne dni:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ofka takie słowa do mnie skierowała cyt:\"Siądz Ty kobito i skrobnij tekst na pół strony wtedy pogadamy\" Ofka się sprężyła elaborat wysmaliła pomyślała, podumała trzy linijki naskrobała cieszy się dzieweczka z osiągnięcia swego całe Trzy linijki toż to sukces, na całego ;) Naszato z przydasiami ciężka sprawa cza kielicha wypić z rana oczka zamknąć, cicho zakląć i biegusiem do śmietnika nim ogarnie nas panika ;) Pięknie witam wszystkie, szczęśliwie odnalezione owieczki. :) Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki grabisz sobie dzieweczko ! ! ! Za mą namową wspierając się flaszeczką Okowitka cuda czyni -robiąc nas rozmowniejszymi dodatkowo krasi lica bo to łącka śliwowica aż się boję co to będzie gdy gorzałki juz nie bedzie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Spinki z Ofką Dialog ..mialy Se Dziewczyny pogadały Niechże ja coś skrobnę sobie Uspokoję troche obie. Okowitka..Oczywista Troche lepsza jeszt niż czysta Nasze zdrowie ..koleżanki W górę proszę wszystkie szklanki Opijajmy wirtualnie Naszą przyjaźń...NATURALNIE!!! 🌼❤️🌼 Miłej soboty i niedzieli..Wypoczynku..Malo czytania..więcej odpoczywania..Wam życzę..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuśku....zdrowoa zuczę..takie imprezowanie:):):).a ja mam słodka tajemnicę ..dziś 5 lat ma mój synek:):):):).dziś ma urodzinki.......ja siedze z odżywką wax na glowie.cała godzinę musze odsiedzieć z tym..mam kawę i stawiam wszystkim ......do woli........białą ...z śmietanką, mleczkiem ....espresso....late.........czarną jak smoła a słodką jak.......wyznam tez że ogrodniczka ze mnie kiepska....mąż biolog....takze naprawde szewc bez butow chodzi...ja zasuszę i zmarnyję wszystko wdomku...kaktusy przeleja albo zasusze......inne zasyszę......tragiczna jestem pod tym względem( kłania sie moje lenistwo)..........chciałabym się poradzić .może sa to zaznajomione z tematem Panie Z Ogrodów i Lasow.......mamy duży balkon........bo dobudowalismy sobie z meżem pokój...i zamiast dachu jest tarasik.....strony północno wschodniej z przewiewami.dużym przewiewami......i ja nie mam zielonego pojęcia..co mogłabym posadzić na tym balkonie........wyznam też e drażnią mnie barwy.....ja kocham same zieloności........wiszące piękne kwiaty podobają mi się u innychludzi na balkonach....ok....naprawde..........natomiast sama ..wolałbym same odcienie zieleni....i problem bo musiałoby to być coś co zostanie na tym tarasie na zime...narazie ogrodziliśmy taras balustradą{ Aućk finansowy}..i jest jeszcze sam beton......ale ta moja meża ma ręce ze złota.ja takich niet.....jak widać..przynajmniej do zieloności i Wiszących Ogródow Semiramidy......być może Któraś Zielona Pani..wie coś o....czymś co nadaje się na tarasy z Przewiewami....od strony pólnocnowschodniej....chybajedyne kwiaty jakie kocham to te polne wnaturze........i werbeny w donicach...okropna jestem;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za 5 dni.......moja córka ..będzie miałą 9 lat:):):):):) to też słodka tajemnica..bo ona uwielbia herbatki smakowe owocowe........ostatnie odkrycie:waniliowa z cynamonem Tetley.......mam dwa ukochane skorpionki wdomu ten mniejszy z potężnym katarem i kaszlem w tej chwili..ja niewyspana od tygodnia bo mu się ten katar lęgnie na całego od tygodnia .wiec maleństwo marudzi po nocach i mam y woła .więc ja biegam jak duch po nocy...i straszę:):):) Halloween juz minął........dynię sobie na łepek nałoże i będzie ok:):):)....chyab ro skorpionkowe szczęście będzie chore:(:(:(:(:(..mąż Lew .a ja .Byk:0:):)^^^^^^^^^mu, papa......głupawka kawowa z niewyspania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, nasze poetki znów w akcji:-) A ja rozkoszuję się dwoma weekendowymi dniami. Zaplanowalam trochę rzeczy do zrobienia, nawet dużo więcej niż trochę;-) Co do herbatek - polecam taką rozgrzewającą mieszankę - zwykła, dobrze zaparzona czarna herbata, do tego cytryna, troszkę miodu i świeży, starty imbir. Pyszna, pięknie pachnie i rozgrzewa - czyli w sam raz na obecną pogodę i te wszystkie jesienno-zimowe przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie w nocy ciężko pracuje to sie człowiek tylko moze rano oblizać:D Mordy wy moje:Dokowitką sie raczą,poetycznie sie do siebie odzywają.Super .Nie ma nic piękniejszego w poczekalni niz brykanie. Palemko usciskaj swoje Skorpioniątka od ciotki spod tego samego znaku.To najwspanialszy znak w całym kosmosie:D Pozdrawiam sniegowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×