Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

mam wreszcie troch wolnego to napisze co u ns.... Przez dwa tygodnie gościłam u siebie siostre z mężem , przylecieli z Cypru na urlop i od razu na chrzciny Piotrusia.W piatek juz odlecieli wiec cała sobote i niedziele okurzałam mieszkanie.... ij było co robić. Piotrus w Kosciele troche rozrabiał ale w trakcie chrztu był cudowny, usmiechniety i cały czas pozował do zdjęć. Nawet jak mu ksiądz główke polewał to on i tak patrzył w aparat, taki mały model z niego. Przyjecie było skromne, w domku i tylko najbliżsi. Ogólnie wszystko ok. Za to starszy łobuziak troche w szkole narozrabiał a to juz 6-ta klasa!!! Wiec popsułam komputer i odłaczyłam internet a teraz z nudów dziecko zaczęło sie juz uczyc, lekcje sumiennie odrabiać i lektury czytać. Bo wczesniej tylko granie przez internet i nic wiecej , nawet na jedzenie juz mu czasu brakowało.wiec trzeba to było skończyć. no i z wazniejszych reczy to tyle, teraz juz tylko znowu w pracy mogę odwiedzac poczekalnie, pozdrawiam Was gorąco i dla Wszystkich duże całusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam .bu:) ja odnośnie menu i pauzy..czy którąś z Was, Miłe Kobiety.dpadało kiedyć cos w rodzaju chandry.że ucieka młodość .żeeee dni takie same..i ze już wszystko było>>>>>>>> ze zycie ucieka i młodość.......i wszystko..czymam kupic sobie wino wytrawne i polec, a jutro będzie lepiej:)????:););0;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam co napisałyście, ale niezbyt miałam czas i głowę coś dopisywać. Melduję że dziś 2,30 wyjazd do stolicy i koniec laby, moje dziecko wraca do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palemko -winko pomaga,. Ja tez czasmi mam dola pod tytułem \"wszystko juz było\" ale doły trzxeba zakopywac wczesniej niż się do nich wpadnie (czasmi się udaje). A jak nie to trzxeba znajeżć drzbine pod nazwa - \"jeszcze tyle przed nami\" i wtedy z doła hopppp do góry. Dajen wiesz czas szybko płynie i corcia znów bedzie z toba. Ksymciu - Piotrus rosnie na małego mężczyzne. Co do komutera to niestety złodziej czasu nie tylko dzieciakow.... czasmi trudno oderwac od niego i nnych dorosłych mężczyzn :) Alabama witaj, rozgośc się bo tu fajne babki przybywaja Drugie śnianie, herbatka a ja ciągle nie mam czasu - dziś w pracy taki młyn, ze mam przymusową glodówke, którą (niestety) odrabiam późnym popołudniem w domu. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia 43:):):)masz rację....jeszcze tyle przed nami, trzeba myśleć do przodu .prawda nie do tyłu;););0;) Alabama witaj miło:):0:)....to jest poczekalnia z marką \"the best\";););) Dobranocki miłe all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Najbardziej lubię białe chryzantemy na ten dzien, który nadchodzi.....żywe...w doniczce..i te czerwone ze złotymi obwodkami na płatkach.....te małe i drobne również......a w domu....malutka ceramiczna dynia..pod lampką od podgrzewacza.....mimo wszystko zjawiska kulturowe przenikają..ocalić tylko od zapomnienia.......Wiecie, że podobno ma zniknąć pomnik Westerplatte.....część władz chce zniwelować teren......a rzecz idzie chyba o napis który znajduje się na pomniku......chwała zwyciezcom..ale te czasy po wojnie......to też historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was przedswiatecznie.:))) Jutro zapewne wiekszośc udaje sie na cmentarze do krewnych i przyjacioł oraz znajomych ,ktorzy juz odeszli. Licze na ładna sloneczną pogode.Zabieramy ze soba wałówkę i wyruszamy skoro swit.Mamy juz swieczki i kwiaty.🌻 Życze Wam koleżanki bezpiecznych powrotow do domciu z rozświetlonych i kolorowych miejsc spoczynku swoich bliskich. Do zobaczenia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie bardzo serdecznie i melduję , że żyję i próbuje trochę pisać mimo gipsu . Trochę ciężko trzymać dłoń z gipsem na odpowiedniej wysokości i klikać, ale od czasu do czasu będę i ja coś pisać :-). Ja niestety ( ze względu na gips) w tym roku nie odwiedzę grobów swoich Bliskich , ale podałam kwiaty i znicze przez Siostrę i w moim imieniu zaświecili, a resztę zaświeci Brat w dniu jutrzejszym ... Przykre to, ale nie mam innego wyjścia ... Życzę wyjeżdżającym udanych, spokojnych wyjazdów , miejsca na parkingach , no i chwil zadumy nad przemijającym czasem . Nasi Bliscy już nie martwią się problemami dnia codziennego i niech spoczywają w pokoju .... Ale nasmęciłam , ale taki mam jakiś nieciekawy nastrój przez brak możliwości wyjazdu ... wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, rozbawiły mnie te śmiejące się dynie. Dzięki Naszatkowej Kartce zrobiło się mniej patetycznie... A dzisiaj, w Zaduszki, zamiast dzielić smutek na czworo, podzielcie się z jakimś Dziadem chlebem. Takie życie... A poniżej na Zaduszki Maria Pawlikowska-Jasnorzewska: Zardzewiały pąk róży, fiołek purpurowy, Ziarna maku z uciętej, niegdyś szumnej głowy, Liść zatrzymany w biegu I płaczu pokusę Zalejmy jak łza czystym, mocnym spirytusem. Jeszcze garść pocałunków Zwarzonych jarzębin, I niech butlę na słońcu wiatr jesienny ziębi, Byśmy mieli na tydzień krzyżami pocięty \"Zaduszkówkę\", Bo innej nie widzę pociechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Cicho wszędzie, głucho wszędzie...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........co to będzie , co to będzie..... .........nic nie będzie:D spokój wszędzie:D Chyba wolałabym Zaduszki wiosną, może nie było by tak przygnębiająco.........odwiedzając groby bliskich mimowolnie czytam tablice na innych grobach ....historia przeplata się z tragediami......wspomnienia... ech i tak dla wszystkich miejsce sie tutaj znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Też jestem za tym żeby przenieść to święto na wcześniejszy termin:D Witam i pozdrawiam, odpoczywam sobie relaksując się robię kolczyki, zajrzyjcie na pocztę. Taka cisza u mnie jak córcia wyjechała, smutno i znów nie mam z kim wyjść z domu. Miłego weekendu.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wsiorbalo mi wszystko,a tyle zmęczylam:( Zaduszkówka Jo dobra na dzisiejszy dzien i Jasnorzewska i dynie i przestraszony kotek od Naszatki.:D Ofuś,jak zima w gorach???Czy juz marzniesz??? Forever,co u Ciebie,bo mysle czesto.Napisz słowo:D Wikuś stuknij jedna raczką o klawiaturkę.:) Ewelinko,Ktosiu i Takisku czy doleczki poszly precz???:D Ewus,cynamonowa dobra na dzisiejszy ziąb.Dzieki.:D Ksymciu,już w pracy jestes,to napisz czasem do babci i cioć od Piotrusia.A starszy synek po prostu wykorzystal sytuacje,bo zajeta bylas.Dobrze zrobilas,ze zamknęłas kompa.Musi wiedziec,ze wszystko jest potrzebne w życiu.Nauka też.:) Pozdrawiam cieplo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wybieramy inny termin na Zaduszki.Podajcie propozycje.Ha,ha,ha. Dajenku,nie smuc sie.Córcia myslami jest z Tobą.Co znow nasza artystko stworzylas nowego???Musze szybko zajrzeć na pocztę :D Witaj Alabama w naszym licznym gronie.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :-). Jestem także za zmianą terminu Zaduszków . Może tak jak jest w USA, w maju byłoby najlepiej ? Ale chyba zapominałabym zmieniać opony, bo 1 listopada jest moim wyznacznikiem. U mnie dziś była piękna pogoda , słonecznie i ciepło , oby tak było jak najdłużej . Samochodem narazie nie jeżdżę , więc może stać na zimowych aż będę miała łapkę sprawną :-). Bossi , ja już piszę dwoma łapkami , ale strasznie ten gips ciężki .. Idę w środę do kontroli ( znowu skorzystałam z uprzejmości naszego orzecznika) , to może mi zmienia na coś lżejszego , a może krótszego, nie do łokcia . Mam dużo spraw do załatwienia i od poniedziałku , mimo niesprawności muszę poodwiedzać moich klientów, więc pasuje mi jeszcze długo ładna pogoda, bo tylko piechty mi zostały ... Alabama , witaj cieplutko i napisz coś o sobie , no i udzielaj się w pisaniu , bo ostatnio nasze Koleżanki coś się zaniedbują :-). Życzę wszystkim miłego, słonecznego weekendu i pozakopywania dołów ( jak przymrozki będą , będzie trudniej grudę ruszyć ) , cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vikuś,dzielna dziewczyno Ciebie ani atom nie ruszy:D ciągle w biegu Ziemia jak zamarnie to trudniej tez będzie wykopac swojego osobistego doła:D na szczęscie mrozów jeszcze nie ma. Jutro ciąg dalszy odwiedzin cmentarzy , bo wczoraj i dzisiaj niestety musiałam pracować buuuu. Nadal wzywam nasze nieobecne koleżanki ,odezwijcie sie hop hooop pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przenieść \"Zaduszki\"?? Nigdy w życiu!! :D Spinakerku,dziękuję🌻 Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki też myślałam o maju 1 maja wolny termin i taki świąteczny byłoby dobrze, no a jak bliżej jesieni to o miesiąc wcześniej co najmniej czyli 1 października:D Witam Was cieplutko, to może nowy tydzień od kawki zaczniemy, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chetnie kawką wspomoge..... Taka się strasznie samotna czuje ,ze mam ochote rzucic wszystko i wrócic do rodziców,ech..... pozdrawiam Was cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla Was propozycje na poprawę humoru,ocieplenia klimatu i zapomnienia o smutku(specjalnie dla Ksymci) Ciasteczka a\'la Pieguski 1 kostka miękkiego masła 1 szklanka cukru 1 jajko 2,5 szklanki mąki szczypta soli 1 łyżeczka sody 1,5 tabliczki gorzkiej czekolady 1 szklanka orzechów włoskich Czekolade pokroic w kostkę,orzechy posiekać(bez orzechów też są pyszne:)),ale dość grubo. Masło utrzeć z cukrem,dodac jajko i wymieszać.Dodać mąkę,sodę,sól,orzechy i czekoladę.Z masy robić małe kuleczki(wielkości orzecha włoskiego)i spłaszczone układać na blaszce w piekarniku rozgrzanym do 200 stopni.Piec15 minut.Mozna dodac inne bakalie i dodatki.Po prostu niebo w gębie.Powtarzam ,gęba jest w niebie:DSłodkie buziaki dla WAS i podwójne dla Ksymci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie dziewczyny. Na wstępie mocno biję się w piersi. :0 Bardzo zaniedbałam poczekalnie. 😭Ciężko jest mi się zmobilizować do pisania, nic godnego uwagi w moim życiu się nie dzieje, więc i pisać nie mam o czym. O pogodzie, czy zakupach pisać nie będę, bo uciekniecie stąd gdzie pieprz rośnie. :) Ale Wy kochane piszcie, piszcie jak najwięcej :D Takisek dawno się nie odzywała (chociaż pocztę posyła), Ewa, Ewcia, Ewelina też zamilkły...no i Kalina o swym szczęściu nic nie pisze. Za to Forever się odnalazła :) Ofka częściej zagląda :) - Dajen masz talent, piękne te kolczyki. :) Nutki mnie rozśmieszyły, to bezwzględnie należy śpiewać na dwa głosy. :D - Ksymciu 👄 przykre to, że sama musisz borykać się z życiem...te chłopy. Moja mama zawsze mówiła, że chłop w domu, to zbędny mebel (sama nas 3 wychowała).Gdy chłopa postawisz na środku, będzie przeszkadzał, gdy zaś w kącie go postawisz, będzie szpecił. :) Buziaki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr skopiujcie link i po wklejeniu np.w gogle zlikwidujcie spacje między jedynką i przecinkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje duszki ❤️ Nutki są zaje.....:D:D Ćwiczyć moje panie , ćwiczyć!!!:D:D:) Czasu ciągle mało , a jak chwilka wolna to zawsze się coś do roboty znajdzie. W niedzielę miałam go trochę więcej , więc wyżyłam się na szafie z przydasiami . Teraz nie mam m-ca w koszu , a zawalony korytarz. Ale nie ugnę się i nie schowam , bo przepadnie w głębi szafy znów. Poszłam dzisiaj na spacerek chociaż nieźle wiał wiaterek, psińcio uradowan szczerze- dawno nie był na spacerze. Każdy krzaczek oraz pniaczek szybko dostał pieska znaczek. Każdy zapach wywąchany, każdy patyk polizany. Szłam tak - bedzie 2 godziny, by odwiedzić dom rodzimy, nie doszliśmy z jego winy- jutro wszystko powtórzymy... Miłej nocki 🖐️:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie!! Naszatko..ale fajny wierszyk..:D Dajenku..nutki mnie normalnie rzuciły na kolana:D:D:D:D Zarąbiste..lub zajedwabiste..jak mówi mój syn..przedtem dodając\"mamo mogę tak powiedzieć\"Ciekawe czy na dworze ,używa tak delikatnych określeń:D:D:D Ale dobrze,że w domu pyta..szacunek przedewszytskim!!!!! Spinki..melduje że jestem.Trochę rzadko..bo z czasem na bakier jestem..Wybor mam taki..albo zobaczyć pocztę i powysylać do Was..albo pisać:):) Ale zauważyłam ,że jak mnie nie ma..to frekwencja się nieco zwiększa:D:D To może to i lepiej ze nie pisze:D U mnie jast jak jest..ALE JEST!!! Dzieci jakoś nie mogą \"powyłazić\" z tych przeziębeń..coraz któreś ma a to katar..a to kaszel:(:( Ale genaralnie jest ok!! To tyle dziewczynki..do nastepnego razu..Poczte dalej będę Wam wysyłać..nie wiem czy bedzie to tak coś fajnego jak nutki..ale postaram się:):):) Pozdrawiam i ściskam mocno!!!! 🌼❤️🌼..Buziaczki.👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Witajcie!! Naszatko..ale fajny wierszyk..:D Dajenku..nutki mnie normalnie rzuciły na kolana:D:D:D:D Zarąbiste..lub zajedwabiste..jak mówi mój syn..przedtem dodając\"mamo mogę tak powiedzieć\"Ciekawe czy na dworze ,używa tak delikatnych określeń:D:D:D Ale dobrze,że w domu pyta..szacunek przedewszytskim!!!!! Spinki..melduje że jestem.Trochę rzadko..bo z czasem na bakier jestem..Wybor mam taki..albo zobaczyć pocztę i powysylać do Was..albo pisać:):) Ale zauważyłam ,że jak mnie nie ma..to frekwencja się nieco zwiększa:D:D To może to i lepiej ze nie pisze:D U mnie jast jak jest..ALE JEST!!! Dzieci jakoś nie mogą \"powyłazić\" z tych przeziębeń..coraz któreś ma a to katar..a to kaszel:(:( Ale genaralnie jest ok!! To tyle dziewczynki..do nastepnego razu..Poczte dalej będę Wam wysyłać..nie wiem czy bedzie to tak coś fajnego jak nutki..ale postaram się:):):) Pozdrawiam i ściskam mocno!!!! 🌼❤️🌼..Buziaczki.👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×